• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ivo ja vcera byla u doktorky, udelala vysetreni krve, bylo v poradku, rymu nema, kasel nema, takze sama rekla ze zuby, a ze hold je nekdo vetsi cita, tak ze muze mit 39, akorat nevim co budu delat pokud bude mit teploty i zitra, to uz bude čtvrty den...
1. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
ivo rybu bych rozhodne ted nedala, a s testovinama urcite taky jeste chvilku pockam a to jsme o skoro mesic starsi
1. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Miso...jsem z ní rozčarovaná :confused: nevím....no mě řekla, že to k zubům nebude, tak nevím, ale pořád si strká ruku do pusinky, chce něco kousat, a když jí to namažu callgelem, tak se jí viditelně uleví :astonished:
1. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
rybu bych taky ještě nedávala to je alergen strašnej, určitě až v roce, těstoviny jak říkám maj se zaváděj mezi 8.-9. měs. a spíš bezvaječný :wink: ale určitě nevadí počkat :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
A co jí mám dát ? :confounded:
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ivy, tak zkus tu pohanku nebo jáhly, barče to moc chutná - s kořenovou zeleninou a masem.
Jogurty nám dr říkala mezi 8 a 9 měs, takže tak v půlce října začneme. Těstoviny počkám do toho 9.měsíce asi.
1. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Pohanku jsem jí dělala, prskala, on snad má odpor k tý lžičce, nevím. Dnes snědla sama celý brambor, žužlala ho tak začnu takhle...No je ta naše Bára nějaká divná :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Cuuuuuuuuuuus holky....

Tak mazec..jak tady pisete o jidle...to jak ja se ze zacatku rozcilovala...ze Sam nic nechce a ja byla nucena zacit masem....ted sni vsechno.Sklenicky uz nedavam asi 3 tydny.Snazim se mu varit sama.Uvidime, do kdy mne to bude bavit :grinning: Fakt ale nema problem, jak maso, tak samotnou zeleninu...sni vse.

Jo..zuba nemame...lezt nelezeme..jenom se plazi jak partizan...na brichu dokaze byt i cely bozi den.Nebyt toho jeho blyti...tak ho tam i nechavam nonstop, dokud nezacne knourat.Ale jako mazec...jeste i v 9 mesici budeme pouzivat na zahustovani sunaru nutriton, pac jinak by vse skoncilo mimo.A to ho po jidle vzdy nechavam hodinu lezet v kresle.Ale uz to neresim.Doktori nevedi cim to je..vsechny vysledky ok...tak jako i s tim nasim zahadnim prsem :sweat_smile: :frowning2:

Jo..a ten nas cvalda ma takovou silu..ze se mu nekdy povede posadit z lehu..no zahul jako...kurna...fakt nekdy kdyz stipne..nebo placne..stoji to zato :grinning:
1. říj 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte,

Míšo já jsem taky slyšela názor, že ze zubů jsou jen zvýšené teploty ... néé horečky, tak nevím :-/ hlavně, aby Vojtíškov byloi brzy zase dobře!

Jinak s tím jídlem...u nás je to takhle:

4:00 kojo
9:00 kojo
12:00 120ml (150) masozeleninového příkrmu
16:00 kojo
19:00kojo
20:30 kaše ze 150ml mlíka

a přibírá teda hodně...za tři týdny o 700g ale to je asi po té kaši, myslím, že se to teď zase zpomalí
Příští týden začnu dávat odpoledne ovoce a za další měsíc i dopoledne nějakou menší sváčuv jiné podobě než je mlíčko...

No nic, jdu spinkat. Jsem u mamky na PC, protože mě u noťase vyhořelo trafo :-/ ach jo :frowning2:
1. říj 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
Caaaaaaaaau holky...
Jo...my jedli
6:00....180ml sunaru
9:00.....svaca 2 banany...nebo jine ovocicko
12:00....uvarenej obidek
15:00....vyziva
18:00....180 ml sunaru

No ale uz tyden si frajo zmenil rezim...chodi spat az ve 20:00....a rano ve 4:00 se vzbudi na hlad....pak usne..a vstane kolem 6:30....masakr pro mne...kdyz jsme byli zvykli, ze zaspaval v 19 a vstaval v 6...a pak po jidle spal jeste do 9:00 :frowning2:

Zkousela jsem davat dvojitou veceri...nebo kasi...nebo proste vic jidla...a prdlajz..stejne se budi ve 4rano..takze zustanu u stareho rezimu :grinning:
2. říj 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
My s jídlem takto:
V noci (někdy jo někdy ne) : 210ml nutroš
Ráno (6,30-7): 210 nebo 250ml nutroše (podle toho, jestli v noci jí)
10,00: ovoce - většinou rozmix několik ovocí (jablko, hruška, nektarinka, švestky..)
13: oběd - co uvařím, nevážím, sní co sní - většinou si myslím, že i víc než 150g
16: 210ml nutroš
19: kaše.

jak přibírá nevím, 8.10. jdeme na osmiměs.prohlídku, tak uvidíme - je dlouhá jak týden, ale moc baculatá ne, asi to všechno teď vykakala a vysportovala. :slight_smile:
To teď skoro vypadá, že jsme největší jedlíci :grinning: - od půlky října začnu míslo odpol. mlíka dávat ty jogurty
2. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se taky přidám k jídlu. :slight_smile:
Týna absolutně odmítá jakékoli ovoce a ovocné přesnídávky (teda pokud jí ho nedám do kousátka v celé podobě, jak bylo utrženo nebo posbíráno :slight_smile: ), takže dopoledne dostává jedinou výživu, kterou jí - Hamánek. A stejně to do ní musím tlačit. Nepomohlo ani přisladit cukrem.
V poledne má zeleninu s masíkem nebo žloutkem, jahly, pohanku nebo amaranth. Zeleninu naštěstí zblajzne v jakékoli podobě, tak aspoň to.
A pak už jen moje mlíčko až do dalšího dopoledne. V noci vstává tak třikrát,a le poslední dva dny jen dvakrát. Asi to bude tím, že je opět nemocná, tak nemá a ni najídlo sílu. :frowning2:
No, přibírá bravurně. Mylsím, že desítku má jistou, ale to se dozvím v úterý na osmiměsíční kontrole.
A od příštího týdne najíždíme odpolko na jogurt, tak jsem zvědavá, jak jí ten pojede.
Zuby žádné nemáme, ale zato obcházíme co se dá a postaví se taky všude. Nejradši u mých nohou a sundává mi tepláky. :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim uspech, druhyzub prorezan a dnesni ranni teplota jen 37,5, tak ted uz to bude snad dobry :slight_smile:
jinak jogurty vojta miluje, kdyz ho mel poprve ta snedl cely 200 gramovy kelímek holandie,
2. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojík holky

No a my byli dneska na poradně 8měsíční a máme 8,5 kg a 71cm a hlavu 45cm(jak pátrací balon )

No na dotaz,zda už se snaží lézt jsem se pousmála,prej co je a já no jako leze a už stojíme a cupitáme pomalu kolem nábytku vyvalila oči a nechápala Jakub opět na ní čučel jak největší starosta,mazec s ním,DR prej,že by si přála vědět,co si právě myslí....když mu vyšetřovala a prohmatávala kulky,tak se blaženě usmíval a začal si za pindíka tahat

Jinak jsem se jí ptala,zda nahradit druhou sváču,prej jo,ale zas jinej názor,mě klepne.Pač tam nebyla naše Mudra,ta mardoí a byl záskok si pak vyber jakou DR poslouchat

S jídlem to máme:
7-8hod 180ml Beby
někdy cca v 10 před spánkem dostane jednu frutapuru
12-13hod dle toho jak spíme má obídek zeleninu a masíčko,gramy nevím,prostě plnou misku z Ikei
15-16hod 180 mlíka
17 hod sváča
19,3 kaše

vše dle toho jak spí,prostě ale má rozestup 3 hodin aspoň minimálně

Miško:gratulace k dalšímu zubu :slight_smile: my jsme bezubatci

dala jsem na FB další fotky Kubči,sem už se mi nechce nic dávat..

Jo jogurty bílé mi nechce,takže míchám s ovocem,nebo ovocný.Těstoviny měl už jednou te´d a pohoda.......
2. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
hele jáhly a pohanku můžou co?musím koupit a udělat mu a taky už sehnat tu červenou čočku
2. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Míšo: tak konečně úleva, viď? Nám se dnes také prořezal druhý :wink:

Nik: jakou dáváš kaši??
2. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Jes: gratulace k zoubečku ....
Hele já dávám jedině Hami a nebo Nestle (tu mám pouze bez příchutě a je super)
2. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj všem.
Kaše je ještě bezva od nutrilonu. Ty nestle dělají docela hrudky, ne? Hami jsou super :wink:

Hele to jídlo je moje noční můra, koukám kolik toho prckové snědí.....
2. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Nestle mi vůbec teda hrudky nedělá.....já mám tuto http://www.docsimon.cz/zbozi/nestle-mlecna-kase-ryzova-250g
2. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Já vyzkoušela Nestle (dnes a bez hrudek), Nutrilon a Sunarku... A nic nechce :confounded: Tak mám doma spousty válejících se krabic s kašema :grinning:
Jsem zvědavá jak se bude tvářit na příkrm s masíčkem :D
2. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Jes tak zkus ovocné
2. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
k tomu jidlu jeste, k obedu stridam brambory, ryzi, jahly, kukuricnou polentu a pohanku jako prilohu, k zelenine, kvetak, brokolice, cuketa, mrkev, špenát, dýně, kukurice a hrach a z masa kruta, kralik, kure, teleci, hovezi, veprove mel zatim jen dvakrat
kase zatim nedelam, tedy vecer ne, k svace mu ji obcas udelam, ale varim je sama z ryze, jahel atak a davam mu do toho ovoce :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
nik...já měla v modrým obalu a ta hrudkovala - teda když porovnám třeba s Hami :wink: Tu co máš ty, jsem neměla :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky,
tak mi se přidáme taky s papáním :slight_smile:

7-8 270 nutrilonu
11-12 obídek od Hami skoro celá velká sklenička
3 - 270 Novalac (jako nutrilon ale má být protiblindící, že se zahušťuje až v žaludku, tak se líp pije)
6 - ovoce, přesnídávka nebo 150 kaše /teď máme banánovou sunarku a klidně ji dojím mňam:grinning:)
8 - 270-300 nutrilonu, když má málo, tak si zaječí :grinning:

Teuf: to jsem ráda, že neblindíme sami, je to fakt sranda, když se plazí po břiše a do toho blindí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jo a Barča se včera převrátila s křesílkem od Fishera, hodila si na zem čaj a neměl ho kdo zvednout, tak jsme dneska smontovali židličku, snad to bude lepší.

Holky kolik vám prcci vypijí čaje, vody? mě příjde, že Barča pije hrozně málo, v podstatě jen kolem oběda a to maximálně 100ml, spíš míň :frowning2:
2. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Zip: tohle mě rozesmálo: 8 - 270-300 nutrilonu, když má málo, tak si zaječí :D Kolik Barča váží??

Niki: ani ovocné nechce :confounded:

Ivčo: já koupila také v modrém obalu s tím banánem, míchám vidličkou... Ale asi záleží od druhu kaše či příchuti :dizzy_face:
3. říj 2009 v 06:07  • Odpověz
Jes: teď nevím, ale v 6měsících měla 8,5 a 73cm :grinning: , ae myšlený je to tak, že dostane 270 a když se rozpláče, že chce dezert, tak je z toho 300 ( tak2x do týdne) :wink:

Mě se špatně rozmíchávala tam modrá bez příchutě, ael byla to nemléčná.
3. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
je je oprava, utekla mi 0, ta váha má být 8,05 :grinning:
3. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky

zipik: Vojta vypil v tom horku pul litru caje, ted ja je chladnejc tak vypije tak 3OO ml
jes: tak dneska konecne bez teplot, to jsem moc rada, fakt jsem se trosku bala
3. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Zip...dokud mají mléko, tak pijí málo. Až tak okolo roku se rozpil Filip. A ty dáváš na večer ovoce? To kvasí v žaludku, mělo by se dávat dopoledne, ne? Já teda se v tom moc nevyznám, ale takhle jsem to někde četla. Proto doporučují dávat ovoce jako dopolední svačinu....ovšem naše Bára sní dvě lžičky a končí :unamused:
3. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
zipi: mně Týna nechce pít vůbec nic krom mlíka. Vypije denně tak desítku max dvacítku čaje. Nechce ani š´távy, ani vodu, nic.
3. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.