• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Jes já ho do postele k sobě raději nedala.pač oak by tam byl do 18 :grinning:
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
U nás taky nejsou v posteli díky neústupnosti MM
Nik...já myslela vážně, že tě obdivuju, mít větší byt, tak o tom taky uvažuju, ale já miluju to jak v noci hmátnu a pohladím ji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě na to nemám, u Filipa to strašně pomohlo a navíc se říká, teda nevím, zda se tu o to někdo zajímá, teda jako o koloběh energií...no a tak. No říká se a píše, že těm malým tvorečkům bereš energii, je pro ně nejlepší spát sami, takže Nik superrrr :wink:
Jes moooc díky, budu to potřebovat :zipper_mouth: jedu tam po 2letech, jsem strašná a páč kojím, tak musím :pensive: bo chtějí vidět Báru, no teda nevím, zda chtějí oni, spíš ji MM chce ukázat. Navíc je to 6hodin, to snad Filipa v té sedačce přivážu provazem :confused:
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Nik...krásné fotečky. Jo a je :grinning:
Jako Kubík podobný tobě :wink: No Filipův kámoš jako asi nejlepší kámoš je Kubík a je to pěkný lumpík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ivi: tak o té energii nevím. Nikča by jí mohla rozdávat. Je to hyperaktivní dítě nabité energií až po okraj. Unavit ji dá fakt práci. :slight_smile: A navíc - spát sama v pokoji teda fakt nemusím. Stačí, když jela Nikča k babičce a já byla v bytě sama. No, nic příjemného to nebylo. Takhle je mám teď u sebe obě a jsme spokojené. :slight_smile: Samo, že až bude Niki větší, tak bude mít svůj pokoj a její místo v mé posteli převezme Týnuška. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale až si opravím domek po babičce, tak tam plánuju podkrovní pokojíček pro každou. Takže stejně nakonec budu v posteli sama. :slight_smile: Ale zatím si to užívám.
28. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Krem...co ty víš, že sama...třeba se objeví nějaký bezva frajer :wink:
28. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
28. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
já měla postýlku jakoby u mých nohou,pač jinak neni místo a tak stejně když se vzbudil jsem musela vstát,obejít postel abych se k němu dostala,takže tady udělám tak 5 kroků a jsem u něj taky :slight_smile:
S tou enerdii to jsem nevěděla.
Dík za pochvalu...no začínám se v něm vidět :grinning: chudák malej :sweat_smile:
A taky držim palečky,přežij to!

Jako neuvěřitelné,nají se,zabalim do zavinky,položim do postele a spí..super :wink:
Zas bude ráno posranej,ach jo.Každou noc je komplet posranej,tak ráno vše stahuju,jeho převléknu,umyju a vše pak rychle namočit do Vanishe..jako nevím co to zas je,buď blil a vše bylo od blitek a teď zas je denně prosranej komplet :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Niky, ja uz taky nejakej cas vim, co to je prosrandena plena a taky po kazde nioci prevlikam. jak totiz pred spanim vozime ve vane tak 15 minut, tak ji tak rozmasirujem brisko, ze v noci je to total. :sweat_smile:
Jestli jde Kubik hned vedle a mate malej byt,tak to je skoro u vas, jako kdyby byl ve velky loznici s vama, ale treba az na druhy strane pokoje...
Kremco: jsi mlada, tak neboj, ze budes v posteli sama :grinning: Ale teda oprava baracku, jses teda samostatna zenska, klobouk dolu. az si najdes novyho chlapa, tak musi samostatnost stranou a musis delat, jak ho potrebujes, jinak by to chlap nezvladl :grinning:
Já nastesti k tchyni nemusim, uz s nama nemluvi a ne teda nasi vinou. Ja bych v ramci zachovani rodinejch vztahu byla s ni za dobre, ale ona nema zajem, tak tam aspon nemusim.
28. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
Terko to jsi měla vidět dnešní ráno,zavinka až k hlavě posraná,on celej od hoven..prostě konečná,,nevím čím to je,že každé ráno je totálně posranej.zda mu nesedí ta UM nebo já nevím :frowning2: jestli každý ráno ho budu sprchovat a vše převlékat tak mě hrábne asi brzo.nevím zda změnit UM nebo co..jenže se mi nechce kupovat celé balení.když nevím jak mu to sedne :angry:
29. dub 2009 v 06:53  • Odpověz
niikkyy: tak zkus v lékarně poprosit o vzorek ...já bych Ti mohla odsypat ten Nutrilon, ale kdy se uvidime :confounded:
29. dub 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
dávaj vzorek? ale to daj na jednu dávku a z toho nic nepoznám :cry: asi koupím no a rovnou asi ten AR :frowning2: hlavně že mi včera přišel balík se 4 kusy Beby :grinning:
29. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj nikky, a máš normoš Bebu? Jestli jo, můžu jít odkoupit :grinning:
29. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
A jinak holky, chcete si o mě přečíst další perlu?
Včera jsem se chystala s malým ven, oblíkla jsem, dala do kočárku a otevřela dveře, mezitím mi vyběhl pes, tak jsem pro něj (pro ní) šla, ona nechtěla domů a mezitím mi vítr zabouchl dveře....:frowning2: Malej začal v kočárku plakat, naštěstí jsem u sebe měla mobil, tak jsem volala manžovi a ten, že jede, ale jak malej plakal víc a víc, tak jsem nelenila a rozbila sklo (máme vedle hlavních dveří prosklený pruh), no a vzala jsem násadu od lopaty a začala rozbíjet sklo, jenže za tím sklem byl kočárek, tak jsem se bála a naproti byli dělníci, které jsem šla poprosit o pomoc. Tak jsme rozmlátili sklo, já se dostala domů, malýho jsem musela utišit prsem....ale utišit pak přijíždějícího manžu....to bylo horší. Málem ho ze mě trefil šlak. No a tak jak bylo to sklo rozbitý, čouhaly z toho ostré kusy, do baráku nám skrz to bylo vidět, kolem šla moje kamarádka sousedka a naše bláznivá čuba, jak jí viděla, tak proskočila mezi těma hrozivě čouhajícíma skleněnýma kráterama...já myslela, že je po psovi a taky po manželovi, ten chudák letěl ven, já za ním s malým u prsa...no naštěstí máme tu nejbláznivější psí rasu, která má snad víc životů než kočka...nic se zázrakem nestalo. Zasklení bude drahý jak sviňa,ale hlavně, že jsme to všichni přežili ve zdraví a jak vidíte, se mnou vážně nuda není.

Takže o víkendu pojedem do prďaus, budeme hezky doma na zadku, protože s vysklenýma dveřma nemůžem nikam na noc odjet.
29. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Petro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nene mám HA ale popřípadě už mám kupce
29. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Caaaaaaaau holky......tak ja jenom v rychlosti....
Rosteme jak z vody...sam uz ma dziny z C a A na 4 mesice...a nosi taky neco 74 akorat zahnu rukavy.

Niky...vzorky mleka pro male mimi nedavaji...bohuzel....ale jestli chces...ja ti hodim sunar :grinning:

Holky moje....uz se mi normalne po vas styska....je tady skvele...ale znate to....vzdy mi chybi to, co nemam. :sweat_smile:

Tak pa pa v rychlosti blesku...a krasny prodlouzeny vikend vsem....
29. dub 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
teda Peto, to je teda pribeh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já akorát nekdy musím jezdit v nasem panelaku dolu otevrit, a kdyz mala spi a necham ji doma, tak se desim, ze zustanu ve vytahu a ona bude doma rvat :pensive: a nekdy kdyz jdu domu, tak povesim klice vedle dveri v chodbe, zajedu s kocarem a pak jdu teprve pro nakup a taky si rikam, ted se mi ty dvere zabouchnout, tak nemam ani mobil, no krava ...Takze se Ti nedivim, ze jsi takhle jednala :sweat_smile:
Teufi ahoj, no to je teda Sam obrik :dizzy_face:
Niky, to je spis posranej celej proto, ze je v plene dlouho ne, jak spi treba celou noc... dát pres to jeste latkovku? nebo vetsi pleny, ze vic udrzej? Ale zase by mu byly treba velky...
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
terko že bych zkusila látkovku mu dát?dobrej nápad,aspon by třeba neposral zavinku :grinning: je to mazec.
větší zkusím,mám tu pampersky 3.a zkusím mu dát nutroš AR,teřeba pomůže a když nebude blít po něm,tak super,aspoň nemusím zahušťovat a bude.
29. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Ciao holky,

terkyt: Já mám hodně takhle jobovek, ono obecně se se mnou člověk nenudí. Ale dnes mě potkalo aspoň malé štěstí....poprvé jsem po kojení nemusela dokrmovat. Dvakrát za sebou. Je to spíš jen vyjímka, ale udělalo mi to celkem radost. Jak říkám, jakmile jsem kojo přestala řešit, trošku se zlepšilo.

Hele ter, zítra jedu za prior, nechceš se přidat? Půjdem se cournout někam do Riegráčů či tak něco.
Ale jen na hodku dvě po obědě, páč potom bude Praha zasekaná a hlavně nemůžu nechat dlouho barák bez dozoru s tím rozbitým sklem.Kurňa, já jsem ale hepeto.
Ale zase...večer už to bylo dobrý a manža mě vlastně pochválil za to, jaká jsem máma :slight_smile:, že jsem si mohla tím sklem ublížit, ale hlavně, že budu s Dádou :slight_smile:

Teufí, achooooj. Tyjo, my nosíme 56 nebo 62, ale co...hlavně že nám ti kluci rostou. A co Samík, je už spokojený? Tobě taky krásný prodloužený víkend.

Jinak teď jsme s Marcelkou dorazili z kočárkové prochajdy a jsme úplně durch.
29. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Pet: tedy moje noční můra, že zabouchnu dveře a 2 děti uvnitř, náhradní klíče přes týden v Rumunsku.
Zvládla jsi to bravurně :slight_smile: . Pes teda dobrý, že to proskočila bez újmy.
Ty kojíš i dokrmuješ, že ano? A v pohodě, malý neodmítá prso? toho bych chtěla docílit, aby kojila i dokrmovala (aby se na noc zasytil a spal déle), ale odmítá flašku :frowning2:

Zítra hezkou procházku, Riegrák super. chodila jsem tam s prvním furt..

Terkytko: jako lékárnice odborník...věříš na homeopatika? dík.
29. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Peti: uz jsem to Alce rikala, ze se rada pridam a rada Te poznam, (tesi me, ze sis na me sama vzpomnela :slight_smile: ) ale bohuzel jsem se mezitim na zitrek domluvila s kamaradkou, je toho najednou nejak moc a nestiham :sweat_smile: Snad nejdete naposled, ja vas zase nekdy vyburcuju, abychom se sesly :wink:
Mom: muj nazor na homeo je takovej, at si to kazdy zkusi a udela si svuj nazor, zacala jsem je hojne zkouset v tehu (Oscillo na imunitu a nemocna jsem ani jednou nebyla), ricinus mi skvele rozbehl kojeni a ted obcas udrzuje, takze urcite sama pozitiva. Pristi utery jdem na Hexu a chystam se dat Thuyu 9CH rano pred ockovanim a pak 8 hodin po a uvidime.
Tady je tak mrtvo, holky, malo kecate :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
holky musím se pochlubit..hlavně info pro Ronie :grinning: denska jsme pásli krásně koníčky a sám si dal ruce vedle sebe a otevřené dlaně :dizzy_face: :dizzy_face: ale byl krásně vychruplej a měl super náladu a tak pásl asi 10 minut furt :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky...ja zase jenom v rychlosti.....zdravim vsechnyyyyyyyyyyy

Peti....jj..maly je uplne jiny miminko...snad to nezkriknu...je hodnej...spinka...v noci i 8 hodin....a pres den breci jenom kdyz mam prdiky..nebo hlad :wink:
29. dub 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
teuf no superrrrrr :dizzy_face:
29. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
terkytko: já taky brala oscillo a přijde mi,že to fungovalo u mne...právě homeo chci zkusit u dětí, tak jsem se ptala. diky
29. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Niky....tak vidis :wink: Kubicek je proste sikula.....To my sice paseme dokonale...ale dlane mame porad sevrene v pest :sweat_smile:

Tak jo Zlaticka....jdu toho meho brouka vzbudit....porad od 16 hodiny chrupe v kocarku.....asi dospava prvni 2 mesice co prorval :grinning:
29. dub 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
terkyt: tak co třeba někdy příští týden?

teufi: super, mám radost z Tebe i Samíka, konečně si ho pořádně užiješ!!!!

mo: Ano, kojím i dokrmuju a malej neodmítá prso vůbec, lahvičku taky saje dobře a dudánka dudá. U mě je jen problém, že z toho prsa mu to nestačí, jinému mimču by to třeba stačilo :grinning:
29. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
mo a nechceš se raky přidat
29. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska Vojtíšek dostal prvni hexu a bylo to v pohode, jenom si velmi kratce zakricel a pak nic :slight_smile: za jak dlouho bych mela nechat pichnout te sinflorix? za 14 dni, 3 nedele?
29. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
pet: dík. přidala bych se ráda, ale s Mikim se moc nenaprocházím :unamused: (chtěl by jenom na hřiště), někdy příště až budu mít hlídání staršího.

teufi: skvělé, že už krásně spinká. Já se těším až Matoušek bude dospávat 3měsíce. už aby to přišlo :slight_smile:

míšo: a mudr. co radila? jaký odstup? někdo to dává spolu s hexa
29. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
moje mudr je prave proti jakemukoli ockovani nad ramec povinneho, je to stara skola, zastava nazor, ze by se deti nemeli zbytecne zatezovat vakcinaci, souhlasim, ale tahle vakcina mi prijde dulezita
29. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.