• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
:grinning: holky tak tahle Julinka teda asi dobře papá :grinning: , ta naš má teď cca 8kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
tak to je šííílenééééé :grinning: :grinning:

Nic loučím se..papa a krásné odpoledne
21. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky,

ronie a v IKEA koberce za dobrý peníz nejsou? Vy ho chcete položit přes celou místnost? Já teda koberce nemusím,ale je fakt,že Davču furt musím hlídat, aby dlouho neležel na plovoučce :frowning2:, ikdyž u nás tak studená v obýváku není. Ale přeci jen,když tam chvíli leží.....

Jsme se byli cournout,je tam krásně, teď Dáda chrupá venku v kočárku.

Ronie, tak to je pořádná Julinka. Snad z toho vyroste. Mě už tohle tedy přijde extrém. My tenhle problém snad ani mít nemůžeme,Davča spálí hrozně moc kalorií.Ale k 9 kilečkům se snad už blíží. Noco,já měla 17 kilo v první třídě a neteř to má v roce a půl, že jo.Každý dítě je jiný.
21. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
peti ale ona ta Julinka to má jen z kojení, teď už teda přikrmujou ale do září jen kojená :wink:

v ikee koberce nemaj a levný už vůbec ne, my je ani tak nechcem kvůli tomu chladu i když to taky nebude na škodu ale kvůli Julče aby se rozlezla :unamused:
21. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky,
pet: ta zlatá potvora je prý u spousty lidí, jak říkáš, ale jen u lidí se slabou imunitou dělá paseku, jak už jsem psala. A to jsme my. K té slizniční imunitě - máš systémovou - tuším buněčnou imunitu a tu má výbornou a spíš ještě lepší než normálně bývá, ale ta slizniční je právě hodně špatná - náchylná ne na viry, ale hlavně na bakterie - proto se s každým infektem babráme tak dlouho a nemůžem se vyléčit. Mudra mi řekla, že jí v roce dá autovakcínu na toho koka a podporu imunity. Zatím bohužel musím čekat a vydržet.

ron: to je na pytel, že jste taky pořád na hromadě. Týna už to má potřetí a vždycky to trvalo skoro dva měsíce nže se z toho vyhrabala a stejně ne úplně (vždycky trochu chrochtala). Pak má tak měsí pauzu a jede to všechno nanovo.
Dneska jsem se rozhodla, že jí najdu chůvu vždycky na středu, když musím do práce, abych ji uchránila od chrchlajících dětí. Takže snad se to konečně zlepší. No a další problém je děsně teplý a suchý vzduch v bytě, což k tomu taky přispívá. Takže ještě to musím vyřešit. už jsem koupila čističku vzduchu, další zvlhčovač, protože už jsme jeden odrovnaly a uvažuju o inhalátoru. Budu mít doma nemocniční pokoj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my papáme teď míň, ale stejně na nás nemáte - te´d už váží dobře 10,5 kg. Ale jako ta holčička teda ani zdaleka nevypadá. :grinning:
21. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Krem, Petronelie psala na jiném tématu - Jinak holky, až si budete kupovat golfky...ikdyž to je ještě daleko, nikdy nekupujte CHICCO MUltiway. Koupila jsem je, protože jsou fakt pěkný a vyhrály test,ale já je už jdu podruhé reklamovat a to s nima jezdím jen na nákup.
Mám pocit, že ty jsi o nich mluvila, že bys je pořídila, tak bacha na ně...no, ale taky mohla mít Pet jen blbou smůlu.. :unamused:
22. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak chřipka už dostala celou naší famílii :unamused: chjooo

Ron....tak ta Julinka je krásná, mě se líbí takový macatý miminka, Filípek taky byl takový, měl ještě o kílčo navíc, teď je normální :grinning: :grinning: :grinning: A jak píšeš, z kojení je to pohoda, to se netvoři prý tukové buňky
:wink:
Bára snad také bude mít už 7,5kg, už docela dlabe, začala blinkat po jogurtu, nevíte jestli může být alergická jen na jogurt a při tom na mléčnou kaši neee? :confused:

Pet....jsou ty golfky od Chicco blbý? Se mi líbí, tak jsem o nich přemýšlela...

Ron ještě k tomu lezení, mé kámošce se také syn jen plazil a odnaučili ho to na trávě :pensive: , ale teď je zima co? Tak by ten koberec mohl zabrat, ale Filip se vesele plazil i na koberci, lezl po čtyřech až od 11měs., ale taky chodil pozdějí až ve 14měs....no on měl tu konstrukci na nožičkách, tak to je asi blbej příklad....
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
ivčo Oli chodil taky pozdě až kolem 15měs...Také se trochu obávám že se bude plazit i po koberci, chci ještě zkusit ty celoplošně protiskluzový ponožky v ikey a dát jí to na kolínka.

Jinak máme zase novinku, Oliver se začla počůrávat, včera si při odpolední psánku krom klasicky trička sundal zpod kalhot plínu a zčůral celou postel, dneska už dvakrát neřekl, že se mu chce a celý to tu pomočil-židli, koberec a všechno oblečení, ráno chvilku něco povídal na nočníku že au ale spíš to mělo znamenat že nechce..no uvidíme Jura večer přinese lakmusový papírky, ale já si tipuju spíš začátek žárlení :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mám teď meditační chvíli, že až se vzbudí nebudu to už řešit a vztekat se na něj a prostě to udělám jako když sme se zbavovali plínek, dostane plenku a že hezký slipy s obrázkem budou až se zase naučí na nočník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky: já taky chtěla pořídí ty gofky multiway, ale teď se mi zalíbily peg perego pliko. Jsou super bytelný. Takže o nic vážně uvažuju. I když stojí skoro jednou tolik co chicco.
22. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ron...to je dobrej nápad :wink: , Myslíš, že Oli žárlí? Filip začal, když začala Bára lozit a brát mu hračky, dost s tím bojujeme. Je mi to až takový blbý, bo spousta maminek tvrdí, že jim děti vůbec nežárlí...tak to u nás je na denním pořádku......ještě jak začal chodit do školky, tak stále řeší, co jako budu dělat a kam dám Báru :confused:

Krem...juknu na ně :wink: I když já chtěla jen nějaké levnější golfky na nákup a nechat je stabilně v autě. Mám jinak sporťák Jane, ten mi moc vyhovuje :wink:
22. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
:unamused: Koukala jsem do diskuze o tom Multiway chicco a vypadá to vesměs na velmi kladné ohlasy :confused: Tak možná měla Pet opravdu jen smůlu na vadný kus....
Koukám, že ty choroby se vás ne a ne pustit :frowning2:
my byly ve středu na náhradní hodině plavča...no, barča se uklidnila tak na posledních 5minut :unamused: ...mám teď pocit, že se prostě nemůže srovnat s tou nízkou teplotou vody, no pak si teda užívá tu vířivku. Takže pokud si nezvykne, tak to budu brát alespoň, že je to pro ní zdravé, že otužuje...no, ale moc si to tedy neužijeme,což mě mrzí,celou dobu se jí v podstatě snažím uklidnit...
Asi končím s tou antikoncepcí, protože už mám MS asi 9. den, dost málo, dokonce jsem si v úterý myslela, že už je to za mnou, ale to jsem se divila, když cestou na plavání jsem musela šupajdit pro tampony :angry: ...a o tom, jak mi naskakují kila ani nemluvím, jdu se zvážit.
Četla jsem na diskuzi, že po téhle HA taky některé holky menstruovaly třeba 14dní v kuse,...tak to se mi teda fakt nechce :angry:
22. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
akras..já si chci nechat dát tělísko, ale zatím nebyla odvaha :wink:
22. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
šárko cerrazette? Já po něm špinila nonstop, nejlepší je nuvaring :dizzy_face: :grinning: tělísko bych si nedala, sice děti už asi nebudou ale nikdy neříkej nikdy a mě ta tělíska přijdou takovej velkej zásah do organismu navíc když ti nevyhovujou tak je to vopruz že to nemůžeš prostě jen tak vyndat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Ne Azalia
22. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
to je taky níkohormonální-může se i při kojení ne?
22. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Takže mám skoro 80kg, což je o 5kg víc, než jsem měla v srpnu, kdy jsem končila s kojením, takže Azalia adieu :angry: :angry: ...už tio nechci ani vidět. Nikdy jsem to nebrala a mimi jsme si po 7letech udělali až když jsme chtěli, tak najedeme na stzarý režim....
ach jo, jak já to shodím :frowning2:
22. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Jo nprávě jsem ji dostala, když jsem ještě kojila a kdyby mi vyhovovala, mohla jsem v ní pokračovat
22. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
ivčo Oli taky začla žárlit teď když se Julča víc pohybuje a bere mu hračky a to nás to nejhorší období ještě čeká, blbý je, že teď jak se snažím jí naučit lézt tak sem u ní fakt furt, já se snažim se jim věnovat oběma ale nejde to tak ideálně, ono se to zlepší až bude Julča normoš lézt a zabaví se nějakýma hračkama...Začla brát věci ze země a dávat je nahoru aby na to Julča nemohl a taky jí sem tam jako strká nohu do obličeje atp, ale víc jí má rád, začla se jí sám od sebe věnovat, ukazuje jí knížky a vysvětluje jak fungujou hračky apod.
22. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
AHOJ HOLKY,
je možné, že jsem s golfkama měla smůlu...mě se z nabízených modelů líbily nejvíc. A CHICCO mám ráda.
Možná mám chybu na vadný kus..nevím, ale pokaždé jsou v reklamaci měsíc a už mě to sejří, na to, že jsme je použili asi 6krát.

Krem,pokud by mi vrátili peníze,koupila bych si Peg Perego Pliko. Sice se mi tolik designově nelíbí, jsou moc robustní, ale asi budou bytelnější. Paní mi říkala,že mám zkřivenou konstrukci, že je asi moc často skládám...no houby, mám je pořád složený v autě a v kufru dost místa, takže jsem to určitě udělat nemohla.A jinak mě CHICCO stály 4000 tis a Pliko se dají sehnat za 5 a půl,tak to zas takový rozdíl není.
A kámoška má CHICCO Liteway a ten samý problém. Možná mám smůlu. Příště bych si kočárek dobře vybírala.Vždycky dám na design. Ale vím,že jsem dobře udělala s Xlanderem,čert vem,že je polský....nevím,co je na Polácích špatnýho.....jsem s ním max. spokojená. Jak je Davča dlouhán, tak tenhle sporták mi přišel vhodný.Líbí se mi MAXI COSI Mura, ale už ted mu skoro hlava přečuhuje přes horní okraj sedačky :grinning:

No já mám dnes náladu pod psa, zajedem koupit Nutroš a kojo vody a už se těším až přijde manžel. Ani oběd jsem si nedala, prostě den blbec a Davča to ze mě cítí a má taky náladu na houby. Tak jsem rezignovala,nechávám ho tu lézt a když spadne, nevšímám si toho a hned přestane brečet :grinning:

Ronie, ikdyž ta Julča ze včera je kojená, tak stejně to není moc hezké :slight_smile: Ale třeba to holka vyběhá. Holt my máme doma takového atleta :grinning:

Myslíte,že Oli se polulává,že žárlí?
22. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Pet, psala jsem ti do Připravujeme se na léto
22. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ahojda,

tak holky se žárlením se taky přidávám..a pochybuji,že jinde je to jiné :grinning: jak tomík začal lézt a brát ji věci tak to je havárka...to Niki už ječí sotva se jejím směrem podívá :sweat_smile: ,tak už ne ne ne já tě tu nechci, ty mi to budeš bráááát :sweat_smile: :sweat_smile: no a jindy si s ním zase hraje a je jak milius...jako včera byla diamantovááá..fakt úžasná,celý den se mu věnovala.....

Jo Ron,, NIki byla ten případ,co se jen plazila..a to jsme měli koberce,pak se rovnou postavila a chodila v 13 m...( naše neuroložka mi řekla,že plazení se považuje za regulérní druh lezení)
22. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
to je špatná neuroložka hojani :stuck_out_tongue_closed_eyes: plazení se nedá s lezením srovnat-absolutně se neposilují zádové svaly tolik jako ve zvýšené poloze, u nás je ale největší problém velká asymetrie v plazení, kdyby se plazila symetricky tak by to nebylo tak strašné ale takhle je to na prd
22. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
:ron, no já vím,že někteří mudr. říkaj že va, jiní že ne...no dnes už s NIki nic neudělám,že :grinning: teď to dohání s TOmíkem :grinning: :grinning: :grinning: . Je to naprd,že ti doktoři se totál rozcházej ve všem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
hoj no mě to přijde i selským rozumem celkem jasný-prostě když si představíš svaly které se zapojují při lezení plsu gravitace které musí odolávat tak je jasný, že ten pohybovej aparát bude na chůzi lépe připravenej. Navíc lézt se moc asymetricky nedá, takže se právě při lezení ty asymetrie které přetrvávají srovnají :wink:
22. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
ron...no říkám...dohání seč může :sweat_smile:
22. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
To je fajn, že se tady žárlí, tady v jiné diskuzi maminky píší, jak jim děti vůbec nežárlí :pensive: . ale je to asi přirozené, ne?
Pet...tobě se ´pořádná´ Julinka nelíbila? Je taková faldíkovatá :slight_smile: Já jsem když mi Filip marodil a zhubnul 3kilča byla ráda, že je pořádný :grinning: no ale u holky je to jinéééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ron...Julča se stou asymetrií trápí od malička, viď? Ještěže máš takovou péči :wink: to zvládnete a bude v pohodě :sunglasses: Mě teda neurolog u Fífy a teda i jeho ortoped pořád zdůrazňovali, že musí lézt po 4 a co nejdéle....
22. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
No já se o tom tehda dětské zmiňovala při každé kontrole...a ta furt říkala že nevadí...tehda jsem ji ještě důvěřovala...a dnes už to nemá cenu řešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivi,taky si myslím,že to žárlení je normálně přirozená věc. Niki první žárlila skrytě...teď už totál ukázkově...i na Tomíka zaútočí- shodí ho,pleskne...pak je ji to líto..kolikrát pak řve víc než on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Hoj....Filip je taky někdy fakt hustej :frowning2: Majzne jí hračkou do hlavy a hned říká, že fakt nechtěl a že už to dělat nebude...houby s octem...za chvíli opět :unamused: No tak snad si zvyknou :dizzy_face:
22. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky...tak tohle nas taky asi jednou ceka...az si poridime sourozence....xixi :grinning:
Joooooooo..Sam mi dal darek k narozkam..xixi..konecne se mu prorezal prvni zub v pravo dole....tak snad se po dlouhych mesich breku a bolesti alespon trosku vyspime.Se normalne tesim, jak kdyby mi zatancil cardas...xixi :grinning:
22. říj 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.