• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
My už Báru taky jednou posadily, po té co mi v posteli sama nahlásila, že ee a čččč a fakt se vykakala. Tak jsem šla a koupila nočník, ale nějak se mi do toho nechce. Pan Matějček říkal, že to pochopí až v 15měsících, tak asi ještě vydržím, taky si počkám na teplo.
29. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Šári, já odpol ve středu budu doma tak po třetí, ale čekají mne okna a dopoklidit, v noci nám přiletí teta z Austrošky.Moje nejjjjjmilovanější :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Pet, já nemyslela, že bychom se ti tam hned navezly :wink: Jen si v klidu udělej co potřebuješ :slight_smile:
Třeba se domluvíme někdy po Velikonocích, až bude teplo, odjede vám teta.......
29. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
šári,já to tak ani nemyslela, ráda bych vás pozvala, když máte cestu kolem...třeba zkus písnout, mohly bysme aspon spáchat prochajdu.
Jdu se položit do faktur...fuj.Hezké odpolko.
29. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
akras: já s Týnuš ještě ven moc nejdu. Respektive nejdu vůbec. :slight_smile: Raději ji nechám ještě rekonvalescencovat. ALe po Velikonocích se už určo musíme sejít. Už jsem zase moc dlouho v izolaci a šibe mi z toho.
29. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Jojo, jen to pěkně dolečte, ať jste pak dlouho fit.
Nám nějak děsně lezou zuby. Přitom ten, který jsem viděla už je venku, tak asi leze další, protože slintá jak bernardýn, kňourá celý den a rve si ruce do pusy....jdeme ččííííst
29. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
Péti: ještě nechodí, čím dál tím víc je na nohách a pokrok je, že zvládne přejít místnost s chodtíkem. Moje máma zase slyšela, že čím déle se leze, tím jsou děti manuálně zručnější, že kdo to lezení přeskočí, tak je to blbý a snažej se pak zpětně dát děti na čtyři. :wink:
Okna jsem myla dneska, doufám, že to chvíli vydrží.
To jsem nevěděla, že bydlíte v Psárech, tambydlej rodiče kolegyně z práce, jednou jsme tam za ní byli.
30. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se máte? my už v novém a už téměř i bez banánových krabic, konečně :slight_smile:

Krem: co Týnuška?

Hezký den, i když šílené studený.
12. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, jak se vede? :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky,
vede se tak nějak pořád stejně, pracovně. :slight_smile:
Týnuš už je dobrá. Naštěstí. :slight_smile: Teď ještě jde o to, jak dlouho jí to vydrží. Doufám, že dlouho.
Tady je dnes tak pošmourno. A to jsem se v e čtvrtek radovala, že už konečně bude hezky slunečno a budeme moct, když jsme zdravé, chodit pěkně ven a na hřiště. :-/ Ach jo.
Taky vám tak děti pořád lezou po vrškách? Týna je jak horolezec. Stačí chvilka nepozornosti a je malér na světě. Člověk u ní musí být jak ostříž.

A co u vás nového?
13. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
Krem, právě jsem doučila FJ.
Hele, já i Bára se tak nějak vyhrabáváme z rýmy - už nám to moc neteče, ale já si furt smrkám a bára furt chrochtá...píšu kvůli tomu zítřku. Máme takhle uchrochtané dorazit? nerada bych vám zas něco zavlekla....
Nebo můžem ráno hned na chvíli ven, tam by ten kontakt nebyl až tak těsný, jak chcete.
Klidně nás pošli do háje :wink:

Jinak my taky šplháme - na křeslo, na postel, ale naštěstí už umí bezpečně slézat nožičkama napřed, ale stejně se ji bojím nechat, aby na to náhodou někdy nezapomněla :unamused:
13. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
Musím se pochlubit - už asi 2 týdny umíme doplňovat slova do básničky: já pacipaci pacičky táta koupil - Bára :Botičky, já: a maminka - Bára: pásek, já: za myší o - Bára cásek
a umíme nově říkat pejsem a dělat prosím prosím ručičkama, když něco chce a já řeknu: Jak se říká? Je fakt šikulka na to mluvení...no jo, ženská ví, že to bude v životě to nejdůležitější ¨
13. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
Já jdu pryč, tak dočtu večer nebo písni sms, jak s tím zítřkem.

tady to nějak umírá, halooooooooo :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
akras: no, raději tu návštěvu tedy odložíme až budete fit. Na nás je to ráno na ven moc brzy. Kdyby bylo hezky, tak v poho, ale ono má být hnusně jako dnes a to já si tedy s tou mojí ochechulí ven netroufnu. Tak snad už budete obě brzy fit a budete moci přijít.
To je Baruš fakt šikovná. Týna si na všechno ukáže, co chce, ale nemluví. No, já ji to, přiznám se, ani neučím. :slight_smile: Ale asi začnu, abychom nebyly zaostalé. :grinning:
13. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
U nás teda málá zatím nikam do výšek neleze, vždycky zvedne nohu a čeká kdo ji pomůže :grinning: , ale věřím, že bude brzo po klidu...
13. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
dolda: tak to Týna zvedne nohu a lup a už je tam. Kdepak, aby čekala. To by se totiž nedočkala.:grinning:
13. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
ahojky,,
krem super, že je Týnuš zdraváá,tak teď jen ať ji tooo dlouhoooooo vydržííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my se hlásíme k horolezcůům :grinning: :grinning: , už stál i na parapetu aplácal naokno :angry: ..na výsuvném šuplíku u pc stolu pro klávesnici...no malý šíleneček :angry:
13. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
hoj: tak to jsem ráda, že nemám horozlezce jen já. :slight_smile: Týnuna vleze na vše, co je výš než podlaha. Normálně ona si stoupá i na krabicové mléko a myslí si, že ji udrží. Se divím, že pod níá neruplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už pěkně dohnala váhový úbytek po tom děsném průjmu. Pro změnu je jak sumík. :grinning:
13. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: krem ..jj malý blázinci, :sweat_smile: tomík se dnes postavil na takovém mini ponku..taky jsem nechápala :grinning: :grinning: :grinning: a to co předvádí malý Sam od Peťky na tom videu na FB to nemá chybu :sweat_smile: :sweat_smile:

Super,že to Týnka nabrala zpět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . My máme prozměnu jak twiggy Nikolku...ale snad ji už bude dobře :wink:
13. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.

My tedy ještě nechodíme, jako dokáže to, ale nechce se mu. Zato je opravdu manuálně zručný, pomáhá mi uklidit, vařit, poprosí, zatleská si, jak je šikovný :slight_smile: a teď se naučil intonovat otázku, takže za mnou furt chodí a říká "mama"? Je zlatíčko.

Jinak teď jsem v práci celkem hodně a nevyhovuje mi to, jsem málo s Dádou, takže zase najedu na režim příští týden, se těším :slight_smile:

Počasí je fujky, koukala jsem na fotky z loňska a touhle dobou už byl Dáda dávno bez fusaku, zatímco teď ho mám stále v kočáře.

Doldi, jak se máš? Normálně se mi na mysl vkrádá myšlenka na druhé dítě, potřebuju asi nějakou ránu do hlavy :grinning: Naštěstí manžel zatím nechce.....tak uvidíme. Já bych spíš tak za rok. Prostě pokud ne příští rok, tak vůbec :grinning: Jsem si udělala tajnou dohodu se svým druhým já :grinning:

A tady máte Alču prioritku s Dádou a Mišku misa_a_radek s Vojtíkem....a mě s Aduškou
15. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
A taky Davča pěkně papá sám....:grinning:
15. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Pet: krásné fotky...šikulka jak papá :slight_smile:

my máme taky horolezce a hlavně jde do všeho po hlavě, žádný pud sebezáchovy a už vůbec nějaká opatrnost...je samá modřina...hrůza, to jsem vůbec neznala s prvním.
Běhá jak drak, ale nemluví, a už vůbec doplňovat slova do básničky :grinning: jak psala Akras. Holčičky jsou prostě šikovnější a jsou dopředu :slight_smile: . No něco si žvatlá, ale najdu si tam tak máma, táta, nene, a to je tak vše :grinning:

krem: super, že Tynuška už v pořádku. my jdeme teď na sono břicha kvůli refluxu a nesmí se očkovat, zjistila alergoložka velmi sníženou imunitu, takže ani 4hexa ani Priorix, nejdřív za půl roku.

Jo a Mikuláška mi normálně vzali do školky od září...jupííí
15. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
jinak to počasí je fakt hnus, já stále nosím zimní bundu a Mati je taky ve fusaku. Ale víkend má být teplý :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
to je můj drak
15. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj,
momo, Bára je sice šikulka na povídání, ale zas toho moc nenaběhá, je taková strašpytlína. Tak jednou za den ji to chytne, hází si balonek a chodí za ním, ale jinak 90% času za ruku, to je jistola :slight_smile: Teď bych si třeba přála, aby už v tom chození byla samostatnější, ale myslím, že na to budu se smukem vzpomínat, kdy se mě ještě držela a nechtěla sama, až mi bude běhat kam nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krem dobře, že jsme nešly na návštěvu. Je to zase nějaký horší. Přes den to není tolik znát, ale ty noci děsný. Fakt už se s tou rýmou patláme snad přes měsíc :angry: Odsát to pořádně nejde, dáváme sinupret, ale teda nic moc :frowning2: Tak zítra nejdem na plavčo a doufám, že to nebude horší. V pondělí jedeme na 5 dní s kamarádkou k nám na chalupu (ondřej jede do ne¨ěmecka), tak bych se cítila blbě, že je Bára taková usmrkaná, kdyby to kamarádky děcko nějak chytlo... :unamused:
Hlavně,ať vám už to zdraví konečně vydrží. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj, no zdraví nevydrželo - máme rýmu. :-/ Ale zatím to jde. Dávám Sinupret a snad se to nerozjede. Hodně, myslím, pomáhá dýchýtko, které má na astma.

Momo: to je divné s tím očkováním, protože Týnka má taky velmi slabou imunitu (dle testů na imunologii a alergologii) a přesto má všechna očkování, byť většinou několikrát odkládané. Zrovna te´d máme kvůli té blbé rýmě odložen poslední synflorix. A po každém očkování (aspoň mi to přijde), onemocněla. Takže se děsím toho, co bude po synflo. A to máme mít v 15 měsících spalničky. Děsný. Už aby to očko bylo za náma.

akras: užijte se chalupu a ať se té rýmy brzy zbavíte. My se jí asi nezbavíme nikdy. :-/

Jo a cvičíme nočníček a už si i občas řekne. Nicméně povětšinou si na něm chce hrát. Ale zatím je čas, tak to nebudu hrotit. Jsem ráda, že začíná takto brzy. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jo, tak na nočník se taky chystám. Myslím, že by jí to mohlo jít, ale já jsem líná. Jak to děláš, dáváš jí třeba nejdřív jen ráno nebo v nějakých intervalech i přes den, nebo jsi jí prostě vzala plíny jak je tvým dobrým zvykem :wink: ?
15. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Chdák se furt budí, pochovat nepomáhá, v postýlce se mele jak blázen, věčně nohy, ruce propletený mezi špriclema, teď pomohl čaj.
Ono to vždycky vypadá, že má tu nudli úplně ve předu a když jí odsaju, tak jen malinko a ostatní tam zůstáva :frowning2: ach jo, fakt nevím, jak jí pomoci. :frowning2:
Jo a sinupret zbožňuje. Já když si ho vzala, tak málem vrhla a bára si na něm fakt libuje, jakmile ho přinesu, už se pro něj běží...nechápu, fakt má divný chutě :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Akras: to je fakt šikulka, neboj ona to všechno hezky opatrně nacvičí a až si bude úplně jistá pustí se a bude chodit sama...
a držím ať už se zbavíte rýmy, je to otrava!

jo a nočník u nás se tam akorát dává na hlavu, sednout na něj vůbec!!!

Krem: tu slabou imunitu má i Miki a taky jej očkovali, ale u Matiho mi řekla, že ta složka, která je reaguje na očkování je třetinová než by měla být, tak raději se vším počkat. (ale už máme za sebou 3xprevenar a 3xhexa)

přeji hezký den
16. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
akras: nene, pleny jsem jí zatím nechala. :grinning: Ale je to otrava furt sundávat a nandávat. Týnka už pochopila, k čemu hrnec je. Sama si ukáže, že chce na něj, sundává si punčochy a plínu. Nicméně někdy se vyčůrá, někdy ne, ale snaží se aspoň něco vymáčknout. Někdy si však ze mě dělá legraci a chce na něj jen tak a sotva dosedne, tak už zdrhá. A to mě teda berou všichni čerti. Jinak na bobek do hrnce to ještě nevypadá. To prý trvá dýl, říkala maminka. Ale stejně to ještě dlouho potrvá než budem bez plen. Teď je to jen taková příprava. :slight_smile:

Týna má taky právě tu zadní rýmu. Dneska jsem však už odsála i trochu zeleno, tak uvidíme. Nicméně to vidím, že nám zas očkování mudra odsune. Sinupret nesnáší a prská ho. Ta Baruš má teda chutě. :slight_smile: Je to hořký jak cosi. :slight_smile: Na odhlenění je ještě dobrý Solmucol, tak můžeš vyzkoušet. Ale to už nejsou bylinky. Je to normoš meducína na rýmu, odhlenění a kašel. Taky už jsem ho Týnuš jednou dala a pomohl. Jinak to chce pořád stříkat Vincenta a zvlhčovat a zvlhčovat. Z homeopatik pak Kalium bichromicum. :sunglasses:
16. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.