• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Pet: bylas v té práci? Nějak se nám nepovedlo se dohodnout, co? Tak třeba příště :wink: ozvi se, až pojedeš.

My teď denně chodíme do Stromovky, buď s bruslema nebo bez a vždycky jedno krmení sfouknem tam.

Měla jsem strach, jestli malá nemá zase průjem, protože kakání teda úplně vodové, tak jsem zkusila jeden den jen na Nutrilonu a teda bobek tuhej jak hoooodně hustá bramborová kaše - ale ten řev při kakání :astonished: , to radši moje mlíko a vodové ee :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Jo a 12.5. jdeme očkovat a pak už náušničky :slight_smile: hurááá, už se těším.
24. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Náušničky úspěšně sehnala babička pomněnky z bílého zlata, tak jsem moooc spokojená. Když je Barča tak tmavá, tak si myslím, že bílé zlato jí bude slušet víc než žluté. Ale ta cena mě teda skolila, takové malé nic a taková pálka :astonished:
24. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
si tu trpím samomluvou :grinning: Malá teď spí a vy tu zrovna nejste, asi užíváte sluníčka venku, co? :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Efi, bud musi mat pas, alebo ju jeden z vas musi mat v pase zapisanu.. Ale nejak by som to asi neriesila, ja s malym chodim na Slovensko bezne, v pase ho nemame ani jeden a ani nema vlastny (u mna by sa to dalo posudzovat ako unos, kedze mam sk obcianstvo a mm s malym ceske) :slight_smile: proste si vezmem jeho ockovaci preukaz, rodny list, preukaz poistenca a nas sobasny list.. a kaslem na to :grinning:
Ron - tak uz ho tahat nebudem, nastastie som to doteraz dost flakala, kedze mu to neslo, tak som ho nechcela nutit.. Ja sa drzim toho, ze past konicky musi, ale ak chce sediet, tak sa najprv musi posadit sam (s chodenim detto) :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Chacha, prý neměla dostat jo? :grinning: Já už ji teď měla podruhé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to malá má mlíčko jen moje. :slight_smile:
24. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Ron tak to jo,se nedivim,taky jak je hezky jsem furt venku a věnuju se Kubíkovi!
Zas by jsme se mohli nějak sejít co? :wink:
Co Oli a ten jeho hrůznej škrábanec? :sweat_smile:

Tak můj drahouš se mi právě vysral do vany,ta jeho žlutá brečka je všude, v lehátku,kusy po vaně,no humáč :angry:
24. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
niikky srazík určo-co tahle 16.5.-grilovačka i s manžílkama? :wink: :slight_smile: Vyjádřete se jesi se to hodí :wink:
25. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
ron: jestli to jde i bez manžílků, tak to beru. :slight_smile: Teda jestli můžeme i my. :slight_smile:
25. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
:wink: no jasné kremci :grinning:
25. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojda holčiny,

konečně mám čas si Vás pořádně dočíst :grinning: Nechci to zakřiknout, ale po neprospaných dnech konečně Jaroušek spí, tak jak miminka mají :grinning: :sweat_smile: Nestačím se divit, kolik mám najednou času :grinning:

Teuf: Mám pro Tebe Sab simplex - u nás rozhodně zabral Baby calm, ale řekla bych, že Jaroušek začal prdět tak nějak jinak, tak se obejdeme i bez kapek (zatím) :sweat_smile:

Prioritko: u Vás se stále nespí?

Holky ještě že jste se bavily o pasu - vůbec by mi to nedošlo :sweat_smile: budu muset zase na úřad :angry:

Přeji Vám příjemný víkend :wink:
25. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak ma napadlo.. Neviete mi poradit, kde by som kupila zavinovacie body s kr. rukavom? Ja viem len o H&M a potom su to zasielkove obchody (a ja chcem nejaky kamenny) dakujeem :slight_smile:
Prioritko, ked je maly unaveny a ani za svet nechce zaspat (cca tak hodinku, hodinku a pol po kojeni), tak sa mi osvedcilo dat mu "cucnut" a zaspi v priebehu dvoch troch minut..
26. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti zdravím, pak razíme celá rodinka na oběd :slight_smile: Včera v noci jsme byli s malým poprvé bez taťky, s těhulkou kamarádkou a Verunkou v bříšku jsme si vyrazily do ZOO a byl fajn den.Davča ho celý prospal, na papu jsem ho musela budit.

Evaviki, prosím tě...na těch probiotických kapkách je napsáno až od 3. ukončeného měsíce, ale někde v tisku jsem viděla reklamu od 1. ukončeného měsíce. Nevíš jak to je? Dáváš normálně Sebíkovi už od 1. měsíce?
26. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jinak Šári, akras: V práci jsem nakonec nebyla, protože byl malý nastydlý, tak jsme nechodili moc mezi lidi. Chystám se tento týden, ale ještě nevím jaký den, nejspíš v úterý nebo čtvrtek, jak jsi na tom?

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Peti, mudra mi povedala, ze kludne mozem davat od narodenia.. Vyrobca vraj nepise od narodenia iba pre istotu, ale ze keby sa tym mali doktori riadit,tak miminka by nemohli takmer ziadne lieky. takze kludne mu ich davaj..
inak vraj su dobre este tieto probiotika a na tych je tusim od narodenia http://www.lekarna.cz/infants-dophilus-60g/
26. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
pet, čtvrtek by byl lepší.
26. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz
pet: u nás píše výrobce od 1. měsíce a na těch Slovenských je od 3. měsíce, ale dávat to můžeš klidně hned říkala mudra. Není to nic škodlivého.
26. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
Mě to taky mudra doporučovala hned od mala :wink: Nám teda nejvíc zabral baby calm....
Jo a laktační poradkyně mi radila normálně koupit tablety laktobacila, rozpustit v mléce a dát. Je to prý to samé akorát levnější, ale neměla jsem na to odvahu :confused:
Tak všem dobrou noc, jsem vždy po těch akčních víkendech ouplně hotová, ale už máme vyčištěný bazén, tak ještě teplo, sluníčko a budeeeeeeee koupeeeellllll :sunglasses:
26. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
!!!!!!!!!!výzva!!!!!!!!!!!

16.5.-grilovačka u ronísků-kdo přijede??? Zatím je nahlášená Kremca :wink: :slight_smile: a erwince to dneska povím-pokud přežila tandemový seskok :zipper_mouth:
27. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen v rychlosti. Ten můj malej baťoh pořád vyžaduje pozornost :grinning:
Tak se jdu načančat a vyrazíme na prochajdu. Máme novej kolotoč, tak do něj buší jak o život a zalyká se smíchy, když ho rozhoupe tak, že mu ty plyšový hračky mlátí do obličeje. Fakt prča.

Ron, grilovačka je i bez manželů? Můj by určo nešel...páč on má svůj názor na mé seznamování na netu
:grinning:
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
ron: pokud se ve zdraví vrátíme z Moravy, tak určo dorazíme - já a mé dvě slečny. :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Ronie: já jsem taky pro a určitě bych dorazila...jen nevím jak manžel...no zeptám se ho :slight_smile: A od kolika by jsi to tak viděla? On totiž do šesti dělá a počítám, že většina z nás kole, sedmý koupe a mimískové jdou hajat ...tak by to třeba ani nestihl...

Jes: no malá už přeci jen přes den maličko spí...dopoledne se mnou, odpoledne v kočáře a večer jí dávám spát až kolem devátý-desátý...ona dřív stejně neusne :frowning2: Sice sama neusne (jen u mě na ruce nebo v kočáře), ale zaplať pánu bohum že aspoň spí...

Jinak jsme z Beby přešly na Nutrilon (ten proti kolikám) a po bolení bříška ani památky. Pláče jen když má hlad nebo chce pozornost nebo spinkat...

Jo a dneska se dostavila mrcha:frowning2: ach jo :frowning2:
27. dub 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
Prior, ten Nutrilon coomfort mam doma nespotrebovany, ked ho maly papal, tak sa nevedel vykakat.. No kym som na to dosla, tak to dlho trvalo, ale este nieco v tej plechovke je (cca tretina), tak ak chces, venujeme :grinning:
27. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
evaviki: jasně beru, jsi hodná :sunglasses: Chodíte někam na procházky??? Že bychom udělaly společnou...na Mírák to mám cca 15minut tramvají, bychom mohly do Riegráčů, co ty na to???
27. dub 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:

dnes mi Jaroušek spal celou noc :astonished: ráno jsem se probudila s bolestí hlavy, jak jsem byla přespalá :grinning:

Prior: to je super, že Adrianka už začíná spinkat :slight_smile: je to hrozná úleva,že? :grinning: :sweat_smile:

Ron: u nás by nebyl problém - s manželem :grinning:

A kde jsou všichni?? poslední dobou je tady nějak mrtvo :zipper_mouth:
27. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Jes: je to super ... jen by kočka mohla usínat sama, ale to už bych asi chtěla moc :frowning2: Jen už jsem od toho věčného kočárkování opálená jak od moře :grinning:
27. dub 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
ron: moc ráda bych se přidala, ale ten termín :frowning2: jsme zrovna v Krkonoších

ivco: tablety laktobacila jsem dávala Mikimu, jsou super, doporučili mi to v nemocnici, ale já mu to dávala až od 1/2roku, tak nevím, od kdy se to může. Normálně jsem tu tabletu vysypala na lžičku a do mléka.
27. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Jes: Už ti přišla mateřská?

Prioritko: IP - hodil by se mi čtvrtek,ale ještě potvrdíme.

Akras, Šári: Jedu do práce zítra, jak to s Tebou vypadá? Tedy jestli zas nepůjdem s očíkem na kanálky...nějak se to pořád nelepší.

Jinak Dafča má hroznou anarchii. Chodí spát, kdy se mu zlíbí :grinning: Ale už najíždíme na režim.
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Prior, tak plati :slight_smile: Tam som este nikdy nebola, ale uz viem, kde to je a ako sa tam autom dostanem :grinning: (Pesi sa mi nechce (mozno si to rozmyslim :slight_smile:) a mhd ist nemozem.. )
Inak este chodim do Grebovky, alebo Heroldovy sady..
27. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Prio: já mám hlavně opálené ruce resp. od zápěstí k prstům :grinning: to je opravdu bomba :grinning: S tím usíním to máme stejné - beze mne neusne ale co je horší, teď nechce spát ani v kočáře - chtěl by furt koukat a pozorovat :confused:

Pet: minulý měsíc mi přišla za 3 měsíce a teď ještě nedorazila..
27. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.