• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ivi: tak to jo, pak napiš, co koupil. :slight_smile: A krční mandli rozhodně nedávat. Odstranění sice pomůže na chviličku, ale mnoha věcech se zdravotní stav zhorší, protože krční mandle mají svůj smysl. Nosní ani tak ne.

Já bych děti rychle po sobě nehctěla ani za nic. Jsem ráda, že mám holky tak, jak jsem si naplánovala. Až se divím, jak pěkně to vyšlo, přes všechny ty trampoty s ex. :grinning:
7. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
krem...on ti opravdu nic nepomůže? Jsi na vše sama? Fakt obdiv.......
7. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
ivi: platí alimenty a v pondělí ráno (teda pokud zrovna není uražen) tak hlídá Týnu, abych ji nemusela brát do školky mezi nemocné děti, kde učím flétnu). A občas, když má náhodou chuť, tak vyzvedne Nikolku večer z kroužku. Ale to je tak jednou za půl roku. Jinak žádná pomoc. A já jsem popravdě ráda, když ho nevidím a nic o něm nevím.
Minulý týden Nikolce slíbil, že přijde dřív (má návštěvy jednou za 14 dní) a přišel v pět. Sedl na gauč, vyndal nojbuk a na milou Nikolku kašlal. Pak se dožadoval, abychom ho pustily lehnout na gauč, že je unavený. Nepustily jsme ho, tak si lehl na zem. Nikolka na něj začala dorážet a dožadovala se slíbené pozornosti a on místo, aby teda zavřel komp a věnoval se jí, tak ji ze sebe surově shodil a ještě jí sprostě vynadal. Tak jsem ho seřvala, co si jako myslí, že sem přijde za dětma a válí se u počítače. Načež se urazil, sbalil a aby s mi pomstil, tak Týnu v pondělí nepřišel hlídat. Ještě, že mám chůvu, která je hrozně hodná paní a přišla Týnku pohlídat.
Takže asi takhle na tom jsme.
Chodím do práce, učím doma až do večera a jsem ráda, že si vydělám, abych zaplatila nájem a uživila nás. Ale nestěžuju si. Mám své dvě holky, které jsem chtěla. Co si přát víc. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahojky, Pet...tak to je super s Davčou..aaspoň se nenervuješ kam zase šplháá :grinning: :grinning:
Krem, díky za orientační cifru...já ho teda viděla podstatně dražší,tak to ještě omrknu :wink:
a jestli neva (nemusíš odpovídat když nechceš) jak dlouho jste od sebe? mám pocit,žes to snad tady ani nepsala... tys už v těhu na to byla sama?
Já mám známou samoživitelku dvojčat...narazila prostě na rozsévače...(jsou to jeho 4a 5 dítě v pořadí)...taky obdivuhodná žena....je na ně totál samá,o alimenty se věčně soudí,hlídá ji pouze mamka,která je o berlích,takže jedině doma a vše musí mít připravené,že jim dá jen jídlo na talíře atd.... teda teď už je jim 3,5 a už jsou ve školce....ale nechápu, jak ona při nich dostudovala výšku,začla studovat další školu a ještě při tom pracovala , aby je uživila...
Fakt máte můj obdiv...já z toho bývám hotová..a to mám doma chlapa,bych se měla stydět :confused:
7. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
hoj: my jsme rozvedení 6 let, já se k němu pak vrátila kvůli Nikče, po roce a odstěhovali jsme se do PRahy. Klapalo to do té doby, než se chytl svobodných kamarádíčků a začal chlastat a opět lovit ženský. Vykopla jsem ho v září. Ale už dva roky to nefungovalo a chodil se sem jen vyspat, pokud přišel vůbec. Neřekl kam jde, kdy přijde. Když byl doma, tak se válel v posteli a chlastal. Takže absolutně k ničemu.
7. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Krem...no jsi fakt frajerka :wink: no a než mít něco takového, tak se ti nedivím, že jsi raději bez něj :wink: Kamarádíčkové jsou nejhorší a když si chlap neuvědomí, že rodina je důležitější, tak je fakt na h...o...............

No taky si říkám, že fňukám a to mi fakt Jířa pomáhá a hodně...... :sunglasses:
7. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
ahoj holky,

terkyt, asi si v dnešní době člověk dobře rozmyslí,zda si hned pořídit druhé. Já bych to tedy nedala...ikdyž je Davča hrozně hodný dítě, tak mám pocit,že bych druhé nezvládla.

Krem, smekám...máš můj obdiv. Já jsem ten typ ženské, co nebyla snad ani den sama...bez chlapa, a ještě vychovat dvě děti....já si bez manžela neumím představit ani jeden den. A to máme jedno dítě. Fakt jsi super.
7. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Teda Kremco klobouk dolu.. Já jsem sice také furt sama doma, ale MM domu nosí peníze a když je doma, tak se max věnuje Jarunkovi..

Dneska jsem hlídala dousedce 7 měsíční holčičku a měla co dělat - sice to byla jen hodinka, ale utvrdilo mě to v tom, že dvojčata bych nezvládla :confounded:

Mimo jiné u nás je to tady snad nemoc, také tu chodí mamči s kočárem a břichem..

Pet: vždyť ty máš už dvě děti, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak přeji Veřčám k svátku všechno nej!!
7. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
:slight_smile: Bára včera udělala první dva samostatné kroky!!!!!
8. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj všem :wink:

Jes....jak často jezdí manžel domů???No jak to vypadá s baráčkem???? Já když hlídám kamarádce, tak je to taky mazec, hlavně se vždy o to cizí dítko mnohem více bojím :confused:
8. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky,co říkáte na to počasí, neštve vás už trochu? mě už celkem hej :slight_smile: jinak jes, určitě by si dvojčátka zvládla, jen prostě to cizí dítko je něco jiného. já když hlídám kamarádce holčičku o 8 měsíců starší, jsem z toho taky celá rozpačitá :slight_smile: Jinak švagr říká, že jedno dítě je taková brnkačka,kterou si už neumí představit.Má holky 22 měsíců po sobě a mě stačí s nima strávit jeden den,abych byla vyléčená z druhého dítěte.Teda pokud by bylo takový pohodář jako Davča tak fajn,ale většinou to tak není :grinning:

Ivuš, jinak s tou krční mandlí má určitě kremca pravdu, plně s tím souhlasím. Pokud Fíla nemá opakovaně hnisavé angíny, nemá to cenu.

Jinak holky, spí děti stále s váma nebo v pokojíčku? Davčovi děláme pokojíček k narozeninám, tak od soboty bude spát ve svém a ikdyž je to hned vedle ložnice, vlastně tam skoro vidím...tak jsem z toho celá rozpačitá :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Mariánka spí zatím s náma a ještě nějakej čas bude, pokoj nemáme jednak hotovej a vyhovuje mi to.
Jes: vy taky plánujete barák?
8. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Akras: gratulace k prvním krůčkům!!

Manžel už teď snad bude dělat v Čechách, ale je zima málo práce :confounded: tak musí jezdit do Němec... Barák máme rozdělanej jak z venčí, tak vnitřky od všeho kousek :angry:
Manžel jezdil většinou na 14 dní do Němec a dva dny byl tady, teď jak byl doma přes Vánoce, tak jsem měla pocit, že jsem na dovolené a dokonce jsem se i nudila :grinning: bylo to vidět na váze.. Mimo jiné konečně jsem začala hubnout :sweat_smile: kila nabraná v těhu (30 kg) už mi jen 6 kg a budu na své původní váze..
Jarunka spí také s náma a ke všemu v posteli :sweat_smile: :wink: ale vím čím to je :grinning: kojením.. má lenost naučila Jarunku spát s náma.. Teď nevím jak z toho ven, chtěla bych přestat i kojit, ale prsa se mi furt nalejvají - teda když se snažím nekojit, tak jsou tvrdá a jak dám jedno prso, druhé začne normálně stříkat jak v začátcích.. Nejsou na to pak nějaké prášky? na zastavení?

Mimo jiné nemáte někdo pojišťovnu OZP?? Jsem u VZP a zrušila všechno co snad šlo :fearful: četla jsem na OZP, že přispívají i na Prevenar a jiné očkování, plavání atd.. Příští týden jdeme na první Prevenar - od nového roku je nový rozřířený o kmenové buňky - ten "starý" zlevnili..

Jo Peti, tím druhým mimčem jsem myslela Agátku :wink:
8. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojky...

no Bára už má u Filipa připravenou postýlku, tak jak přestane brát atb - musíme ho v noci budit....tak už půjde k němu :wink:

Jes...taky to nemáte jednoduché, že....ale když teď bude tady tak to bude pohoda, jen aby jste už měli baráček..... :dizzy_face: Jinak OZP, taky vše pozastavilo, nevím teda jak to je teď....Na to, aby se netvořilo mléko jsou homeopatika :wink:

Ty krční mandle...no hrůza, taky je právě nechci dát pryč, no a moje dětská prudí :confounded: tak nevím, že už je prý neberou celé, jen kus ukrojí laserem, nevím, taky nechci.......má teprve druhou anginu...tak nevím :confused:
8. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojky,

Krem,fakt klobouk dolůůů..a v takovém případě je Vám fakt určo líp samotným, než s ním :rolling_eyes:

Tomík už je s Nikolkou v pokojíčku,ale v ložnici mám cestovní postýlku..a když je nějaký větší noční rozruch,tak si ho beru k sobě.

Jes...jak přestaneš kojit..tak cca 3 dny a stím nejhorším náporem by si tělo mělo poradit... já jak se Tomík před těmi vánocemi pustil..tak jsem odstříkávala...ale vyloženě jen to nejnutnější,aby prsa nebolela...žádné že do prázdna...fakt jen tu nutnou trošku...a během týdne to bylo v poho....Jinač TOmík byl v mé posteli na prsu furt. Od té doby u nás nebyl....jak se ho pokusím vzít že se u mě uklidní, tak jen žačne skákat a dělat kraviny :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
a jinač jak psala Ivi jsou homeo,tak i léky na zastavení laktace..
8. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Na OZP ještě zavolám, ale na inter.stránkách to tam mají..

S tím kojením jsem zkoušela mu nedat prso.. Jarunka brečel 2:15 hod v kuse, kdy začal zvracet a na to konto MM řekl, ať ho netrápím.. On nemá ani dudlík, tak ho asi jinak neuklidnim.. a hlavně není zvyklej ani na postýlku :sweat_smile: njn zavařila jsem si to...

Na to zastavení laktace se pozeptám, díky..

No nic letíme ven je tam krásně i když zima..
8. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jes..ono je nejlepší,když ho uklidňuje druhá osoba...(né ty kojící matka),škoda,že jste to nezkusili jak byl MM doma.... teď to bude docela oříšek...víš jak on to mlíko z tebe prostě cítí...já bych ho asi nezkoušela odstavit...ale začla učit na postýlku a prso bych pak vzala až jako poslední věc...

Moje kámoška tak měla naučeného malého taky..(taky s ním byla rok sama,tak ho měla v posteli-a teda má dodnes má 3 a 3/4 let) Přestala ho kojit až toto létoo!Ano čteš dobře. Jsem si říkala,že z něj bude šílený maminčin závisláček...a čééče není,, sám si vyhraje...dopřeje mamince klid,netahá ji furt někam..naprosto pohodový klučina :wink:
8. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Hoj: to je síla :grinning: :grinning: :grinning: On právě MM doma byl a zrovna on je hrozná bačkora - co se týče Jarouška.. Říkám mu, že by jsme ho měli asi první naučit na postýlku a na to mi poví, že mu u nás v postleli nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alespoň vím, čeho se vyvarovat u druhého mimča...
8. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,

jes: já mám OZP. Minulý rok k říjnu všechno taky zrušila, ale od ledna zase přispívá, tak jsem ráda. Co je na stránkách, tak by mělo platit.

Já spím s Nikčou v jedné posteli dodnes, a to jí bude v létě sedm. Týnka spí samo taky u nás v ložnici, ale ve své postýlce. Když je ale nemocná, tak spíme v pelechu všechny tři. :sunglasses:
Jinak na zastavení je šlavěj. :slight_smile:
Já jsem te´d přes ty bylinky, jak pořád Týnu kurýruju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme na alerko dotaly lék na imunitu, dýchadlo a sprej, kdyby začla zase nechutně kašlat. Tak jsem i víc v klidu. Ale stejně už Týnce dnes trošku začla rýma a chrochtá, jak začíná být zahleněná. Ach jo. A to sjem se radovala, jak se vše obrací k lepšímu. :-/ No, snad se to nerozjede.

Akras: gratulace k prvním krůčkům. Te´d už to pojede. :grinning:
8. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahoj holky,zdravím opět v poklusu.

já mám taky ozp, ke konci roku jsem žádala o příspěvek na plavání a ještě mi nic nepřišlo. tak tam asi zavolám. jinak jsem měla předtím vzp a k ozp přešla na radu gynekologa, páč mu vzp dala limit na pacientky. jinak ale zubař zase nadával,se z toho picnu.

holky,věříte v čínskou medicínu? já jsem si ted od janinky , která sem chodila, objednala kafíčka a čokoládu s houbou reishi. já v čínskou medicínu věřím.

jinak včera jsem davídkovi navlékla botičky a on v nich hezky tape za ruku, tak jsem mu koupila kotníčkové bačkorky, uvidíme, jak se mu potape. jakmile nemá boty, tak ani tuk :frowning2:

jinak davča u nás v posteli není už asi od třech měsíců, jen když je nemocný. on tam stejně jen blbne, dělá kotrmelce a skáče po nás. v postýlce spí pěkně, i usíná sám a v sobotu ho čeká přesun do dětského pokoje. jsem řekla v roce, tak to bude o týden dřív, no. snad to zvládne, jsem zvědavá. on nás stejně vidí až ráno :grinning:

jes, já jsem v tomhle taky měkká, tak bych taky blbě odnaučovala....ale tu postýlku už bych zkusila :slight_smile:

krem,držím palce, at je týnka už brzy uplně fit.

papa a hezký den.
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Tak my jsme zpět z Motola z dětský ORL, byly jsme tam jen přes jednu noc, včera příjem, ve dvě v noci poslední mlíko a ráno v devět šli na diagnostiku v narkóze, koukali se M. do hrtanu a nic abnormálního nezjistili, klasicky zatím nedovyvinutý hrtan, takže případný chrčení je z toho. Tak mám radost. Měla jsem trochu depky, když jsme tam šli, protože zákonem schválnosti to poslední týden vůbec nebylo slyšet, možná už se to srovnalo, ale kamarád doktor z ORL pro dospělé, co mi to tam vyjednal tak říkal, ať už tam jdeme.

Čekali jsme na to dva měsíce, tak by to bylo trapný v budoucnu znova řešit. Doktorka, co mě přijímala, tak se na mě smála, že má speciální instrukce od mýho kamaráda, dali mi i nadstandart, (prý nebylo jinde místo) tak jsem se i v rámci možností (ve dvě mlíko, v pět poslední pokus o čaj a v půl sedmý teploměr-budíček, vizita) vyspala. M. měli na sále půl hodiny, rychle jsem si vyběhla koupit snídani, protože tu mojí jsem si mohla vyzvednout o tři budovy daleko a hlavně do půl devátý, jak to prakticky provést, když máte malý dítě, který nesmí z oddělení, jsem nepochopila a pak za chvilku M. přivezli. řvala teda jak tur, už byla vzbuzená, tak to vypadalo děsivě, ale pak jsem ji měla na klíně a nejhorší bylo, že měla hlad a musely jsme bez jídla vytrpět ještě přes hoďku, pak si dala mlíko a byla úplně v pohodě. Pediatrička mě připravila na to, že bude zvracet a spát, nic z toho se nekonalo, ještě v jednu skákala v postýlce plná energie a smála se, takže snad na to nebude mít špatný vzpomínky. Pak spala tři hodiny a večer jsme jeli domů.

Bylo to nový dětský oddělení, měli tam perfektní hernu, na zabavení dětí paráda. Skoro jsem si připadala trapně, že tam jsme s takovou banalitou, ty případy, co tam jsou Když člověka přepadnou nějkaý chmury, tak by měl v nemocnici mít povinný návštěvy, protože zdravý dítě je zázrak. Byla tam třeba 17m holčička co dejchá jen přes trubičku v krku, zmršenej porod u Apolináře, hypoxie a tak, vůbec nemluví a nevydává žádný zvuky, brečí jen tak, že zrudne a skřiví se jí rysy. To dělala, když M. třeba vykřikla, prý je naštvaná, že nemůže křičet taky

:frowning2: Ale jinak byla fajn a jako ostatní děti.
Když jsme šli kolem dětský onkologie, tak se mi teda sevřel žaludek pěkně, brrr
Snad už do nemocnice nikdy nepůjdem

:wink:
11. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojda holky,

když jsem se ptala na další mimi, tak bych Vám chtěla říct, že přeci jen jedna se našla :grinning: :grinning: :grinning: tou šťastnou je Matilko - tedy kdo si jí pamatuje :wink: Tímto ještě jednou velká gratulace :wink:

Ter: super, že nic nenašli!! Jen tedy co píšeš, tak je mi z toho úzko!! jsem hrozně slabé povahy a vůbec bych to tam všechno špatně nesla :cry:

Pet: co se týče č. medicíny, tak to je snad jediná oblast ve které nejsem orientovaná, ale když se podívaš na jejich kulturu, tak určitě funguje :wink:

Po víkendu zkusíme odstavit Jarouška na noc.. jsem zvědavá :confounded: tak držte palečky..

Přeji hezký den..
11. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj :wink:
tak matilko čeká druhé mimi???? Paráda :wink: Kdo se přidá? Nenechte se přemlouvat holky :grinning:

Jes..tak to budu držet palce, ať to zvádnete. U nás spinkají už dětičky spolu a celou noc tak paráda.... :dizzy_face:

Ter...hlavně že je malá OK, já když tolik marodil Filip a byli jsme v nemocnici, tak jsem tam taky viděla to utrpení, hrůza...zdravé dítko je opravdu dar :wink:

Pet.....ty spěchalko :grinning: más toho asi teď dost,co? No hlavně spěchej pomalu, práce neuteče a pozdravení Dádovi :wink:

Krem...právě OZP na konci roku nic nedávala, tak je nejlepší vše vybrat hned ze začátku, my o to přišli :rolling_eyes: Co Týnka? Lepší???
11. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
ivi: já vím, že OZP nic nedávala, taky jsem o to přišla, protože dávali do konce října a já si vzpomněla začátkem listopadu. Byla jsem pěkně naštvaná, protože kvůli těm příspěvkům jsem přešla od VZP k nim. Ale pak mi v lednu přišel od nich časopis, kde psali, že jsou obnovené. Takž emám radost a hned, jak T7na dostane další Synflo, tak si to nechám proplatit. A stejně tak i Niki. :slight_smile:

Týnka se zatím drží, ale trochu chrochtá. Dostali jsme na alergo dýchátko a lék na podporu imunity. tak doufám, že už bude líp.

Dnes máme rok. Takže jsme Týnušce udělali oslavičku. A velká bude za 14 dní na Moravě u babičky a s kamarádkama. Snad budem zdraví a budeme tam moci jet.

Tý jo, tak gratulace Matilko: Já bych do toho klíďo taky ještě šla, kdyby bylo s kým a věděla jsem, že se můžu spolehnout, a že se na nás nevykašle. Ale rodit jedině císařem. Normoš porod stačil dvakrát. :grinning:
11. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky, zdravím.

ivuš,neboj...nespěchám, jen občas toho mám víc.
Náhodou je práce celkem pohodová, jen v tomhle počasí ty cesty ráno bývají celkem dobrodružné. Ale aspoň ten život nemám tak jednotvárný :slight_smile:

krem,Týnce vše nej k narozeninám, povedla se oslava? My máme první zítra, páč je tu zrovna babiděda od MM, tak to oslavíme s nima a sestřenicema a příští víkend s našima a kamarádama.

tééééda, Peti, to je zprávička! Moc matilko gratuluji.

Já bych klidně chtěla další mimi, ale jsem na to příliš pohodlná, nebo nevím jak to přímo říct. Prostě mi to přijde hrozně brzy, jako zvládli bysme to, ale za obrovské oběti, a taky prostě s Davčou je taková pohoda no :grinning: My buď pořídíme sourozence časem a nebo vůbec.Ale já bych si přála ještě holčičku :slight_smile:

Jinak porodu se nebojím, já už si ho ani moc nepamatuju :grinning:

terkyt,to jsem ani nevěděla,že jdete na nějaký zákrok....
a souhlasím s Tebou, když člověk vidí, co třeba ostatní dětičky mají, hned si váží toho, že má zdravé dětátko.

Tak já jdu zase něco dělat, přeji hezký den a víkend.
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojda holky :wink:

krem: přejeme Týnušce všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pet: já si porodní bolesti také vůbec nevybavuji - jen občas, když se dívám na fotky :grinning: ale s Epidurálem to bylo jak procházka růžovým sadem :wink: :wink: :wink:

Jo a mimo jiné jsme se rozhodli s MM, že do toho jdeme teď znovu!! Nedřív jsem chtěla za 5 let :grinning: na začátku toho týdne jsem zjistila, že se MS nedostavila a já se zhrozila, ale jak jsem se s tím čím víc smiřovala, tak se mi začala ta myšlenka mnohem víc zamlouvat a já na tom našla mnoho pozitiv :wink: Asi jsem praštěná :grinning:

Doufám, že jsem Vás moc nevyšokovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojky, děkujeme za gratulace. Oslava byla príma. Fotky na facebooku pod Marie Tomanová. :slight_smile:

Jes: a dostavila se tedy MS nebo ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by byl další mimíšek na cestě. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahojky, Krem Týnce gratulujem :dizzy_face: , my už to máme taky za sebou :dizzy_face: ,teď jen o víkendu oslava s rodinou :wink:
Terkyt...tak hlavně že to nic není :dizzy_face: zdravíčkooooo nad něj opravdu nenííí :wink:
Jes, no toto...tě tak Marťa navnadila??? :sweat_smile:
Krem, Marii Tomanových je tam víc :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky

strašně dlouho jsem tu nebyla, takže dočítat asi nestihnu.

Ani to není možný, jak to uběhlo.

Jenom co čtu z poslední stránky, tak matilko čeká další obrovská gratulace :dizzy_face: , obdivuju, já mám myslím zlaté dítě, teď už jo ty první tři měsíc byli horší, ale další až za dlouho nebo vůbec :slight_smile:

jesterko: super, já spíš kvůli finanční stránce, jako né, že bychom měli úplně málo peněz, ale chci prostě žít a moct jet s malo lyžovat a na dovčů a koupit ji hezké kolo atd.

Jinak Viktorka už lítá po celým bytě, je to super, teď jsme koupili botičky i na ven, ale tam ji to klouže a jak je nabalená, tak ji to vadí, máme šest zubů, v noci se začala budit, furt si stoupá, přes den spí jen jednou a to po obědě max. 1:20. Pořád kojíme a jsem moc ráda, že ji mám.

Tak zatím ahoj
12. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.