• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
holky tak erwina taky nemůže a momonku bych tu chtěla..tak jiné datum co tedy 23.5.??? Prioritko tvůj manžqaa dělá i v sobotu??? Bylo by to určitě kolem oběda-cca v 13h že bychom se sešli :wink:
27. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
já můžu :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
jes: jj, to je to období dětí kolem třetího měsíce...už tolik nespí a nejradši by pozorovaly co kolem lítá :grinning: My teda v kočáře zatím spíme, ale doma jen u mě v náručí a to ještě občas křičí, že chci spinkat a neumí usnout...já si raději pořád plánuju nějáký program, abych s ní nemusela být doma...

ronie: tak víkendy jsou uplně zabitý...víš jak stavíme ten dům, tak jezdíme k našim na vesnici a manžel celý dny dělá...ale já bych třeba dorazila sama bez manžela a autem. Takže za mě klidně i toho 23.5. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
ronie: 23.5.můžu , ale pochybuji, že se mnou přijde drahá polovička (mezi samý babinec :slight_smile: a děti), zeptám se jej. Když tak bych přišla s Matouškem.

holky, mne ten malý nespí stále. úplně nejlíp spal v porodnici. Pořád čekám ,že se to upraví. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
holčiny tenhle sraz pořádám proto, že sme si tímhle způsobem s manželem našli společné kamarády, tzn že se bavíme oba-takže pokud by muži nejeli,l tak to nemá cenu pač můj taky není zvědavej na samý ženský a děti. tak nic kdyžtak se sejdeme v týdnu sami..

jinak ten přístup některých mužů..že internet je divnej a hlavně lidi na něm..jooo tio jistě jo, ale ženská na mateřský moc šancí na shánění kamarádů se sejnými zájmy nemá, takže mě to přijde od drahých poloviček jaksi omezený..oni si choděj s kamarády a po venku ale jak my to máme asi udělat..no n ic to jen že mi to přijde takové šovinistické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
ron: já můžu i 23., ale manžu si bohužel vyčarovat neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
kremci :grinning: buď ráda :grinning: :wink: hele já se domlouvám s červnovkama na tradičním srazíku-bude to nejspíš toho 16.5. tak když se bude někdo chtít přidat :slight_smile: tebe potřebuju vidět kvůli té školce :grinning: :wink: ale furt sem nic nesepsala-sem úplně ztratila energii-mě to zase někdy popadne :wink:
27. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Ronii, taky to vidim na nejaky sraz bez manzelu v týdnu, ráda bych se pridala.
27. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj.ron zlato,tak muj drahous by jel moc rad,ale oba datumy co tu padli maka.neco hulakal o prdeli :grinning: ach jo.je to na prd ty jeho smeny
27. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
ron: na jednu stranu ráda jsem a na druhou bych fajn chlapa a tátu pro holky, který je bude mít rád brala. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Caaaaaaaaau holky....

Ronie....to je skvelej napad...a taky bychom moc radi oba dorazili....pac nemame moc spolecnych znamych v Praze, kor s miminkama.Ale kdyz tady se to asi nepovede :frowning2: a zase s holkama z jine temy....co ja vim, kdyz uz se tam znate a jste zbehle... :sweat_smile: vis jake to je :frowning2: No neva....asi budeme porad sami v Praze.

Holky...vuuuuubec se mi nechce vracet, mam tady vsechny stare zname kamosky....mame skoro vsechny male mimca...je to skvele...ani jediny den se nenudim...porad jsem nekde a s nekym...ach joooo :cry: bude se mi hooooodne styskat, az se budu muset pristi tyden vratit a byt opet cele dny sama jenom s malym :frowning2:
27. dub 2009 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Teuf: neboj, uz se za Tebou chystám na návstevu na Prosek :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Teriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....tak to je skvely....kdyby tak kazdy den chtel nekdo prijit...abych se citila jako tady doma :grinning: :wink:
27. dub 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
teufi my vás vždycky rádi uvidíme-k tomu nemusí být žádný hromadný sraz-aspon si pořádně pokecáme :wink:
27. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
jůůů Jesteka má new foto :slight_smile: ze srazu co? :grinning: super
27. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo taky mám tak debilně opálené ruce.mám je jak černoch a zbytek bílej jak ředitelka vápenky :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
ronie: mne to mrzí, já to s ním proberu ve čtvrtek, ale nevím,nevím :frowning2: , takže spíše bez nás grilování :frowning2:

holky,budete dávat prevenar nebo tu novou Synflorix?je to stejný výrobce, je levnější a myslím, že proti 10ti druhům a prevenar je proti 7). a dáte to rovnou s hexa?někdo to doporučuje, ale mne to přijde moc a nevím, jestli už začít teď ve 3měs. V ponděli jdeme na kontrolu a prvni hexa, tak se zeptám co na to naše dětská.
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Nik: jsem si říkala jestli si toho všimneš :grinning: Já se sama moc s Jarouškem nevyfotím :grinning: Chválím tě za novou ikonku moc Vám to tam sluší :slight_smile: Jsem ráda, že s tím opálením na tom nejsem sama :grinning:

Ron: u nás tatínek by rád šel (když už se vidíme tak málo) :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jes: super....tak jsem ráda,že jsem tě jako s Jarouškem vyfotila :grinning: jo a jinak mu přeju vše nej k svátečku dneska :dizzy_face:
opálená jsem jak pí.. fakt mazec :angry: asi začnu chodit s kočárem nahá :grinning: :grinning:
dneska jsme byli na in line a s našim kočíkem to jde taky super,tak jsem ráda.stála jsem na tom asi po 3 a bomba,lítala jsem s Kubčou jak o život :dizzy_face:
A dík za pochvalu fotky :wink:
Jes hele a kde že to dělá manžík? jezdí často domů nebo jak to máte? tě obdivuju furt sama :confounded:
27. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
To bylo vtipné :grinning: (nahá) Fotečka super - oproti mě tak upravená :grinning: ke všemu mám přerostle dlouhé vlasy, tak než si s tím něco udělám, tak to už je na přehřátí fénu :grinning:

Já chodím na brusle každý den a že toho najezdím a ta váha furt a furt nic grrrr :angry: Stále 10kg víc :cry:

Manžel dělá v Německu, teď sice jezdí na víkendy domu, ale celý ho tráví prací na baráku - tak se scházíme v posteli, kde vytuhnu jak špalek - asi se prvního sexu po porodu nedočká :grinning:

Nik jak jste začali pást?? Vím že Kubíkovi se nechtělo, tak jako u nás Jarouškovi grrr
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
A děkujeme za přáníčko :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
já jsem ho dávala furt před každym jídlem na bříško,jakmile začal natahovat,okamžitě na záda,abych mu to nezprotivila.pak jsme trénovali hodně na míči a přetáčela jsem na břicho pomocí Roniné rady a ukázky.No a pak jednoho dne najednou začal pást,ale nejlépe mu to jde když ho vyndám z pleny a má bodýčko jen a nebo je nahatej před koupáním a dám mu ruce fakt hodně pod něj a sedím před ním,mluvím na něj a nebo chrastim hračkou,aby tu hlavu zvedl...ale pokud je unavenej,tak ani prd :sweat_smile:

No já jsem ráda,že už jsem u kadeřnice byla,pač to bylo šílené už!

Heheh sex jo? my taky nic,se bojim :sweat_smile: Tak aspoň ty víkendy,já myslela,že domu jezdí ještě méně!
Jo a od včera Kuba spí sám v pokojíku,spí tam krásně a v klidu,ale mě to rve srdce :cry:

Tak váhu mám svojí,ale špek na břiše,strie všude a nechutnou prdel mám furt :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky, tak maly ma za sebou prvu Hexu :frowning2:(( zatial je uplakany, teplota 37,1 a dufam, ze vyssia nebude, tak drzte palecky, nech nejak prezijeme v pohode noc..
27. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Evi držim palečky.....dala jsi mu něco? Já dám okamžitě po Hexe panadol.kámošce hned zabral,tak uvidíme

Jdu spinkat,manža mě láká,to asi nedopadne dobře..au au :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,

ron: no třeba u mýho manžela je to tak, že my máme známých spoustu, takže o společné grilování není nouze, problém je v tom, že nemáme čas ani na ně...:frowning2: A o víkendech lítáme kolem baráku...klasika, že jo prioritko :grinning: A tak to bude dalších 20 let :grinning: Ještě, že mám toho Dádu :grinning:

Jinak mě Davča spí v pohodě, jen teď brzy vstává, ale už si zvykám :grinning:
Mu po ránu zacpu pusu prsem, tak půl hodky dudá a pak vstávačka a kecáme a tak :grinning:

Jinak já jdu na hexavakcínu za tři týdny a pak za 2 týdny na Prevenar :wink:
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak to dělám také tak, asi se mu furt nechce :confounded: Jen mu možná dávám blbě ruce, myslela jsem, že je má mít před sebou :sweat_smile: A má u toho otevřené dlaně??

Manžel mi také vyhrožuje, že až se odstěhujeme z dětského pokoje (jsme nakvartýrovaný v jednom pokoji), tak Jaroušek bude spát také sám :cry: :cry: :cry: on spí se mnou v pelechu :sweat_smile:

Tak já jediné čeho se bojím, že bych otěhotněla - né že bych nechtěla druhé ba naopak mi to nějak chybí :sweat_smile: ale asi bych dvě tak malé děti sama nezvládla :sweat_smile:
Večer vždy padnu za vlast - řekla bych,že usnu ještě dřív než se přikreju :grinning:

On normálka jezdil po 14 dnech na 2 dny, ale domluvili jsme se, že co se narodí mimi, tak bude jezdit častěji - že jsem to nějak pocítila se říct nedá :grinning:

Strie mám také a jediné co mám asi tak stejné jako před těhu je obličej a prsty u rukou :grinning:
Já u kadeřnice byla také, ale nějak mi to furt roste :sweat_smile:

Pro dnešek se loučím - jdu nabrat energii na zítra :grinning:
27. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky:
momo...co ti řekla mudr? Mě řekla, že ten Synflorix je zdokonalenej prevenar, je oproti prevenaru ještě víc účinnější proti zánětu středního ucha. Asi půjdu do té nové, moje mudr je taková akční, chodí na včechny ty přednášky a školení a byla z toho nového ouplně unešená. No a prý když je Barča druhá a Filip bude domů tahat ty nudle (což teda tahá dost aktivně :grinning: ), a určo najednou s hexa. My s hexa u F neměli žádnej problém, tak snad to bude OK i u Barči, ať to má chuděra za sebou :pensive: Snad mudr ví co dělá, i když někteří..... :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
ivco: já se mojí Mudr. ještě zeptám, ale taky asi půjdu do té nové. škoda, že to ještě neschválili ve vládě...mělo to být do konce dubna jsem četla..

hezký den přeji.
Nikkyy krásná fotka :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Krásné ránko holky,
vůbec vás nestíhám, když je tak pěkně, tak jsme pořád venku buď v kočáře nebo někde s Barčou cestujeme, naštěstí je moc hodná, tak ji vždycky sbalíém a někam jedeme, taky mě nebaví být doma.

Jes: taky jsem myslela, že ručičky mám mít před sebou, Baruš se na bříšku za chvilku začne vztekat, nebaví ji to, ale dělat na zádech sklapovačky, to jí jde :grinning:
Já si nechala na gyn napsatž prášky, ale kdybych je nebrala tak to vyjde na stejno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeji všem krásný den a jdeme ven :wink:
To se mi to zarýmovalo :grinning:
28. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Jes: nemá ruce roztažené..to bych po něm chtěla moc :grinning: má je pod sebou a pak teprve drží :grinning:

Hele to že je sám v pokoji je fajn,jako rve mi to srdce,ale fakt má on větší klid tam a my taky,spí od tě doby ještě líp.Takže nelituju,ale když vidím to místo v ložnici kde hajal,je mi smutno!Tak když se vzbudí,tak ho hned ňuňám :sweat_smile:

Mě těhu vůůůůbec nechybí,,,a obdivuju Ron,že chce 3 mimčo :grinning: :grinning:

Ahojky Zip,zrovna dneska jsem jela na nákup,a nějak jsem si na tebe vzpoměla,co asi děláte..tak jsem ráda,že jste OK a napsala jsi :wink:
28. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.