• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojda holčiny,

chtěla jsem se zeptat jestli někdo nedává čaj mezi kojením??
Máte všichni pravidelný režim?? Jaroušek má každý den jinak :confounded:

Jinak co se týče plen, tak někdy dávám 2 a někdy 3 záleží co je to za značku plen...
13. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
ahoj Jes: u plně kojených dětí by se čaj dávat neměl, dala bych ho až kdyby byly opravdový horka v létě, třicet a vejš, ale jinak stačí na žízeň mlíko. Zbytečně by se zaplácnul žaludek a oni by pak pily o to míň mlíka.
13. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
My rezim mame.nevim sice v kolik vstane rano,ale pak mu tn uzpusobim tak jak kazdy den.
Caj nedavam,ale jak budou horka,budu kapku davat.ale tobe Jarousek dost pije na zizen co?bych mu trochu dala asi.
13. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky holky, si nemám s kym pokecat...s manželem už si zřejmě nemáme co říct :unamused: Soused navlíká sousedce korále...závidim maj romantiku, tim pádem si ale na zahradě připadám jak křen..chjo sem měla jet k našim :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Já vím, že čaj se dávát nemá, ale když máme prdy a tím, že mu budu furt přidávat mléko mu asi nepomůžu, že? :sweat_smile:

Jinak jsem prvně použila Sab simplex při každém kojení a malej spal celý den - vůbec jsem nechápala!!! :astonished: Byl tak klidný a spokojený.. A co jsem to zase vysadila, tak je vzhůru a nespí... A to se ve stravě hodně hlídám!
13. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
ahoj Jes: jak píše Terkyt, čaj není potřeba dávat, pokud jenom kojíš a často. Já prvnímu ten je v lednu začala dávat až po půl roce, kojila jsem častěji. Jinak režim taky nemáme. Někdy pije po hodině, někdy po dvou a více. Každý den jinak. Jenom ten řev stále stejný :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj Ron: soused sousedce korále, ty jo, to musí být romantika :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jste mě ukecaly :grinning: Vlasně máme režim - noční, tak alespoň že něco :grinning:
13. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
já mu dávám baby calm a prdí a neskutečně sejří :grinning: jak mu to zahušťuju,tak má super kejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska už 3x sejřil,ale šel pod sprchu..bléééé

Ron: jak,to že si s manžou nemáte co říct? :frowning2: já jsem dneska sama a tak jsem vyrazila k mámě,pak k babičce a teď jsem ještě u mámy a v 18 pojedu pro Toma do práce......

už mu ale tan´babycalm dávám jen obkojení,pač prdí fakt krásně a moooccc a smrdíí :sweat_smile:
13. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Nik: ty mám taky.. Kolik se toho dává?? Ještě jsem je nezkoušela...
13. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím do klubu majících problém s kojením...od včerejška přikrmuju...vezme si cca 50ml Beby ještě po mým kojení. Jsem z toho docela špatná :frowning2: , ale když jí vidím jak si spokojeně brouká jsem ráda. Od pátku nám prakticky nonstop řvala...bohužel hlady a já to zjistila až v sobotu. Naštvala jsem se, dojela do lékárny a napoprvé mi vypila 70ml Beby. Teď se s tím ještě musím nějak vyrovnat...fakt mě to trápí a mám pořád slzy v očích, ale nic nenadělám. Prsa mám, že na mě nemají podprsenky a mlíka pomálu...Do toho 1.měsíce jí to stačilo, ale teď už ne :frowning2: ach jo :frowning2:
13. dub 2009 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
10 kapek by mělo..mě se to líbí,funguje to a je to přírodní

Pri: nebuď smutná,prostě neni,s tím nic neuděláš..koukej kolik je tu mimenek na UM buď v poho!
Hlavně že malá je spokojená.moje DR říkala,že nej je když se kojí aspoň to 6ti nedělí....já se juknu na malého a hned jsem v poho když vidím,že on je v poho!já teda odstříkávám.ale dávám i bebu když někam jedem a neřeším
13. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
priotito, klidek, byla jsem na tom uplne stejne, Vojtisek je plne kojeni do 1. mesice, pak uz jen s prikrmem, bohuzel mi trvalo mesic, nez jsem se tim srovnala, a na zvyseni laktace jsem zkousela kde co a nic nepomohlo, dneska odstrikam na 1 až dvě dávky a zbytek je nutrilon a ja i Vojta jsme moc spokojení :slight_smile:

jinak ohledne toho piti, tak pry kojené děti do pul roka a překvapive i děti na UM do 4. měsíce by neměly dostávat čaj nebo jiné pití kromě mlíka
to s tim UM me to tedy prekvapilo
13. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
s ohledem na horka samozrejme
13. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Míšo, Nikkyy: já to vím, ale tý mý psychice to prostě nevysvětlím...furt jen řvu a řvu...ona je teď úplný zlatíčko co dokrmuju. Krásně spinká, brouká si, směje se...zabrečí vlastně jen když chce spinkat, protože to ještě neumíme = usínat sami, nejdřív jí musím naučit ty svázaný ruce a jakmile se na to zvykne, začneme s tím spaním.

tak jsem jí teď na chvíli uspala...v sedm jí vzbudím, vykoupeme, napapáme a půjde spinkat...jedinný v čem je ten dokrm dobrej je, že po něm krásně spinká...v noci mi spala od 21:00 - 5:30 a pak od 10:00 - 13:30.
13. dub 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz
pri: je mi líto, že jsi další, kdo nemá mlíčko. Já se s tím bohužel dodnes nevyrovnala a myslím, že mi to ještě pěkně dlouho potrvá, když si vzpomenu, že moji první jsem kojila devět měsíců. :frowning2: Prsa mám jak dudy a nic v nich.
13. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
kremca: u nás je to obdobné...prsa vel. 7 a v nich mlíčka pomálu...kdykoliv tu láhev vidím, hned mám slzy v očích, ale pak mě nakopne když vidím jak je malá spokojená. Už jsem se pustila do boje, aby se mi ta tvorba mlíka zvýšila...tak uvidíme...je mi na nic :cry:
13. dub 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
priorita ja vim ze slova "klidek¨" moc zatim neplati, musis si to v hlave srovnat sama, ale prejde to a bude dobre, az uvidis jak je Adrianka spokojena :slight_smile:
13. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
pri: já už bojuju čtvrtý týden. Cpu se vším možným a mlíčko se mi vždy zvedne na dva dny. To mám plno a pak bum a kde nic, tu nic po zbytek týdne. Vymáčknu z obou s bídou 90 a někdy třeba jen 50. Dokonce jsem do sebe včera cpala syrové kvasnice. :unamused: A i přes to, že nesnáším pivo, tak se ho zítra chystám zkusit. To už je ale poslední, co jsem ještě nezkusila. Techniku jsem opravila s poradkyní, ktzerá říkala, že nevidí problém, proč bych měla mít málo mlíčka. No, i přes to bohužel málo je. :frowning2:
Držím ti palce, aby se mlíčko rozjelo. :wink:
13. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že velikonoce byly u vás fajn. U nás super. V Peci bylo nádherně, na Javoru se lyžovalo (lyžoval i prezident :wink: ) Jinak my nudlujeme celá rodina včetně Báry :unamused: Jen řeším zda mohu v paneláku v noci odsávat, máme docela hlasitý vysavač :unamused: tak nevím, ale přece nenechám Barču trápit, co???
Krem...to je divný u tebe s tím mlíčkem, Týnka tolik přibírá :wink: Teda obětuješ pro to kojení fakt strašně moc :slight_smile:
Já teda pořád kojím naplno a Barunka je spokojená, ale taky někdy mám pocit že tam nic není a slečna pak spinká 7hodin, tak asi hlady netrpí :wink:
Pri...fakt si to srovnej v hlavě, dej se do kupy, ať to Adrianka s tebe necítí, hlavně že je v poho :wink:
13. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
kremča: dala Ti něco ta laktační poradkyně? Taky o ní uvažuju...pro mě je strašně stresující jak se vzteká u toho kojení...můžeš mi prosím třeba do IP napsat co všechno děláš pro zvýšení tvorby mlíčka ??? Co Ti třeba zabírá???
13. dub 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Prior: mně zabíraj kojo čaje a nejvíc granulovanej od Hippu, tak zkus ještě ten, měl by být k dostání v lékárně, ale i v DM. Doporučovala ho i sestra v Podolí. Sice stojí kolem stovky, ale za zkoušku to stojí.
Myslím na tu naší procházku, ale nevím, jestli to zvládnu tenhle týden, ve středu tu máme návštěvu i přes noc, musím zítra pořádně uklidit, ve čtvrtek neurologii a v pátek pediatričku, tak se nezlob, asi to zase odložíme. Další pondělí pojedu s holkama na cvičení na Zličín, končí kolem jedný, tak potom? Třeba by se přidala i Niky nebo Míša.
Ivano: taky jsi lyžovala? to teda závidím. letos byla fakt skvělá zima, parádní velikonoce, teplý počasí, ale ještě se dalo lyžovat...Já jsem byla dneska s tátou na kolech, ujeli jsem 40km, takže taky velká spokojenost a bylo fakt nádherně. Hlídala mamka, manžel se učí na atestaci. Ještě bohužel měsíc, to se moc těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ronii: to je černej humor s tím tvým nebo je to vážně tak hrozný? Jseš na děti sama?
Úplně se děsím, kdy nastane doba, že budu mít taky mlíka málo, nejlepší je to mít už vyřešený, buď kojit nebo UM,ale takhle to je fakt o nervy. Vztekání taky znám, odsávám na noc, protože 8 hodin, kdy MAriánka spí je pro moje prsa nálož a mám tak v lahvičce do zásoby pro případ vztekání, většinou to pak dostane na noc, aby dlouho spala.
13. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Niky, taky jsme vděčná za naše, když je manžel v práci a nebo se teď učí, tak jsem ráda, že mám kam jet, dostanu najíst, mamka pohlídá, s tátou jedem plavat nebo na kola, paráda. Přes týden jsem sama doma dost a to stačí. :wink:
13. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Terkytka: jasně, lyžovačka byla :grinning: Prvně jsme postavili na lyže i Filipa, šel do školičky a závěrem bylo, že s asistencí zplužil cca 8metrů. Tak jsme hrdí rodiče :grinning: Ale dalo se lyžovat jen dopoledne, odpoledne to už bylo rozrytý a moc mokrý :unamused: A MM byl na nočním a taky nic moc, ale ráno jééééé
Já vám všem závidím hlídající babičky a dědy :wink: my nemáme vůbec nikoho, tak se v tom plácáme sami, prostě musíme s MM na střídačku, ale jsme rádi, že prďolky máme :sunglasses: Ale myslím si, že prarodiče hrají dost podstatnou roli v vývoji dětí a to u nás bohužel :frowning2: jedni se ani nezeptají, teda jsou 400km daleko, což je i dobře a moje mamka jim raději koupí hadry za desetitisíce než aby je chvíli pohlídala :pensive: chjooooo...ale už jsme se s tím smířili....ale kdo máte, tak užívejte babiček :wink: :grinning:
14. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
holky pomoc, kam na sono kycly, uz jsme meli byt pred 3 tydny ale vzdy kdyz jsem tam dojela tak tam doktor nebyl uz jsem z toho na palici
14. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Miso: mám číslo na Bulovku, kdybys chtěla
14. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Míšo: já byla ve Vinohrads.nemocnici nebo poliklinika Olšanská, ale nevím, jestli to nemáš z ruky. A taky můžeš do Motola, ale tam kontakt nemám
14. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
císlo na motol mam, jen jak jsem pochopila tak se tam clovek musi objednat a to muze jen mezi 7-8 hodinou
14. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
míša: nevim jak máš daleko Beroun, ale v Berouně je na náměstí dr. Kapounek, každou středu od 13. hodin. Můžeš tam bez objednání. Tel. je 311 621 757.
14. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
tam mam zitra namirene, jen se bojim k moji smule ze tam dojedu a zas tam nikdo nebude :frowning2:
14. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.