• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
To víš, že jo. Jsou to moji miláčci. Jen jsou prostě trošinku větší. :slight_smile: Ale nedala bych je ani za nic. Vůbec si nedokážu představit, že bych je neměla.
3. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
cernobilka. já jsem jednoznačně pro vaničku a hóóódně vody. Když bylo málo, tak Týnka plakala. Teď má vody plnou vanu a lebedí si. I mi u toho někdy usíná, když ji vozím od jednoho konce ke druhému. Pak ji dám na bříško a to se jí zas líbí, že si ho nahřívá a může u toho koukat. :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
já taky vaničku. Kyblík jsem nezkoušela.
3. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?

Včera mi tu dělala bájo společnost prioritka - btw, PRIOR, ozvi se mi ohledně IKEA :slight_smile:
Adrianka je hodný a krásný miminečko a nevím jak je to možný, ale Davča byl zas celej den jak anděl. Jakmile přijde návštěva, je z něj nejvzornější mimčo na světě :grinning:

Ehm, dneska ráno jsem měla šílený bolení břicha, jsem zas něco zplácala....a najednou jsem odstříkala mlíka jak kojná :-O Tak jsem volala PA a říkala v pohodě, že můžu kojit i při střevních potížích, do mlíka to nejde. Tak mě potěšila.

A taky jsme se setkaly s evaviki. Sebík má krááááááásně modrý očíčka a je taky krásnoučký miminko. Jsem těm mimčům nějak propadla.
Jinak my máme skoro 4 a půl kila, kam toto povede :grinning: Takovej drobínek to byl :grinning:
3. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Jinak se musím přidat k Ronii, my mažeme Sebamedem a je to paráda, zmizely pupínky. Na obličejík dávám na noc tu mast, krásně se mu hojí novorozenecké akné :slight_smile:

A Sebamed používám už jedině....i na sebe :grinning: páč krásně voní a je příjemný. Mám celou řadu.
Excipial používám na ruce, taky mi vadí ta močovina.

Papa, jdu si dát čaj a piškot.
3. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Evaviki: Také jsem tě ráda poznala a Sebík je boží, opravdu dělá ksichtíky jak Davča :grinning: Jinak jak Davča celý den spal, tak přes noc si to trošku vybral. Ale né zase tak hrozně, spal od 23.30 do 3.00 a pak se vzbudil v 7,00. Teď zas spí, ráno zůstal taťka dýl doma....a jak rád pak odjel do práce :grinning: Nešel by na mateřskou ani za nic :grinning:
3. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Si tu píšu sama či co :grinning:
3. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Pinkýs co je to sebamed?
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
cernobilko: Ahoj kočko...32tt...ty jedeš už do finále!!!!
Sebamed je dětská kosmetika :slight_smile:

A jinak co se mě týče....vanička :grinning:
3. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
niikkyy, terkytka v pondeli je cvico uz od pul dvanacty
3. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Pinký už to tak bude :slight_smile:. Tak jsem si říkala, že už bych měla na to mímo něco pořídit :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
cernobilko, jojo :grinning:
Já furt nakupuju Dádovi ptákoviny :grinning:
3. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
pinký v létě půjdeme na prochaajdu s kočárkama :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peti,aku mast od sebamedu mu davas na tvar? Maly je teraz vyhadzany, tak neviem, cim mazat. Ale na nejaky sebamed uz reagoval zle - bol v nom hermanek a ten zjavne nemusii.. :frowning2:
3. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
cernobilko: vždy připravena !!! Jinak za dva týdny jedu do Benešova na kyčle, nechceš dát kafčo?

evi: Na obličej nedávám teď sebamed,ale mast, co jsem dostala od doktorky. A jinak doporučuju na obličej konopnou mast, je to spíš krém...je to od firmy mimihelp, Davčovi svědčí moc :slight_smile: Bude mít citlivý ksichtík po mamince :grinning:
3. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Terkytka: taky jedu na cvičení,takže se setkáme tam :wink: jasný,vem korbu,já si vemu jen podvozek..se vejdem v poho :wink:
Míšo: cvíčo od 11,30 už jo? oki tak já budu muset nějak upravit kojení,aby nebyl hned po jídle a před jídlem :grinning:
V kolik se tam kde setkáme?????????????????????????????????????
3. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
niikky sejdeme se tak 11.15 pred levym vchodem je to ten nejvzdalenejsi...
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
já koupu ve velké vaně a hodně vody..taky řval jinak :wink:

holky ten Sebamed musím koupit ten olejíček...mažu tím z lékárny teda..ale vemu i tento :dizzy_face: vyrážku už máme fuuuččččč tuk tuk...tak snad se nevrátí,jen občas máme suchý ouška,ale promastím a je to :wink:

tak za chvíli dostane drobec papů a půjdem ven!na brusle na chvíli a pak kočíkovat :wink:
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
levý vchod? ty joo to je jako jakej??? :grinning:
ten jak tam vejdeš a je interspar? nebo sport? :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
v kolik jak já vyjedu? mazec jako :sweat_smile:

hele budete tam pak některá kojit? ja budu muset asi
3. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahojky já dneska nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

černobilko ahojky-já teda s tim kyblíkem-měla sem ho u Oliho a naprosto super, Oli ho miloval a líbilo se mu to, teď julču koupeme ve vaničce a řve jak tur at dám hodně vody, málo nebo ve velký vaně prostě ječí, kyblík už nemám tak to nemůžu zkusit, jesi by se to nezlepšilo, já mám s kýblem dobré zkušenosti :wink: používali sme asi do 6. měsíce
3. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
niikky jo jo vchod do intersparu, taky tam budu muset nakojit, minule byl hladovej jak vlk :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Nik, proč si neodstříkáš do Stromovky? Já vozím odstříkaný (když nějaký mám) a pohoda. Já nerada vytahuju kozy na veřejnosti, páč nesnáším, jak občas nějací dědkové čumí :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Evi: jak jsi to myslela s tou polohou?? ležíš na zádech nebo sedíš?? Mě se to zamlouvá :sweat_smile: :sweat_smile:

Terkytko: jezdím s kočárem je to o mnoho lehčí než bez :grinning:

černobilko: já mám sice vaničku, ale na další si určitě pořídím kyblík :wink: řekla bych že je lepší :grinning: to by ti řekla Matilko...

Ron: tak jste se domluvily na pondělí?? Mohla by jsi mi do IP napsat adresu? Jinak můžu někoho nabrat cestou :wink:

Nik: mě se to kojení také nevyhne :wink: :wink:
3. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
peti to je fakt.odstrikam asi......dik za radu.....mam zmrazene taky.hele a nezkazí se to? když to pak budu vozit v kočáře třeba 2 hodinky?????

Míšo tak před vchodem jo? OK......už se těšíme :wink: snad nebude malej protiva

Jes: jdeš taky cvičit???jestli ano,tak já pak cestu znám k Ronie :wink:
3. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
jes: lehneš si na záda a malého si položíš na sebe
3. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky vemte někdo teufinku :wink:
3. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
to bud JEs nebo Misa.já mám Terku :wink:
3. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Nikky, PA mi říkala, že se to nezkazí :grinning:, čerstvě odstříkané spotřebovat do 3 hodin, z lednice do 24 hodin, z mrazáku do 3 měsíců. A dobrej je termoobal, já mám od AVENTu, kupuju od jedné paní z MMB za 500, vozí to přímo z Anglie.
3. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
http://petamar.rajce.idnes.cz/Davidek_-_6.tyden/#

Holky, na konci Davča s Aduš. Sluší jim to spolu, žejo? Si hráli včera na hodná miminka :grinning:
3. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.