• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
@momonka ještě ne,až ve 14tt do podolí půjdu stát frontu :slight_smile:))
mě malej nechce nic jíst,je strašně zahleněnej...v noci děs,naspala jsem dohromady tak 2 hodiny,jsem hotovka :pensive:
15. pro 2010 v 09:40  • Odpověz
@ niikkyy, s tím spánkem to je blbý, tak držím, ať se brzy uzdravíte a pořádně vyspíte :slight_smile: já dnes vstavála opět v 6 a nesnáším to, hlavně, když je venku tma, to jsou muka :frowning2:
A už malý něco jí a mléko pije?
16. pro 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
ahojky, tak se taky řadím mezi čekatelky sourozenců.
Niky: Tak to vypadá, že se asi zase potkáme. :sweat_smile: Pro mě to je pořád ještě šok, ale místo šíleně dlouhýho cyklu s vyvolávačkou se nám nějak vyvolalo těhotenství, fakt to nechápu, doktor se na mě tvářil, že jsem skoro neplodná, už jsem měla recept i na hormony na dozrávání folikulů od dalšího měsíce a nakonec to dpoadlo takhle úžasně. Do fronty do Podolí pošlu manžela, jemu nevadí tolik vstávání a má to při cestě do práce.
Mohlo by to tady začít zase trochu fungovat, ne?
Jaký jste měli vánoce? U nás vyhrála uklízecí sada (smetáček, lopatka, koště a mop) :grinning: :grinning: A roznášení dárků ostatním bylo taky moc zábavný. :wink:
27. pro 2010 v 00:11  • Odpověz
Ahoj Terkytko, tak to je paráda, moc blahopřeji, super novina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ještě máte stejný termín s Niky
:grinning:
já na tom byla podobně, druhé těhotenství zázrak :slight_smile:
27. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz
@terkytka no mě švihne...to moc gratuluji....to je superka...o den stejnej TP :slight_smile: tak to jsem zvědavá zda se sejdem...já ehmm už nikam nemusím,vyšla registračka přes známou :wink:
27. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:45 • agenturaberuska
Ahoj všem :slight_smile:
tak Nik a Terkytka mají stejný termín ? No paráda, holky šikovné :slight_smile:

A obě se chystáte rodit v Podolí? Paráda...hlavně, ať je vše ok :wink:
19. led 2011 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky! Omlouvám se , že vám tady straším :slight_smile: Moje Rozárka je narozena v únoru, jen o rok pozděj než vaše děti, a já jsem přišla prosit o radu, co mělo u vašich dětí úspěch za dárky, věci, kolem toho roku.. Stejně se obávám, že máme vše :angry: Máme houpačku mezi futrama, máme puzzle, tunel, hrající hračky, klavírek, hraček jako takových vůbec hrozně moc, napadá mě jen skákací koník, jenže ten už má zamluvený švagrová a odrážedlo..jakože motorečku..tak porsím, když byste mi poradily, budu moc vděčná.. Děkuju, mějte se pěkně, Jana
21. led 2011 v 18:19  • Odpověz
21. led 2011 ve 22:12  • Odpověz
@vorvan27 U nás do teď frčí taková ta multifunkční kostka - počítadlo, bracející se obrázky jablka a banánů, nahoře taková ta drátová provlékačka s korálky, pak ještě takové posunovatelné kytičky a tabule na křídu. Ale prodávají i vjiných variantách. Pak ta houpačka byla k roku, ale ta je teda mimo, pak taková ta navlékací kolečka na kužel nebo dřívka na zatloukání s paličkou....

Holky, gratuluju k očekávaným mimčům :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:25  • Odpověz
Jéé, holky, děkuju moc :slight_smile: Zatloukáčky jsem chtěla, ale zapomněla, tak dobré :slight_smile: Labyrint taky máme, posunovatelné kytičky nevím, co myslíš, tabulka na křídu dobrý nápad :slight_smile: A nebo na magnetky :slight_smile: (není na křídu čas až tak nejdřív ve 2 letech?A kolečka navlékací na tyčku taky máme, ale je fakt, že to je u nás hit už od 9 měsíců :slight_smile:
Pejsek taky dobrý nápad :slight_smile:
Děkuju moc, zase si někdy přijdu pro radu, jste hodné :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:57  • Odpověz
teeda, nestiiiham:
jankapavol, terkytka, nikky, priorita, misa_a_radek - su tehule
matilko uz druhe ditko ma
teufi a jesterka sa snazia otehotniet..
zabudla som na niekoho??
teda baby, vy ste akcne :grinning:
22. led 2011 ve 14:03  • Odpověz
@evaviki a já ti to ulehčím..mě a Ivču si vyškrtni ze seznamu, my jsme už kariéru plodnosti ukončily :grinning:
22. led 2011 ve 22:21  • Odpověz
@hojani nikdy nehovor nikdy :grinning:DD
23. led 2011 v 15:19  • Odpověz
@vorvan27 u nás vedla housenka od FP :wink:
31. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@evaviki já se zatím nesnažím otěhotnět :grinning:
31. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@dolda tak to aspon nie som sama :grinning:
31. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@dolda Děkuju Ti :slight_smile:
31. led 2011 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.