• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj holky

nik vse nejlepsi, ty jsi taky beran jako ja :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Caaaaaaaaaau holky...tak mi uz krasne chrnime....ma jakou takou pravidelnost..vecer kojo v 19 a do 20 je tuhej :wink: takze alespon tak...dnes nespal cely den.

Niky...my pouzivame jenom tesco....ale mam jeste 3 baliky...a asi je taky neztihnu upotrebit...pac Sam roste jako z vody...ale prioritke se hodi :wink:

Jinak Zlaticka....tady je porad nadherne pocasi......slunicko..teploucko..si to tady se Samem uzivame :grinning:
19. dub 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Nikyyyyyyyyyy...a taky se pridavam k holkam...a preji vse jen to nej, nej nej....a hlavne hoooooooodne zdravicka...a at maly prinasi jenom a jenom radost :wink:
19. dub 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Tak my teda režim nic moc, prostě podle toho, jak se budí v noci na jedení, tak pak jí přes den. Normálně jí dáváme spát cca v 21h, ale dnes jsme se bohužel s krmením opozdili, takže budeme jíst až v půl desátý a pak do hajan. Nějak nejsem schopná uhlídat stále stejný čas. Když je protivná, tak jde do hajan třeba dřív a pak se to rozhodí.
Ale jinak většinou spánek, přebalení, papání, hraní, spánek... jo a stím papáním dělá někdy pěkné drahoty :unamused: , takže se to hrozně všechno posunuje, než si laskavě uráčí vzít svou dávku :wink:
19. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ronie...prosim te kocko....Julinka ti v noci po krmeni krasne usne?Pac Samovi uz sunar nestaci...ze zacatku spaval prvni spani 8 hodin....no ted prvnis pani spi jenom 6 a pak se budi po 4 hodinach...a pres den by mi byl schopen pit uz po 2 hodinach...no trapim ho a tu treti hodku do krmeni ho udrnkam :frowning2:

No, ale odbocila jsem....v noci, kdyz jsem jeste kojila..krasne usnul na prsu...no po lahvi musim dat dudlik a plenu na ksicht..a jeste uspavat :frowning2: takze jestli byl tenkrat na prsu 45 minut..nebo ted papa 10 minut a zbytek uspavame....vyjde to na stejno :grinning:
19. dub 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
akras...to ne..ja si ho naucila spat nejpozdeji v osum..at mam alespon na vecer klid...tak doufam, ze mu to vydrzi.... :wink: no kdyz mne pres den nic nenaspi...a spis ho prorve...tak pak vecer vytuhne jak spalek :wink:
19. dub 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Režim máme rádo, když se vzbudí na ranní papání, tak ji nakrmím, šoupnu do postýlky, odsaju a pak si ji vezmu k sobě a ještě spolu tak 2hodiny spíme. To je docela fajn. Přes týden pak vždy v 11h chodíme s mamčou do menzy na oběd, ale tento týden naši bohužel (ale přeju jim to :wink: )jedou do Paříže (jim závidím), tak z našeho tradičního poledního menu nebude nic moc, jen to, co si ukuchtím narychlo sama :unamused: Pak dáváme třeba jedno krmení u našich doma a vyrážíme na větší odpolední vycházku - když je venku hezky, dostane tam nutroš, když ne jdeme domů na krmení.
19. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Holky, jakou konzistenci má kakání vašich ratolestí?
Já mám pocit, že máme zase nějakej průjem - teda ne, že by moc často, ale je to hodně vodové jen s těmi mléčnými vločkami :frowning2: .... žádný míchaný vajíčka. Nutím jí několik lžiček nemléčné rýže, ale většinou to vyplivne a nic moc efekt. Neznáte na to něco?
19. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Akras...tak to ty davame ted uz ten sunar...ale jak jsem psala ronie...je to sila....Maly jakmile vytahne 150 tvari se spokojene...a stejne si narve ruce do pusy...a pak blindi :angry: .No jinak uz je to mnoooooooooooooooooooooohem lepsi nez na zacatku.....jak jsem bulela...ja....i on :wink:
19. dub 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Akras...tohle mel Sam..kdyz jsem plne kojila...a doktorka rikala...ze je to normalni... :wink: Jinak ted mame husteeeeeeeeeeeeee blaaaaaaaato :wink: pac sunar porasne zapeka :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
teuf, tk to je fajn. Naše malá teda pije tak 100-120ml, víc jen výjimečně a jednou denně třeba jen 80 nebo 90,v noci ale třeba víc (125-130, 140) tak doufám, že to stačí....většinou okolo té stovky se už začíná kroutit, ale ještě chvíli saje....ale přemluvit jí někdy k jídlu je teda fakt o nervy - žvatlá savičku, vejská, povidá, nesaje, pobrekává, vzteká se..., ale nakonec zvítězím :wink: , jen se pak posunují ty časy no.
19. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
akras...ty kojis?
Mne Sam vytahne pokazdy 150 za necele 3 minuty :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak třeba je to tím, ona má Nutrilon jen tak jednou denně (třeba jen dokrm nebo jednu plnou dávku), jinak je na mým....nevím teda jestli Nutrilon taky takhle zahušťuje, možná bych třeba měla skusit jet jeden celej den jen na Nutroši a uvidělo by se...jenže aby pak už nechtěla jenom UM, takhle jsem docela spokojená, i když kolotoč odsávání je někdy docela na palici, hrozně to bere čas, ale alespoň se snažím při odsávání sedět u malé a dělat na ní kašpárky a povádat si s ní. Ale když má blbou náladu, tak je to pitomý, protože přestat odsávat nemůžu, jinak by mlíko bylo všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak musí holka holt vydržet a já taky ten řev :unamused:
19. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
a to ma dudlik s nejmensi dirkou jakou jsem od lovi sehnala :wink:
19. dub 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Zlatko..jestli mlicko mas...vydrz to...jenomze ja mela jenom na jedinou davku pro sama denne...a kdyz jsem mu ji pak dala..kroutil se..blil...a prskal....takze proto jsem uz definitivne odstavila :frowning2:
19. dub 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Ne, nekojím od té doby, co jsme přišly z té nemocnice. Ale odsávám a malá má moje mlíko z lahve a trochu Nutrilonu.
To Barča, když je v dobrém rozmaru, tak tu stovku pije tak 10min, ale když u toho kňourá, tak krmíme třeba 30min... :angry: a když se vzteká, tak než se rozhodne se najíst, tak třeba iv 1,5h...nejlepší je, když jí lahev vrazím když se začíná probouzet, to saje automaticky, ale tam je pak zase problém, že jí to po chvíli znova uspí, tak do ní musím šťouchat a budit jí :slight_smile: ...je to potvůrka
19. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Teuf, to je jasný, vydržím, ale ty se s tím netrap - je to teď lepší? ...je, tak v pohodě. Miliony dětí jsou na umělím včetně mě a ségry a já nemám žádné alergie ani nějaké časté nemoci...takže v pohodě :wink:
19. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
akras...tak tohle ja u lahve neznam....ale mozna je to tim..ze ja mam opravdu mega jedlika... :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Máte holt savce, já jí na urychlení už koupila se dvěma dírkami, ale stejně se s tím páře.
19. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
akras..to on ma jenom jednu dirku....a myslim..ze i kdyby nemel zadnou..tak si ji prosaje :wink: skoda ze nemuzu kojit...pac kdyz jsem ho nechala prilozit kamosce...co ma 2 mimco..tak jenom zirala...jakou ma saci silu..... :grinning:
19. dub 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Jinak jo..je mnohem lepsi...i kdyz taky buli jako hrom...ale alespon sem tam se uz da zabavit...nebo po jidle alespon hodinu nebuli...a cuci....akorat ze on nedokaze lezet bez pohybu..furt sebou mele...kope nohama....rozhazuje rukama....ani chvililinku neni v klidu....tomu nechapu :sweat_smile:
19. dub 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
No, je pravda, že co naši zažili s náma a jedením, tak to jsem na tom ještě dobře.
Ségra prý podle všech tabulek už měla být dávno mrtvá, protože nikdy nevypila ani záchovnou dávku, balili jí láhev do zeleného papíru, aby nepoznala, že je to mlíko :grinning: a krmili v podstatě jen v polospánku, jakmile se probudila, tak konec a to co snědla, velkou část vyblinkala... já prý jedla asi ještě hůř, protože jsem byla v roce nejlehčí mimčo na Břevnově, ale se mnou už to naši neřšili - přežila ségra, přežiju i já :grinning:
Tak to má holt v genech :wink:
19. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
My takjy vydržíme po jídle hodinu, pak začne kňourat a křičet, takže houpu řvouna než usne, naštěstí to moc dlouho netrvá :wink: ..,.prostě je po hodině už unavená.
19. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Akras tak asi se ty geny fakt dedi...ja uz jak dosla z porodnice..tak jsem pila 150ml...a ve 3 mesicich..jsem uz jedla polivky...a v pul roce uz normalne kure :grinning: dle toho taky ted vypadam :sweat_smile: :angry:
19. dub 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Ale tu hoďku je to usměvavé k sežrání miminko...když teda nemá blbý den nebo ji netrápí bříško.
19. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
ja zase prisla na to..ze kdyz precka ty 3 hodiny...a ja mu nedam hned jist...tak mi po pol hodine rvani usne jak spalek :grinning: asi hladem chudacek :wink:
19. dub 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
akras..to on taky....nadherne zvatla...smeje se...hraje se....je skvelej....je to proste kazdym dnem s nim lepsi..a lepsi.... :wink: a kamosce malymu prdy presli jakmile odbil 3 mesic..tak budeme taky doufat....vzdyt asi ne nadarmo se rika.....trimesicni kolika :grinning:
19. dub 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
No, já teda jsem pak už nikdy nevypadala na nepapvý dítě, pak jsem se naopak rozežrala a vždycky s kily bojovala, nikdy jsem nebyla hubená jako ostatní holky ve třídě, vždycky oplácaná...ale už jsem si zvykla. teď bych ale chtěla trochu shodit, když mám furt pohyb s malou, tak si říkám, že by to mophlo jít líp. Teď mám 75kg a chtěla bych aspoň na tu 70. Protože těch pět kilo jsem nabrala těsně před otěhotněním před státnicema, když jsem tři týdny jen ležela v učení a žrala a žrala :angry:
19. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo jo, snad se dočkáme :wink:
Malá si dneska navykla usínat na hrací dece a děsně dobře tam spinká. Tak toho jdu ještě využít a něco vyžehlit, protože jinak ta hora tady na mě asi spadne. Dobrou noc a dík za pokec :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
ach jo..tak to ja jsem zpatky na 115kg...pac tady jenom zeru..zeru...a zeru....tak doufam, ze jakmile se vratim do Prahy...znova pujdou kilecka hezky dolu :wink: nevim cim to je..ale mam porad hlad..a neumim se dojist....asi to bude tym 9 mesicnim hladovenim....kdy jsem mela pocas tehu odpor k jidlu.... :confounded:
19. dub 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.