• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
Ahoj Teufí: jestli Tě ještě zastihnu, tak Ti něco dlužím :dizzy_face:

Kutálí se ze dvora, tákhle velká brambora,
neviděla, neslyšela, že na ní padá závora.

Kam koukáš ty závoro? Na Tebe ty bramboro!
kdyby tudy projel vlak, byl by z Tebe bramborák!

To je super, že už se máte skvěle!
17. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky nase mamy nekojily (nerikam, ze vsechny) a bylo to OK a my jsme generace matek co si snad uzene neurozu a tik z toho jak strasne moc chceme a kdyz to nejde, tak nas to nici. Nekde na konovi jedna holka psala, ze Laktacni liga je teroristicka organizace :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja s tim souhlasim. Hlavne mi vadi ty superzeny co rikaj "Kdyz jsem se rozkojila ja , tak muze kazda" grrrrrr.... Ja uz jsem snad zkusila vsechno a nechala bych si klidne zlomit pravou ruku kdyby mi to zarucilo vic mlika :rolling_eyes:

Ronie prosim Te ma polohovani mimina na bok i jiny vyznam, nez je stabilizace zaludku?
M. spi asi od 3 tydne na zadech a jelikoz skoro neblindi, tak jsem to neresila a ted na boku neusne ani omylem a rve a krouti se dokud se mu nepovede lehnout si na zada.
17. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
nene katko, je to jen kvůli tomu blindění, Julča sem tam ublinkne a jelikož jí mám v jiné místnosti bez alarmu a se špunty v uších, tak jí dávám pro jistotu na bok, i když ted už je větší a když blindí tak si hlavu sama natočí,ale jistota je jistota. No a říká se, že když se střídaj boky na spaní, tak pak není plochá,ale krásná hlava :grinning: :grinning: :grinning: ale proto to nedělám :grinning: :wink:
17. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Plochou ji snad mit nebude, ale hlavne aby ji nemel dutou :grinning:
17. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
Taky jsem si vsimla, ze jak nespi na boku, tak mu vic odstavaji ouska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska chvilku resila, kam s Vojtiskem na odpoledni spanek, kdyz je venku tak hnusne, nakonec jsem ho dala zase ven, a on od 1 spi na tom desti , a jak mu to chutna, predpokladam, ze jeste chvilku spinkat bude :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
kačko nám odstává jedno víc jak druhý :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se mrknout, jak se máte :slight_smile: . Niky na některých má bílou tečku. ale to mám malinko.
Jeseterko já čajík dávám. Malej měl problémy s kakáním. V porodce kadil každé přebalování a doma najednou nic 14 dní. Teď po heřmánkovém bio čajíku kadí skoro každý den :grinning: . Na prdíky máme Baby Calm a Sab nám vůbec nezabíral. Asi co mimi to jiná odezva.
Holky a mě řekli, že ta koupel z ovesných vloček je na objednání. Tak musíme čekat :frowning2: .
Priorita já dnes půjčila odsávačku mm na el. proud a je to supr. Taky mi jaksi odchází mlíčko, ale snažim se a tohle je fakt super. Za 50,- na den, tak je to i dobrá cena.
Tak víc opět nestíhám.
Ještě děkuju za rady na tu krupičku :wink:
17. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak naše váha od porodu je přes 2 kila.. Včara mě rozesmála jedna paní na KO se srdíčkem, když mi povídá, že její syn má v 7 měsících skoro 7 kilo a že se pronese, tak jsem si v duchu říkala, že my máme v 2 měsících skoro 6 kilo, tak vím o čem mluví :grinning:
Jinak na KO se srdíčkem nic moc, sice šelest mizí, ale našla tam lehčí aritmii :cry: Tak další KO za 3 týdny.. Samožřejmě mi celé 3 hodiny v čekárně prokřičel a jak šel na EKG i na UTZ tak rázem byl naprostý andílek..

Teuf: tady ty jsi mě překvapila svým rozhodnutím (sestřička) :grinning: není to tak dlouho co jsem od Tebe slyšela něco jiného :grinning:
Já už na porodním sále věděla, že u jednoho kouska nezůstaneme :grinning:

Nik: mě Jaroušek také nechce pást :( alespoň, že už se nedívá jen na tu jednu stranu, ale obhlíží svět ze všech stran :D

Pri: jak jsme se bavily o tom nespání, tak on párkrát zabere na pár minut přes den i po 5 min. otevře oči jak kdyby vůbec nespal a dělá, že vnímá a nemám se k němu chovat jak ke spícímu :grinning: Je fakt, že okolo 19 hodiny začne kňourat únavou...
18. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
18. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Jes: já si říkala, že mi ty dvě slečny budou stačit. A už ve mně hlodá červík, že bych přeci jen ještě jedno do budoucna chtěla. Ale u nás je to problém, protože bych k tomu musela prvně najít vhodného tatínka. :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Krem: já bych snad mohla mít také dětí mraky, ale jak jsem furt sama (manžel dělá v zahraničí), tak kolikrát bych dala nevím co za to, aby jsi mého brečícího a prdícího Jarouška vzal... No další si tedy můžu pořídit tehdy až Jaroušek bude samostatný...

Závidím Matilce :grinning:
18. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Jes: to mi povídej. Já jsem vděčná za to, když jedeme na Moravu k mamince a ona mi pomáhá a chvilku pohlídá, abych mohla aspoň ke kadeřnici. jestli budu mít někdy třetí, tak leda až bude Týna ve školce nebo škole. Moje staší te´d půjde do první třídy, takže Týnuška je akorát, abych s ní mohla být doma a věnovat se jí. i když Nikča už umí číst i počítat. Ale i tak je lepší s ní být doma a věnovat se jí.

Teď jsem kojila a Týna si z obou vytáhla jen 50ml. Takže dostala dalších 50 z láhve a je spokojená.
18. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Teuf:pokud hlavou klimba nahoru dolu,tak je to dobry.horsi je zprava doleva
Chodi tu sem jeste Hani?Hani,jak se vam dari v satku?
18. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
ronie,prosimte,dost me boliva leva kycle.ma to urcite souvislost s tehu,pac mi to zaclo v tehot. a ted to furt trva.mam s tim nekam jit?nebo je to nadvahou?nebo to odezni samo?boli me teda i krize,hlavne na te prave strane
18. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
janko ahojky, příčinou může být všechno, nejspíš všechno dohromady-může to být i v souvislosti s hormonálníma změnama, ale spíš si tipuju to špatné držení těla a zhoršování v souvislosti s péčí o mimčo, pokud tě to hodně trápí určo si zajdi na rehabilitaci. Já mám děsné problémy se zády-skoro pořád mě bolí krční páteř a ted mám bloklou bederní, u mě je to skolioza a vadné držení těla, na rehabilitaci sem chodila a hodně to pomohlo, problém je, že musíš pořád a co nejvíc cvičit doma takže sem se na to vyprdla a sem na tom zase stejně blbě. Asi bych být tebou nejdřív možná zašla na ortopedii aby to zkontrolovali a pokud nic zásadního nenajdou tak tě pošlou na tu rehabilitaci-taky to může být tím, že máš jednu nohu kratší-to má skoro každej a v souvislosti s tou zátěží to bolí. Ono všechno souvisí se vším-já mám kratší jednu nohu-fakt o malinko a tim pádem skolioza, tím pádem vadné držení těla, bolesti hlavy atd atd :grinning: :grinning: :grinning: prostě chabrus, ale zatnu zuby a jedu dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojte, ja len na skok, už sem moc nechodím, Hanka nechodí už vôbec, ale v šátku sú moc spokojní :slight_smile: a my tiež :wink: za pár dní mi príde nový, tak som natešená.
jes, máš to holka proste ťažké, ja ťa úprimne ľutujem... asi by som to sama nezvládla
18. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Mat: a proč už sem nechodíte? To jsme si všimly :grinning: Nějak se moravská sekce trhá :grinning:
Dneska manžel objížděl svoje příbuzný a kamarády a já jsem byla s mamkou v kině na Líbáš jako Bůh, líbila se mi na tom jenom Holubová a Kaiser, jinak to je teda pěkná kravina, možná až mi bude padesát, tak to ocením.
Pak jsem si taky koupila zlevněnou sukni v Jackpotu, nejvíc jsem nadšená, že se po porodu vejdu zase do 38 velikosti, i když špek na břiše pořád ještě je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zejtra asi půjdem navštívit kamarádku do porodnice do Podolí, tak se tam Mariánka podívá po 2,5 měsících, porovnáme velikost mimin, 4 denní Jáchym má totiž stejný míry jako ona při narození. Teď už je M. o 11 cm větší, ale měla jen 46cm. jsem zvědavá na ten rozdíl :wink:
19. dub 2009 v 00:33  • Odpověz
Ahojky.

Mat pěkně si si sem skočila :grinning:
Hanička chodí,ale né sem.mám jí na jiné diskuzi.A holky nechoděj,pač je nebavíme :sweat_smile: :grinning:

Terkytka: taky čekám až kámoška porodí a chci se jít podívat do Podolí.Jo a tak jsem jí říkala,ať rodí na sále č.1.tam jsem rodila já,ale nevyfotila si sál,tak aby mi ho nafotila :grinning: :grinning:
Včera jsme byli u táty.Byl tam i bráchům synáček..teda to je dílo.rok a půl a lítá jak ďas..no už se těšim až tak bude lítat Kuba :sweat_smile: Ale jinak bugr dobrej,jsme se tam všici sešli hezky,oslavili moje narozky..všici chlastali,já ne :angry:
V noci jsem ještě letěla za kámošem,co nám dělal noťáska,tak už ho mám a superrrrrrrr :grinning:
Dneska jedem ke tchýni,asi mi rupne!Dělá dneska vylítaný ptáčky..ale to jsme nejedli jako!ona udělá něco neskutečnýho,nějaký mix masa..jakoby čína,zalije vodou a to jsou vylítaný ptáčci..mazec!a zas bude tak jedna jediná polévka kterou ona dělá a na ní bude 5cm vrstva tuku..už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem zvědavá,co mi řekne na to,že kluk má moje mlíko,ale z flašky.To zas budou kecy,že jsem hrozná atd!ach jooo

Holky tak zítra cvíčo jo?Super :dizzy_face: Ty jo,jak já uvařim jako?Asi až přijedu no :frowning2: Mám naloženou panenku,tak pak upeču.holt budem jíst později!

Jo a brouček mi po 120 plakal,vztekal se,tak jsem mu dala dle návodu Beby 150 a je spokojenej.Ale nedávám mu to furt,ráno ,pač po noci je hladovej a na noc zas..jinak dávám tak 130!Ale fakt nevím jak to bude s mým mlíkem,jako 150 nedám ani náhodou :sweat_smile:

Ter: já už mám taky svou velikost i kila,jen to břicho..a taky ještě zda se zatáhne prdel,ještě to neni přesně ončo..a taky bych si potřebovala na sebe něco nakoupit.nemám nic a jak je teplo,tak se potim v kalhotech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky, moc vás zdravím :grinning:

Teufi, to já o druhém neuvažuju, ani manžel ne. Jsem hrozně ráda, že máme pokračovatele rodu /MM brácha má dvě holčičky a další neplánuje/. A já jak jsem ze tří dětí, tak nevidím problém v "jedináčkovi", skýtá to i určité výhody.

UM si určitě nevyčítám, naopak jsem pyšná, že částečně můžu kojit a řečem o nemocných dětech po UM nevěřím.

Dafčovi dávám 120 ml a stačí mu někdy i 90, podle toho koilik si vezme z kozének :grinning:

Jinak velikost mám stále S či 36 někdy 38, ale podprdy o číslo větší :grinning: Na nohou a prdce hotové citrusy.

Jo a holky, začly se mi dělat celkem na nohou modřiny, nevíte čím to může být?

Jinak Davča je milionové miminko. Sice se teď budí celkem brzy ráno a pak blbne a nechce spát, ale přes den po papání krásně spinká, pak si hrajeme, jdeme ven nebo tak a v noci je naprosto božský. Jen je to trošku mamánek :grinning:
19. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky,to mi ani nerikejte.Ja mam porad 10kg nahore,jsem z toho hotova.Prisuzuji to nekojeni.pac jim fakt hodne malo a dost se hybu,chodime hodne s kocarem,doma litam jak hadr na holi...ronie,ty jsi na puvodni vaze?kolik ti zbylo po porodu?
19. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
jankapavol: Hlasim se k Tobe do klubu. Mam 8 kilo na vic a z 38-40 jsem se vypracovala na vel. 44 :rolling_eyes:
Prdel a bricho hruuuuuza.
19. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
janko nevim přesně ale při posledním vážební to bylo 5kg + ted už myslim toho moc nezbylo, ale špek je děsnej :angry: do většiny původních kalhot se nevejdu :frowning2:
19. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, někde jsem četla, že se tělo do původní kondice vrátí až po 9 měsících. Tak klíííd. Já tedy nic moc nedělám, chystám se na ty brusle.

Ronie, nevíš co ty modřiny na nohou? Udělali se mi malé hnědé na lýtkách....prý to může být nedostatkem vápníku...přeci jenom kojím, ikdyž aspoň částečně. O ostatních nemocích, o kterých jsem se dočetla se radši ani zmiňovat nebudu :confounded: :frowning2: :zipper_mouth:
19. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Málem bych zapoměla!!!

NIKKY má krásné 25. narozeniny!!!
Přejeme s Davčou vše NEJ NEJ NEJ, ať jsi zdravá a šťastná a splní se Ti všechna Tvá přání :wink:
19. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
peti o tom nic nevim...může to být určo nedostatkem některých minerálů, já mám modřin šíleně, ale od toho jak cvičim s julčou a opírám se o stůl, tak vypadám jak po znásilnění-pač se opírám..no víte kde :grinning: :grinning: :grinning: Začni brát nějaký komplex vitaminu minerálů nejlíp pro kojící matky, myslím, že v gravimilku je taky hodně vitamínů a uvidíš jesi se to zlepší :wink: A nezačla sis po delší době epilovat nohy? To taky může být :wink: :grinning:
19. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
nikky přeju ti hodně zdraví štěstí, ale hlavně at tě Kubík nezlobí :slight_smile: :wink:
19. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Niky: taky přeju všechno nejlepší! Taková mladice :grinning:
Taky jsem slyšela, že tělo se vrátí po porodu do normálu až po půl roce :wink:
Co dát na kašel a hleny, co M. hrčej v krku? Hedelix? Chytla to od nás s manžou, postupně jsme si prošli oba pěknou rýmou, M. odolávala a teď už chrčí. Z nosu jsme taky trochu odsáli.
19. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky moc děkuju!!!

já už jsem na své váze a kalhoty obleču,ale ta prdel a boky ještě to neni ono! :frowning2:

Terko jedeš zítra kočárem?Já si vemu podvozek,pak chci na nákup,tak ať netáhnu sedajdu v ruce.Tam je kočárkárna že?
Sejdem se teda zas jak minule ju?

Holky která máte pleny Tesco? ty fialové?mám tu načatý balík,chyběj asi š pleny myslím...daruju,mě nevyhovujou.velikost 2 3-5 kg
19. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj maminky a miminka,
my dnes byly s Barčou poprvé bruslit ve Stromovce a teda super - aspon nějaká sportovní aktivita. Já jsem teda na své původní váze v podstatě hned po příchodu z porodnice, ale nevešla jsem se do ničeho, ted už jo, ale na knop, tak budu bruslit a snažit se :wink: nnik, všechno nej. máme narozky dost blízko, já slavim ve čtvrtek 26. jdeme k dětský doktorce, tak doufám, že mi dá barča pěkný dárek v podobě hezkého váhového přírůstku :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.