• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahoj holky

my se máme dobře, malá je aktivka, celkem dost drží hlavičku a pěkně pase. vítání občánků jsme měli teď v sobotu, malá byla úžasná, jak budu mít fotečky od fotografa, tak hodím do alba. Jinak kojíme, dá se říct bez problémů,ale taky jsme s tím pěkně bojovali. Kojím kazdý kojení obě prsa, mám taky velká a asi si to opravdu neumí všechno vytáhnout. Jediný na co trpíme jsou boleníčka břicha, je to už někdy na mrtvici, po každým kojení přijde bolení. V noci krásně spinká, usíná mezi 21-22 a spí do 5 - 6, pak nakrmíme a dneska hoďku kukala a pak jsme vstávali v 9:15, doufám, že jí to vydrží.

To oblékání miminek je mazec, některý maminy vidím,jak mají ty děcka navlečený a ještě zakrytý a pak si připadnu jak debil, ale my máme doma 20 stupňů, takže je venku teplej. Malá má obsypanou celou hlavu potničkama, ale čepici mít musí.
21. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Tak zejtra v půl druhý u toho vchodu u metra, je tam hned lékárna.
Niky, Huggies klidně beru :grinning: Mariánce jetě nějakou chvíli vydrží...
nazpátek můžu jet s Niky, jedeme i stejnou cestou..
21. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
holkyy my sme přešli na plínky číslo 3 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni totiž u pampersek jsou ty 3 už s tim pružným páskem-nechápu proč nejsou i ty malý..ale tyhle neprotejkaj :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Terko tak já ti je vemu.mám jedny celé a jedny půlka ju?
Oki tak já budu čekat autem u toho vchodu přesně naproti intersparu ju? když tak mám číslo na Misu kdyby neco!
Terko nazpátek tě vemu.snad dva kočáry tam nějak nacpem no,ale nevim nevimjá svůj dám do kufru a je plno!
Kdyby Míše nevadilo a zvdrli bychom tak do 18hod,tak pak tě můžu hodit domů zas a sjedu pro manžu do práce

Ron už 3 jo? my 3 dny už jsme na 2 :grinning: no na ten pásek se těšim.Jo a hele jako všechny pleny prosere.obzvlášť v noci..to je vše posrané. :sweat_smile:
21. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Misko mám prosbu,zítra než k tobě pojedu potřebuju nakoupit,můžu si to pak dat k tobe do lednicky? :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
ron co tomu prdovi můžu dát na začínající rýmu?má nudle v nosíku trochu :cry:
21. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
niikkyy no jasne ze muzes :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Paaaaaaani holky...tak dneska jste toho moc neprokecaly :wink:
My byli cely den venku...litali jsme po kramech..nakupovali....a ted jsme znova krasne usnuli.Snad tohle vecerne usinani Samovi vydrzi...vytahne lahev a do 5 minut chrni :wink:

Jinak rano jsme dali ten hermankovej cajik...a Sam se vykadil jak chlap..rovnou 4 x za sebou..tak alespon vim, co mu zabira :wink:

Niky....jinak , jak ty pises o tom, ze ti Kubik blije...tak Sam zacal silene....uz asi tak 3 tydny.... :cry: ale co mam delat?kdyz mi rekli, ze reflux nema :frowning2:

Ronie...i kdyz cvicime tesne pred jidlem...coz je pres 2 a pul hodiny bez jidla....kompletne cely mne vzdycky poblije :sweat_smile:

Evi a Mat...len v skratke, dnes som to porodne dostala uplne cele..bolo to presne 25 289,--Sk :wink:
21. dub 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Joooooooooooooooo holky...a musim se pochlubit....dneska se Sam prvne hlasite zasmal...byla to naaaaaaaadhera :grinning:
21. dub 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Teuf já už nekojim,odtříkávám a zahušťuju a super
Jinak už mám pro tebe připarvený Sab a zítra dám Prioritě,tak si to pak u ní vyzvedni

Míšo super,děkuju moc,moc toho nebude,salámek atd :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Nikus...jsi andilek..dekujeme moc!!!!!Jsme dluznici :wink: Ja se asi taky naseru a pujdu koupit ten nutrition a taky zacnu zahustovat...pac tohle neni normalni..denne spotrebujeme pres 10 brindaku a 4 pleny jenom na blindeni :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
A je jeeeeee....uz mne zase vyhazuje bracha..takze ja jdu do hajan....a jeste zkouknout malyho...nekdy sedim i hodinu u postele a cumim na nej jako na zazrak :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
no přesně tak jsme blili my.zahuˇštuju a super
21. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím. Včera jsem byla s malým na kožním na klinice a řekla mi, že krém proti slunci pro děti La Roche Posey(mluvily jsem tady o něm) je fakt dobrý, nicméně do půl roku by dítě nemělo používat žádný z těchto krémů a nemělo by být vystavováno přímým slunečním paprskům.

Pleny jsme teď přešli na pampers 3 taky :slight_smile: , ale stejně protečou i přes pružný pásek :grinning:
21. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Já mám z opalováků taky La Roche a samozřejmě nevystavuju dítě slunečnímu záření, ale jen když ho třeba přemisťuju nebo vyndavám z kočárku, tak se slunci nikdy 100% nevyhnu, takže mažu, když jdu ven...
21. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahojky

Terko včera jsem psala,že tě hodim domu,ale změna,já nepojedu pro manžu,takže ze Zličína pojedu pak přes okruh domu a do centra nejedu..tak se nezlob

Jo a pleny a Sab už je vše připravené,snad jsem na nic nezapoměla :wink:

Já vyjedu už ve 12 a skočim si tam na nákup... :wink: pak teda budu čekat u vchodu na parkovišti naproti sparu :dizzy_face:
22. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Holky šahaj Vám prckové už po hračkách?Kuba se na ně směje,máchá rukama,ale že by jako nějak cíleně do nich mlátil se říct nedá :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Nikkyy: Aduška na hračky taky doráží a směje se na ně. Ale neřekla bych že cíleně...ona jak máchá rukama tak se do nějáký vždycky trefí, rozhoupe jí a pak se na ní směje a povídá si s ní...ale jsme o měsíc mladší, což nemůžeš s námi srovnávat.

S dneškem počítám. Ve 13:30 budeme na Zličíně.

Jinak u nás noc nic moc...nejdřív nemohla usnout, pořád jí bolí to bříško, usnula až v deset, pak se do jedenácti ještě dvakrát probudila...v jednu a v pět kojo a vstávačka v 8:30

Ale mám radost z toho kojení, včera jsem celičký den jen kojila, až večer před spaním jsem dala 40ml dokrmu, kéž by to vydrželo...
22. dub 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Pri: tak super,že ses rozkojila...já bych taky kojila,ale nebudu,pač se nebudu koukat jak trpí a zvrací :pensive:

No on do nich taky máchá a směje se na ně a cíleně,ale do ruky neveme,ale je to kluk taky no,ale když mu to dám já do ruky,tak drží :wink:
Hlavně aby začal pást ty koně lenoch,v květnu jdem na KO k DR ve 3 měsících a v červnu máme Hexu,prý jí tady dává až ve 4 měsících
22. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Pro ty co maji problem s nedostatkem mlicka.
Stranka kde prodavaji fenugreek za vlidnou cenu.
http://www.degusto.cz/zencart/koreni-fenugreek-200-g-p-277.html

Co je fenugreek?
Fenugreek (Řecké seno) je rostlina, s obsahem steroidních saponinů (diosgenin, yamogenin, tigogenin a neotigogenin), které jsou zodpovědné za jeho příznivé účinky při inhibici tvorby a absorbci cholesterolu a cukru, čím snižuje jejich hladinu v krvi. Je silní stimulator produkce mateřského mléka a stimuluje také rozvoj prsní tkáně.

Ostatnim velke sorry. To kojeni/nekojeni mi fakt vlezlo na mozek :grinning:
22. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
teda tady je mrtvo...
My jsme si dneska s Niky, Míšou a Prioritou užily pěkný odpoledne na zahradě :wink: Holky díky...
Adrianka už tolik nepláče a za největšího spavce byl dneska Vojtíšek. Kuba je pohodář bez řečí...
22. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
jo jo holky, bylo to fajn :slight_smile:

terkytko, mela jsi pravdu, dneska jsem Vojtu testovala to s tou rukou pres oblicej, a fakt zadrzuje dech :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Míšo, ještě jednou díky za prima odpoledne :slight_smile: Máte to tam moc hezké!!!

My dojely cca v sedm, koupání, krmení - jen 30ml dokrmu :slight_smile: a pak nás chytla naše obvyklá večerní kolika, řev přes půl hodiny, kroucení...až jsem musela použít rektální rourku...vykadila se a teď mi usíná na ruce...
Přijde mi, že ten sab simplex zabíral, ale ty baby calm vůbec :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
tohle proste nechapu http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=6816
proc ja tedy mam tak malo mleka?
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,
moc zdravím, nemám moc času na net.

Zeez: můžu jednu radu? Vykašli se na rostlinky a podobné ptákoviny. Jedna rada: Neřeš.
Já jakmile přestanu řešit, prostě si piju jen tu svoji meltu a gravimilk, páč mi chutnají....tak se mi nalijou prsa a kojím víc než když se úpěnlivě snažím zvýšit laktaci a akorát lítaj prachy vzduchem. Hlavně hodně pij, to je taky zázrak...já piju 4 litry denně, jsem jak průtokáč, ale jde to :grinning:

Prostě kantáre a půjde to :grinning:

Jinak Davča úžasnej, vrátila se mu druhá bába z předlouhé dovči, tak jsme moc štastní a děláme jí samou radost, pochválila nás jak jsme hodné mimi, jen maličko mamánek, ale to se věkem vstřebá :grinning:
Taky celá rodina žasla, jak Davča spí, ikdyž mu u hlavy řve cirkulárka. Jakmile má ale hlad, je zle :grinning: :grinning: :grinning:

TAK PA, brou noc všem.
22. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky.
Miško moc díky za včerejšek..opravdu to tam máte krásný a je super vypadnout někam na zahradu!

Vojtíškovi přeji vše nej k svátečku a dáreček už jsme předali v pondělí :wink:

holky můžte mi prosím poslat fotečky???ze včerejška,já nefotila jsem zjistila :sweat_smile: prosím na kostrabova.verca@seznam.cz kujuuuuuuu

Miško neřeš už to nekojení,koukej jak Vojtíšek je takto spokojenej,s tím nic neuděláš..... :wink:

Tak Kubula večer usnul sám.Dala jsem ho do postýlky,chvilku plakal,spíš kuncal a najednou ticho a spal do 6....super!ale zas se posral i s pyžamem :sweat_smile: no a zjistila jsem,že už mu neni půlka pyžamek,tak musím koupit nové,takže pojedu do Tesca o víkendu a koupim nové :dizzy_face:
23. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
míšo, taky to nechápu. Dokonce jsem si i ten suplementor koupila a nic. Včera po večerním šíleném hladovém řevu jsem kojení vzdala a jsme na flašce s odstříkaným. :frowning2: No, nedá se nic dělat. bylinky do sebe taky cpu. Teď mám nové, tak uvidím, jestli aspoń bude na odstříkávání. Zatím vymáčknu z obou za 45 minut 100ml. Tak uvidíme.

A dneska jdeme na naušničky. Už se děsím, jak bude plakat. Radši to ani nechci vidět. Ale zase bude fešanda, :slight_smile:

pet: držíme palečky s mlíčkem, já myslím, že to u vás půjde. :slight_smile:
23. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Brý ránko, holky jsem grogy :frowning2: Adrianka ne jen, že přes den moc nespí, ale teď už nespí ani v noci. Pořád kníká, pobrekává. Dneska se mnou celou noc spala v posteli, manžel si šel lehnout do obýváku. Asi desetkrát se vzbudila....kojily jsme po třech hodinách i v noci...nemůže pořádně zabrat...takovej ten tvrdej spánek u ní už od pondělka neznám :frowning2: ach jo :frowning2:

Teď dorazil můj táta a vozí...já jdu žehlit a uklidit, jinak tu za chvíli shnijem ve špíně...

Si pořád říkám za co mě ten nahoře trestá, že máme tak neklidný dítě :frowning2:

Kremča: máš tu pískavici??? Já si pro ní chci taky zajet. Já mám novej sypanej čaj od kamarádky (ta ho má namíchanej od nějákýho šarlatána) a nevím zda je to tím nebo jestli to přišlo samo, ale to kojení je lepší....dokrmujeme jen večer (včera tedy i jednou dopoledne, ale za to si můžu sama - rupli mi nervy, zakřičela jsem na ni a ona se dala do takovýho pláče, že nebyla schopná se přisát).
23. dub 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Zeez, Prior - fenugreek (piskavice recke seno) funguje. Ked uz nic ine, tak mliecko tecie lahsie :grinning:
V tomto obchode ju predavaju http://www.biostyle.cz/Kontakty.aspx
Vraj jej treba pit tolko, aby si nou bola navonana.. Tabletky (odkaz tu tusim davala Kremca) som mala tiez, zjedla som ich uz 180 :grinning: Aj tie funguju, len je to celkom drahe, takze sa vraciam naspat k senohnusu (tak vola fenugreek mm) :grinning:
23. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.