• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojky...

Míšo: vepřové????to se do roka nesmí????? to dodržuju i já a to je co říct :grinning:

Iv: tak modrou jsem neměla :slight_smile: Ale na Hami nedám dopustit :wink:

Zip: teda BAruš je žroutík koukám...takových ML mlíka :grinning:
Taky jsme blili jak byl na bříše,ale jak je na 4 tak pohodička,občas něco odplivne :slight_smile: a zároveň teplákama setře :grinning:
Teda ještě máte lehátko jo?To nám nehrozí..odcházel v něm :grinning:
Jakub vypije za den jednu celou flašku vva 250ml občas víc..ale vypil by flašku na EX.kdybych mu to nebrala,tak pije a pije....a na noc mu dělám další flašku...a to dá tak půlku,dle toho kolikrát se vzbudí.
My pijem 180ml ale uvažuju,zda nezvednout na 210 aby když má příkrmy měl v sobě dostatek mlíka,ale zas když mu stačí 180 a neřve a vydrží jak dneska 5 hodin nejíst :sweat_smile: tak proč ho cpát co?

ZIp: v 6 měsících 8,05 a 73cm???ty kráso :grinning: my v 8 měsících 8,5kg a 71cm...to jste teda dlouháni :grinning:

Jinak já taky dávám ovoce odpoledne.cca v 17hodin a ano mělo by se dopoledne.Takže jak teď začnu nahrazovat mléko další sváčou,tak dopo ovoce a odpo jogurt....ale jako nevím,to denně to samé?a bílé jogurty mi nesní,takže ovocné.tak Vám nevím,co mu dávat... :pensive:
3. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
NIK: mně doktorka řekla, že můžu veškeré maso - teda zvěřinu nedávám, ale jinak krůtu, kuře, vepřové, hovězí, telecí, jehněčí, králíka, prostě všechno a žloutek. A v pohodě. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak mě řekla vše krom ryb a vepřového..fakt mazec ty DR..ty mě baví :grinning:

hele a co kus kus???? to bych mu mohla dát ne??
3. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
nik, me taky doktorka rekla vsechno maso, krome ryb, a veproveho malo, mel ho zatim jen jednou,
kus kus je druh testoviny ne? ten az kolem 9 mesice... myslim tedy
3. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ivi: tak to jsem neslyšela, většinou má banán nebo přesnídávku ovocnou, občas kaši. a co teda dávat večer na svačinku? zase nechci ji dávat kaši každý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím pitím, jsem ráda, protože když nechce, tak prostě nechce :unamused:
3. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Krem: tak to jsem ráda, že nejsme sami :grinning:

Nik: ani mi nemluv, oblečení máme 74, ale co jsou třeba bundy na ven tak 80 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prej už by se to mělo zarazit, tak čekám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dneska má zrovna tepláky 12měs., ale má jeaž k patičce, tak snad chvilku vydrží :grinning:
3. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
zipi: neboj, nejste největší. :slight_smile: Týna má dobře desítku a oblečení máme 80 a někdy i víc podle toho co. :grinning: No, pravdu o mírách zjistíme v úterý na osmiměsíční kontrole.
3. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Míšo...jak děláš jáhlovou kaši, moc prosím :sweat_smile:

Holky to jsou teda čísla...., naše Barča má 7kg teď v 7,5měs. Velikost oblečení také máme 74

Nik...a to Kubík jako papá, teď si představ, že Bára nedlabe vůbec nic :pensive: a víš, co moje mudr? Prý jsou děti co z kojo přejdou rovnou na guláš :unamused: si vyber, řeším, jestli jí můžú dát to a to a ona tohle :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Iv: co myslíš,zda mi papá??

Zip: no tak mi máme něco 68(spíš většinou) a málo co 74(to spíš trika,pač jsou delší a nevylézaj z tepláku.Jinak i teď má punčošky velikost 56-62 :grinning: má krátké nožky

No tak já mu zkusím koupit pohanku atd a dám jako přílohu,bude změna..huráá
No kus kus mu taky dám,těstoviny už měl,prej od 8 měsíce a tak nějak se řídím,co je ve sklenkách :wink:
3. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jo holky jinak v tescu 30% na oděvy a mají tam body (spoň u nás) za 75Kč..takové hrabárna jak v HM,ale vybrala jsem a super....
3. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Nik...ju, že papá :wink:
No vidíš pohanka a jáhly je další varianta. Ty Kubíkovi vaříš každý den?
3. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
jj každý den.vstanu,nakrmim dravce a dám vařiti :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
ivana, sparim jahly horkou vodou, třeba až třikrát, odstrani se tim hořkost, a pak je dam varit ve vode, nekde se uvadi i nejaky pomer, ale ja davam vodu od oka a pripadny zbytek vody po uvareni scedim, pak je rozmixuju, musi to byt hustsi, protoze to pak rozredim nutrosem a pridavam bud povareny ovoce (delala jsem si pyre do mrazaku, treba merunkovy, kdyz jsem mela hafo merunek) nebo tam najemno nastrouham jablicko nebo hrusku, borůvku a tak :slight_smile: uplne stejne dobra kase je z kukuricny polenty :slight_smile: a ta je teda rychlejsi
3. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky a proc nedelate ty kase instantni?jakoze kukuricka kase,jahlova kase,pohankova,ryzova-takovy ze zdrave vyzivy,jen se zaliji teplym mlekem,eventuelne vodou.myslite,ze to neni moc dobre?ty prodavacky ve zdrave vyzive my porad nejsou schopne vysvetlit,ze jaky je v tom rozdil od proste jen pohanky,jahly,ryze...jestli je to jako jen pomlete,nebo i predvarene...
3. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásím třetí zub a čtvrtý už je vidět v dásničce :wink: Hotová veveruška.. Snad se pak už konečně vyspím :grinning:

Janka: cvičíte ještě??
4. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
4. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
jes:ne,dikybohu uz necvicime.ale mame jit za chvili na kontrolu,tak snad to bude ok.pac jeste nelezeme.
5. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
Janka: taky nelezeme, ale dostali jsme jen nějaký cvik - to je spíše formou hry, tak je to fan... Držím palečky :wink:
5. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
AHOJ HOLKY,PÍŠU V RYCHLOSTI OD KAMARÁDKY,NEJDE NÁM DOMA NET... :frowning2:
CHJO.NO JINAK NÁM DAVČA HAČÁ OD VČERA, ŘÍKÁ TÁTA A BÁBA A ROSTOU NÁM HORNÍ ZUBY VŠECHNY ČTYŘI NAJEDNOU, SPODNÍ JSOU UŽ UPLNĚ VYLEZLÉ.TAKŽE SRANDY KOPEC.
5. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Haloo haloo, kde jste všichni, nějaknám to tady zamrzlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
my sme zase nemocný-teda zatim Oli :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadá to opět na takovou slabou laryngitidu, takže budeme muset na alergo a imuno pač to už není normální :frowning2: zdravej byl tejden a do uzavřených prostor s dětma nechodíme, takže prostě asi nastyd a někde letěl nějakej vir a už je zas nemocnej, navíc nevim jesi tomu nepředchází vždycky migréna, pač mu bylo celou noc na blití a když sem se ho zeptala tak hlava ho bolí,ale těžko říct, takže radši taky eeg budeme muset udělat :unamused:
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
halo halo :slight_smile:)))
8. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
ron: já teď na doporučení zkusila koupit Týnce tymiánovou mast a sprej eukasol od firmy just a normálně je po kašli. A to se s tím babráme už 14 dní a žádná změna. Včera jsem ji dopoledne poprvé namazala, pak večer a dnes ráno a normoš je to o hodně lepší. Fakt asi zázrak. :slight_smile: Doporučuju vyzkoušet.
8. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
a to se maže na tělo a kde se to koupí? On je Oli trochu atopik, sice nerozjetej,ale musim dávat bacha co na něj mažu, nicméně určtě to zkusim-zkusim všechno, no je to nějaká infekce, teče z něho jak z vodovodu a bohužel i trochu zelený, takže i bakterie tam sou, ale není to tak hrozný jako minule a tenskřehotavej kašel měl jen v noci a teď normálak vykašlává tak doufám,ale spát asi nebude je rád že dejchá ve svislé poloze :pensive:
8. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
maže se to na tělíčko. Na netu jsou o tom i diskuze a ještě jsem nenašla negativní reakci. Vždy jen nadšenou a pozitivní a i já můžu potvrdit, že co nezmohly léky, tak po jednom dni bylinky zvládly bez problémů. Týna je pořád na hromadě a já už nevěděla, co vyzkoušet a pak mi holky z jarňáčků poradily tohle. Moc jsem tomu nevěřila, ale fak to na Týnku pomohlo. Prodávají to dealeři. Když si najdeš www.just.cz, tak je tam i seznam prodejců. Tymiánová mast mě stála 330,- kč a ten sprej eucasol 355.
na těch stránkách máš i popis výrobků.
8. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
už sem to obejdnala spolu se spoustou dalších věcí, to sem nevěděla, že je to tak drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale co se dá dělat, vydrží to a nemocný sme celou zimu všichni tak se to využije. Snad mi do zítra přijde rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Drahé to je, ale dává se toho opravdu maličko, takže to vydrží. A snad vám to pomůže jako nám. :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
ronie,držím palečky,at je Olimu líp. Nás hrozně trápí zoubky,do toho rýma a zahlenění...asi to patří k tomu. Davča je protivnej a právě ho MM uspává už asi hodinku. Je mi ho líto :frowning2: Ani nevypil mlíčko. Chudinka moje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky, koukám,že probíráte just... Ronie neboj :grinning: ,u nás taky tymiánka smrdííí :grinning: :grinning: a je fajn...a švagrová je používá na oba atopiky..a naprosto v poho.... ten sprej neznám , jen mastičku.ale asi by stál taky za zkoušku :sweat_smile: . A fakt vydrží..já měla loni jen takový mini zbytek od švagrové na zkoušku..a furt byl i když se furt používal :sweat_smile:.
zítra jdem konečně na tu ko na neuro..tak jsem zvědavá co nám řekne...ale asi nic...
Jo a já nevím ,ale tomík mi zas srajdí...bohužel se to sešlo zase s prořezáním zoubku..a s další ochutnávkou UM HA...takže opět nevím z čehoooo :frowning2:
Jinač s e máme fajn....jen kdyby furt někde nešplhal..stojí furt, tak furt za nim skáču..děs.
8. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojda, tak mi měli boží noc, Oli spal krásně, ale tentokrát začla kašlat Julča takže co hodinu sem k ní lezla, ve 4h už řvala hodně tak sem jí dala mlíko(místo 6h), takže v půl 6 vstávala úplně, v půl 7 dostala další dávkku mlíka neb byla šílená a teď tu už oblizuje zrcadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.