• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
to já si spíš kremco neumim představit -furt odbíhám od jednoho k druhýmu, tak bych se bála...ale ani mi to teda nenapadlo,na okusování má hračky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
ron: já jí dávám jen kousíčky přímo do pusy. Celý rohlí
15. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Celý rohlík jsem jí dala jednou a když jsem viděla to tóčo, jak ho všude rozcuckovala a rozmatlala, tak jsem jí ho zase rychle vzala. A dávám jí jen do pusinky po kousíčkách - jen tak na chuť.
Te´d mi to můra odeslala. :slight_smile:
15. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak teda čtu a asi jsem drsná...Bára dostává do ruky kůrku od chleba už od 6měs :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a v poho. Pak ty kukuřičné křupínky, ty teď miluje. Rohlík ještě nedostala, toho se bojím, ale jinak měla už i chleba s máslem....
Jsem si nastudovala ty nejnovější studie a psali, že od 6měs zvykat na lepek, tak zvykám :wink: Jo a super jsou ty Hero sušenky. Bára konečně začala baštit, jsme celý den byly s kamarádem Albertem, který je o 7měs starší a když viděla jak dlabe, tak taky dlabala.....No a samo u nás se jí jen vše, co se může kousat. Tak do jogurtu jen nakrájím jablko a pak jí chutná. Prostě chce kousat. Už má další dva zuby, takže 8kousků už máme za sebou :wink:

Holky, čím mažete obličej do tohodle hnusu???? Myslím tím počasí venku :confounded:
15. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
ahojky holky, mám dotaz, jak ten eukasol podáváte,či co s ním děláte? jsem teď ve fitku zjistila,že je tam prodávaj..tak ho mám odložený...a koukala jsem,že tam píšou vyplachovat, kloktat ..aromalampa...tak jak jej používáte vy? zítra pro něj fičím,dnes jsem neměla dost peněz a karty neberou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jinač se nás dnes Alenka pokusila zabííít :grinning: :grinning: ,tak snad děcka nebudou moc bantovat..ale to je u nás utopiee....
Zítra máme jít na kontrolu,tak snad bude lepší počasí..v tom hnusu nikam pěšky nejdu...abych šla hrabat fusák či co... ta venkovní teplota mě smoooolíííííí :angry: asi jako všechny,co :grinning: ? krom nadšených lyžařůůů :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Eucasol stříknout nad postýlku před spaním, molekuly si sednou na polštář a to stačí, stříknout jen malinko, je to hodně silný.
15. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Terkyt dííky :dizzy_face: , rada přímo od odborníka :sweat_smile: ...
Všem přeji hezký den, my se chystáme na kontrolu a nevím zda do kočárku narvat už fusák,či ne...dvojmatka :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: ojéé :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 07:31  • Odpověz
hojani já mám teda zimní fusak narvanej už nějakou dobu a ještě sem jí tam šoupla deku-ona tam ale spí třeba 1,5h :wink: i v mraze :grinning:
16. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
hoj....taky už jsem dala malé zimní fusak :wink: Ale prý se má v neděli oteplit, tak snad.... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak dneska Julča spát nebude-to bude moc příjemné odpoledne :angry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
tý bláho tak ta maminka a hlavně miminko tedy měli štěstí brrrrrr
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=275564
16. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Ježiš, to je děsný :astonished: úplně mi běhá mráz po zádech, to muselo být pro tu mamku hrozný...naštěstí s dobrým koncem.
Nasazuju do kočáru popruhy :unamused:
16. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Ron faaakt? no jáho tam dala...ale pak ho vytáhla,byl tam šíleně narvanej, tak jsem toma převlíkla do toho teplého overalu ( v podstatě komboška,ale taková ta huňatá... a jen deku a nánožník..a byl teploučký i v tom hnusu..fusák necham fakt na mrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:,do velkého kočáru :grinning: :grinning:, zatím je to přes den furt nad nulou :wink:

Manža jel přezout gumy a staví sem i pro ten eucasol,tak tam nemusím běžet :wink: a dětem došly hračky..Nikolce mozaika a Tomáškovi jezdící vláček..a hádejte kdo si s čím hraje :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
tak my máme velkej kočár, takže v pohodě, vejde tam v klidu všechno, mě teda přijde že bez toho by zmrzla, když se nehejbe a jesi je po mě... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny :slight_smile:

Jak vám všem je?

Tak náš kašel lepší po nějakým sirupu na noc: SPIROPENT
A ráno dávám ten Hedelix :slight_smile: a nudle jsou taky lepší,jen když se rozčiluje, tak mu tečou hodně a pak odsáváme.

My se tedy do kočáru vejdem v pohodě s fusakem, dekou, kombinézou a dneska tam dokonce k Davčovi skočila i Agáta - naše čoklice :grinning:

Holky,mě to doma neba, chtěla bych jít pracovat.Doufám,že mi to vyjde.
16. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Ron no já mám ten pocit taky :grinning: :grinning: ,ale jak vidno,tak ne...byl teplý až až :wink:

Jo Peťul, u nás už taky líp..jen školka ještě ne..ještě docela dost kašle.... Tomíkoiv to skončilo odchodem teploty, ten nic jiného neměl..a bříško se srovná časem..
fajn,že u vás už je taky lépe :wink:
Mi přišlo,že je tam nějaký stěsnaný..ale víc mu asi vadila ta bunda...jako cherokee 9-12 měs..a byl vni narvaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
16. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahojky,
taky dávám rohlík sem tam ožužlat na chuť, ale ten vyrvál když jí ho seberu :grinning: .
Dneska jsem dala Barču do kočátku ve vyteplené kombinéze a byla tam chudák jak robotek, s nataženýma rukama dopředu a vůbec se nemohla hýbat, by ě zajímalo, jak to bude s fusakem, ještě je v krabici v garáži, ale už se k němu taky musím probojovat. ikdyž hlásili oteplení až do konce měsíce o 12st. To je děs běs co to počasí předvádí, asi si nemůže vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Cuuuuuuuuus holky...tak nas zatim ty nemoci obchazeji..tuk, tuk, tuk...jsme si taky tu rymu vyzrali prvni 4 mesice po porodu..tak snad uz totalne..xixi
Jinak u nas vse ok...akorat mlecne vyrobky a kase a vse ostatni nechame az po roce, jestli se teda upravi blindeni.
Ve ctvrtek jedeme na Oravu a budeme 3 tydny...jedu tam oslavit sve 18 :grinning: :wink: :zipper_mouth: ale kdyz tata posilal MMS, to abych si nabalila lyze a sane, xixi :grinning:
Pocasi?Taky bych brala neco lepsiho....at je klido pido zima..ale at neprsi...to pak pomalu furt sedime doma :grinning: joooooo..a kdyby jste se zitra moc nudili..tady u nas je Cirkus HUMBERTOOOOOOOOOOO :grinning:
17. říj 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
AAAAAAAAAAAAAAaaa....jsem zapomela...Sam se mi kazdy vecer vzteka...rve..nechce spat....tak jsem dnes namazala hned po veci gelem dasne..a div se svete..usnul....nevidim ocima nic..ale palcem citim, ze je to po dasni tvrdeeeeeee....tak asi uz brzy budeme mit taky zubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: Krasne sny vsem maminkam a prckum :wink:
17. říj 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
ahojky tak my se z toho fakt nevykopem, Julča se včera zhoršila, měla zvýšený teploty a dneska horečkam,tak se těm atb nevyhnem :frowning2: Jdeme k mudrovi s Erwinou ti už sou na atb pár dní...Oliver je už skoro ok-jen maličko ještě vykašlává,ale obávám se že to chytne zas od Julči a budeme dalších dní doma :pensive:
19. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
ron...u nás je to samé. Když už je z toho dostanu, jde Filip na pár dní do školky a vše začíná znovu :confounded:
Doma s nimi je to ale šílený, to mi po dvou dnech hrabe :rolling_eyes: ale co se dá dělat. Teda zatím jsme neměli atb, tak doufám, že nám to vydrží....
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
tak mi máme zánět středního ucha :unamused: takže atb.
19. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
ojééééje..

ahojky, jak koukám dvojmatky si užívaj !
Tak abyste nebyly samotné...Niki už lepší..atb.dobrané,ale ještě dost kašle..tak školka nic..Tom byl po těch horečkách dobrý..a od včerejška má silnou rýmu..tak snad zůstane jen u ni ...Niki mu dnes lohla ten cucací váček..ožužlala a vrátila mu ho..mě málem je.lo :angry: ...stačí že na sebe chrchlou..a ona provede toto!!!! no uvidíme...jak se to vivine...
Julince brzké uzdravení... ouško nic moc :frowning2:
19. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky,
pokud můžete, prosím o hlas pro Týnušku. Dík.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=17345&from=search&keyword=kristýna

Jinak jsme pořád marod. Týně se to neustále vrací v různých pododbách, takže jako obvykle se budeme léčit minimálně měsíc. No, nenadělám nic. Už jsem mudře řekla, že si u ní postavím stan, abych tam nemusela pořád chodit. Tak prý, že mi tam kousek místa vyčlení.
19. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj, snažím se Týnce poslat hlas, čekám na nějaký kod do emailu, ale zatím nic nedorazilo, tak snad za chvíli.
Chtěla jsem ti volat, ale když jsi tady...
19. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
A co vám dr teda řekla? Nějaká nová léčba? nebo zůstáváte u pamyconu a spol?
19. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Normálně furt přibírám, jsem z toho nešťastná, protože se teď tak hlídám, zakázala jsem si sladké - jím jídla na základě toho, co vařím Barče, takže samá zelenina, dietní maso, s malou taky myslím, že teda málo pohybu nemám....a stejně. začínám mít podezření na antikoncepci, beru ji sice už asi od května, ale takhle jsem začala nabírat, až když jsem přestala "kojit" - tzn v půlce srpna, tak třeba se teď teprve projevuje, co se mnou ty prášky dělají. A od té doby už mám 4kg nahoře. :angry: :angry: :angry:
No, někde si seženu nějaké cvičení a musím promluvit do duše dr na gyndě, jestli je to možné.
19. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Krem, kod mi nepřišel, abych mohla poslat hlas tomu tvému marodovi a aspoň tak vás potěšila. No, budu to zkoušet dál.
19. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
akras: už jsme si to řekli po telefonu. :slight_smile: A kód přijde. Snad. A když ne, tak se holt nedá nic dělat. :slight_smile: Může se hlasovat každý týden znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj,
ron... :frowning2: :frowning2: :frowning2: aspoň, že se na to přišlo, čím to je. Atb zvládnete a bude zase dobře, určo... :wink:
Krem...taky se držte :wink:
Akras....prosím, o váze nepiš, mě to teď vůbec nehubne a to fakt makám každé ráno na kole, rychlý procházky s kočárkem, skoro nežeru a stejně ..... :cry:

Tak Filip šel dnes konečně do školky a s Barunkou jsem chodím 2krát týdně do solné jeskyně, no nechchci to zakřiknout, ale lepšíííííííííí :dizzy_face: Začne tam vždycky kašlat a nudlovat, do večera klid a docela spinká, snad jí to vydrží.
20. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.