• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ron: já jí právě dávala céčko na vlastní pěst. Taky jsem to vyčetla. Jenže efekt nula. Ona už nechce pořádně ani mlíko. V noci dala 100 a pak 80 s kroucením. Ráno dala taky s kroucením 140. Tak jsem zvědavá na sváču. To bude mít jogurt s přesnídávkou.

hojani: já mám tenhle a spokojenost
http://www.zbozi.cz/p39500-tefal-bh-4391-a0/?q=zvlhcovac%20tefal&sId=&r=hint&order=relevance
29. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

kremci,ronie: to je mi líto,jaké máte trápení s broučínkama. Chjo :frowning2:

Mě Davča dnes poprvé ráno odmítl prso, ale jinak mám zas "problém" opačný než vy. On chce mlíka pořád víc a víc, už dávám někdy 210 a 7 odměrek :grinning: Kaši taky dávám v podvečer před koupáním,pak ještě vyžahne 180 mlíka. A na oběd mi minulý týden snědl 250 gramů papání, normální skleničky mu už nestačí, tak začnu víc vařit.

Krem,taky si myslím,že to budou zuby, Davídek mi vůbec nechtěl pít mlíko ani čaj, asi jak ho bolely dásně.

Jinak Davča měl předevčírem zvýšenou po plavču a byla jsem celkem naštvaná, páč tam bylo velký okno na plnou ventilačku, mě samotný byla celkem zima. To s nim radši půjdu do normoš bazénu, kde sice nebude tak teplo, ale nepofičí na nás.

Zvlhčovač vzduchu jsme teď měli půjčený od sousedky a super. Ronie,my máme vlhkost taky dobrou,ale ta pára mu pomohla na suchý kašel.

Hezký den, jedeme dneska za prioritkou a Aduškou,moc se na ně těšíme.
29. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Dobré ráno všem,
hoj...vyčerpávající, já jsem tím nechtěla napsat, že by synovec hladověl, ale tvé info jsou pro mě fakt důležité, začínám ty diety studovat, tak každá rada nad zlato, víšššš :wink:

http://www.aukro.cz/item774324994.html
tak to jsem včera objednala, všude ho měli mnoheeem dražší, tak uvidíme, je to i ionizátor, tak snad pomůže :wink:

Holky, atop lepší, ale ještě pořád je, no asi to déle trvá, než to zmizí, uvidíme.....
Dnes super no, vstávala jen 3krát :grinning: :grinning: :grinning:

Barunce ta sinlac kaše moc chutná, ale právě mám strach, aby se jí nepřejedla, tak dnes naběhnu do zdravé výživy :wink:
29. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ivi, však jo, se ptej.. já to dost študovala jak mě ta mudr. na to šoupla...ale pro mě to nebylo k vydržení...jako nasadila tehda bezlepek,bezvajco,i bezmlečn... a z toho utáhní své tělo a měsíční mimino,když jsem vyřadila ještě nenadýmáme...tak jsem to po 14 dnech vzdala,že tu zkusíme jinou cestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a já asi ještě koupím prozměnu ten sinclac..k tomu jsem zase ještě nedošla já :grinning:
holky díky za odkazy juknu na to :wink:
29. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Krem: snad to jsou jen zuby - ach jo, už abyste měly od toho všeho pokoj :unamused: Je mi vás tak líto, že nemůžete v tom dešti chodit s námi ven :wink:
Bára už si začala stoupat. Včera jsem ji měla na koberci před postýlkou, tak se čapla, vylezla ze čtyř na kolínka a z kolen se postavit už umí dávno...tak nám začíná období modřin, boulí a nervů :slight_smile:
Pet: tak Bára pije z 210 vody nutroš ráno vždycky, je to jedlík a jídlo by jedla snad do nekonečna, kdybych jí ho neodebrala.
Nahoře pod dásní už náme pěkně vidět zuby, ale ještě neprořízlé, tak uvidíme.
Jinak my teda časový posun moc nezvládáme, Bára je odpoledne už hrozně unavená a protivná, ale nechce mi spát v postýlce, takže tady jezdím za tmy po sídlišti, protože by třeba od 15h až do 19h nevydrřela, tak třeba v půl 6 ještě vyrážíme, je to teda docela psycho.
29. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
akras...to je teda spáček :wink:
Naše Barča spí jen jednou denně. už asi měsíc, cca 2hodny. Jinak je to prý ztráta času :wink: Ale oni až začnou chodit, tak se to srovná...Jo a u nás se obchází nábytek, na čele dvě obr boule :unamused: to se fakt nedá uhlídat, ještě Filip je už 14dní doma ze školky, tak prostě mazec :grinning: :grinning: :grinning: no lepší veselo, než kdyby bylo smutno...
Dnes mi malý řekl, že se moc těší na hory, protože si dá k obědu knedlíky, fakt ho mojí zdravou výživou asi ničím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak si Bára právě stoupla poprvé v postýlce - dokonce jsem to zachytila na foťák. Hodím fotku.
No, když si pak sedla, tak se hned praštila o žbrdliny, budu to muset nějak snad vycpat a taky musí Ondřej dát už úplně dolů rošt postýlky :confused:
29. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
k jsem konečně dala nějaké fotky, tak můžete kouknout. :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
akras: dobrý, připrav se, že za chvilku bude obcházet a ty lítat za ní, aby se o něco nepraskla. :slight_smile: Teď už to nebude leháro jako doposud.
Týna je pořád protívná jak pes. Už nevím, co s ní. Krom toho mám děsnou ponorku. To je šílený být pořád zavřená doma. Fakt jsem zralá na psychiatra. A to jsem se tak těšila, jak si u babičky tento týden odpočinu a zatím tvrdnu doma a nikam to stejně nevede. Týnce už je sice líp. už nemá záchvaty kašle, ale chrchle pořád, průjem taky, jíst nechce, pít nechce. Jsem zralá na mašli. Bééé.
29. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
zdravím, začnu trochu pozitivněji, u nás byl taky náběh na rýmu, ale odjeli jsme na 6 dní na Moravu, nachodili s kočárem a Manducou 53km a Mariánka je zdravá jak rybička :grinning: Fakt jí ten čerstvej vzduch moc pomohl, spala jak mimino a byla moc hodná, to v Praze neznám. Perfektně jsme si to užili, krásný výhledy a stromy a listí k tomu hrály všema barvama, nádhera. Zítra hodím nějaký fotky.
A taky jsem dneska objevila druhej zub, tak snad i s těma dalšíma problémy nebudou.
Jinak s jídlem taky pořád na štýru, sní lžičkou akorát rýžovou kaši a přesnídávku s banánme, která není tak kyselá, dneska jsem zkusila poprvé jogurt, to se hnusem skoro dávila, předevčírem Hipp s malinkejma kouskama od 6. měsíce totální neúspěch, takže stále je zelenina na kaši z láhve. Aspoň, že tak, s UM problém nemá a s lahví taky ne, jinak kojím tak 4krát denně, v noci jednou a k ránu jednou, moc si odstavení neumím přečdstavit, je to dudlíkovej a bradavkovej závislák.
Zvlhčovač máme od Aventu a velká spokojenost.
1. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj všem,
ta mi byli na víkend v Bedřichově, Filip kašlal a měl trochu nudli, když jsme jeli a také čerstvý vzduch udělal divy, je bez nudle a bez kašle, takže byl dnes první ve školce :grinning: Bára naštěstí nemarodí :dizzy_face: , jdu s ní dnes do solné jeskyně, možná je to tím, chodíme 2krát týdně a paráda :wink:
Terkytko...jídlo je u nás také kapitola sama pro sebe :angry: nic jí nechutná a co jí chutnalo, to teď kvůli alergii nesmí :angry: Už se těším, co mi řeknou ve čtvrtek :pensive: :pensive: :pensive:
Jinak Bára zatím nikdy lahev neměla a si už ani mít nebude, kouše krásně jablko - ta by mohla být jen a jen na ovoci....
Hezký den všem
2. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím.

Terkyt, na Šumavě muselo být krásně.

My jsme byli už OK, ale minulý týden jsem zkusila plavání, ikdyž v noci ještě maličko zakašlal...no a máme virozu zpět. Naštěstí nemá teploty či tak něco, jen byl protivný, v sobotu celou noc prokašlal, dnes je to lepší,ale stejně půjdem k mudře.Má rýmu, prý mám sledovat hlen - nemá být žlutý ani zelený, no to je něco pro mě sledovat nudle...:-X
Jsem naštvaná, páč vím odkud vítr vane, na plavání bylo otevřené okno, takže od tí doby škrábe v krku i mě - a to už je co říct. Už na plavčo nepůjdem, přesunuli nám hodiny do jarního kurzu.
A pokud Davča bude ještě kašlat, odjedu za babidědou do Jižních Čech. Ikdyž my úplně v Praze nejsme a doufám,že nikdy nebudeme :slight_smile: Do Prahy jezdím jen za Prioritkou :slight_smile:

Ivuš,kde jste byli v Bedřichově? Dáš odkaz?
2. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Pet....byli jsme v penzionu valentino. Je to nové, majitelé mají měsíční miminko a strašně se snaží. Bylo to fakt fajn. I ceny jsou bezva. Dala jsem si v sobotu sauničku, no úplně jsem ožila :wink: Jo a pokoje jsou fakt prostorné a nahoře jakoby na chodbě dětský koutek

www.penzion-valentino.cz

Jukni na to.....
2. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Ivuš,to vypadá moc hezky. A kam chodíte do solné jeskyně? Já to zkusím tady v Radlíku, třeba se přidá i sousedka :grinning: Si připadám furt sama, chjo. Budu muset tady ještě oslovit nějaké kočárkovací maminky. Ale některé jsou "divné" Ještě že přímo naproti bydlí čupr holka. Jsem se nechtěla kamarádit,ale jak pak ten satelit člověka změní. Jsem ráda,že ji tu mám a překvapivě je to teď má asi nejlepší kámoška :grinning:
2. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Pet...já chodím na kladně, hodíme 4maminy. Ono se víc zkamarádíš až budeš chodit s Dádou na pískoviště, to přijde ouplně samo. Jeskyni doporučuji, teda Baře sůl moc chutná, pořád jí musím hlídat, to je takové náročné, ale důležité je, že nemá ani nudli a ani nekašle a to byla 14dní s nemocným bráchou. Tak to třeba pomáhá :wink:
Jo penzionek byl fakt v pohodě. Jsme byli v neděli v Liberci v zoo, kdyby jste náhodou jel někdo kolem, tak doporučuji. Krmení lachtanů nemělo chybu, hlavně teda lachtanice Líza :grinning: ta byla dost voráchlá :grinning: :grinning: kam se hrabe teda Praha, fakt :wink:

Je pěkně hnusně, pojedu pro filipa autem, ještě se cestou stavím nakoupit. No možná to vezmu někam do dětské herny, uvidím. Všude bude určo plno :pensive: :pensive: :pensive: Kam taky v tomto počasí, o? Tak kde jsteeee????
2. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak my jsme objednaný do solný jeskyně na čtvrtek, codí tam kámoška co má kluka jak Oli, tak to bude zajímavý pač Julča bude chítt sníst celou jeskyni :grinning: :grinning: :grinning: ale skusím chodit pravidelně třeba jí to taky pomůže. Jednou dvakrát denně furt odsáváme a je to stále dozelena,ale na kultivaci jim nic nevyšlo :rolling_eyes: zřejmě se těm potovrám líbí jen Julčina sliznice a nikde jinde růst nechtěj, tak nevíme jak se ty svině malý jmenujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: No sand už je teĎ zvládne sama. ATB sem už nedala(ty lokální) kašlu na to a hned jak mi dorazí ten vit C tak to zkusím s tou kúrou, zatím kapu multitabs ACD...Olimu sem objednala na prevenci vic c v echinacee, tak sem zvědava jak jim to pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
my tu máme každý den na návštěvě nějaké dítko s maminkou, naštěstí jich ze hřiště znám fakt hodně tak to jde, no a sem tam chci začít chodit zas do MC, jen se bojim těch nemocí,ale jinak bychom se doma zbláznili. Odpolko jdeme na návštěvu my :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky holky, no my nikam...ron..už víme co to je laryngitida :frowning2: , už dvě noci se tomík trápí a dnes jsme museli na tu pohotovost jet :frowning2: ,snad už bude dobře :wink:

Ivi už ti došel ten ionizátor?

a ješt ěmi řekněte, jak tam prcky v té jeskyni udržíte.. už vidím jak má Tomík sůl v očích..ale asi by to stálo za to to zkusit

http://www.rodina.cz/clanek7163.htm holky,tady jsou hezké říkanky pro dězti :wink:
2. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpět od mudry, udělala výtěry - no co,zas tam bude ten zlatej kok,asik...:frowning2: a výsledky budou ve čtvrtek.Taky nBám řekla, že podzim je hnus, že to nic se sníženou imunitou nemá společnýho, že plaším, jen si máme dát pozor, aby Davídek neměl zánět stř. ucha, kdyby něco,tak na ORL.A prý jsou nemocné skoro všechny děti. Jinak mi dětská centra nedoporučuje, já bych tam ani nešla :grinning:, moc tyhle instituce nemusím, ikdyž prý budu mluvit jinak,až budu mít druhé dítě, což neplánuji.

Solná jeskyně je dobrý nápad, fakt..Ivuš,díky. Já tam chtěla jít už dávno s Alčou, ale mudra říkala,že až od 6.měsíce radšik.

No k nám chodí jen teta s Nicolkou odnaproti, dneska s sebou přinesův i Davídkův oblíbený DJ pult, nojoooo, už jsem ho objednala k Vánocům.Taky chodítko. To jak se za něj drží a chodí za ním :grinning: Jde mu to pěkně...u sousedky. Tady bych pořád za ním musela lítat.

Budí se,tak jdu. Pozdravujte mimča.
2. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
peti oni jak která MC, tady je jedno krásné nové, nové hračky málo dětí a hned vedle je taková sockárna hnusná..já tam chodim s kámoškama a jejich dětma abychom se nezbláznili a děti troch proběhlli když je takhle hnusně

zajímavý článek, doporučuju přelousknout :wink:
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-o-vakcinach
2. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
hojani jak tam Julču udržim ti řeknu hned jak budu mít ozkoušeno,ale je tam udělané ,,pískoviště-solniště:slight_smile:,,i hračky tam maj, a vezmu její hračky, a deku,ale na té ona stejně nebude. Prej je tam ta velmi hrubá sůl jen v tom pískoviště, jinak je to v kusech...je to všude dost podobný podle mě. Tohle je jeskyně Isis v Hloubětíně :wink:
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Ron, tak třeba někdy taky přijedu do MC :slight_smile: Já viděla jen sockárnu.Fuj.
2. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak k té jeskyni, proč od 6měs??? Je to jako pobyt u moře, já nevidím problém....jinak nám paní dává na zem ještě karimatku obr tak 2 krát 2metry a deku. Tam ležela, když ležela a teď si tam hraje s hračkami, ale opravdu jí musím pořád hlídat, ta sůl jí fakt šmakuje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já si holky fakt myslím, že jí to pomáhá. Já tam chodím cvičit jogu a taky super
Jinak MC je super, já mám jedno 100Metrů, chodím tam cvičit s Barou, vede to normálně mudra a radí nám na co si konkretně u svého prcka dát pozor :slight_smile: jak protahovat svalíky a tak...mě se to líbí. Jinak tam jsou další a další akce, 14.11. jdeme na lampionový průvod, nedávno jsme byli na divadle na červené karkulce, prostě já na to taky moc nejsem, ale přijde mi, že tak od roka spíš dělám co chce Filip a co se mu líbí. Dětský kolektiv je podle mě potřeba, je to na něm znát i ve školce. Za chvíli tam budu běhat na akce s Barčou. Filip tam pak od 2,5let chodil sám na celé dopoledne za 80Kč, aby si zvykal jak to bude ve školce....
2. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Musím se k návštěvě jeskyně taky dokopat :wink:
jinak včera velkej úspěch, snědla lžičkou celou velkou přesnídávku maso se zeleninou, jsem z toho paf, uvidíme, co dneska, kdyžtak bude jíst pořád to samý, už radši nebudu experimentovat
Normálně se M. nikoho nebojí, ale včera se nám definitivně potvrdilo, že má hrůzu z mýho bráchy, jen přijde a promluví, tak řev, včera ji dokonce choval a měli jsme z toho srandu, seděla jsem před ní, aby se nebála, nabádala jsem ji, že má brácha kudrnatý dlouhý vlasy, ať si zatahá, protože to má ráda, tak si tak opatrně sáhla, koukla se na něj a zase spustila. Fakt nechápu :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máme?
my ještě bojujeme s virozou, kamarádky děti to mají taky,chjo.Jinak terkyt,Davča zas nemusí mimi chlapečky, hraje si jen s holčičkama.Snad ho to nepoznamená :sweat_smile:
4. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,
ivi: hoj: jak se projevuje ta alergie na BKM nebo intolerance laktózy či co to je? Co jsem malé začala dávat jogurt, tak má průjem a v noci po prvním podání jogurtu jí na obličeji vyskákaly pupence jak kdyby byla poštípaná od komára - mudra říkala, že je to komár. Nicméně mi to přišlo divné. Průjem trvá i nadále a na ručičkách se jí udělal ekzém, což nikdy neměla. Tak nevím čím to a jestli to náhodou není ono. Už jsem volala alergoložce a půjdeme znova na testy, aby se zjistilo, zda náhodou není BKM alergická.
4. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
ahojky, Krem, průjem i vyrážka bývaj jedním z projevů,tak uvidíte co Vám řeknou po testech. Synovec při slabší reakci přesně jak píšeš, průjem, ekzém. a při té první silné, tak rudý celý jak pavián a volali rychlou,protože natekl celý,že ani dýchat nemohl :frowning2:
může být i jen jedno z toho .. Tomíkovi se vždy spustil průjem a jednou se osypal ,ale my to máme zatím jen s otazníkem,testy nemáme a vždy se nám to sešlo ještě s něčím jiným, k čemu se to dalo taky přičíst
4. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
a tu první -zároveň nejsilnější reakci měl asi až po víc jak týdnu,co nasadili UM
4. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
hoj: mně bohužel dochází mlíko, takže budu muset taky nasadit UM - dnes jsem koupila Nestlé AL 110 nebo jak se to jmenuje. Tak doufám, že jí to nic neudělá. Je to bez laktózy.
4. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Krem...no alergie se projevuje, tak jak píšeš :unamused: Zítra jedu do té prahy, jak mi doporučila Peta, tak budu moudřejší, jestli chceš, tak ti pak písnu podrobnosti do IP :wink: Barunka to měla taky po jogurtu. Teda ale teď jsem zjistila, že sojové mléko v pohodě, tak kupuju sojové jogurty (ty co jí chutnají stají 27Kč jeden :confused: )
A kakala prostě pořád, řidší a třeba 8krát denně až měla prdku ouplně rudou :frowning2:
4. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.