• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
dala sem jí do toho i hroznový víno a to jí chutnalo asi nejvíc,ale i hruška a jablko dobrý :wink:
10. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Veru,
tak on Davča umí lézt,ale radši se plazí, taky máme plovoučku - koberec nikde a plazí se mu líp než leze. Hrozně rád klečí, občas jde do sedu,ale musí se něčeho furt držet. Stavit se chce taky,ale na radu dětské dr. ho nenechávám. Ona mi říká,že Davídek je krásně rovný a pevný,tak tomu věřím. Nejhorší je, holky,jakou on má sílu. Říkáme mu "Rambo". To je fakt síla. Když nechce, tak nepustí.

Já jsem Davčovi dala nastrouhaný jablko a dusí se mi tím. Zítra zkusím hrušku, máme tu takový rozplizlý máslovky :grinning:

Díky za odkaz, juknu. O Justu jsem slyšela od kamarádky Ladušky :slight_smile:

Pa a dobrou noc.
10. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dobre ranko holky....

vsem co jsou nemocni drzim palecky, at to brzy prejde a jste vsichni fit.... :wink: Sam je zatim ok...tak snad nam to vydrzi.Na vsechny doktori jsem se vyprdla..vcetne bradavky...dychani..vyhodila jsem vsechno co predepsali, pac jsem nevidela zadny efekt..a drzime se.Krom toho bliti teda...blyjeme furt a mega...a neexistuje dat jogurt, nebo neco mlecneho....pac to mam poblitej celej byt :grinning:
Jo, taky nesnasi dyni....nedostanu do nej ani za mak..xixi...ale jinak sni vse, co nesni jeho :sweat_smile:
11. říj 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Ja uz jsem teda taky nemocn,Oli mel 2 tydny rymu jaks taks,ale ted se mu to nejak zhorsilo.chci videt,jak budem zvladat nas nabity program

holky,poslete mi,prosim,odkazy na vase sportovni kocarky?jaky mate?
budu muset koupit.to jsou vsechny jen tak do 15kg?
11. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
janko,já mám X-LANDER XA a je do 18 kg.
:slight_smile:
11. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Omlouvám se, že vám sem lezu, jen kdybyste měly zájem o zimní botky pro holčičku č.20, napište do IP :wink:
11. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám, že Jarunka není sám nakřápnutej... Dneska jsem byla na pohotovosti a ve směs nic nenašla, měl teplotu 38,5 a teď už 39,2 :( tak nevím co s ním :cry: :frowning2:

Verčo: dělají i ovocné holandie :wink:

Jinak já dávám Jarouškovi vycucat třeba jablko a bez váčku, vždy to čapne a saje :grinning: je fakt, že se někdy zaprasí, ale vyloženě mu chutná :dizzy_face: Ale váček si chválí hodně lidí :wink:
11. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojda,
ron...kde jsi objednala tu tymianovou mast? Dík :slight_smile:

Váček je super, ale Bára už konečně něco jí. Ona nesnáší ty konzervičky, tak sama sní kus vařené mrkve, brambory a i kus masa :dizzy_face: :dizzy_face: tak dlabe takhle (má už 6zoubků a další dva rostou). Váček používám venku, právě aby nebyla hned jak čuně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janko..jsou kočárky myslím i do 30kg. Ale neboj, Filip měl v 6měs 10kg a teď ve 3,5letech má 17kg. Pak už to tak rychle nejde, teda u něj to už pak tak nešlo :wink:

Jinak u nás se leze krásně po 4 i po plovoučce :wink: Stoupá si, kde může a většinou to skončí pěkným pádem, to je pak řevu :confounded: .....jo a schody, to je největší zábava pro Báru a pro mě největší hrůza, naštěstí je máme jen na chalupě a tu už příští týden zazimujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky musím se pochlubit, zatím jsem shodila 12kg a teda už se cítím mnohem lépe. Ještě chci 8kg, ale už to jde pomalu, ale bojuju.
11. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Ivčo: 6 zubů jo? :grinning: Nám se dnes prořezal 4 zub... KAždopádně gratuluji k 12kg... Já mám od porodu furt 10kg na víc :cry:
11. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Jes....já ještě těch 8kg, ale já teda nejsem žádná štíhlotina :grinning: :grinning: ale cítím se lépe.
No 6 zubů a každý s teplotou a s řevem :frowning2: , no ani jí rostly 4najednou, tak to byl fofr :confused:
11. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Ivčo: to věřím, taky bych se cítila dobře :wink: tak držím palečky, aby to šlo dál :wink:
Co používáš na teplotu??
11. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Jes...já nejraději paralenový čípek, osvědčily se mi už při Filipovi, on byl hodně zvracecí a tak je dávám i Baruce, teda ale u ní je to zase složitější, většinou se vykadí :wink: Co ty?
11. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
ivi: prosím tě, jak dlouho vám trvaly ty teploty u zubů? Týna ještě žádný zub nemá. Ale od úterka má pořád zvýšenou teplotu a já už jsem z toho na mrtvici, protože i když jí dám nurofen, tak je když přestane účinkovat, má je zas. Zítra jdem zase k mudře. Ach jo. :frowning2:
11. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
jes: mně se nejvíc u Nikči osvědčil nurofen. Trpěla na hodně na horečky, které nešly pořádně srazit a jedině nurofen - sirup pomáhal. A když bylo nejhůř, tak jsem ho střídala s paralenem - čípek.
11. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím.
Ivčo,gratuluji ke kilům, já mám dole všechno, ale prdel a stehna mi zůstaly fuj. Ale vejdu se do všeho, aspoň že tak :zipper_mouth: Ale mám hezčí prsa :grinning: Už kojím jen v noci a ráno, přes den Davča touží po jiných dobrotách :grinning:

No nám se zuby už téměř prořízly, s drahoušem jsme se vyspali a ještě tu díkybohu máme babi,která nás nechala vyspat i dnes ráno...tu mi seslalo samo nebe.

Zítra jdeme k mudře, Davča má ještě trošku kašel, ale jinak teplotu už neměl, tak snad bude v pořádku. Asi řádí nějaký vir,že jo. Já podezřívám z nakažení takovou unudlanou holčičku z plavání

:rolling_eyes:

Snad budou naši mimísci ok, všem posíláme pozdravy. Jes, já Davídkovi na teplotu dala Panadol Baby.

Tak pa a dobrou.
11. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
ivanko :wink:
www.just.cz

na teploty já taky nejradši Nurofen sirup, já ho dávám i při bolesti bez teplot...při horečkách střídám s Panadolem sirupem, já ty čípky dávám nerada, hlavně v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dobré ránko,

Iv: nasadila jsem paralenové čípky na radu mudry a teplota šla rázem dolu, ale jen na chvilku... O půlnoci (po 6 hodinách od čípuku) měl Jaroušek 39,3 tak jsem mu dala další čípek a teď ráno zase jen 37... Opravdu už nevím, je to jak na houpačce... Dneska jdeme na výtěry....

Teuf: máme další pupínek na tvářičce :confounded:

Ach jo... taky se chci vejít do svých starých kalhot :grinning: :sweat_smile:
12. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahojda

Krem...Bara měla teploty skoro 3týdny :unamused: , ale fakt jen zvýšenou, pak si do toho dala přes 39st a vyklubala se z toho 5nemoc....no pořád do kola. Má to Týnka nateklé? Nám teda ještě pomohl teń peckový polštářek, jsem ho dala na mrazák a barunka si chladila tváříčku - sama a dobrovolně, tak to asi pomáhalo

Ron...v noci taky dám raději nurofen, u Filipa to nešlo ten ho hned vyhodil, ale Bára v poho :wink:

Jo a přidávám se do klubu - taky se chci vejít do starých kalhot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky,
Ron. díky za odkaz, to vypadá dobře a asi to i zabaví :grinning:

My měli rýmu skoro 14dní a Mudra mi poradila, že ty kapky Fenistil, co nám dala počkování máme dávat ráno a večer, že jsou na otoky, takže i na otok sliznice a fakt to zabralo :wink: , ale byli jsme bez teplot.

Chjo holky, já se sice do svých kalhot vejdu, ale všechny mě vytlačí břicho ven, jak zůstalo větší a povolený, takže taky žádná hitparáda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Jsme zpět od Dr.... teplotu co furt máme je k zubům a tím že lezou všechny 4 na ráz, tak máme oslabené hrdlo a naskákali tam afty po celém horním patře - a z toho jsou ty vysoké teploty... Jinak moč i krev v pohodě, tak alespoň že tak...

Zip: břicho už taky nemám to co to bývalo :cry: ale mě trápí spíše zadní patrie - zadek... :angry: :angry:
12. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Jes...tak aspoň že je to od zubů, ale teda dávají vám zabrat :unamused:

Holky mě trápí všechny partie :angry: :angry: :angry: ale což, musím bojovat :wink: teď začnu chodit cvičit jogu do solné jeskyně, aspoň si oddychnu a MM uvidí, že to s dvěmi dětminení zase tak jednoduché :wink:

Ještě otázečka do placu :grinning: jak perete ty bezva skvrny od dětského jídla?????Díky
12. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
ivi: tak to si mě trochu uklidnila. Ona to má asi trochu nateklé. Nic jiného jí není, jen ty teploty teď. Pro jistotu nás mudra poslala na krev a musím chytit moč, ale snad to fakt budou jen ty zuby.
A chodily ste ven, když měla teploty?
12. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Krem...se priznam, ze ano. Kdyz mela vysoke, tak jasne ze ne. Ale pri zvysenych ano. Jsem ji nabalila a zakryla v kocarku....Zkus ji opravdu vychladit ten peckovy polstarek v mrazaku a dat ji ho na tvaricku, Bara pak na nej sama lehala....Chuderky nase, co...hned bych to vzala na sebe. Me prijde, ze ji jeden vyroste a hned roste dalsi :confused: Taky jsme chytaly moc, docela legrace :unamused:
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jes, tak aspoň že je to od zoubků. Mě máma říkala, že jak rostou zoubky, děti mívají taky sníženou imunitu a chytnou kde co. Protože já jsem se divilia, Davča ustál mou i manžovu virozu, dokonce nemocnou kamarádku, co u nás spala.....a teď prostě jen tak něco chytne. Ale hezky spinká a už je mu líp, dneska jdeme k doktorce, tak doufám, že to bude v pořádku. Pomohl nám sirup Hedelix, Davídek po něm krásně odkašlává a Panadol Baby chutná mě i jemu :grinning: Olizuju odměrku.Achjo, a teď mi píše sousedka, že naše nevěsta Nicolka je taky nemocná :frowning2:

Jinak já jsem s břichem celkem spokojená, trápí mě zadek a stehna.Používám teď krém,co slibuje 2 cm za tři týdny, tak jsem zvědavá.A vyndám z půdy stepper, budu každý večer cvičit.
12. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Krem: Já jsem vždy šla s kočárem, alespoň se vyvětrat ač mudra říkala ať nechodíme...

Ivčo: já používám Lanza mýdlo a to pustí snad všechno :grinning: a mám ještě od Teufinky Cody a to je opravdu ďáble na skvrny :wink:

Pet: taky se přemlouvám, abych cvičila každý den, ale nějak večer nemůžu sebrat energii :unamused: usínám okolo 21 hodiny, tak nevím kam bych to cvičení měla vtěsnat :grinning:
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky...tak u nás se taky čeká na výsledky krve..za chvíli už budu volat...jinač dle mudr. ok, na ORL též... (v noci šíleně řval 1,5 hod v kuse)... tak jsem zvědavá co nám řekne..

Niki lepší..a zlobí už jako ďas..a světe div se i žáárlí.. a dost :angry:

Ivi gratulka, jsi šikula....a na cvíčo budeš chodit jooo ráda,, já začla 2x týýdně...a to je balzááám na duši :grinning: :grinning: ..(v životě jsem nikam nechodila :sweat_smile: )no sice ty návraty domůůů jsou zajímavéé..otevřu dveře, tomík kuk a už se čvachtá v Nikolkou právě naplněném nočníku a pod :grinning: :grinning: ... za ten měsíc historek z mých příchodů domů dosti :grinning: :grinning: .. teď má hlídat tři dny po sobě, protože cvíčo, oslava kámoščiny 30a cvíčo...ale nevím nevím..když bude tomík ještě tak špatný..tak to asi nedám :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hoj: tak Niki začala žárlit teprve teď??
12. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak krev ok.. ale teplota zas 38,1 i když je ledovýý,krapet nechápu..

Jes...no žárila i dříve,ale takovou skrytou formou..te´d je to takové to klasické žárlení..nj. tomík většinu času pláče, tak ho máme hodně na rukách...a nevysvětlím ji..že první dva dny,když bylo zle ji,tak jsem měla na klíně ji i když tomášek kňoural...
12. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
holky co my to tu máme za oddíl záhadných teplot?????? :sweat_smile:
12. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
hojani: já jsem z toho taky blázen. Fakt to nechápu. :frowning2:
12. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.