• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
14. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
a tohle je tatínek kamarádky
http://www.firmy.cz/detail/368277-mudr-pavel-machotka-praha-vokovice.html
tam snad bez objednání
14. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Poliklinika Prosek-bere bez objednani
MUDr. Matějíček Michal, sestra Mühlbachová, tel.: 266 010 233

Středa

10:30 - 11:30

děti kyčle

14:00 - 18:00

dospělí
14. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
holky diky, kdyz to zitra neklapne v tom Beroune, vyuziju vase kontakty, uz jsem dnes byla skoro silena matka :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky ahoj.....tak zdravim z nadherne Oravy....vse je ok..az na to, ze nas jedlik mi dnes v noci po prvy krat odmitnul prso....a dnes rano taky... :frowning2: neodstrikam vic nez 10ml...takze to vypada, ze budu muset definitivne prejit na UM :cry:
V 19:30 dostal 180ml sunaru a spal do 02:00....a pak 150ml...a spal do 6:30...a ted dostava 150ml co 3 hodiny....jinak to asi nepujde...pac prso uz nechce chytnout...a silene se vzteka...a jeci u toho jak kdybych ho vrazdila :frowning2:
Uz mi nepomahaji ani caje, ani homeo...ani masirovani...proste nic...hold nepatrim k tem, co maji to stesti a muzou kojit :cry: Nic s tim ale neudelam...jenom se bojim, ze Sam bude obr....ve 2 a pul mesici noci dziny na 4 mesice :angry:
14. dub 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
14. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
AHOJ HOLKY učím se kopírovat s malou na prsu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle mi přišlo mailem...
nějak vás nestíhám...ale zdravím
14. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
krem...ono je u kojení si vytvořit od počátku prsového závisláčka - nedávat dudlík a kojit nebo nechávat zpočátku jen tak dumlat prso...pak mají prso jako největší slast a potěšeníčko...odstříkávání obdivuji, prptože to neumím...jen málo na lžičku,kdy dávám malé vitamín D nebo kanavit...z toho by mě asi piclo...ono by mě piclo i z připravování umělého mlíčka v noci, protože kolikrát nu nočníhi kojení obě usnem
dostala jsem pěkný dárek na svůj svátek...mrcha přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to kojím o sto šest :unamused:
malá má pampersky trojky - u dvojek měla otlačená stehýnka
14. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
kouká jak píšu nesrozumitelně ...jdu malou uspat do kočáru
14. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
mirjanka: to je úžasný, co ti doktoři dneska dovedou. Kam se hrabou problémy s kojením, že? :slight_smile: Zapalť Pánbůh, že mám zdravou Týnušku. Bulela jsem jak želva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
jsem bulela taky :wink:
jj, jsem taky ráda za normálně narozené Málče - tak jí s oblibou říká tatínek
14. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky to je fakt neuvěřitelné. Já taky bulela u toho.
Kremco: ty jsi úžasná, že to všechno zvládáš sama a ještě vyučuješ (teprve dočítám několik dnů zpět, nějak nestíhám) Já jsem přes týden úplně sama, a je to síla s těmi dvěma kluky. Vždycku už se těším na pátek, jak se ty starosti rozdělí mezi dva.
14. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kremco....tyhle teorie o kojení vyloženě miluju :unamused: Prosím tě v poho...každé mímo je jiné a každá ženská taky. Hlavně buď v poho, prostě to tak je a basta.
:sunglasses:
Teuf...zdravíme Oravu :grinning: Samík bude pořádnej chlapáp no suuppeeerrrrr :grinning: To je bezva. Doufám, že odpočíváš a relaxuješ :grinning: Užijte si to....
14. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Momonka: ono mi nic jiného nezbývá než to zvládnout sama. :slight_smile: chtěla jsem dvě malé slečny a mám je. Jsem spokojena a do práce musím, abych nás uživila. Ale nestěžuji si. Jsem rada, že práci mám, i když je to honička.
14. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Krem...a kdo ti hlídá? Rodiče?
14. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahojky
terkytko-u nás je to ted na prd, je to zase nějaká super velká krize, já mám pocit, že mi Jura s ničím nepomůže, on má pocit, že se nadře v práci a já si válím šunky..snad to zase přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Ronii: já jsem si to taky představovala jinak, taky jsem hodně sama doma a manžel je buď v práci nebo se učí, ale Mariánku zbožňuje, tak aspoň tak. Ale ještě jsme nebyli spolu na žádným výletu nebo procházce, ještě že mám naše a hodně kamarádů. Pořád se vymlouvá na práci a až se přestane učit, ale to bude zase dělat přestavbu u jeho rodičů, tak jsem zvědavá, kam se podívám o prázdninách :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ivi: starší je ve školce a Týna jezdí do práce se mnou. Je tam moc hodná. Tady v Praze mám jen starou tetu. Takže nemá kdo hlídat.
14. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ronie: tohle já dobře znám, ale nesmutni. Všechno zlé je k něčemu dobré. Máš krásný děti a ty jsou víc jak každý chlap.
14. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ciao holky, v rychlosti zdravím než vyjedu s řvoucím kočárkem :grinning:

Davča je chudák pořád marod, ale hlavně vám chci říct k tomu kojení...mudra mi naznačila, že kojené děti mají lepší imunitu, jako bych já mohla za to, že má Davča rýmu. Tak mi to bylo tak líto, načež jsem si v knížce přečetla, že je to úplně normální...:frowning2:
Ale jak v noci kašlíkuje mi vhání slzy do očí. Žravej je tedy furt stejně, já mám opačný problém, on chce pořád prso a já nemám tolik mlíka :-/ Z flašky nadšen není :-O A z odsávání nudlí už vůbec :frowning2:

Ronie: Dala bych tomu tvýmu chlapovi na prdel, taková čupr baba, ať kouká Jura otevřít oči. Snad musí vidět, že taky potřebuješ nějakou pohodu.

hojani: My jsme byli na tom průplachu,ale čeká nás ještě jednou. Jinak jsme brali atb FLOXAL, naprosto se míjely účinkem.

Chjo, snad Davča nebude po mě...sice jsem nikdy netrpěla na angíny apod, ale jsem imunní vůči spoustě ATB :frowning2:

Tak kočenky, hezké odpol ... já beru Dafču, čokla a jedééém.
14. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Krem..tak to jsi frajerka, děti dodají sílu, co?
Ron...u nás když nastane taková krize, tak to končí hádkou nazývám to čištění koryta :grinning: :grinning: :grinning: , u nás to zatím funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky máme strašné štěstí, že ty prcky máme, ať už kojené nebo nekojené to je jedno :wink: právě jsem se dozvěděla, že moje kamarádka porodila mrtvou holčičku, to je pak neštěstí....áspoň že už má jedno zlatíčko doma, to jí snad dodá sílu............chjooooo proč je ten život někdy tak zlýýýý
14. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Jojo, děti mi dodávají sílu. Jsem moc ráda, že je mám. :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Holkyyyyyyy pomoooooooooc.....maly uz prso nechce vubec....neda se mi odsat...jak se mam toho mlika...co se nahromadi za cely den zbavit? :sweat_smile: Jinak v pravem prsu uz neni skoro vubec nic...maly dnes chudak se rvem potahl z nej 4 x a ja uz pak nevymackla ani kapicku....v levem jeste je...no on ho vubec nechce...a neni ho asi tolik, abych ho odsala..odsaju jenom 10ml a vic nejde...no porad citim, ze tam neco je :confounded:
14. dub 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
tak další den za námi...ufff. Ve čtvrtek máme konec šestinedělí a já pořád marně doufám, že se něco změní...moje mlíčko, Adriančin spánek, časté plakání...si pořád jen stěžuju...snad mi to odpustíte!

Teufi: bohužel Ti holka neporadím...sama s tím bojuju...

na mým mlíčku se nic nemění, spíš naopak :frowning2: sice vždycky tak 10 minut kojím, ale je to boj...strašně se u toho prsa vzteká...přisává se a pouští, pláče u toho. Mě pak dojdou nervy a dostane flašku. To obulím, ale pak mi je hned líp na dušičce, když vidím jak je spokojená, brouká si, směje se...

V noci jsem odstříkala 90ml mlíčka tak dneska měla UM jen 2x a za dnešek jsem už odstříkala 50ml + ještě něco v noci. Tak zítra bude taky z čeho brát...

Dneska jsem byla v DM a nechala tam litr...nakoupila kojící čaje, vydražila jsem odsávačku a budu se snažit tu laktaci znovu rozjet...zatím jen odstříkávám...po každým kojení odstířkám ještě 2Oml ale jsou to kapky, což chápu, že se Adušce nechce tahat
14. dub 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Pri...po šestinedělí bude určo lépe, ty budeš klidnější a projeví se to i na Adriance. Neboj...Já ti můžu napsat, že jsem nikdy neodstříkala víc než pár kapiček, prostě mi to nejde a mlíčka mám dost. Nejvíc mi na laktaci pomáhá melta. To mám pak prsa totálně tvrdá....A po kojení odstříkáš 20ml? To ale asi málo mlíčka nemáš, ne? Zkusila si nechat Aduš vyhladovět? Mě se Bára vzteká, když nemá tolik hlad, teď jí kojím třeba jen jednou za 6hodin, stačí jí to a má už přes 5kg. Hlavně hodně pij, přes 4litry denně´a uvidíš...
15. dub 2009 v 06:39  • Odpověz
Holky...mozna to byla jenom vyjimka...ale musime se pochlubit....Sam..jak byl vcera cely den jenom na sunaru...spal mi od 20:00 do 05:00!!!!!!!!Pak vypil jakoze me mega nalite prsa z celeho dne a noci...a mel za hodinu a pul znova hlad...tak dostal v 6:30 sunar....a je klid.Holky...asi mam fakt misto mlika vodu a i te malo :sweat_smile:
15. dub 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
No ale vam reknu...byla to prdel..celou noc misto toho abych spala..jsem chodila koukat...zda je ok :grinning:
15. dub 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
teufi: to je paráda, jak ti krásně spinkal :slight_smile: asi bych taky chodila kontrolovat, co se jako děje? u nás je rekord spánku 3,5h.
Takže přecházíš na Sunar :slight_smile: ...hlavní je, že mu to vyhovuje, je v klidu a krásně spinká.
15. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky, vubec nerozumim tomu davkovani na nutrilonu, na HA je pro 2 mesicni dite 120 vody a 4 odmerky a na normalni je 150 vody a 5 odmerek, nevite proc? nutricne je to stejny...
15. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.