• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , víš proč??? protože mám melouny prsa :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...z melounu nadýmaj pecky...tak myslím,když bys vydlubávala,tak v poho...a v létě, už budou mít mimča bříška v poho...a zvesela si dáme :wink:

Mák...to o nadýmání nevím...ale je to velký alergen....a u nás to nakonec vypadá,že reagujem právě na něj... to já totiž můžu makový koláček.,závin ...nudle s mákem apod.. převčírem jsem trošku zkusila, když měla niki na oběd šišky s mákem..a pusina se mu zhoršila...tak až se mu zas spravít,tak to zkusím znovu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
Ron..ahojky...prosím.... jak je to s těmi mlíčky excipial...tys to tu kdysi psala...
Nám kožařka na ten ekzém doporučila nějaké pleť mlíko co vsaje..a nezůstane mastno na povrchu tělíčka...v lékárně mi řekla,že toto, ale že nevím které z nich.......a že mi to může mudr hodit na recept.. tak jestli se tam stavím kvůli tomu očku,tak bych mohla sfouknout i tohle..a nejlépe i poradnu, kteroumáme mít v pondělí :grinning:
3. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Děkuji... Já totiž včera dostala melouna, tak nevím jestli se mám radovat :D a dneska jsem chtěla dělat nudle s mákem, ale raději to udělám s tvarohem :wink:
3. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
hoj: my taky používáme excipial, a to téměř od mala. Mlíčko excipial lipolotio je právě pro děti s atopickým ekzémem a suchou pokožkou. A ještě máme čistou mast excipial a tu dávám na ruce a obličej. Jsou i další druhy, ale tyhle jsou nejvíc mpromašťující a zvlhčující. Aspoń tak mi to kožařka kdysi říkala. A pozor na mandlový excipial krém - Nikča se mi po něm osypala.
3. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
krem ..ahojky,...no právě mi kožařka zatím promaˇštovat nedovolí... máme to propojené s tou kvasinkou a ona by se zas v tom rozšířila...tak zatím ne...
ale chěla jsem vědět, čím mu můžu namazat zbytek tělíčka..od porodnice není ničím máznutý...tak mi právě řekla,že nějaké těl. mléko pro ekzoše, ale musí vpít..nesmí zůstat mastný film..tak jak to je s tím ex. lipolot? zůstavá kůžička po něm mastná, nebo jen vláčná? :confused:

Nás znovu začínaj trápit větry... :frowning2: už jsem taky myslela,že to je pryč..a prd :frowning2:
3. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
hoj: mlíčko se vpije, ale mast zůstává. Já excipialem mažu malou od narození, protože mám strach, aby nedopadla jako Nikča. A je zatím bez problémů. Nikolka měla ekzém už 14 dní po porodu. Takže si myslím, že to mlíčko klidně zkusit můžeš a uvidíš.
3. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
hoj: ty kojíš jen z jednoho, že? Proč vlastně? Odmítal ti taky jedno prso? Já jsem z ní na větvi. Je fatk, že to levé mám horší a mnohem rychleji to z něj teče, ale to přeci neznamená, že z něj nebude chtít pít, ne?
3. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Kremca: nezkoušela jsi třeba trošku odstříkat než jsi ji začala kojit? Ono to potom tolik nestříká :wink: nehledě na to, že se i ta bravka je pak měkčí..
3. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
jes: zkoušela. Ono to u toho levého funguje tak, že se spustí ten reflex a stříká to všude kolem, když to přestane, tak chvilku teče pomalu a za chvíli zas spouštěcí reflex a takhle furt dokola. Takže pokěždé, když se spustí se začne zakuckávat a tím pádem se pustí a vzteká se. U pravého se mi tohle neděje, tam je to k plynulý. To je fakt k zláznění to kojení. Nechápu, jak to může být pro někoho požitek. jednou mlíka málo, pak zase moc, to je pech. Doufám, že se to po třetím měsíci nějak vytříbí a bude akorát.
3. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Pro mě to požitek je, od začátku nemám jediný problém.. Ťuk, ťuk, ťuk... Pak jedině zkusit nenabízet jí druhé prso, aby věděla že se musí naučit pít i z tohoto prsa? Jaroušek se také vždy zakucká, tak chvilku počkáme a jedeme dál - hlad ho donutí :sweat_smile: Jinak mě už nic nenapadá...
3. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
jes: to se máš. U nás je to boj od začátku. Nejprv aby bylo mlíko, pak krize, pak menzes, teď zas moc mlíka. POřád něco. Už tady ze mě musíte být na mrtvici, jak si pořád stěžuju. :frowning2: A teď se do toho ke všemu snad přidává kolika. Tohle u první dcerky vůbec neznám.
3. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Já dostala také MS, tak se bojím, aby něco nepřišlo...

Na mrtvici tady nikdo není, to buď v klidu :wink: Myslím, že se každý rád pomůže, když je to v jeho silách :sweat_smile:

Kolika je strašná věc - tedy pro mě.. Od porodu mám jednotvárný jídelníček jen aby tohle u nás neproběhlo a zatím to jde..
3. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj
Jes:ja mrchu jeste nedostala.jen jsem spinila,pak chvili klid a od vcera lehce krvacim,fakt mazec.v patek jdu na gyndu,tak uvidime co to je.
Taky jim fakt opatrne a tuk tuk na koliky netrpime.
Je tam krasne.uz se tesim odpo ven.zitra jedem do Stromovky na in-line.se tam zabiju nekde :grinning: akorat tam budu muset kojit,takze mlade pobleje stromovku :grinning:
3. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
letíme ,pa

krem díky . (kojím jedno kojo z jednoho, druhé z druhého...někdy 2x po sobě jedno, prostě jak to vyjde) pak dočtu, pa§
3. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Nik to já také špinila a dnes fakt na tvrdo se spustila :angry: Jinak od UT chodím na brusle každý den i teď už se balím, že vyrážíme jen co dokojím...

Já se loučím a přeji krásný den :dizzy_face:
3. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá,zda se mi to rozjede.bych se musela přeobjednat na gyndu!

tak já kojim z obouch každé kojo a u levého se taky vteká,chvíli tahá a pak začne ječet a hledá a odtahuje se! u pravého to nedělá.ale přijde mi,že tam mám horší bradavku.krásně papá když dlouho nekojim,třeba v noci když nekojim cca 8 hodin a prso je nalité,velké tak tahá krásně
3. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky jak teda to pondělí a návštěva u Ron? bude víkend a se všechny rozutečete :sweat_smile:

Ron dojeli bychom ale později,cvíčo do 12,30 takže u tebe do 14 bychom tak byli.než zbalíme mrňata a dovalíme se k tobě..neva??
3. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
:slight_smile: nikky klidně :wink:

hoj-teda nevim ale excipial lipolotion teda mastí jak svina, vpije se, ale po delší době, ti doporučuju ten Sebamed , ten nemastí vůbec :wink:
3. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
jéé Julinka má dneska 2 měsíce...tak vše nej :dizzy_face:
3. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Kremco, vraj existuje poloha pri kojeni, kde by to mliecko nemalo striekat. Ty lezis na zadech a mala na tebe. Tak to skus, gravitacia by mala mlieko tahat dole :grinning: A ak sa z jedneho napije, potom uz nechce a das jej druhy, tak preto ma koliku. Vypije totiz iba predne mliecko a z toho boli brusko. :confounded:
3. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Niky, tak já teda v pondělí vezmu radši tu korbu, kdyby pršelo a pojedu nejdřív na to cvičení, jestli neva.
Zítra mířím taky do Stromovky, doufám, že s našima, mamka bude vozit a s tátou půjdem do bazénu.
Jes: a jezdíš s bruslema zárověň s kočárem? U nás máme krásný trasy na Ladronce, ale když je to z kopce, tak se zatím s kočárem bojím, ještě jsem to sním nezkoušela, jen bez kočáru.
Hoj: tak zkus ten Excipial Hydrolotio, ten není tak mastnej. Ten Excipial píšou doktoři hojně, ale mně se to na atopickej ekzém trochu příčí, je tam močovina na změkčení kůže a to je pro mě zbytečná chemie. Doporučovala bych Exomegu od Adermy, maj taky míň mastnou verzi a nebo Atoderm od Biodermy, taky třeba lehčí texturu.
Za chvíli mě manža hodí do Podolí cestou do práce a já se projedu podél Vltavy až do centra, už mě to u nás neba, je to pořád dokola ty trasy, tak ať je nějaká změna.
:grinning:
3. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
hoj:já teď mažu staršího, ten měl atopický dlouho, Exomega od Aderma a je dobrý, není mastný, malého koupu v ovesné koupeli a už nemažu tělo, obličej dávám Vitella zinek a je to lepší.
3. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
evi: jojo, tuto polohu jsem zkusila před chvílí a bylo to lepší, akorát ji teda musíme nacvičit, aby u toho nebyl zkroucená jak paragraf. Já kojím jen z jednoho na jedno kojení a většinou jí to stačí. A po včerejší kontrole u doktorky, kde se zjistilo, že je přejedená, jí druhý nebudu dávat ani náhodou. Nechci z ní mít sumo. :-P už teď má pěknej pdbradek. :grinning:
3. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
momo: já musím Nikču mastit celou každý den, protože stačí pár dní vysadit a už to naní zas vyskáče. nejprve vyschne kůžička a ekzém je na světě. :frowning2: takže pořád mastíme a mastíme. Nejhorší je to, když je u tchyně, protože ta v rámci šetření mléka ji nemastí téměř vůbec a to se pak ekzému zbavujeme třeba měsíc. :confounded:
3. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
kremco: říká se, že kojeným ta tlouštka to nezůstává :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
momo: to je pravda. Moje Nikča taky byla buřt a teď je z ní normální kočka, akorát je velká, takže nevypadá na pět, ale tak na šest až sedm.
3. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
u nás zase Miki vypadá mnohem mladší, jelikož je malý a drobný (narodil se a neměl ani 2kg) , myslím ,že Matouš jej za chvíli přeroste
3. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
jejda, takové malé mimi. Já mám od narození obříky. :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
žádné obříky, krásné holky :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, jdu k vám na výzvědy :slight_smile:. Poraďte, vanička nebo kyblík???????
3. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.