• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojky Nik, to mě potěšilo, že jsi si vzpoměla :wink:
JJ jsme v poho, Barča roste jako z vody, v 7týdnech měla 59cm a 5,05kg :grinning: , oblíkáme 62/68, by mě zajímalo jestli se ten růst zpomalí. Kubík je taky úžasnej na fotečkách i že už spinká sám, taky o tom přemýšlím, že už půjde vedle do pokoje, ale ještě se k tomu nemám.
Normálně mi těhu taky chybí, klidně bych byla zase, ale 2 prckové malušcí by bylo moc :wink: .
Co jsem koukala do netu, tak malá usnula, tak čekám jak se probudí, protože chci ven :grinning:
28. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
No holky, já to nechápu. Všechny mimča mají tak nějak přes 5 kg, Davča má 5,30, štíhlej je jak prut a mudra mi neustále říká,že moc přibírá.Už jí mám dost. Prý mu mám dávat méně dokrmu. To mám jako svý dítě nechat plakat hlady?

Zipi ahojky, Barunka krásně roste.Mě těhu nechybí. Hrozně si užívám Davču. Je super a hrozně aktivní, tak spolu pořád blbneme. Teď právě pokakal bílé tepláky a já mu povídám...cos to zas provedl a on na mě kouká s výrazem..."no tak proč mi pořizuješ bílý tepláky????"

Jdeme k sousedce na jahodový knedlíky a má úžasnou houpačku, ve které je Davídek nejhodnější mimi na světě :grinning:

Krásný den všem :wink:
28. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Péto: to mas nejakou divnou doktorku, to je prece normalni vaha...Stejne to nechapu, kamaradky mimco pribralo 120gramü za tejden a ona rekla, ze ot je malo a ze maj prikrmovat Um. Co doktor, to jinej nazor, clovek by se z toho zblaznil. Rekla jsem ji, at jeste pocka, pribira, tak co, prece hned nedat UM, kdyz to kojeni jakz takz jde.
Vcera jsem byla s tatou na koncerte Tiny Turner, bylo to uplne paradni, ani trochu nebylo poznat, ze uz je ji 70, ten hlas uplne zveda ze zidle a show to byla fantasticka. Manzel je teda skvela chuva, pekne si to tu s M. uzili :grinning:
Vcera na cviceni uz byla M. taky zlaticko, kojila jsem tesne pred nim v Metropoli na lavicce, a kdyz ma plnej zaludek, tak to bylo v pohode.
Ja mam zivot, vstavala jsem az ted :sweat_smile:
Taky pujdem do toho novyho ockovani, prijde mi lepsi nez Prevenar a je levnejsi.
Tak to ja se na druhy ditko tesim, i na druhy tehu, taky mi nekdy chybi. Jak jsem byla ted na chate u kamaradu, tak jsem tam byla naposled na Silvestra, koukame tam vzdycky na filym na DVD z postele zahrabany v duchnanch, tak jsem vzpominala,jako by to bylo vcera, jak jsem tam v prosinci mela bruch a M. se tam taky ruzne vzdouvala a ted najednou uz lezi vedle v postylce :dizzy_face:
Jinak kamaradi jsou bezdetni, bala jsem se, abych je moc neomezovala, ale M. byla fakt poklad, od sesti rano nespala, ale vydrzela skoro jak pena az do desiti, jen si tak chrupkala a potichu broukala, delali jsme v sobotu i v nedeli vylety tak 10 km a pekne je oba prospala v kocarku. Kojeni pohoda - byla jsem zase na pivu alko i nealko a nemuzu si pomoct, ale to je teda paradni podpora laktace :grinning: mela jsem prsa nality i pres den. V jedny hospode meli nealko Bernard se svestkovou stavou, moc dobrej, vcera jsem ho shanela ve Sparu a meli jen jantar polotmave. Ale taky jsem si ho koupila.
28. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Terkyt, já to nechápu. Ona ta mudra vypadala rozumně, ale vždycky když tam přijdu tak říká, jak je Davča krásnej a dlouhej, pak ho zváží a řekne mi, že přibral moc a že ho přejídám. Ostatní mimča jsou jak valibuci, on je fakt štíhlej a dávám mu tolik, kolik si prostě řekne. Nenechám ho plakat hlady. No a pak ho měřila a povídá. 58 a půl. A já říkám...to je zvláštní, minule měl 60 :grinning: :grinning: :grinning: Pak mi řekne, že je bledej, ale že krásně prospívá...až moc. Taky si myslí, že pořád dokrmujeme ze stříkačky, předesílám, že ač Davča vypadá jako sladký frajírek, tak mě dokáže do bradavky kousnout tak, že mám skoro modřinu :grinning: By tu stříkačku spolkl!

No jdeme k sousedce na jahodový knedlíky :grinning:

Terkyt: Marjanka je zkrátka pohodářka, Davča je taky děsně kosmopolitní a jsem ráda. Ale poslední týden mi vstává v 6,30. To by nemusel :grinning:
28. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Peti: nic si z mudry nedělej. Týna už má přes 6 kilo a to síle mlíko jen moje. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
krem: No vidíš, a taky není tlustá. Prostě každý mimčo je jiný a hlavně,že jsou spokojený :grinning:
28. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Peti: tlustá není, protože měří 63 cm. Dneska jsem ji měřila. Je to dlouhá tyčka. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
při pasení má mít opravdu ručičky před sebou, otevřené dlaně :wink: k tomu se ještě dostanete nikky :slight_smile:

my už taky máme určo přes 6 kilo :dizzy_face: ta vaše mudra je nějaká posedlá či co :grinning:
28. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Pet...je fakt divná, hele jedním uchem tam a druhým ven ne??? :sunglasses:
Bára má určo tak už 6kg, ale já nemám váhu, tak jen podle zad :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo pasení nám jde, ještě zvládnout toho hovňajse bez řevu a budeme mít krásné spokojené miminko :sweat_smile:
Tak dnes je naposledy hezky, jdu taky na pivko, ale teda dám jen nealko, bo se alka ještě bojím :dizzy_face: Zítra jedeme na Moravu na návštěvu ke tchýni holky brrrrr, jak já se bojím...
Nevíte co je s Hojani????Dlouho tu nebyla :frowning2:
28. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
a jo hojani tu fakt nebyla :confused:
28. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
To docela dlouho, není s ní něco nemáte někdo kontakt?
28. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Na Hojani má kontakt Matilka určo

Ron: jj určo začne pást i s rukama ořed sebou,já jsem ráda,že pase aspoň takto :wink:

Zip: my máme veikost 62 něco 56 :grinning: hele s tím spaním,já se konečně víc vyspím,neslyším každé jeho kníknutí,ale fakt až se vzbudí a má hlad!já ho spoň hned netahám jakmile otevře oči,přitom on se třeba vzbudí,koukne a spí.Jako dneska,zaplakal,tak tam jdu a on kouká,směje se a tak jdu připravit papání a jdu k němu a on zas tuhej :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
přesně-zlatý špunty, taky kolikrát Julča zaknourá a pak ještě usne :slight_smile: N8m už začíná být malá 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
Terkyt: já bych se chtěla mít jako ty :grinning:

Je fakt, že moje Dr. říká každou kontrolu něco jiného :confounded: jednou tak a podruhé onak grrr a dneska jsme dostali doporučení na to cvičení :frowning2:

Jinak Hoj je v pořádku i s celou rodinou (nejsem s ní v kontatku, ale Matilko ano a od té to vím :sweat_smile: )

Praktikuji to podobně jako Pet - jak jsi Jaroušek řekne, tak dostane :grinning:

Ivana: a vycházíš s tchýní??
28. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Nik: a ještě ti spí Kubík celou noc?

Je fakt, jak jsem ho jednou :sweat_smile: dala do postýlky, tak jsem lehla jak zabitá - spalo se mi nějak jinak :grinning: :sweat_smile: nebyla jsem furt v pozoru.. Mě se opravdu vyplatil monitor dechu :D Jestli jsem ho zapla 2x tak je to hodně :grinning:
28. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Holky, myslím, že hojani jsem zahlídla v nějaké diskuzi :slight_smile:

Jinak jes: a kolik Jarouškovi tak dáváš? Davča někdy vymlaskne 60, jindy, 90, pak zase 120 a párkrát měl 150...ale potom spí tak půl dne :grinning:
28. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Peti, mudru nepocuvaj.. Ked sme sa stretli, tak Davca a Sebino vazili cca rovnako, no a vcera sme mali 5270g, takze zase maju cca rovnako. A ja nemam pocit, ze by maly priberal extremne, ale tak normalne (aj podla nasej dr.)
Inak noc celkom ok, sice ju trosku prehykal, sem tam jemne plakal a castejsie sa budil, ale dalo sa to :slight_smile: Teplotu ma stale tych 37, tak snad rychlo klesne :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Evi ahojky :slight_smile:
No koukám, že nakonec má Davča předpisovou váhu. Tak tomu všem nerozumím.
Držím jinak palečky, ať to Sebík zvládne v pohodě :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
pet: a když si to porovnáš na růstovém grafu, jaký percentil vychází? já myslím, že je ideál 50percentil :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Pet: to by mě také zajímalo kolik mu dávám :grinning: váhu nemám, tak to nezjistím... V noci kojím nejdřív po 3 hod. a odpolko třeba i po hodině :sweat_smile:
28. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Peti: tak to je sranda, já dávám Barči 150, vezme ji tak 3x zaden, jinak tam 10-20nechá, kojíš k tomu? my jsme na úplném UM
28. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Jes Kuba usne ve 20.hod a vstane bud az v 5,da flasku a zas spi tak do 8 a nebo spi od vecera az do tak 7.ja nemit monitor,tak ho vedle nedam.ja jsem teda zvedava,kolik bude mit,jedem pristi tyden na poradnu.ale ma tak 5 a pul.
Jinak my jime pokud 6xdenne tak 130 a kdyz 5x tak 150.na noc davam pokazde 150.vcera rval a dal jeste 50:grinning:
28. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Nik: tak to je paráda :wink:

Dneska jsme byli v poradně ani Jarouška nezvážila grrr myslím, že bude mít min. 6,3kg :grinning:
28. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky, no vidíte. Tak to bysme ty děti přežírali všechny. Chjo, někdy jsou ty mudry stresující. Přitom se mi zdála tak fajn. A pokaždý se mě ptá: A už jste si na sebe zvykli? Já myslím,že u mě a Davči panuje naprostá symbioza...tak nevím, kde tuhle otázku furt bere.

zipi: Já kojím po 3 hodinách. V noci jak se vzbudí. Z prsa si vezme tak 30, 40, 50. Měla bych častěji odstříkávat, ale jsem líná...prostě jdu raději na prochajdu.

Tak holky, my razíme s kočárem a čoklíkem, Davča v kočárku už huláká, chce jít. Chjo, neba mě to samotnou. Héééj, prior, ve čtvrtek přijedu. Zítra mám jen manžovo auto a tam nejde vypnout přední airbag, tak s ním nikam nejedu.

Jinak holky, máte můj obdiv: Já Davču nespustím z očí, tak do půl roku bude určo s náma v ložnici a to máme dětský pokojíček hned vedle, vidím tam z postele. Mamánek,no :grinning:

Tak pa, všem hezké odpolko.

Jinak nik: Já myslím podle fotek, že Kuba s Davčou mají podobnou figuru, tak by mě zajímalo, co říká mudr Tobě. A pasení kapitola sama o sobě. Davča hlavičku hezky zvedá, ale při každým pokusu o pasení mám pocit, že si spapá ruce.

Tak ahojda, jdem už.
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Nik: Barča dlabe tak ve 22 h 150 a pak vstáva mezi 5-6, už se těším až jí to posunu taky na dřív a když bude mít večer kaši, že vstane později :grinning: . Kubík je úžasný spáč :wink:

Peti:aha, já myslela že mluvíš o flašce
28. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
jes: já s tchýní vůbec nevycházím, nesnášíme se. No prostě to budou nervy. Se toho strašně bojím, zase to poučování chjoooo já nechciiiiii :angry:
28. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
:slight_smile: holky, Nikča se mnou spí ještě teď v pokoji a co víc i v posteli. :slight_smile: A to jí je už v srpnu šest. :slight_smile: A myslím, že tam ještě nějaký čas zůstane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
my dali Filipa do pokojíčku v roce. S Barčou to uděláme asi stejně. Je fakt, že se F zlepšilo spaní, ale dřív bych ho nedala, jsem měkká. Nik obdivuju.
Krem...to tam za chvíli budeš mít obě :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře, já taky po rozvodu spala v posteli s mamkou :wink: bylo to fajn
28. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Ivana: nebýt manži,mám ho ještě asi v ložnici,ale je fakt,že ložnici mám hned vedle a na jeho postýlku vidím z postele!a fakt se líp vyspíme a malej taky,pač ho nerušíme když jdem spát a pak když MM vstává do práce atd.hlavně mám ložnici nad vchodem do baráku a to je randál,že malej se lekal :pensive:
mám fotečku v albíku,jak pose na manžovi :dizzy_face:
28. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
Ivana: jéjej tak to na tebe budu myslet :sweat_smile:

Niky: u nás je to také tak, MM by ho od nás normálně odloučil :grinning: na druhou stranu nebýt jeho, tak by to u nás bylo asi stejné jako u kremci :grinning:
28. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.