• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Tak já taky dorazím, Pet to rozhlásila i těm co nejsou na facebooku, to je dobře. :slight_smile: Jen ještě prosím napište, kde přesně je sraz nebo kde se budete pohybovat, abychom vás našly.
Koukám, že s roční váhou 8810g budeme snad nejlehčí a všichni nás zadupou :grinning: ...ale maminka to váhou vyrovná, ta zase zadupe ostatní maminy :grinning:
8. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
:slight_smile: Momo, prý ve 13h. Jsem ráda, že jste to nakonec z Pankráce přesunuly na toho Anděla, protože tam bychom asi nedorazily. Tak se na vás budu těšit.,
8. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
akras: ta váha je na holčičku akorát :slight_smile:
bohužel, v jednu mám zrovna kadeřníka...ach jo, tak snad se někdy s vámi potkám :slight_smile:
jsem taky na FB :wink:
užijte si srazíka
8. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky,

Šári, neblbni...a nemluv o sobě jako o slonici. Koukala jsem na fotky a vypadáš náhodou fajn.

Momo, to je co...po sto letech jsem si dala do pasu fotku :grinning: Mě totiž nejdou z domova kvůli nějaké spešl ochraně vkládat na koně fotky :wink:
A nechceš dorazit později, my tam asi nějakou tu chvilku strávíme :slight_smile:

Šári, asi někde u MC Donalda kvůli chodícím dětem (Adušce). Jinak mě to je celkem jedno :grinning:
9. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme po dvou měsících úspěšného nemarodění opět nemocné. Teda Týna. Chytla to od babičky na Moravě a už tři dny má horečky přes 38, kašle a je zachrmlaná. Děsně spavá a pořád plače. Děsná práce.
Taky bych ráda na sraz, ale středy jsou pro mě zabité, protože jezdím učit. Ostatně jako každé odpoledne. Jen dopolko mám volněji, ale teď to stejně nejde kvůli nemoci. :-/
9. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Krem: to je mi líto...chudák Týnka...kašel jeden ošklivý.

pet: já to nevzládnu :frowning2: mám hlídání, tak se musím vrátit od kadeř. domů a u něj je to na dlouho většinou.
Pokud by náhodou v ideálním časovém rozložení to stíhala, přijedu tam :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky,
krem...to mě mrzí, chuděrka...ta si užívá :frowning2: Teď jsou za chřipka epidemie, my jsme taky minulý týden byli všichni nějak nakřáplí....měli jsme ještě k mudr.přijít na poslech,ale já tam nešla, páč bysme to zas chytli zpět. Už je v pohodě.

Jinak já budu mít volné i pátky, tak až bude Týnušenka lepší,můžeme se domluvit.

momo,škoda, tak příště.

Nám začíná hárat pes, to se zas bude chovat jak týraná :slight_smile:

Pěkný den.
10. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojda, tak jaký byl srazík? Škoda, že jsem taky nemohla. :-/
Týnka už přes den neměla teplotu, až teď večer jí to zas vylítlo. Byly jsme u mudry a spadlo jí to dolů, takže kašle jak tuberák a teče jí rýma. No, já to chytla od ní a Nikča už taky kašle. To je děs. :angry: A to nechci vidět dnešní noc. Mě z toho asi klepne a ráno budu vypadat jako mumie. Ještě, že nikam nemusím.
Tak dejte fotečky ze srazíku, ať se kouknu, o co jsem přišla. :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
ahojky,

krem, bylo to fajn posezeníčko - přišla misa_a_radek s Vojtíškem, prioritka s naší Adušenkou a akras s Baruškou.Udělala jsem jen dvě fotky, tak pak hodím na fb. Normálně jsem čuměla jak puk, do dětského koutku platíš na hodinu vstup za dítě 50 kč a za sebe ještě 30 kč. To je byznys.....

Jinak přiště bysme mohly udělat nějaký větší sraz, mohly bysme třeba na Ladronku nebo tak nějak....nebo prostě někam do parku,až bude hezky.Ježiši, já jsem nějaká akční.

Davídek spal jen hodku dopol, odpol už nespí, tak krásně usnul teď, já jsem zabalila balíčky s věcičkama co prodávám, jdu si dát koupel a do hajan,zítra makám.Fuj :slight_smile: Ale bez práce nejsou koláče a hlavně zaplacené složenky :grinning:

Krem,držím palce, ať je Týnušce a vám s Niki lépe, to je fakt děs běs, ale to je taky tím hnusným počasím. Mě to už fakt neba.Tak pa a dobrou.
10. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj,
teda za vstup do dětského koutku platíš ještě za sebe? to slyším prvně...business je holt business :slight_smile:
Pet: dej mi pak odkaz, ráda bych se taky koukla na fotečky

jinak já včera děsný den....mezi autem a kadeřníkem vzdálenost asi 20m jsem sebou tak práskla na zbytku ledu, že jsem myslela, že už nevstanu, 2h chladila loket...který natekl, tak jsem večer musela do VFN, no chirurgie, děs (kde jsou všechny ty prachy co jsem odvedla státu na zdravotním!!!!) , já tam byla naposled před 7lety a nic se tam nezměnilo :frowning2: ....naštěstí mám jenom šílený otok a hematom a celá jsem naražená, teď už nemůžu otáčet pořádně ani hlavou......jsem si musela postěžovat.

Krem: ať se z toho co nejdřív dostaneme....to je kolotoč nemocí stále, co?
11. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Pet: přes co prodáváš věci po malém, přes mimibazar? já musím tady, hromadí se mi to a chci se části zbavit
11. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
To je fajn, že se srazík povedl. POkud bude příští sraz dopolko, tak se ráda přidám. Tedy , pokud zdravotní stav dovolí.

momo: já prodávám oblečky po Týnce na aukru. Na mmb to moc nejde. Teda aspoń jsem tam nikdy nic neprodala. Vždycky jen na aukru a už sjem takhle prodala všechny malé oblečky. Nebo ty hezčí si bere ségra, která má o měsíc mladší holčičku než Týna. A protože Týna je obryně a Luci normální dítě, tak jí ty hadýrky jsou i ještě větší. :slight_smile:
No, chudáku. To musel být teda pád.
U nás už se marodí ve velkém. Jsme na hromadě všechny tři. Tak doufám, že to nebude trvat moc dlouho. CHjo, chjo.
11. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj...
takže srazík byl, no už se těším na fotečky :wink:

Jes...tak co? Jak to s tebou vypadá, už se zadařilo??? :dizzy_face:

Krem...zase marodné ju??? Chjooo ta Týnka si to teda užívá, tak přeju, ať jste brzy fit :wink:

Barča taky trochu nudluje, ale ni vážného, je to držák, jsem moc ráda :wink: včera jsme byli v Bec´kilandu, si to děti užily :wink: a teda tam o vstupném ani nemluvím :rolling_eyes: :confused: Pak jsme prošli metropoli Zličín a mamina mi nechala ostříhat Filípka, měl to už krásně dlouhé a ona ho nechala totál vylapat a má kohouta :sweat_smile: takže každou hodinu na sebe jukne do zrcadla a já už musím gelovat :sweat_smile: frajer jeden :grinning:

No s těmi hadříky je to dobré, já teda vše dávám kamaráde, o teď v únoru porodila krásnou holčičku Dominiku, tak aspoň nemusím ni fotit, balit a posílat :wink: jsem na to hrozně líná :pensive:
11. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky,

ivuš, jesterka je taky s jarunkou marodná.

Jinak já oblečky prodávám kamarádkám z koníka - teda nejdřív je nabídnu jim a co si nevezmou, tak vystavím na mimibazar. Ty značkové se mi tam prodávají výborně,včera jsem prodala 4 bodýnka CK. A mikču GAP. Nám to doma překáží a kdybysme měli náhodou další mimi,stejně mu koupím nové :sweat_smile:

A úplně mrnavé věci jsem darovala mámině kamarádce,má dvojčátka.

Na aukro jsem nic nedávala, jen monitor dechu apod. Vše se ale prodalo, to je fakt :slight_smile:

Holky,já v práci vytvářím archív a když jsem tam nesla šanony,zvrkla se mi noha a mám obrovský kotník. achjo,ještě že máme v rodině ortopeda :angry:
11. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj,
kde jsou ty fotečky ze srazíku?

Ivco: přesně jsem líná to fotit, zmenšovat fotky a vkládat, to není moje oblíbená činnost a hromadí se mi to tady...ach jo...Jirka odmítá stěhovat krabice, kde už jsou zbytečné věci...musím třídit a vyhazovat... :frowning2:

Pet: a kam chodíš pracovat? a kdo hlídá? je to odreagování , co?! já začala pracovat u prvního brzy a líbilo se mi to, teď si to nedovedu představit...držím, ať je kotník v pořádku. Ortoped v rodině se hodí...já 24h po pádu mám pocit, že vše bolí víc a víc..ani řídit jsem pořádně dnes nemohla :frowning2:

Krem: dopovat Vitaminem C a ať jsou nemoci co nejdřív pryč :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
momo,chodím do realit, mám k nim blízko...to víš, pořád jsem se stěhovala :grinning:
a hlídá mamka nebo druhá babi nebo si mm bere malého do práce, on má svůj obchod, tak ho tam občas má, když jdu jen na půl dne.Práce mě baví,ale radši bych byla s malým. šla jsem ale kvůli penězům a taky kvůli tomu, abych se nezbláznila :grinning:

Kotník bolí,zdráhám se na něj podívat :grinning:

Holky,já mám tři fotky a ještě na jedné z nich jsou vidět moje koní zuby :grinning:
11. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Pet: to je fakt super, že máš takhle hlídání a mm může taky...Jo, odreagování je skvělé a potřebné...peníze se rovněž hodí :slight_smile:
a kde jsou ty fotky? :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Čau momo, já to musím nejdřív stáhnout a zjistila jsem,že bratr mi ještě nevrátil kabel k fotáku.Mu hned napíšu, ať ho zítra dovalí :slight_smile:

Jinak jojo,mm je báječnej a babi taky hodné. Já fakt do práce potřebovala,ale to jsem už rozebírala v nějaký diskuzi.

No kotník ... jak bych to řekla, je asi tak pětkrát takový než normálně, takže mám na něm mražený špenát a budu doufat,že to brzy splaskne. Nemohla jsem skoro stáhnout kozajdu. Ale na pedály se dalo šlapat dobře a do schodů taky vyjdu.

Hihi, dávají na Prime Rande na slepo a je tam kamarádky přítel, prý to natáčel týden před porodem. Kvůli prachům.Jsou dost kreativní :grinning: Takhle se má vydělávat.

Tak pa a přeju hezký večer.
11. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahoj holky

jenom nakujuju jestli nejsou nějaký další přírustky :grinning:

Vikča lítá, jak drak, jsem ráda, když večer zalehne, spi jen jednou denně tak 1:20 je to síla.

Jinak já jsem na FB Zuzana Kupčíková.
Oslava jednoho roku boží, až na to že se MM opil a poblil :grinning:
12. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
pet: včera jsem koukala na rande na slepo, kterej to byl? ten vlasatej?
12. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj doldi, najdu si tě zítra na fb a ano,byl to on :grinning:
12. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Už jsem si fb přidala kremcu, moc hezký fotky z narozenin :wink:

pet: a kolik za to dostal? Ale byl to hezkej boreček :grinning:

http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
13. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojky,

dík doldi, ty šaty jsem schovávala ještě po Nikči. Taky v nich oslavila první roček. :slight_smile:
Hlas jsem dala.
13. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj všem :wink:
Dolda...odhlasováno :wink:

Pet....tak co nožka??? No asi nic moc, co....tak to zvládni a ať si brzy fit :wink: A čím mám MM obchůdek? To je bezva, když je svým pánem, že???? No a babičky si dáno taky užijí :wink:

Krem....tak co? Už jste ok??? Holky jedny :grinning:

My dnes byli vybírat nov auto, teda jsem z toho totál vyřízená, někdy mi přijde, že ti chlapi nevědí, co vlastně chtějí :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
ivi: kdepak ok. Nikča měla celou noc vysoké horečky a kašel. Je totál vyřízená, tak jsme jely ráno na pohotovost. Má zánět průdušek a vyfasovala ATB, takže radost. Týnka je na tom už líp, ale pořád hrozně zahleněná. Už ale tolik nekašle a nerýmuje. Tak snad se to blíží ke zdárnému konci. V pondělí přijede na pomoc a psycickou podporu babičky. Jinak by mi už asi hráblo. :-/
13. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Krem.... :frowning2: aha, už aby bylo jaro že??????? :slight_smile: to bude lépe, aspoň co se nemocí týká. No a jaro už ťuká na dveře, tak vydrž :wink:
13. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
díky za hlasy, posílejte dál :grinning:

Kremco ať je malá brzo zdravá :slight_smile:

Ivco:pravda s těma chlapama :grinning:
13. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju pěkný pondělí :slight_smile:

Doldi, nevím kolik za to dostal, ale za pět tisíc by tam nešel :slight_smile: A jo? Vidíš, mě se tyhle typy nelíbí, já radši takový jemnější, štíhlý a opálený :grinning: Když jsem byla malá, hodně jsem totiž vyrůstala s cikánama :grinning:

Krem: achjo, to je mi tak líto, že jste pořád takhle na hromádce, kdy už to skončí. A nepřemýšlela si o té autovakcíně, když už je Týnušce rok? Moc mě to mrzí :frowning2: Ale brzy bude hezky, tak se snad Týnušce uleví!

Holky, Davča papal pangase se zeleninkou a bramborem, poprvé normoš kořeněné jídlo a olizoval se až za ušima.

Jéééé, jde šéf...musím jít.
15. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahojky,

pet: mudra říkala, že na autovakcínu je čas. Zatím má dýchadlo a lék na imunitu. Teď nás ale trápí velký průjem už týden. Týnuška hubne a moc nepapá. Co sní, ve stejné podobě vyjde ven, takže vůbec netráví. Máme přísnou dietu, vše musím zapisovat (kolik a kdy sní a vypije, kakání) a jsme zase krok od nemocnice. Jsem už fakt na prášky zralá. :frowning2:
15. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Jejda, krem...chudák Týnušenka. A udělali jí nějaké spešl vyšetření? Držte se holky, moc na vás myslíme!
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.