• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Terkyt: Mariánka je princezna!! Je moc krásná :wink: :slight_smile:

Co se týče Priorixu, tak jdeme až v červnu :astonished: doufám, že na to nebude moc velká reakce, ale co čtu, tak reakci měl snad každý :zipper_mouth:

Jaroušek ještě nechodí, ale vedle kočáru či za ruce jde.. Uvidíme, snad ho nebudu vodit za ruku až do puberty :grinning: :sweat_smile:

Mimo jiné už se moc těším na další miminko :grinning: (těhu ještě nejsem)

Taky dávám fotku: další nevěsta na obzoru :grinning:
16. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Terkyt: rozkošná holčička v šatičkách :slight_smile: už aby tu bylo teplo. užijte si dovolenou.
my očkovat Priorix až na podzim, ale stejně se toho bojím.
Jes: já když to četla, tak nejprve pochopila, že už jsi těhu :wink: tak držím, ať to vyjde :slight_smile:
a Jaroušek už balí holky i z kočárku,jo? :slight_smile:

Moje dítě, když už mělo spát a šla jsem jej zkontrolovat, tak se kochal pohledem z okna
17. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Terko, stěhování...ani mi nemluv. Už to vypadalo, že příští týden a zase se to s prominutím pos.alo :frowning2:
Už jsem z toho nešťastná, ale musíme doufat v lepší zítřky...každopádně baráček je už tak nějak připravenej k nastěhování, jen se zbavit toho bytu tady, aby jsme nemuseli platit nájem, služby, energie atd...
A Marjánka je fakt krásná princeznička :slight_smile: užijte si to na Mallorce a buďte na sebe opatrné!
17. kvě 2010 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
a tady ještě jedna princeznička v šatečkách :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Teda Mono tvoje fotka mě slušně rozemála :grinning: :grinning: :grinning:

Alčo, vy až se odstěhujete, tak si asi dost oddychneš, co?? Aduška je k zulíbání :slight_smile:

My jdeme Priorix očkovat za měsíc, tak jsem na to zvědavá :unamused: sousedka na to neměli žádnou reakci, tak mě potěšila :dizzy_face: Normálně dnes na Jarouška spadla komoda resp. si jí na sebe schodil, holky hrůza ještě teď se mi klepou ruce, naštěstí se nic nestalo, ale v té chvíli jsem si to fakt nemyslela :frowning2:
17. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky,

fotečky super.

Momo: malý je tedy číslo. :slight_smile: Já mám zase v postýlce vytahovací dvě šprušle a mám je vyndané, aby si Týna mohla, až se vzbudí, sama vylézat. No, jenže tak nějak jsem nepočítala s tím, že mi může utéct z pelechu, dkyž ji uložím ke spánku. Tak jsem ji pěkně uložila a odešla a za chvíli si mladá dáma pěkně přikráčela v puse dudel v ruce druhý a ve druhé ruce bačkory a že jako spát nee. :slight_smile: Kozula jedna. Tak jsem ji tam šoupla znovu a šprušle zadělala. To byl řev. :slight_smile:

My na Priorix jdeme 31. května. Tak jsem zvědavá, zda do té doby vydrží zdravá, ale moc tomu v tomhle počasí nevěřím. Každopádně nic nám myslím neuteče.
Nikča taky neměla žádné reakce. Ale u Týny se toho děsím, jak má tu blbou imunitu.

Jes: tak hupky šupky do dalšího. :slight_smile: Já bych si klíďo taky dala říct, ale v mém případě si musím nechat zajít chuť, protože není s kým. :-/

Pri: tak ať se brzy přestěhujete. Domeček máte moc hezký - viz. foto na FB. Fakt moc krásný a ta kuchyň... Paráda. TO bych si jen tak sedla a místo vařenís e nábožně kochala. :grinning:
18. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj, hledám maminku které se narodila holčička v únoru 2009 a je ochotná prodat mi nějaké věcišky. Mám holčičku narozenou letos 2.2. a ráda bych pro ní nakupovala věcičky, botičky atp.
12. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
U nás priorix úplně bez reakce, dnes jsme 19.den po a nic :slight_smile:
14. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat vás co máte stejně staré děti, tzn. 17 - 18 měsíců jestli už vám děti spí jen jednou denně nebo ještě i dvakrát. Všude čtu, že děti už spí jen po obědě, ale můj syn si zdřímne ještě i dopoledne tak na 1 - 1,5 hodiny, vstává brzy a do oběda to nevydrží, děkuji za odpovědi :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj morgan, mě spí Davídek jednou denně. Vstává jak kdy....když jdu do práce, tak kolem 7 a když ne, tak spíme klidně do 10. I přesto ho dám spinkat kolem 11.30, když spí ráno déle, tak usne jen na hodinku, když vstává brzy, prospí klidně 2 hodky. Potom oběd a odpolko žádné spaní, až večer mezi 20-21.
22. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz
petronelie - tak to si ráno přispáváte, to je fajn :wink:, my vstáváme v půl šestý, takže tak v půl devátý jde zase spát, pak spí odpoledne tak hodku a půl, a večer se dožaduje do postele tak v půl osmé, ale tam ještě tak do osmi leží a kouká :grinning:
22. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
morgan, tak to je úplně v pohodě, každé dítě je jiné :slight_smile:
26. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz
Morgan, buď ráda :slight_smile: jestli ti i po spánku 2x denně jde kolem 20.h spát, tak je to super a užívala si to, že mám chvíli oddych.
Bára vstává teď 7-7,30. my většinou spíme po obědě (kolem 13h cca do 15) - to je nejlepší varianta, odpoledne je vyspalá, ale večer už zase kolem 20-20,30 v pohodě zralá na spaní, ale třeba dnes, když je venku hnusně a musely jsme být převážně doma, jsem ji dala spát už před 12h a tak bude obědvat až potom. Někdy třeba vytuhne dřív dopoledne v autě, takže pak, abych s ní vydržela, ji musím dát spát ještě třeba kolem 16h, ale to je pak strašný večer, protože není unavená a nechce spát, takže straší třeba do 22h a člověk pak nic neudělá, ani si neodpočine.

je jasný, jestli vstáváte v půl6, že je malej unavený. Když jsme vstávali takhle brzo, tak šupajdila kolem 10h taky spát :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak nám to tu nějak zamrzlo, jak se všechny máte? :slight_smile:
12. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
asi už se všichni přesunuli na facebook :sweat_smile:
Včera jsem se v lékárně potkala s Péťou od Jarouška. Já myslím, že se všichni maj dobře, ne?
My jsme se nově přestěhovali a plně zařizujem, samá příjemná práce po půl roce dřiny :grinning:
S Mariánkou už je sranda, teď už opakuje skoro všechny slova včetně ach jo :grinning: :grinning: věty zatím neříká.
21. lis 2010 v 17:11  • Odpověz
Terko jen škoda,že nebylo více času na pokec :confounded:
27. lis 2010 ve 21:44  • Odpověz
Juuuuuuuuuj holky moje..tak to my neopakujeme nic:o))jako ma nejake svoje hatlapatla..ale nic srozumitelne:o)))..juuuuj..a taky si myslim, ze bychom to meli opet rozjet:o)))...Stejne uz se to pomalu zacina louskat a rodit se podruheeeeeeeeeeeee :grinning:
27. lis 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Jaroušek také opakuje a hlavně pochytal sprostá slova :grinning: :sweat_smile:
27. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
jo,tak kulva kulva už MAriánka taky zvládla :sweat_smile:
kdo vlastně už je na druhý linii? Alča a Niky, kdo ještě?
30. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, moc zdravím a všem novým těhulkám přeji pohodové těhotenství :slight_smile:
u nás se nemluví, neopakuji :frowning2:
1. pro 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Ahoj Momo, vy jste měli nějaký problémy kolem toho stěhování, co? Pořád to přetrvává? jak se jinäk máte? V novým bytě jste taky spokojení? my jsme přestěhovaní asi měsíc, jëdiný, co je hotový, je dětskej pokoj.
1. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj Terkytko, už bydlíme, ale já si tu nějak nemůžu zvyknout, prostě si přijdu nějak mimo...ale okolí super pro děti, hřiště, na kolo, procházky.....ale z Vinohrad to bylo všude kousek a teď to prostě holt trvá déle.
Ted už 2měsíce kluci furt bojují s virozami a tak...už měl každý i ATB :frowning2: , tak doufám,že už to bude za námi a konečně začneme chodit ven.
A vy jste pořád na šestce nebo někam úplně jinam jste se stěhovali?
2. pro 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
my jsme se naštěstí přestěhovali jen naproti přes ulici, to byl můj sen tady zůstat, mám to tady moc ráda a ono to vyšlo. Původně jsme chtěli nechat hledání bytu až na později, ale když se tenhle vyskytl, tak jsme do toho šli a teď jsem moc ráda. měla jsem strach, jak se tady budu bát, protože vstup do bytu je z boku ze schodů z venku, kde můžou chodit lidi, ale je to v pohodě a cejtím se tu ¨moc dobře. A taky zimy jsem se bála a taky v pohodě.
2. pro 2010 v 11:26  • Odpověz
@terkytko to je super, že jste zůstali na stejném místě :slight_smile: , to Vám vyšlo, že jenom přes ulici.
Jezdíte stále na plavání do Kenny? my chodíme do hotelu Step, teď vlastně jenom omlouvám, kvůli nemocem :(
2. pro 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Jezdíme teď do HOlešovic do jednoho rodinnýho hotelu, je tam větší bazén, fakt moc krásný. Do hotelu Step chodila švagrová. Je tam prej taky vířivka.
Jinak na imunitu dávám M. když si vzpomenu tohle:
http://www.docsimon.cz/zbozi/pikovit-prebio-sirup-pro-deti-od-1-roku-150ml
a pak ještě
http://www.lekarna.cz/megafyt-sirup-echinaceovy-posileni-odonosti-organizmu-260g/#utm_source=zbozi.cz
obojí je od jednoho roku
2. pro 2010 v 16:29  • Odpověz
@terkytko díky za tipy na imunitu. Já dávám Imunoglukan, ale nejak to nefunguje. myslim, že to bude tou školkou...no snad se to zlepší. Teď to vypadá, že zase příští týden nejdeme plavat :frowning2: (ve Stepu je vířívka i sauna, ale tam jsem nebyla, výhoda pro mne je , že to mám asi 5minut autem)
hezký víkend
4. pro 2010 v 08:37  • Odpověz
čusss jéé ono to tady funguje??? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. pro 2010 v 19:25  • Odpověz
ahoj Niky, jééé, bude přírustek :slight_smile: a jak ti je?
hezké těhulkování. :slight_smile:
13. pro 2010 v 09:45  • Odpověz
@momonka díky..už je líp,ale marodíme.manža,pak já a teď malej...jsem utahaná,furt mám hlad a je mi těžko :sweat_smile: už ať vyleze :grinning:
14. pro 2010 v 17:40  • Odpověz
@niikkyy to si ještě chvilku počkáš než bude venku. Ty nemoci to je děsný, my se s tím pereme od října a dnes ráno v 6 se mi Mat celý zablil po vypití láhve :frowning2: tak nevím, co zase bude.
už jsi někde zaregistrováná nebo už se nemusí?
15. pro 2010 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.