• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Krem a jak dlouho vy už tak teplotujete? my od páteční půlnoci cca...tak snad zítra a konec...ale musím říct,že dnes to s nimi jde...sice Tomík poplakává..a NIKi chvílemi záchvat,že to vypadá,že vše vyhodí ven....ale jinač ťuk ťuk...dali i časoprostor,že jsou v troubě lassagnee :dizzy_face:

Jo a IVI? (myslím,že u vás?)to je náhodou super,že si baští takhle celé ,to bych brala...než ty mixované potvorstva...tak jsem mu hned dnes uvařila mrkvičku a hezky se zakusoval :sweat_smile:
12. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
hoj: Týna má teploty od minulého úterý. Ale dnes kupodivu dobrý. Zatím jsme bez teplot, tak snad konečně bude klid.
12. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
jéé řešíte postavy jo :grinning: tak to já zas mizím :grinning:
já jsem spokojená,až na ty strie teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tedy ty vaše teplotky...tak ať rychle přejdou....

Jakub začíná být takovej divnej...sám si nehraje,furt se po mě sápe,ječí,piští,řve,no mazec :pensive:
13. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Nik: vypadat jako ty, tak jsem taky spokojená :grinning: Mám minimálně od 25 kilo víc jak ty :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
nik,ja chci taky tvoju figuru!ale prijdu ze cviceni a vrhnu se na kure na paprice a kakao :frowning2: tak co by jste mi udelaly
13. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Janka :grinning: :grinning: ty kráso.po cvičení taková kalorická bomba :grinning: :grinning:

Jes: to určo nemáš o 25 víc :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
zdravím,
Mariánka teda teplotu naštěstí nemá, jen trochu chrčí, ale doktorka říká, že to je z toho, jak za poslední měsíc vyrostla...Nemocná trochu byla, zakoupila jsem taky Eucasol, prodávaj ho u nás na plavání.
Dneska na plavču jsme byly poprvý spolu pod vodou delší dobu, M. se na sebe koukala do zrcadla a já viděla její výraz taky v zrcadle, byla to nádhera. Za měsíc tam budou natáčet, tak doufám, že už se něco podaří pořídit.
Jinak doporučuju jít do kina na Protektora, moc hezký, právě jsem na tom byla s kamarádkou.
Kdyby vás zajímalo, proč je tak hnusně, tak jsme se domluvily, že budem spolu chodit do sauny, minulý týden jí volám, jestli dneska půjdem a ona to né, to až tak za měsíc. Tak jsme šly do kina, ale jak je vidět, počasí nám chtělo dokázat, že už jsme klidně do sauny mohly jít. Ba naopak by to bylo žádoucí. :grinning:
14. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? terkyt,zdravím :slight_smile: Stále nejakčnější mamina :slight_smile:
Jinak my stále kašleme,bylo to lepší,ale v noci začal kašlat víc, tak jsem naprdnutá a smutná. Už bych chtěla,aby byl zdravý. Jako je fakt,že mu to na energii neubírá, ba naopak. A teplotu nemáme. Bereme Hedelix a asi objednám ten Eucasol. Ale na just.cz nemůžu najít odkaz na prodej,poradíte?

Počo si z nás dělá srandu,že? Včera jsem koupila krásný teplý fusak.Tak jdem zkusit spát. :wink:
15. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
pet: musíš si najít dealera. Oni to napřímo neprodávají. Je tam seznam dealerů přímo na stránkách justu. Najdi si toho, co máš nejblíž a pak už se domluvíte. Teda aspoň já sjem to tak udělala a zjistila, že mám paní skoro u baráku. :slight_smile: Takže pohoda.
Jinak nám se to bohužel vrátilo. Takže jedem opět od začátku. :frowning2:
15. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Krem,co je to za virozu? To je zvláštní.....co ti říkala doktorka? Já jsem z toho na prášky...Dáda byl včera téměř OK a v noci zas kašel a je protivka. Teplota žádná :unamused: Je to normální,že jsou takhle malý děti nemocný?
15. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Paaaaaaaani holky..tady to teda raaadi....same rymi..nemoci...My byli vcera na prohlidce opozene 8 mesicni...a mame 9680 gramu a 73 cm... :grinning:
Kase, tvaroh, jogurty...nic mlecne zatim davat nebudeme, pac Sam to extremne blije..takze pockame do roku.Jinak jime vse..co nesni nas..xixi :grinning:
15. říj 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

přidáváme se k marodů,rýma chrchlá..mazec,teplota jen 37,3 to neni na paralen ještě že???
Odsávání je horor,řve jak tur,kapání kapek taky šílenost a vytírání nosu ještě větší horor :pensive:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj nik, tak jsem si říkala,že aspon Kubíkovi se to vyhne.
Na kašel: Hedelix přes den, pokud v noci,tak Stoptussin. Odsávat,kapat nebo stříkat nos. Na tuhle teplotu nic,ale dr. řekla,že můžu dát na noc Panadol baby, aby se mu trošku ulevilo...ale my k tomu měli i zuby.Jukni jestli nemá Kubík nateklý dásně. Nám vylezly všechny 4 zuby. Držím palce.
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
hele dásně má nateklé už dlouho,budeto jedno k druhému určo,teď mu nic nedám na teplotu,ale na noc možná,uvidím kolik naměřím.
On spíš pšiká,tak nevím,zda mu na to něco dávat.Kapu a odsávám a to je vražda :slight_smile:)))
15. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
No to bys tam viděla už zuby,jak prosvítaj :grinning: My pšikali první den, druhej už kašel a ty zuby...mazec :pensive: Jako Davčovi ta nemoc na energii neubírá,naopak. POMOC! :grinning:
15. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
pet: já fakt nevím, co je to za svinstvo. Je to tím počasím a taky zuby a všechno dohromady. Týna ještě žádný zub nemá, ale snad už brzo něco vyleze. Odsávání je šílenost - řve jak tygr a pere se se mnou, do toho kašel - dávám ambroxol a na noc stoptussin. Hedelix absolutně na nic - nepomáhá nám.
nik: u nás to pšikáním vždycky začíná a pak druhý den už jede rýma naplno. Včera jí jen teklo z nosíku, měla ho hrozně ucpaný, ale nic jsem neodsála - dělaly se jí bubliny u nosu. A dnes už je to hustší. Mudra nám dala rovnou pamycon.
teuf: jsme lepší. :grinning: Tlustší a delší. :grinning:
15. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky my furt kašlem a rýmujem, furt zelený,ale teploty nejsou tak nechci antibiotika´, na odsávání si oba už zvykli a těší se na něj, Oli za bonbon :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nedávám nic, je to stejnak všechno na prd a ta nemoc trvá stejně dlouho jak když do nich léky cpu tak i když jim nedávám nick, tak jedem jen na přírodě a vlastní imunitě :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme včera také byly na 8měs prohlídce, Bára má 70cm a 7,1kg.... :wink: nezhubla, tak mám radost, ale teda ani nepřibrala. Prý bude drobnější, hlavně, že všechny krve, moč a tak vásledky dopadly dobře.
Jinak Barunka má také nudli, já jí dávám homeopatika a docela lepší :wink: Dnes si jdu pro tymiánovou mast a ten Eucasol, taky paní dealerka bydlí vedle v ulici :wink:
Teda to je venku hnus, co? My jedeme za 14dní do Bedřichova, tak snad budeme i sáňkovat :wink:
V únoru jedeme na hory do malé úpy (www.permonik.eu - to nemá chybu. Máme pokoj pejsek a kočička, se už těšíme :slight_smile: )
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
mám s ním raději k DR? zatím jen pšiká a nudluje.odsávám,má hedelix a kapu nos.
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
nikky já bych nechodila, tam akorát něco ještě chytne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
no právě,počkám do pondělí a kdyby začal fakt chechlat tak půjdu,aby mu to nepadlo na prudušky
15. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak nám tedy Hedelix pomohl na odkašlávání, Davídek měl bolavej kašel a hned po Hedelixu bylo OK. A na rýmu normoš stříkám mořskou vodu a pak mu vysaju nos. A k doktorce jsem radši šla, volala jsem jí a ona nás chtěla vidět,že přeci jen je to ještě mimčo a ona má hrůzu z pneumokoka a já taky, ať si to kdo chce jak chce podceňuje,ale my měli v rodině úmrtí na meningitidu, takže jakmile je nějaká viroza,běžím k mudře,zve si nás v čase, abysme byli první :slight_smile: Nudle zelený nemáme, ale bílejch habakuk.No nic, jsem chodící spící,tak jdu upéct buchtu a vyžehlit prádlo :-O
15. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
no já bych se právě toko pneumokoka bála v čekárně :unamused: Ale my sme pod stálým dohledem lékaře, takže u nás je to asi jiný, ovšem když nemá vysoký teploty tak není co řešit jakákoliv horší nemoc se projeví horečkou a to bych ty antibiotika taky nasadila,ale jinak nevidím důvod.
15. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Kuk,
tady je to teda jeden marod za druhým, chudáčci mimča....snad to už brzy skončí.
My měli rýmu 14 dní a teď už se 3. týden držíme, ťuk ťuk...měly jsme k tomu i kakání asi 10x denně (ale ne průjem) a dr. řekla, že je to k zubům. Jakmile se spodní dva prořízli, tak to skončilo. Teď rostou 2 horní, ale zatím žádné větší problémy,krom toho, že je protivná :sweat_smile:
Pet: já dr taky nejdřív volala (máme to teď daleko), ale pak nás chtěla vidět, takjsme šli. Dala hned pamycon - což si myslím, že teda bylo možná zbytečné. Protože jsme měly jen bílou rýmu bez teplot (1den měla 37,0) a pak maličko žlutého. Tak to možná příště, pokudbude průběh stejný, zkusím bez léků - jen s libenarem a odsávačkou. Přecijen to byla naše první rýma, tak jsem chtěla vědět od dr. co a jak.
Jak strašně kakala, tak jsem se bála, že nic nepřibere, ale ok, máme 8160g
Už dáváte pečivo? Já na to furt nemůžu sebrat odvahu. začínám s jogurtem - hollandia a míchám do toho rozvařené jablko. Docela to papá. Ale přijde mi děsný, že už by teď měla mít jen jednu dávku nutrilonu ráno (když nechce v noci) a pak teda kaši...nějak si na konec mléčného období nemůžu zvyknout :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
šári na pečivo je podle mě brzy teda-myslí sušenky? Rohlíky bych dala až nejdřív po roce,ale my nemáme ani zuba takže nic. A nevypadá to že někdy zub bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Myslela jsem rohlíky, chleba nechat žužlat. Furt se mě lidi ptaj, jestli už dávám, když už jí vyrosly nějaké zoubky a kousky jídla taky nějak zvládá..
Ron, jen aby pak nevylezly všechny naráz, to by byl mazec...ale zas by to Julča měla při jednom :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
no jesi bude po mě tak jí narostou až někdy ve 14 měsících-všichni mysleli že žádný nebudou a teĎ mám jen 2 kazy :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já bych to pečivo absolutně nedávala hlavně proto že lehce může vdechnout drobečky to už je snazší vytřást z dítete jablko než tyhle blbiny :wink: POkud pečivo tak jedině dětské sušenky které se rozpustí v puse, případně kus jablíčka bez šlupky (já to dávám do toho cucacího váčku, takže všelijaký ovoce a zeleninu)
15. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jojo, Barča právě japlko cucá v pytlíčku :slight_smile:
Tak já vytrvám a pečivo nedám až k narozeninám :wink:
15. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ježiš, japlko - jablko, to už mám fakt vymytej mozek :grinning:
15. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
:slight_smile: Já teda pečivo začala po trošinkách dávat. Dávala jsem ho i Nikči od osmého měsíce a v pohodě. A Týnuš hrozně chutná. A zub taky žádný nemáme. :slight_smile:
15. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.