• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Neni zac...taky jsi jdu hajnout...a doufat, ze prdola bude spat alespon do 3 do rana :wink:
19. dub 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Jasan, tak to musíš teď dohnat. Mně spíš vadí, že když má malá blbej den, tak všechno jím za pochodu, hrozně rychle...docela jsem byla zvyklá si jídlo užívat a teď to do sebe házím v běhu....zadělávám si na žaludeční vředy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A te'd už to žehlení páááá :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
terkytko: to plavani, to budete chodit do vany?
19. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
moc díky..

Miso ve 45 zas?
19. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
nik jo jo ve 45 :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
super :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky, tak som konecne doma, 10 dni bez netu je teda sranda :grinning: Idem vas skusit aspon trosicku docitat... tak pekny vecer a dobru noc..
19. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Míšo, NIky: na srazu budu! včera jsme byli v tom Podolí na návštěvě a to jsem teda zírala, ten rozdíl za 2,5 měsíce, jak Mariánka vyrostla, když jsme je dali s Jáchymem vedle sebe, a to je drobek i ona pořád. Ale třeba na velikosti hlavy je to strašně znát, jak se zvětší. Vedle měla paní skoro čtyřkilový miminko, což s M. není zas až takovej rozdíl,ale hlavu mělo o dost menší. Tak jsem si zavzpomínala :wink:
Pak jsem ho byla večer i zapíjet, měla jsem s manželem domluvený, že když on byl v únoru zapíjet M., tak já půjdu zapíjet Jáchyma, manžel měl doma na uspávání odstříkaný v láhvi a zvládnul to parádně. Já jsem byla pryč od půl osmý do jedný, pak jsem odstříkávala, nevím, jestli to použiju, dala jsem si totiž dvě piva :confused: Kojila jsem až ráno,tak by to mělo být už O.K.
Ne, že bych byla alkoholik,ale to pivo mi tak chutnalo, už se těším, až si dám pořádnou dávku až nebudu kojit. Ale jinak se oslava moc vyvedla...
20. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Krasne dobre ranko :wink:

Holky...tak mi spali od 19:00 do 03:00 a pak po 150ml sunaru do 6:30...a ted spi zas :wink: Holky..je to skvely....zacinam se citit fakt super.... :wink:

Evi, Mat....bola som na urade, bo mi neslo do hlavy, preco mi prislo ako porodne len 150 euro a neposlali mi ten priplatok do 25 000Sk.....tak uz to vraj musim mat na ucte, vo stvrtok to posielali.Tak len pre info, ze porodne na Slovensku vybavit ide :wink:

Tak pa pa Zlaticka....a prajem vsetkym krasny, slnecny den :grinning:
20. dub 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Terkyt...tady holky co koji bezne chlastaji pivo...a hlavne cerny...maji po nem vic mlika a pry miminum hoooooodne chutna :wink:
20. dub 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
a je jeeee..jsem to zakrikla..maly je vzhuru...no jo..ma zase hlad....tak do pul ho jdu uklidnit...Holky...jak to je?Byli jste zadat o pridavky?Nebo jak to je v CR?
20. dub 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

Terko pivo neva prosím tě,taky si dám občas!
Hele bereš ten kočár?Ty určo že?
20. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Jasně, jedu s kočárem..
To jsem ráda, že jste mě podpořili v pití piva :grinning:
20. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
super,já si beru podvozek,potřebuju do lékárny atd tak to nechci tahat,
20. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, užijte si cvičení.
My měli zas uklízecí víkend, zítra se už vrací tchýňáčci po půl roce, to bude vítání. Hlavně se těší na Davídka a já se těším, až bude zas chovat někdo jinej...Dafča má dnes po ránu 5 kilo a mě už bolí ruce :grinning:
Mrzí mě vaše problémy s papáním, Dáda papá ukázkově...je mu jedno jestli moje mlíčko nebo Bebu, papá co dostane. Jednou snad spapá i mě s taťkou.

Dneska jedu k dr. s těma modřinama a pak domů makat. Davču zatím pohlídá bába, aby na něj nechrchlali bacily v čekárně :-/
20. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
teuf, mňa s tým pôrodným poslali niekam... tak to kašlem a idem zajtra požiadať tu
20. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky
teufi, Julča dostává v noci 180-usne hned, protože je na denním pořádku, že od 18h už nespí a od 19-20h řve, takže po jídle fakt odpadne a chrupe do těch 4h(nejvíc do 6) pak dostane další 180 v ty 4h nebo pokud už je po 6h tak musí vydržet až do 8h a dostane už normoš 150 denní. Po každým jídle odpadne a spinká jak zabitá v kočárku, budim jí alespon tu hodinku před dalším jídlem, hrajeme si pase koně a pak cvičíme, nakrmíme a zase spí. Podle mě je lepší ta aktivita před jídle, jídlo je zklidní a pak usnou...Ale já mám zlaté dítě. Dneska se vzbudila v 6h a do půl 8 si něco potichu povídala, sem tam ještě zdřímla, no prostě neřvala :dizzy_face: A taky u nás hodně hraje roli ta vojtovka, to je prostě fyzicky náročný tak se unaví :wink: Ale uspávání s Julčou neznám :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
tak moje zlatý dítě dneska prořvalo skoro celý cvičení, nevím jestli ji vždycky naštvu tím, že ji vzbudím a ona zrovna na nějaký moje výmysly nemá náladu :sweat_smile: nebo jak má ty hleny a je trochu nemocná, tak není ve svý kůži, uvidíme příště. Ale zbylejch asi osm dětí ani nedutalo, možná Vojtíšek od Míšy se trošku ozval...
projela jsem se busem pro vozíčkáře a kočárky, kde byl vždy jeden vozíčkář a já na celej autobus, je to skoro jak soukromej taxík :grinning: Níky mě v Metropoli na Zličíně načapala na borůvkovym koktejlu :grinning:
20. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ronie...to ja mu tech 180 davat nechtela...aby nebyl tlustej...ale asi to taky zkusim :wink: hodim mu to na vecer a uvidim...jak to dopadne...anebo pak asi nad ranem...po tech prospanejch 8 hodinach a pak normos :wink:
20. dub 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Mat...je to aj tak v prdeli, ze jednemu daju...druhemu nie...by som sa hadala :wink:
20. dub 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
teufi ale vždyt to už podle kil určo máte mít 180 ne? Teda pokud dáváš 5krát denně...dej mu klidně oni to děti vyběhaj neboj se :wink:
20. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
já jsem totiž detektiv :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
terkytko, on chtel drzet basu s Mariankou :slight_smile: no spis se mu nelibila ta poloha na zadech na balonu :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Tak jsem teď mluvila s Prioritou a středa je O.K., tak kdy nás Míšo vyzvedneš na Zličíně? Mně tam soukromej busotaxík dojede buď kolem jedenáctý nebo půl druhý, ale můžu jet i metrem...Řekni si ty...Předpokládám, že Vojtíška by hlídal manžel doma, že se tam s Alčou miminama vejdeme...S Vojtíškem už asi ne...Já budu mít podvozek a Alča kočár. Niky dorazíš taky?
20. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Teufi, Mat - mna utz kvoli porodnemu odbili tri krat. Zalezi na tom, na aku kravu natrafis.. Vyzadovali po mne nezmyselne blbosti, nakoniec sme volali s niekym, kto to ma na starosti a povedali mi, ze narok mam. Ale musim dolozit k vyplnenej ziadosti potvrdenie od lekara, ze sa maly dozil 28 dni, moj OP, maleho rodny list a potvrdenie od ceskej socialky, ze som tu nepoziadala o porodne. No a pokial chcem aj priplatok (co je tych 20000), tak musim mat aj maleho slovensky rodny list. Ale v zakone to nie je, takze ked im to vsetko predlozim, tak napisem na ministerstvo, aby mi laskavo vysvetlili, preco po mne vyzaduju potvrdenie od socky (ked je v tlacive cestne prehlasenie, ze som nepoziadala) a preco vyzaduju maleho rodny list (slovensky), ked obe davky sa vztahuju na moje obcianstvo a moj trvaly pobyt na slovensku. No mozem vam povedat, ze v blave na urade pre BA4 robia totalne kravy, resp. dementna pani veduca, ktora ani nevedela, ze narok mam a robila okolo toho strasnuuu vedu.
20. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
evi, tak mne povedali ešte niečo iné a to, že potrebujem od českej sociálky zamietacie rozhodnutie pre výplatu porodného :frowning2: to znamená, že ak mi to nedajú tu, tak mi to dajú na SR, ale inak nie :frowning2: a to som sa informovala presne na okrese... no mazec!
a slovenský rodný list skutočne potrebuješ, český je pre nich nič, to samé ako český oddací list, s tým som na sr nič nevybavila, musela nám bratislavská matrika vydať slovenský...
20. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
podla zakona na to nemaju pravo :grinning: sa tesim, ked napisem tu staznost.. a zamietacie rozhodnutie je blbost, na tvojom mieste by som sa na to nevykaslala, vybavila si potvrdenie od ceskej socky, ze si tu nepoziadala. potom to podala (aj so slov. RL) . No a ak budu mat kecy,tak mi zozen cislo a ja tam v tvojom mene kludne zavolam :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
taky bych jela ale nevím kudy :grinning:
Miso hodis mi adresu do IP já juknu na mapu?pokud by to nenašla,sjedu na Zličin :wink:

teď jsem se nastvala.nefumguje každej večer net a tak se s nima taham,že chci ukončit smlouvu předcasne,ale bez poplatku a oni mi na to reknou,že neuznaj a že mi daj slevu 50% na 4 měsíce.kreténi :angry:
20. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
tak jsem jukla na mapu a zas tak kousek to ode mě neni :grinning: 40 minut.takže bych dojela na Zličin a Míša mě pak dovede.co?stejně tam pojede pro holky!
20. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Prioritko nechceš ty pleny Tesco fialové č.2? vzala bych ti je ve středu!
Holky a Huggies 2.jedny celé a druhé půlka..nechcete?zadáčo..
20. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.