• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
niikkyy: ahoj, jasně beru všechno :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
chceš i ty huggies?
20. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
jsou to clasik
20. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Jeeeeeejda...tady se rozdavaaaaaaaa :grinning: a nema nekdo jeste zbytecnej sab simplex?My ho spotrebujem na kila..a nase prakticka nam ho nechce predepsat...pry kdyz se da koupit, nebude ho predepisovat :angry: a nezajima ji, ze je to kurna rozdil v cene.

Jinak mne pak zbyli nejake caje na kojeni a jeste homeopatika.Taky muzu darovat....psala jsem jesterce..ale ta asi chudinka neztiha na net :wink:

Evi, Mat....vidite?Tak to je fakt divne...vsade su ine zakony na uradoch...a to neni fer.Mne stacilo:
- potvrdenie od praktickej maleho, ze sa dozil 28 dni.
- potvrdenie od mojho gynekologa, ze som pravidelne navstevovala poradnu.
- OP

Co sa tyka matriky, povedala som jej, ze som bola ziadat o slovensky rodny list maleho a ze som neziadala porodne v CR...tot vse.Inak som nic nepotrebovala a takto by to malo fungovat vsade no nie?Nie aby to zalezalo od toho, na aku kozu natrafite :angry:
20. dub 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
já mám sabíka.načatý a celý a nepoužívám :grinning:
20. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
teufi mám sab-nechám ti ho tu až přijedeš na kontrolu, mám ho v lednici, použitej je asi jen 2krát, přešli sme na baby calm? Nechceš ho zkusit místo sabu, je to přírodnější :wink:
20. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ron ...Zlatko...budes skvela.Andilku, my ho meli....ale maly mi po nem silene blije....tak jsem ho musela vyhodit..pac se muze pouzivat jenom mesic... :frowning2:

Jinak Veru..dnes maly spal skoro celyyyyyyy den....a zazrak..i ted dostal lahev a vytuhnul.Jo, myslis...ze mu hoooodne ublizuju tim, ze ohrivam vodu na sunar v mikrovlnce? :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Niky...beru takyyyyyyyyyyyyy :wink: ....a ty kojis..nechces ty caje?Mam teekanne...i hipp :wink:
20. dub 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Ronie...myslis, ze kdyz se vratime ze Slovace....muzeme k vam nekdy s Vavrom na 10 minut skocit...abys mi ukazala na samovi jeste jednou ty cviky?Mne to nejak nejde :confounded: :cry:
20. dub 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
kojim nekojim,odstříkávám..jak já ti dám ten sab? mám poslat?
20. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Niky...my se asi nepotkame coooooo?....nechci abys utracela jeste za postovni :frowning2: nebo ty se potkavas s Alcou...tak ji to kdyztak hod...a ja k ni poslu vavra...ona je nekde na Zizkove..jestli se nepletu :wink:
20. dub 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Niky...kdyz jsi sla na to vitani obcanku...to ti prisla nejaka pozvanka?ja jen, ze Sam ma pomalu 3 mesice...a nikdo nas nikde nezval :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
s tou se uvidím zítra,tak jí to dám pro tebe :wink:
20. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Niku...jsi Zlato :wink: a co Kubicek?Uz pasete?
20. dub 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
zítra se s ní uvidim,tak jí to dám pro tebe
20. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
nepase vůbec.je línej,hlavu položi a hovno :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Niky neboj....tady mimca taky jeste nepasou.....nas Sam je tady vyjimka... :wink: on se rozbehne, az se mu bude chtit.Tak jo....jdu do hajan, pac bracho rano musi do skoly...tak at se vyspi...a ja mu tady neklikam...tak pa pa....a Kubickovi hoooooooooodne krasnych snu :wink:
20. dub 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
se stredou zadny problem, v pul druhy pro vas na zlicin dojedu, ale vecer budu potrebovat pomoc niikkyy, protoze manzel pojede za klientem, takze do auta budu muset pribrat Vojtu a to uz se mi tam jedno mimi nevejde...
uz se moc s vojtou tesime :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
my teda paseme celkem už hezky-sam,aozřejmě ještě zaťatý pěsti a ruce si dost podsouvá, ale neřve a kouká :dizzy_face: fakt se hrozně zlepšila po té vojtovce..

teufi není to problém, ale přijde mi to zbytečný, máte trénovat to balancování na boku? Nebo vám mamča ukazovala ještě něco? V prvé řadě-dělaj to co nejčastěji-vždy když ho dáváš na bříško, tak jedině tímhle způsobem, ale pokud ho přebaluješ, dej si práci a svelč ho jen do plínky a trénujte na nahato, jde to lépe. Rozhodně jen na pevné podložce-nejlíp ty puzzle na zemi nebo na stole, nic co se shrnuje. NO a pak už vlastní ,,cvik,,(on to moc cvik není, jen taková přirozená stimulace): Leží na zádech a ty mu pokrčíš jednu nožku a navalíš na bok, pokud si ruku strká pod sebe tak mu jí natáhnout nahoru, aby si jí nezalehl, necháš balancovat na tom boku(měl by se snažit o dotočrní se na bříško a ty mu v tom malinko budeš bránit) potom dotočit a nechat nějakou dobu než začne řvát na bříšku. Pokud přitom bude zaklánět hlavu, tak při tom balancování mu jí drž v ose těla tak, že dlaní budeš držet hlavu a tvoje předloktí bude podél páteře :slight_smile: :wink:
Kdy máte přijít k nám?

Vodu v mikrovlnce nevadí, nemá se myslim mlíko pač mikrovlny snad mění struktury bílkovin, ale moc o tom nevim
:wink: Já v tom neohřejvám pač je to bud horký nebo studený :unamused:
20. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
jojo pozvánka přišla.ono jde o to,kdy to vítání dělaj u vás víš? :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
ja ohrivam vodu v mikrovlnce a uz mam vychytanou dobu aby to bylo akorat :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
já vodu kojeneckou a nebo dobrou vodu ohřeju na 20 sekund v mikrovlnce a je to.v ohřívačce ohřívám mateřské.

Mišo: oki počítám s tím,že nazpátek někoho vemu!takže ve středu v 13.30 před vchodem jako dneska??
20. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
já jsem zoufalá že nepase :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
niikkyy jo jo ve stredu ve 13.30 pred vchodem, ale pred tim u metra, aby se holky nemusely tahat pres cele parkoviste
20. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak kde mam pockat at se neschazime na dvakrát?
20. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
no ja jsem myslela, ze holky nalozim u toho vchodu, u prechodu z metra
20. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Holky tady je to uplná burza :slight_smile:

Niikkyy: jsi hodná, ale ty Hugies přenechám někomu jinému...mám ještě 180 plenek Pampers, ale musím je střídat s těma Tesco, aby se mi neopruzovala...a hlavně už máme čtyři kila a občas má otlačené stehýnka, tak mám strach,abych vůbec spotřebovala ty Pampersky...

Teuf: čaje beru :slight_smile:

Jinak teď jsem tu měla laktační poradkyni, budu se učit jí mlíčko dávat injekční stříkajdou. Celý problém je v mých velkých prsou...mlíka bych měla dost, ale malá nemá sílu všechno to mlíčko vysát, protože mám dlouhý ty žlázky...bude se to zlepšovat, musíme vydržet do třech měsíců...pak už by tu sílu měla mít, aby to vytáhla...snad do tý doby nepřijdu o nervy :frowning2:
A taky mi říkala, že ten její pláč večerní je bolení bříška...chudáček malá tu dvě hodiny řvala...

Se středou počítám a už se těším!!! Snad malá bude v pohodě...

Jdu hajat...dobrou noc!
20. dub 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Ron...presne takhle cvicime...a jeste na mici.S tym otacenim na bok mam jedinej problem, ze Sam znova silene zaklani tu svoji hlavu...a nechce mi narovnat ruku...tak mam nekdy dojem, ze mu ji snad ulomim :sweat_smile: Jinak mame prijit po 6 tydnech....a byli jsme tam pred odjezdem na Oravu..takze zhruba za necely mesic :wink:

Miso..taky uz mam vychychatnou dobu na ohrivani v mikrovlnce...jen jsem se bala..aby mu to neuskodilo :sweat_smile:

Nikus neboj....paseni bude...a bude tak krasny...ze nas vsechny tromfnete :wink:

Aliku...ok :wink: jestli se ohlasi i jes...rozdelim to mezi vas..jestli ne...budou fsechny tvoje :wink: Jinak je super, ze Adrianka krasne roste...a ty mas dostatek mlicka....jen tak dal holky..mam z vas radost :wink:

My meli desnou noc...pac mi od vcera nekakal..a nic nepomaha....ted jsem dala znova hermankovej cajik...tak uvidime....sunar je skvely...ale nemam rada tyhle zapekacky :frowning2:
21. dub 2009 v 06:19  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko všem, jen vás letím pozdravit :wink:
Jsme teď pořád venku a lítáme od kroužku ke kroužku, od cvičení ke cvičení :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mazec :wink:
Pri...Bára měla taky problémy s bříškem, nejvíc mi vždy pomohl ten peckový polštářek....jo a když má problémy s kojením, že to nevytáhne, tak zkus tím polštářkem prsa nahřát, ono tak lépe teče mlíčko :sweat_smile:
My pořád řešíme strašný Filípkovo žárlení...nechce se ode mě hnout, ať děláme co děláme.....snad ho to přejde...
Je krásně, co? Akorát teda pořád řeším oblékání :sunglasses: Fakt někdy absolutně nevím :unamused:
Na Kladně je vítání občánků až tak v 8měsících, takže času doooost...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
teufi klidně přijedte já vás ráda uvidim :wink: jen že ti asi moc nepomůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.