• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky, tak my už taky víme, proč je Týna pořád nemocná a trvá to pokaždý tak dlouho. Má nález v nosíku - zlatého stafylokoka a to hodně silného, pak má strašně slabou slizniční imunitu, takže všechno hned chytne a je náchylná na bakterie a taky má slabé astma a náběh na alergie. Takž fakt super. Ale jsem ráda, že vím, proč se s tím pořád rveme a nelepší se to.
Bohužel nám zatím nemůže být pomoženo, protože je Týnka moc malá. Nejdřív prý budeme něco podnikat v roce. Takže bude chudák trpět ještě čtyři měsíce. Bééé.
20. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ivi, tak už mlčím, to musí být k vzteku...chtěla bych chodit na aquaaerobic do Ymcy na Poříčí, v úterý od 18h, nechcete někdo chodit se mnou?
Krem, zlatý stafylokok, to vůbec neznám...a to astma a alergie, snad to nějak lékama upravíte, vyhnete se nežádoucíma lergenům...kdyby něco, ptej se Ondry (pro ostatní - manžel), to je astmatik a alergik protřelý životem :wink: Já teda měla hodně strach, aby to Barča po manžobvi nechytla, ale zatím ťuk ťuk, nic to nevypadá...ale co není, může být, že? On už byl v nemocnici kvůli tomu jako miminko :unamused:
Zítra jdeme na náhradní hodinu plavča, tak jsem zvědavá, jestli to Barča zase prořve, jako v pátek....musím si ji pak usmiřovat vířivkou.
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
akras: je to svinstvo, které má většina lidí v sobě, ale jen u lidí s oslabenou imunitou dělá paseku, což je náš případ. Alespoň tak mi to řekla mudra. A my ho máme hodně silného a hodně slabou slizniční imunitu. :frowning2:
20. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
kremca....to držíme Týnce palce, ale aspoň opravdu víš, proč to je.Aspoň něco....
Akras.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: kdybych bydlela v Praze, chodila bych hned, ale takhle :cry:

holky nám se ještě ke všemu objevil atopický ekzém na celých zádech :rolling_eyes: , no je vidět, že každá máme něco, nu což, asi s tím vším budeme bojovat, co???? :wink: :wink: :wink:
20. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
ivi: ono nám ani nic jiného než bojovat nezbude.
20. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Krem...jasně, jsem NÁS chtěla povzbudit :wink:
21. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

krem: My taky máme zlatého stafylokoka, už od malička. Má to spousta dětí, u některých se to nezjistí. Co znamená slabá slizniční imunita? Jak ti na to přišli? To jsem nikdy neslyšela.

Jinak on ten nález sám o sobě nic neznamená, já měla stafylokoka léta a neznám co je chřipka či angína (tuk tuk tuk). Pak mi sám zmizel.

A tady vidíme, že řeči o kojení jsou kecy v kleci,že? Já vůbec nevím, jak úplně odstavit Davču, chce pořád ráno prso, jinak už nekojím, jenže jak má už zuby, tak mě hrozně kouše, v pátek mi tekla krev a bolest to byla neskutečná :frowning2:
21. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
peti pokud jde o tu imunitu nas liznici tak to mám zas já, nemám skoro žádnou-prostě stačí abych dejchala trochu studenýho vzduchu a už mám laryngitidu-mám jí celou zimu, na imuologii mi tehdy řikali že to snad ani neí možný že tam nějaký prtilátky nemám vůbec...nevim ale už přesně co to bylo jaké Ig :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Tedy Ronie,to je síla. A co se s tím dělá? Já teda nevím,jako má Davča imunitu, rýmu a kašel má podruhý,ale když jsme byli nemocný my s manžou a kámoška,co u nás vegetila, on byl v pohodě :-O Tak co myslíš?

jinak KREM, to mi psal jeden mudr pudr :grinning:

Vas lekar ma pravdu v tom ze nalez zlateho stafylokoka ve vyteru z krku a nose se neleci [a to i v tomto veku] a prakticky tento nalez nic neznamena, jen nosicstvi.
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
mě osobně na to pomáhá imudon nebo imunostim, dětem říkala sestřička u mámy v práci že ten pamycon a mě ještě napadá že mě pomáhá a snad by i dětem moh se dát-Bioparox :confused:
21. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
ronie,bioparox pomohl vždy i mě :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
peti já myslím, že jste na tom rozhodně lépe než my, tak třeba na tom koju něco bude :grinning: :wink: My budeme muset asi s oběma na imuno alergo zajít, u Oliho se obávám toho samého co mám já a u Julči že má oslabenou imunitu tím zasr...očkováním :angry: :angry: :angry: :angry:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Ronie,myslíš,že to bude u vás tak zlý? Mě tedy mudra říkala,že je normální, že malé děti mají nějaký infekt 3-5krát do roka.
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
no jo jenže my máme nifekt 3-4krtá do měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky to mi taky pořád nšco a to Bára byla donedávna plně kojená :unamused: a odstavit jí? Vůbec mi to nejde, nechce pít vůbec z fllašky :unamused: Nám to Filip tahá ze školky, dneska je zase doma, nudle kašel tepltota :angry:
Asi to teď dost řádí, nevím, ale je to pruda, když nemůžeme ani ven :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Ivuš,to mě mrzí :frowning2: To je pruda, viď. Já teda chodím na krátké procházky,ikdyž je Davča nemocný - rýma a kašel, ale ne při teplotě, on měl ale jen 37. Myslím si,že čerstvý vzduch prospěje.
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Pet...to určitě, ale Filip měl ráno 38,5...tak jsem do něj nalila nurofen, takovou chřipku ještě neměl, no a začíná být protivná i Bára :unamused:
Jak se jinak máš??Dobré? Co Dáda?
21. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky holky, přesně Ivčo, u nás je to to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...od dneška měla už niki jít,ale nechala jsem si ji ještě doma, půjde až v pondělí..a myslím,že opět něco dotáhne... já s tomíkem naštěstí jen snoplíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když krutě..a kašel Niki taky pustil,takže taky jen snoplí,takže využijem sluníčka a razíme po spaní na procházku... :wink:
Já už o tom kojení a silnější imunitě pochybovala u NIki, i když byla kojena do 9 m,tak nachlazená bývala...a teď je na hromadě furt... No a tomík je taky kojen a to samé v bledě modré...jediné pozitivum vidím v tom,že to je zadara :grinning: :grinning: . No i když já už díky tomu zkoušení vyvalila peněz za to UM...a vše to šlo do háááje,protože buď to nepolkne..a nebo to dopadne průjmem :angry: (i když to není sto pro..vždy se to sešlo se zubama a pod. ale zkoušet to už nehodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jsem ráda,že už se mu to trávení krapet srovnalo :wink:
Jinač IVI u nás se už jí taky stylem papnu do ruky a jím..i maso :sweat_smile: , dnes děckam vybrakoval misku s ovocem a čohnul jim bebečko,tak jsem mu ho nechala...a NIki přišla a nesla mu vypeckovanou kuličku hrozna a já na ní zírala s otevřenou pusou dokořan :sweat_smile:

Holky , marůdkům brzké uzdravení a vám svatou trpělivost přeji :wink:
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jani: to je mi líto, to je fakt děs ty školky, kor v tomhle počasí, že. S tím kojením mi to potvrzuje i každá druhá kamarádka,přesto jsem ale ráda,že jsem to poloviční kojení udržela až dodnes.

Ivuš: ahojky,u nás v pohodě, ted jsme řešili nějaké nepříjemnosti,ale naštěstí né s Dádou. Se pak vždycky na něj podívám,on se usměje a všechny ostatní problémy jsou podružný.Takže krom toho,že mi momentálně demoluje obývák je v pohodě, infekt nás opouští, včera ještě dozníval kašel, ale je v pohodě...tuk tuk tuk. ZA 14 dní jdem na Prevenar.

Ivčo....Tobě je 24? Jen se ptám...že to máš v nicku. 24 a dvě děti, to bych před Tebou smekla.
21. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Pet....není :grinning: :grinning: :grinning: já jsem už stařena :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 32, ale 24 je moje nej nej nej číslo (jsem narozená 24.9.) a když jsem se registrovala, tak mě nic lepšího nenapadlo :wink:
21. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hoj....těší mě, že jsme na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning: bo máme ta děcka stejně stará, ne? Jen pohlavně v jiném pořadí :wink: Tak ta věta se mi moc nepovedla, už potřebuju do práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pet...Bára taky nenechá nic v klidu, jsem si už odvykla, začíná obcházet nábytek, což teda by ještě nemusela, ale nevím jak jí zpomalit :pensive:
21. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak já byla ukojit Tomíka probuzeného sousedkou,vysává tak dravě,že buší do radiátoru jak šílená :frowning2:

Ivi :grinning: :grinning:, děti máme naprosto stejně :wink: ,ve školce je prý okolo pětí dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a dnes jsem udělala chybu a řekla,že vidím jít Prokopka ze školky domů..a bylo zle...slzavé údolí jak hrom..ona tu školku fakt miluje :sweat_smile:
JJ Peti, je to šílené s tou školkou,ale už na první třídní schůzce nás ředitelka upozorňovala,že ten první rok takový prostě bude (no my měly takovou i loňskou zimu a do školky nechodila :confused: ) aže hlavně nemáme děti ze školky odhlašovat...že to tak prostě je a projít si tím musíme. Teď je to ještě dobrý, jsem s Tomáškem doma,ale až půjde Tomík do školky a já do práce a on bude takhle marodit,tak to bude asi hoooodně zajímavé :unamused:
Ivi,taky váha? to jsme 6 dní od sebe,,roků naštěstí více :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím obcházením jsme na tom podobně a neuroložce se to nelíbilo..tak se ho snažím motivovat aby byl na zemi...takže hurá hračky co se pohybují sami dole na zemi...vláček a pod. :sweat_smile: ,ale stejně furt stojí a pochoduje...a včera se mi houpal pověšený za ruce na opěrce od židle :sweat_smile: malý šíleneček :grinning:
21. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak my s tím výcojem sme na tom bledě, musíme se teď do toho intenzivně obout a cvičit lezení pač se plazí asymetricky spíš se zhoršuje, takže teď týden intenzivní cvičení jinak nás čeká opět vojta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ivuš,já jsem taky stařena 31 :grinning:

Tak tím si ve školce asi holky projdeme všechny.
Jinak Davča se sice postaví, ale neobchází nic. On hlavně leze a furt se převaluje, přetáčí. Hačá na nohách, nevím jak mu vysvětlit, že se hačá na prdelce :grinning: Asi jí nechce mít takovou jako já z toho hačání.

No nic, tak jdem na prochajdu, než tady sní tu gumovou knížku :grinning:
21. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
a asi budem muset přeci jen koupit nějaké super levné koberce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevíte o něčem? Stačí ty kancelářské...měli sme to udělat už před rokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: teď se nám to finančně vůbec nehodí,ale asi budem muset i kvůli té strašné zimě od země :frowning2:
21. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
ron zrovna kancelářské moc levné nejsou, protože musí vydržet velkou zátěž...to spíš ty podkladové...ty stojí cca 24 kč /m2- teda stály..ale pochybuji,že by šly nahoru s cenou nějak výrazně :wink: on je takový tenoučký...
21. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
my taky v obýváku máme teď obyč. smyčkový hnědý koberec..u Nikolky jsem měla ve starém bytě krásně bílý, no pak už krásně bílý nebyl :grinning: :grinning: ,tak teď zvítězila praktičnost. :grinning: ... tady byla plovoučka, chvíli jsme ji tu měli, i se nám to líbilo, ale mi vadil ten šílený randál jak Niki vysypala kostky..a hrála si..ona je takové hlučnééé dítě :sweat_smile: a jelikož nebylamoc dobře udělaná,tak jsme ji jen nepřekryly,ale já ji loni v květnu po návratu z mamologie vyškubala na cimpr campr :grinning: :grinning: :grinning: a to už byl v břichu pár dní kulíšek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ron, hele..http://www.eurokoberce.cz/koberce-podkladove/, ale píšou 49,-,ale urču je třeba se porozhlídnout, mívaj je i v těch baumaxech a pod. :wink:
21. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
díky hojani to sem myslela :sweat_smile: oni to sou podkladové...super :wink: :slight_smile: nejhorší je to položit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
no to jo...oni jsou krapet blbé,že se jako vytahují,když nejsou přilepené...ale u vás to nebude na sto let,že :wink: škoda,že ta holčina smázla albíčko na mmb...čéče ona doma kouzlila takové věci za tak levný peníz,to jsem nechápala..ale pak se zdekovala, bo furt někdo do ní závistivě rýpal...šíla i vložky do kočárku, různé kapsičky na pití na kšeft......no závist je sviňa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.