• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Akras: máš pravdu brzdit to moc nejde, u nás měl volný prostor a pořád jej vracela na kolínka, protože jsem nechtěla, aby chodil tak brzy, za ruce jsem to ani nezkoušela a všem zakázala a stejně jsem tomu nezabránila! :grinning: ... , ale malá už má 14m tak to už snad bude v pořádku.

jejda, jejda v nemocnici...já si s ní psala na FB na začátku týdne a myslela jsem , že už to bude lepší...tak hlavně, ať už je zdravá.
25. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
No, o na se začala tak trochu sama pouštět a první samostatné kroky udělala těsně před 1.narozkami a teď to bylo dlouho stejné až teď nějaká změna, no a stejně, i když na to nějak extra nepospíchala :frowning2:
25. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Akras: ale je to kouzelné, když to dítě samo začně chodit, že ano :slight_smile:

jdu balit, zítra už bydlíme na jiné adrese...pa
26. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahojda holky,

hlásím opět po návratu z nemocnice a tentokrát snad už finito. Bude doufám dobře. Týnce se k tomu všemu přidaly rotaviry, takže byť bylo v sobotu lépe, v neděli to začlo nanovo a i s vysokýma horečkama. Nejhorší bylo úterý a středa, kdy jsem prostě jela na pohotovost, rozhodnutá neodejít, dokud se nezjistí příčina. No a podařilo se. Týnka opět dostala kapačku a už vím, jak a proč to všechno. Sice nevím, proč měla průjmy těch 14 dní předtím, ale teď je příčina jasná a to nejhorší snad máme za sebou, říkala doktorka. Teď už to spraví jen přísná dieta a hodně moc pití a laktobacilky. Nic jiného dělat nejde. Akorát mě děsně štve, že mi mudra neřekla o očkování, které se musí stihnout do půl roku. Protože než tohle, tak bych ji na 100% nechala očkovat. Všude je o pneumokokovi, ale rotaviry jsou svinstvo největší a mudra o očkování ani muk. Fakt mě zas naštvala.

momo: dobře se přestěhujte a ať se vám tam moc a moc líbí.

akras: jojo, kdyby se nikam nechodilo, tak člověk nechá vše na dítěti a nestresuje se. Ale někdy je to lepší raději zajít k doktorovi, když si člověk neví rady. Týna zase dává pořád levou špičku dovnitř. Jenže na to taky pořádně nic není. Boty má jedině DPK nebo Essi, nové, nenošené. Peněz to stojí a stejně si chodí jak jí libo. :-/ A ortoped mi na to řekl, když jsem mu to v deseti měsících říkala (to začla chodit), že jí to nemám dovolit. No, chtěla bych ho vidět, jak by to asi udělal. Leda tak přivázat na řetěz za nohu k posteli. Blboun. To jsem tam ani nemusela chodit.
Tak ať do Barunce pěkně šlape. :slight_smile: Už se moc těšíme až vás zase budeme moct pozvat a nebo jít na procházku. Jsem zas měsíc doma a už mi z toho hrká.
26. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Krem: teď Bára usnula - dá to tak do 13h počítám, naobědváme a razíme vám pro ty léky. Tak myslím kolem půl3 bychom mohly být u vás - co Týnuška může papat, abychom jí přinesly ještě něco dobrého - ty sušenky od sunaru?
26. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
akras: budete zlaté. Týnce nic krom toho léku nekupuj. Ona stejně zatím nic moc nesmí. Jen rýži, mrkev, banán a rohlík. Ale snad se to už zlepší a bude postupně dobře.
26. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Krem...holky zlaté :slight_smile: držte se :slight_smile: ...jinak, zkus ještě jiného ortopeda, chodíš s ní na rehabky? To není sranda, a čím dřív začneš tím lépe. Jedne z nejlepší dětských ortopedií je na Bulovce, mám i číslo a i bez doporučení se tam můžeš objednat....
Jinak dle tvé rady jsem dnes naběhla, že koupím rakytníkový sirup, měla jsem štěstí, je tu na velikonočním trhu stánek přímo od výrobní firmy, mám toho hafo :grinning: jo a mají i internetové stránky a posílají na dobírku, kdyby někdo chtěl :wink: dělají i směsi do jogurtů no prostě paráda :wink:

Užijte si odpolko, ať si holky hezky pohrají :wink:
26. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
ivi: zatím s Týnkou nic nedělám, ale za 14 dní jdu na ortopedii na kontrolu. POkud s tím nic dělat nebude, tak si najdu jiného. Bulovka je pro nás hrozně daleko a mám s ní jedině špatné zkušenosti. Tedy ne s ortopedií, ale na infekční už mě tam tedy nikdo nedostane ani omylem. To bylo jak v koncentráku.
A jaká to je firma? Hoď, prosím, stránky. Já tedy kupuju u nás ve zdravé výživě, ale podívat se můžu. Třeba je to stejná firma jako kupuju. :slight_smile:

Holky si bohužel moc nepohrají, protože Týna je stále infekční, tak aby to Baruška nechytla. Jen nám donesou meducínu, na kterou jsem včera zapomněla v tom shonu při návratu z nemocnice. No, jo, už stárnu. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Krem: s tvými starostmi už bych byla šedivá celá.
Ta moje holka furt spí, asi ji to plavčo dneska hrozně udolalo. Lezeme do bazénu vždycky ještě o 20min dřív než je naše skupinka a blbneme, takže je tam bára skoro 40min v celku. A příští kurz, co začíná po velikonocích už bude 30minutovej, tak jsem zvědavá. Budeme muset chodit na čas, aby se před tím Bára moc neunavila.
Jo a dnes mi žuchla po hlavě do výřivky, furt lezlka ven a dovnitř (já byla ve výřivce), já jí držela za nohu a najednou šup a už tam byla, ale dobrý celkem se i rychle uklidnila. Asi už chce nacvičovat to potápění
26. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
krem...já mám jinak Bulovkou taky šílené zkušenosti :confounded: ale orto je tam dobrá, spolupracují s klinikou ke karlovu, tak jsem se tam dostal :wink: ...jukni na www.rakytnik.eu......hlavně už se dejte dohromady.... :pensive:
26. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Já na Bulovku mám moc pěkné vzpomínky - tedy na porodnici, byl ajsem maximálně spokojena, ale s jinými odděleními zkušenost nemám.
26. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
akras: moc moc děkujeme za meducínu. Už ji má Týnka v sobě. :slight_smile:

ivi: jojo, to je ořesně ta firma, od které kupujeme.
26. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
krem, nemáte zač, hlavně, aby Týnce pomohl
Přidala jsem pár jarních fotek, tak semůžete mrknout.
Máme nové boty za 820,- :astonished: , fakt děs běs....nejdřív jsem chtěla ty, jak jsi mi doporučovala, že je má Týnka, ale ty mají na nás moc širokou ťapku, tak máme jiné, ale celkem podobné béžovooranzové....sama bych takové klidně nosila. Někdy mi přijde, že ty dětské boty jsou hezčí než pro dospělé, ale na centimetr čtvereční má Bára rozhodně nejdražší boty z rodiny, jak řekl manža :grinning:
27. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
akras: jojo, ty naše stály 775 ,- Kč, ale já je kupovala na Moravě. Nevíš, kolik za ně chtějí tady? Já už Essi kupovala na Nikču a byla jsem spokojená. I když teda ty ceny. No, ... Bohužel nenaděláme s tím nic, pokud chcem kvalitní botky a ne Vietnam.

Holky: v Rosssmanu mají pampersky v akci za 249 Kč balík a na netu - www.pampers.cz se dá vytisknout kupon na slevu 50 Kč. Takže výsledná cena je 199 Kč za balík, co je super. A dají vám balíků, koik si vytisknete kuponů. :slight_smile: Ale akce je jen do 31. března.
27. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Myslím, že tady byly za 880,-, protože ty jsme si akorát v jiné barvě prohlížely jako první. To jsou ale šmejdi... a ještě mě obsluhovala stejná ženská, co mi minule řekla, že si máme určitě vzít ty na sucháč a teď prý, že samozřejmě na tkaničky :angry: , kdybych byla víc od rány tak jí asi něco řeknu :angry:
27. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
To je dobrá akce na ty plínky, akorát nám nefunguje tiskárna :frowning2:
27. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Můžu ti je vytisknout. Ale musela by sis pro ně přijít. Kupon platí i v Intersparu a Schleckru, ale tam nemají tu akci za 249 Kč. Rosmann je na Lukách, ale už je to tam dost vybrané. Nebo pak na Náměstí republiky.
27. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky a ještě lépe vycházejí ty bíle pampersky, bych řekla, že jsou i lepší. Tam je sleva 80Kč, takže balík vyjde na 170Kč a normálně stojí 360Kč... :wink:
27. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jojo, ty jsou ještě levnější, ale je jich tam méně. :slight_smile: Já bych je bývale vzala, ale už je neměli. Jen velikost 2 a ta by nám, i přesto, že je te´d Týnuška vychrtlá, malá. :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
:grinning: krem...jasně, dvojka je malá, já brala 4plus :wink: já ty bílé pampersky dávám na noc, jsou super :wink: Jak je Týnušce? Lepší??
27. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
No, nechci to zakřiknout, ale dnes je jak kyselina a zatím kakala jen dvakrát. Ale ještě není vyhráno. Uvidím, jak to bude dál. Doktorka říkala, že to trvá, než se střívka zregenerují po těch hnusných bacilech. :-/
27. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
No vy si holky vážně užíváte, hlavně, že už je trochu lépe.....moc vám přeju, aby bylo už jen a jen dobře...aspoň třeba na rok, bo s těmi dětmi je požád něco :pensive: no ale hlavně, že je máme :wink:
27. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
Dala jsem nové fotky na FB, tak můžete kuknout. :slight_smile:

akras: fotky Baruš jsou super. Už se na vás moc těšíme. :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
Kdybyste někdo měl Huggies premium, tak v Tescu jsou za 279,- a k tomu 4balíky kapesníčků zdarma (taky Huggies, cena 239,-Kč)
Já jsem se na boty byla zatím jen podívat, M.¨dneska udělala první pokrok, talčila žirafu odrážedlo před sebou a přešla dvakrát pokoj. Jinak boty zatím nemá, nevím, kdy, ale prej až udělá sama první krok?
27. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz
terkytka: boty se mají koupit až dítě tráví většinu času na nohách. :slight_smile: Počítá se i obcházení nábytku a tak. Aby se správně formovala nožička. Aspoň tak mi to řekli v obchodě.
Jinak hezkou neděli všem.
28. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
Krem: Mariánka je tak půl na půl na nohách a na čtyřech, tak fakt nevím...Asi ještě počkat...
28. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím...

díky za tip s pamperskama, mám vytištěné kuponky a dnes tam cestou z práce vyskočím, v Nuslích jsou rovnou dva Rossmani.

Terkyt,už chodíte? Jinak já se ptala bratrance mm ortopeda, jak s botičkama. On říkal, že střídat...třeba tři hodiny bosky,pak na chvíli botičky apod. Jinak Davča nechodí, umí udělat krok, ale nebaví ho to a taky s tou jeho opatrností :grinning:, no a ten ortoped mi říkal, ať jsem ráda, čím později dítě začne chodit,tím lépe. Stále se jim vyvíjí páteř a pro ni je právě ideální, když co nejdéle leze. Akorát to odnášejí moje záda, jak ho pořád tahám :grinning:

Botky jsem koupila od Pegres - první botičky . Terkytko, také je doporučuji, pokud chceš, pošlu ti odkaz na paní z MMB.V obchodech je mají za 490 a ona za 380 i s poštou.Jsou zdravotní a perfektní na začátky chození.
Na léto koupím sandálky od Santé. Dr. mě varovala před botičkama NIKE, PUMA apod., které nadělají tak max. parádu...a na tu já si potrpím :grinning:, ale zdraví je zdraví. A pak koupím ty Essi.

Tak jdu něco dělat, Šári , kdybys chtěla,můžeme někdy na kávičku spolu, nebo můžete přijet k nám...mám dvě autosedačky, tak bych pro vás mohla přijet na metro...až bude hezky. a vlastně ty máš auto, Psáry znáš, tak no problema :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Pet, díky za pozvání. Určitě rády využijeme. Zrovna ve středu jedeme do Psár povzbudit čerstvou maminu. Auto problém není. Než bychom se dotrajdaly na metro někam do Krče, tak to auto je rychlejší a pro mě méně náročné :slight_smile:
Ale ty Psáry zast tak dobře neznám - jen ten Štědřík a blízké okolí, ale tam k ván do nové zástavby, to bys mi musela nějak vysvětlit...nebo vlastně GPS to jistí :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Nazdárek mamči a mimča. Hlásíme se zase na chvíli do stavu zdravých. :slight_smile: Jupííííí. Kéž by jí to alespoń dva měsíce zase vydrželo. No, iluze si moc nedělám.
Dnes jsem ji zkusila dát na hrnec a ječela jak tur, takže si počkám na teplo. :slight_smile: Ale pak už to bude mít dáma marné. Vemu jí plínky a bude to. :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jé Krem, tak to je bezva, že jste už v oukeji :slight_smile: Po Velikonocích bychom mohly něco podniknout. Nebo, kdybyste ještě dneska razily ven, tak dej vědět, mohli bychom se vidět.
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.