• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jo jinak kotník je v pohodě, jednou mi na něj stoupl Dáda,ale jinak už ok a v pátek se těším na zumbu :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
pet: mudra jí udělala stěry a čekáme na výsledky, které budou snad ve středu. Do té doby musíme vydržet. :frowning2:
Je fajn, že je kotník už dobrý. :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy Krem vy jsi to vybíráte..jedno lepší než druhé...a nebude to nějaká alergie? když jsem různě čerpala info u prvního, tak každý může reagovat jinak...třeba kamošky malý měl alergii na BKM a projevilo se to vždy nějakým zánětem ve těle, takže asi až po 5tých atb zkusili vysadit BKM a bylo po nemocích a nemocnicích.
Moc držím, ať to nic není a ať už jste brzy zdraví...to je fakt o nervy
My teď dorazili z venku. Zima, ale to sluníčko je povzbuzující.

Pet: užívej práci...a jak často chodíš?
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj momo, dva a půl dne v týdnu.Pondělí celej,úterý 4 hod,čtvrtek celej.
15. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Pet: to je tak akorat, co! :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
mo: naprosto mi to stačí a zatím i vyhovuje.
15. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
ještě mě furt holky z jiný diskuze otravují o fotoalbum...pro mě je vrchol,že tu mám fotku v pasu :grinning:
15. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
já si všimla, že konečně máš foto v pasu:slight_smile:

úžasné foto Davídka 12m....cool triko :grinning:
15. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Momo, díky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj,
to je zase počasí...už ať je tu jaro...sluníčko a sucho.
I když zimu se sněhem mám moc ráda, blátíčko v Praze už fakt ne :frowning2:
16. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj, no počasí teda fakt na houby :angry: Těším se na konec týdne na ty závratně vysoké teploty, normálně snad otevřeme šampus, že to jaro snad už bude....

Krem, to je hrozný ty vaše nemoce, já jsem na hlavu, když je Bára týden nemocná doma a já s ní, to už mi pak fakt hrabe a vůbec si neumím představit, mít to jako vy :frowning2: Držte se, snad se to s jarem zlepší.

Bára tady právě rozcupovala asu 3 časopisy a půlku z nich snědla :grinning: a narazila do peřiňáku :sweat_smile: ...ale ovladač v ruce slzy zahnal :sweat_smile:
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Holky,dneska to tady vázne....kde jste všechny? Já jsem dnes půl den v práci, mám takovou bohulibou činnost,odpol pak plánuju poklidit doma a zajít ke kamarádce. Zítra jedu zase ke kamarádce, tak něco musím upéct a koupit něco malé.

Krem,snad už bude s lepším počasím jen lépe.

šári, Baruška je taky taková opička mazaná,vid...u nás jak je řev, tak stačí ukázat ovladač nebo pejskovou :grinning:
16. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky ,
Krem :frowning2: Týnušce přejem brzké uzdravení :frowning2: bobíš malá ..

My se konečně dočkaly PRVNÍ HEXY ..uff..ve 13 měsících...no záááázraaaaaaak snad.....no ale tatínek pár hodin na to naklusal domů zpráce totál marod :confused: :rolling_eyes: ,tak se taky modlím...
Dnes jdem znovu k mudr..chce tomíka radši po tom očku vidět..a vědět jakou měl či neměl reakci (naštěstí žádnou :dizzy_face: ) a Niki dnes udělá vstupní prohlídku ..no taky tam máme co řešit u ní ..ale snad se to vše hne k lepšímu :wink:

Peti, krásné fotí Davči :dizzy_face:

akras..toš ju netýrej hlady :grinning: :grinning:

momo ...ani blátičko v Ostravě nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
jsme zpět z venku, kde se střídá sníh, vítr, slunce asi v 5ti min intervatelech...nic moc
Hoj: konečně Hexa...neuvěřitelné...jak to , že Vás neočkovali dřív? kvůli alergiím?? to my u Mikiho říkali, že není problém.

Ovladač funguje zaručeně i u nás....já koupila i pro děti, ale ten není oblíben, prostě jenom ten skutečný!

Pet: co je pejskovou?
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Momo...ne..alergie ještě prokázáané nemáme.jdeme na testy 25.3
Ale od července,kdy už měl povoleno očkování,když se mu konečně zahojilo to po Tbc,tak prostě furt marod.
až min. týden bylo prvních 14 dní,co vydržel zdravý... tak jsem hned v pondělí naklusala na výměnu dětské mudr.,že ho nechám očkovat už u nové a bohužel mě nenapadlo,že se nová mudr. zalekne..a nebude ho chtít hned očkovat,tak první seznámení se s kartou, prohlídka, dožadovala se potvrzení z neurologie,že fakt není epileptik, tak jsem včera letěla ještě na neurologii (min. týden měli dovču), a že ho můžou začít očkovat .naštěstí ještě zdravý vydržel :wink:
16. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Hoj: tak to je síla...to jsem vůbec nevěděla, že jste furt byli nemocní...tak snad už je to za vámi a teď už bez nemocí!
a neurologie v pořádku?
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahojky momo...jo...furt na kupě....teda s jedním štěstím...vše bez špitálu
to Krem nezávidím ani trošku..-JAK JE TÝNUŠCE?????.

V létě to začlo nekonečnými průjmy po zkoušení nasazení UM...a od září oba dva s Nikolkou v kuse horní cesty dýchací...Tomík laringitida, obstr. bronchitýda, zápal plic.xkrát průdušky..či nachlazení.. Niki to samé v bledě modrém..ta teda nejvíc průdušky....ta už má za sebou měsíc imunoléčby bronchovaxem...a najíždíme na střídavé dávkování po dobu dalších 3 měs :wink: ..a je fakt,že ten měsíc se už drží....buch buch buch , Tomík ten první roček zakončil zlomenou klíční kosti :rolling_eyes: a myslím že se to snad otočilo k lepšímu..začal mnohem více jíst..a drží se teď třetí týden...

Neuro kontrolu máme až 7.4. to chce mudr vidět i Nikolku. teď jsem tam běžela jen pro potvrzení,že ho nová dětská mudr může začít očkovat.
Já se totiž konečně rozhoupala a vyměnila ji...no byl to boj...hlavně jak nás přijala nová..tak ta to neočkování měla jak býk rudý hadr před sebou, nějak se nechtěla vůbec věnovat Nikolce-u ní máme taky co řešit...tak jsem byla z toho taková dost zdrblá,že to asi byl únik z deště pod okap....ale teď už je to ok...ona se prostě případu Tomíka zalekla...včera už byla na vstupní i Nikolka :wink:

holky co dáváte ten rakytníkový sirup....já ho sehnala..ale je až od tří let? vím že je spousta firem. vy máte co můžou prcci? či dáváte i když je až od 3 roků?
17. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,

pejsková je náš pes. Zaručeně zafunguje, když je nějaký problém.
Hoj,vy si taky užíváte, holčiny,držím palce, at jsou dětičky v pohodě. My občas máme rýmu. Snad se žádné alergie neprojeví,my s manžou nemáme na nic, tedy o ničem nevíme.

Tak pa,dneska jedem za kámoškou a mimi.
17. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,
hoj: první Tomíkův rok byl pěkně krušný, tak hlavně ať už jsou všechny neduhy za vámi! ..a jak jsi zlomil klíční kost? a co mu s tím dělali?
hlavně ať zabere imunoléčba...a co lázně pro Nikolku?

Ten rakytníkový sirup, to je na co? podpora imunity?

Pet: pejsková-to je dobrý :grinning:

Krem: co výsledky? Co malá?
Dnes mi kamarádka na hřišti říkala, že řádí hodně střevní chřipky :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásím po návratu z nemocnice. Týnuška dostala kapačky a už je líp. Dnes nás pustili a snad to doma už zaženem.
Rakytníkový sirup je zázrak na imunitu. Kupuju ho normoš ve zdravé výživě a je od narození. Jestli kupujete v lékárně, tak se výrobci kryjí, proto od 3 let a taky se jim nechce platit zbytečné poplatky za štempl. Já ale kupuju čistě přírodní bez přísad ve zdravé výživě za 69 Kč a vydrží nám měsíc. Už máme v sobě druhou lahvičku a Týnka vydržela zdravá, co jsme to začly brát, 2 měsíce. Což je teda u nás super úspěch. :slight_smile:
Na průjem a dehydrataci bohužel nestačí. :-/ No, snad už zase bude líp.
17. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
no mně úplně běhá mráz po zádech, jak čtu ty vaše trable, M. teda ještě nemocná nebyla, krom teda malé rýmy a akšle, teplotu ještě neměla nikdy. chrapot se sám spravil, asi dorost už hrtan. Jen půjdeme na endokrinologii, dneska mě instruktorka na plavání upozornila na zvětšený prsní žlázy u M., že by se to mělo sledovat. Snad to nic nebude.
Minulý týden jsme byli ve Francii lyžovat, bylo to parádní, Mariánku tam hlídala moje máma a její ségra, takže jsme měli od půl jedenáctý do pěti skvělou lyžovačku, i to počasí bylo nakonec dobrý, jen na můj vkus moc zima :grinning:
Cestu zvládla M. bravurně, tam přes nöc skoro pořád spala a zpátky jsme vyjeli v poledne, to pak spala asi do čtyř,, pak jsme dělali velkou pauzu¨na pumpě v Německu, kde jsme byli v dětským koutku, pak jsme vzadu v autě blbli spolu u knížek a tak a pak zase do půlnoci, kdy jsme přijeli, spala jako miminko.
17. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, tak zkouším tu novou verzi :slight_smile:
krem: vy jste byly nakonec v nemocnici? ach jo...to jsou fakt starosti :frowning2: . A tam ti co řekli na ten průjem?
Rakyt sirup vyzkouším...díky za tip.

terkyt: lyžování, jé , brala bych. Já byla akorát přes Vánoce v Itálii. Teď jsme měli jet na pár dnů do Alp, ale Jirka má něco s kolenem a já stále naražený loket
:cry:

Dobrou a hezký víkend
19. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj, tak koukám, že nový koník už funguje. :slight_smile:
V nemocnici neřekli nic - všechny testy negativní. Nikdo neví, proč má průjem. Mudra dělá další testy, protože v krvi vyšlo, že má v tělíčku někde zánět. No, ale kde, že? Dělá i testy na celiakii, což se teda modlím, aby neměla. To už by bylo i na mě moc. A že vydržím hodně.
Terkyt: lyžování muselo být príma. Na to já si můžu nechat s těma svýma marodkama zajít chuť pěkně dlouho. :-/
20. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj, tak jsem zadala své první inzeráty na koně a zítra pokračuji....musím se těch věcí postupně zbavovat :slight_smile:

Krem: co malá, lepší nebo furt průjem?
Dobrou noc
20. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
momo: pořád průjem. :frowning2: A je taková unavená, každou chvíli chce spát a je protivka. Tak fakt nevím. :-/
21. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Krem, ahoj,. tak to jsem nevěděla, že to nakonec došlo tak daleko, že jste skončily v nemocnici....už proboha dost, s těmi vašemi chorobami :astonished: Chudák Týnuška. Až budete jen trochu v pohodě, ozvěte se, přijdem vás povzbudit :slight_smile:
Terkyt, teda lyžovačku a ještě s takovým VIP hlídáním teda fakt závidím, taky bych si dala líbit - možná příští rok, když zbydou nějaké peníze :slight_smile: ...muselo to být super.

valím oči...no, musím říct, že je ta nová verze pro mě trochu nepřehledná - špatně se mi hledají témata...ale snad se zajedu :wink: ...ale jak vypadají teď fotoalba se mi líbí, to jo :slight_smile:
my byli včera v zoo a bylo to moc fajn - teda hlavně po ránu, když ještě nebylo moc lidí , pak už to bylo fakt maso.

Byly jsme zase po půl roce na neurologii u maminky Ronie. V celku dobrý, jen má náběh na šmajdání, protože ještě nemá zpevněné kotníky...je to poznat,. když stojí a je bosa, tak na jednu nožičku hodně našlapuje na vnitřní klembu a když sedí na kolínkách, tak má jednu nožku vytočenou ven a ne, jak je správné dovnitř, tak jí to máme opravovat.
Prý je dobře, že ještě sama moc chodit nechce a nemáme jí do toho nutit, spíš naopak...ale to je těžký, když ona tak ráda za ty ruce cape :unamused: Musím jí zítra pořídit opravdu takové ty zdravotní páskové botičky s vysokým pevným kotníkem....jiný jsou prý na prd :confused:
Ptala jsem se na odrážedlo a to prý se taky do toho nemáme hnát - až prý bude opravdu jistě a dobře chodit, protože by jí to právě svádělo k tomu, že by se odrážela vnitřními klembami.
21. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
ahojky,
Krem :frowning2: ,přejem už jen a jen zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

akras... s tím má problém i Tomík...postavil se před 4 měsíci...a kotníčky hodně volné..tak pevné sandálky :wink: , a buď ráda,že máže šmajdání podchycené už teď.... vím co to je u Nikolky...chodí otřesně :cry: :cry: :cry: , ortopedka furt sleduje sleduje..že nemá vadu, prý jen zlozvyk.....ale teď ji mám vzít sebou na neuro,jak půjdu s Tomáškem...že na ni koukne a kdyžtak půjdem k ortopedovi,c o s ním spolupracuje ona :cry: ,ale víš jak jsou ji za dva měsíce 4 ročky..slečínka jak hrom..a ta chůůůůzeee :frowning2:
21. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Ciao holky,
krem,hodně zdravíčka Týnušce.

Jinak já myslím,že každé dítě ze začátku trošku šmajdá,ne? My nechodíme, tak nevím :slight_smile:
Kupuju botičky od Pegres, takové kotníčkové celokožené,jsou fajn a za fajn cenu,jinak doma kotníčkové bačkury a na léto koupím sandálky Santé. Sice s nima parádu nenaděláme,ale já mám z mládí zničené nohy, tak fakt budu kupovat jen novou kvalitu :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Krem: co Tynuška?

akras, hoj: mne přijde taky, že Matoušek trochu šmajdá. Začal hrozně brzy chodit v necelých 10ti měs. Já jej furt dávala na 4, ale víc zpomalit to nešlo. Nosí pevné kožené capáčky DPK a Santé, no ale stejně mi přijde, že to není ono :frowning2:
co se s tím dá dělat?
Miki ten začal ukázkově chodit ve 13měsících a všechny boty po něm jsou jak nové, nesešlapané, neokopané ani neodřené....to Mati bude opak :grinning:
25. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Momo, no nám řekly, že na rehabku to není a že stejně na kotníky toho moc není a i kdyby bylo, tak to dítě se jen pere a nespolupracuje, takže je to na nic.
A jak byla dr spokojená, že ještě nechdí sama, tak to zakřikla, protože to právě drsně začíná. Už chce všude chodit za ruku a sama se i vydává pryč, takže si myslím že je to samostatné chození fakt za dveřmi...tak teď akorát nevím, jestli mám být nadšená nebo ne :sweat_smile: ...ale brzdit to nejde.
Já si trochu myslím, že kdybychom nechody na tu neuro, tak bychom to ani nevěděli a neřešili nebo až později, až by to bylo markantnější...no, tak nevím. Snažím se jí aspoň při sezení točit dovnitř špičky, má ty botky, asi ještě dojdu pro nějaké lepší na ven, když už pomalu fakt ťape a víc pro to udělat asi nemůžem.

Jinak Krem se prý dnes zase vrátila s Týnuškou z Motola :frowning2: Ty si užívají teda, fakt statečný holky a snad už bude líp.
25. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.