• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
autor
dneska taky musím řešit kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsem si zavařila krmením z lahve, že si M. zvykla, že jí to teče samo a u prsa vydrží v klidu jen ze začátku, když už asi musí tahat, tak se rozeřve a já mám jen jedny nervy...Takže jí dám odstříkané z láhve, to je ale koloběh, že :pensive: Teď jedeme na víkend ke známým na chatu, to bude radost, až se zase bude vztekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jestli mám mlíka málo v danou chvíli...Možná ji vaděj i ty hleny, co v ní chrčí , že se jí hůř dejchá...Když vidím ty spokojený mimča, co dostanou UM z lahve, narvou se k prasknutí a začnou se smát, chci taky :sweat_smile: To je teda přísun lásky z těch prsou, nadávám jak dlaždič :grinning:
když už mě nerozčílí kojení, tak jsem si cvičně skládala cestovní postýlku, abych to o víkendu uměla, taky pár sprostých slov padlo :grinning: :grinning: :grinning:
Ale krásně teď usnula sama v kočárku, tak mám radost a chvíli oddych
23. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
terko: s tou postylkou :slight_smile: kdyz jsme ji poprvy skladali u nasich, tak jsem tatu poslala do onech koncin :slight_smile: neslo to , byl vzteklejsi nez ja :slight_smile:, hele a napodruhy pohoda :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Terkytko :grinning: ehm, taky jsem skládala cestovní postýlku :grinning: A pro vybraná slovíčka jsem taky nešla daleko :grinning:
23. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
pet: fenugreek mám a spoustu dalších bylinek, o kterých jsem ti psala. Jenže problém je ten, že Týnka si za ten měsíc a půl trápení prostě asi vybudovala k prsu odpor a prostě už ho nechce a když si ho ve slabé chvilce vezme, tak jakmile zjistí, že to tečce pomalu nebo vůbec, tak ječí. Prostě budu odstříkávát dokud to půjde a bude klid. Jsem z toho docela smutná, ale snad se s tím brzy srovnám. Hlavně, že bude ona spokojená.

Cestovní postýlku jsem složila na poprvé. :slight_smile: Je na ní návod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsme dneska absolvovaly náušničky. Chudáček, moc plakala a měla celá ouška od krve. Teď spinká. Akorát mám strach, že jak jí to budu večer čistit a protáčet, tak zase bude krváce, protože to určo má zaschlý. Ach jo.
23. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
kremca: tata taky stavel postylku dle navodu, no klasicky je navod na ho...o atd., chvílku jsem se smala, a kdyz byl hodne sprostej tak jsem ho od toho vyhodila :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj holky.....
jo kojo kojo kojo.......prostě je to tak jak to je.... :wink:
Krem....my jdeme na naušničky až po prvním očkování. Vy už máte to očkování nebo jste šli dříve? A nastřelovali vám je? Nebo píchali? Pomoooc chci radyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky,
cestovní postýlka to je oříšek...složit se mi povedlo na poprvé :slight_smile: , ale rozložit mi absolutně nešlo, taky jsem nadávala.

holky, udělali se některému mimi na hlavě ty šupinky? my je neměly až teď o víkendu :unamused: Namazala jsem to olejem , ale spíše mu ta hlava úplně zčervenala.
23. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Momo...taky super dotaz, ráda si přečtu odpovědi a rady :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
momonka, ja na to dostala specialni olej od svagrovy (ale asi staci jakykoliv olej) a pak to musis vycesavat "vsivakem" - to je takovej ten strasne hustej malej hreben... a neboj se pritlacit, malej to mel taky, udelala jsem to dvakrat, hlavicku mel chudacek uplne jak rak, dokonce se mi ho povedlo i skrabnout, ale ted ma hlavicku nadhernou, hlavne to nezanedbat, jinak se udela jednolita krusta a odpadava to pak i s vlasky
23. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahojky, tak som pridala tri nove foto do albumu :slight_smile: Jedna ako spomienka na Tatry - tak pred 4 tyzdnami tam este bolo tolko snehu :grinning:
23. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
jo a nechte ten olej na hlavicce tak 20 minut a fakt hodne promazat a pak vycesat
23. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
ivana: očkování máme jen to z porodnice a náušnice doktorka píchala. Nastřelení jsem nechtěla, protože se to špatně čistí. Tohle sice bolí, ale lépe se s naušničkami manipuluje.
23. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Tak jsem si oficiálně potvrdila, že Týnuška prostě moje prsa nechce. Měla jsem je nalitá, že by mohly puknout (bylinky a neustálé odsávání začly fungovat). Nicméně drahá Týna se chytla a čekala, co bude. No, neteklo samo nic, že?:slight_smile: Takže začala natahovat na hysterický řev. Boj jsem vzdala a dala flašku. Poté jsem se dala do odsávání a odsála úctyhodných 240ml. :slight_smile: Škoda, že už nechce sát, ale nenadělám nic.
23. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Krem..jak špatně čistí? Já mám prvního kluka, tak fakt nevím :frowning2: Plakala Týnka? Jak dlouho to krvácí? Já na to asi nebudu mít. Ale zase říkají, že když je malinká, tak to lépe nese, viď?
23. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Kremco...vydrž :wink: Tak budeš odtříkávat, no..teda pokud to půjde.Ale je to náročné, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Ivi: nastřelí ti tam pecky z chirurgické oceli, se kterými se dá jen točit, ale těžko se tam dostaneš s mastičkou a je tam minimum prostoru na čištění. Je fakt, že při nastřelení děti nebrečí a ani to moc nekrvácí, ale to čištění vím u sebe (mám nastřelené druhé), že je to blbé a hojí se dýl, protože to nemůže dýchat. Ty píchané zase bolí při píchání. Děcko řve, ale pak už o tom neví. Dobře se s naušničkou manipuluje a rovnou máš náušnice jaké chceš.

Já vydržím, chtěla bych, aby měla moje mlíko aspoň do půl roku. Teda pokud bude co. :slight_smile: Ale snad jo. Teď, když bylinky fungují. Jen nesmím polevit. Nejhorší je to v noci, když mi padají oči únavou amusím odstříkávat co tři hodiny jako při kojo, aby se nezačlo tvořit míň.

Jestli budu mít někdy třetí, tak mu určo nedám láhev ani dudla. :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Miso díky, vyzkouším. Dávala jsem slunečnícový i olivový z lékárny, ale nenechala tak dlouho působit.
23. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
holky pošlete mi ty fotky??? Miso,Terko...prosim až budete mít čas.

jo a držíme hračkyyyyyyyyyyyyyyyyy sám sedí v lehátku a šahá po nich a drží v ruce takový řetěz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
niikyy: Kubík je kouzelný, ta fotka Al Bunda :grinning:
Co ta soutěž, jak jsme mu posílaly hlasy?
23. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
soutěž furt jeeeee.zatím nic moc hlasy :frowning2:
23. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
al bunda je dobrej :grinning:
23. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Kremco: tak na to odmítání prsa skvěle zadělávám, zatím ho chce, ale vždycky jen na začátku, jak to dobře teče, ke konci je taky hysterák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky nevydržím a dám lahev :pensive:
23. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Kremco...díky za detailní info :slight_smile:
Barča prsa miluje :dizzy_face: , ještě nikdy neměla lahev, dudlík jsem jí tak dlouho nutila, až si ho vzala, ale dudá jen chvilku a hned fluše :grinning: Normálně se mi pořád na ty kozy směje :sweat_smile:
Teda máte můj obdiv, bych nezvládla takhle odstříkávat a dávat do lahve, ty jo, přeju pevný nervy :wink:
23. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky hodila jsem pár fotek z vítání občánků.

S tím kojením je boj, Vikča mi teď u toho taky dělá blbosti, pije chvilku a pak fluše bradavku ven a řve, je to přý normální kolem druhého měsíce a prý se to ustálý.
23. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
na www.kojeni.net je toho hodně
23. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
23. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Nik...no vidíššššššš, a jak krásně mu to jde :wink:
23. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
niik blahopreju, videla jsem, Kuba je proste sikula :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
díky..já ho chválila a volala a povzbuzovala ho jako kdyby vyhrál Olympiádu :grinning: a on se tomu strašně smál
23. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Míšo super fotky..Vojta fakt krásně drží hlavičku... :wink:
23. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.