• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
míšo super že to máte za sebou,my až v červnu..jsem zvědavá zda bude reakce :pensive:
29. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
mne taky přijde zrovna tahle důležitá. Já mám strach jít do ní hned spolu s hexa, ale uvidím co mudr. v ponděli jdeme...možná nás nebude ani očkovat, protože to očkov. po tbc se mi moc nezdá.
29. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Prior, Peti - tak ak zajtra pojdete do Riegrovych sadov, dajte mi vediet, ked vyrazite.. ak budem stihat, tak by som tam Prioritke doniesla zvysok toho Nutrilonu..
29. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
momonka, tak dej pak vedet, jak se k tomu stavi tvoje mudra
29. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
Peto: tak jo, pristi tyden bych mohla ve ctvrtek
Miso: ja jdu na Hexu v utery, tak se doktorky zeptam na ten Synflorix.
29. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz
Dobré ranko..

tak jdu oznámit,že dneska jsme se neposrali :grinning: káknuto měl,ale v pohodě,dala jsem i pleny 3 na noc!
Miláček vstal v 6.30,najedl se a zas spí,já ho nepoznávám,snad je v pohodě,jíst moc nechce a furt spinká :pensive:

Jukněte do alba na mého chytrolína...ta fotka ve vaně,fakt moc inteligence nepobral..to bude polda jak vyšitej :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
já sem četla, že právě je šetrnější to píchnout s hexa rovnou tak do toho půjdu, přijde mi blbost překonat jednu případnou reakci a hned další...lepší najednou a bude :slight_smile: ale nevim jesi nám bude chtít píchnout hexu s ohledem na ramínko asi ještě ne

nikky super, to je šikulka :wink:
30. dub 2009 v 08:20  • Odpověz
Ron lepší najednou jo?já se na to příští týden optám DR.hlavně fakt nevím co vše dát.
co toho meningokoka?

Jo a hele je normoš že má teď období že víc spí a míň papá? :pensive:
30. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
nikky já meningogoka nedám pač stejnak na ty nejhorší vakcína není..dám jen synflorix
30. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Nik: u nás se také míň jí - kojím jen tak 5x za den což je tak polovina :sweat_smile: ale to spaní :confounded: Nemůžu ti Jarouška šoupnout, aby jsi ho to také naučila? :grinning:
30. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás se jí stejně. Prsa mám ohlodaný a lahvičky sterilizuju snad 10krát denně. A hlavně Davča nechce bejt v ohrádce, pořád si chce hrát...už mi dochází inspirace co zpívat :grinning:

Evaviki: U nás teď prší, jestli to nepřejde, tak to dnes odpískám :frowning2:
30. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Petro ty furt sterilizuješ? já pořádně umejou a tak ob 3 dny dám do tablet

Jes: hehe dej,třeba to dovedu.Jakub teď furt spí..teď teda řádí v lehátku a před chvíli pásl krásně koně a strašně se tomu smál!

Překřížim nohy jak mi ukazovala Ronie a frajer se už tomu strašně tlemí a sám se dotočí
30. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky, tak hlasim, ze zatim zadna spatna reakce na hexu neni, akorat vcera spapal dvakrat jen trictvrte sve davky, a usnul v osm, tak jsem cekala, ze se hlady vzbudu o pulnoci a pak co tri hodina a on chrupcil do peti a pk do osmi, tak zatim pohoda, tuk tuk tuk :sunglasses:
30. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Miso tak to je super reakce ne? že spal :grinning: Jakub určo bude vyvádět :confounded:
30. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
Nikky, ja tiez stale sterilizujem :slight_smile:
Misko, super, aj u nas to bolo ok, len bol taky mrzuty. No a vcera mal zvlastny den, uplne otoceny spanok, ale to asi bolo aj pocasim..
Peti, tu teraz neprsi, ale pekne zrovna nie je :confounded:
30. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
já sterilizuji i dvouletému :grinning: jsem trošku extrém :grinning:
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
po každém jídle to sterilizujete? :sweat_smile:
30. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
nik,já sterilizuju po každém jídle, mám ale několik lahviček. Sterilizuju jednou denně i dudany.
30. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
roon ty taky?nebo jen já jsem šílená? :grinning:
30. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
nikky: sterilizovat by se mělo, protože špatně umytá lahvička od mlíka může zanechat nějaké bakterie...nicméně za nás máma taky nesterilizovala a jsme tu v pořádku všichni tři :grinning: Ale jinak se doporučuje sterilizovat do roka věku dítěte. Já sterilizuju i plastvou lžičku, kterou dávám kapky...ale já jsem zas jiná historie, to víme všechny :grinning:

Jinak mám parní sterilizátor do mikrošky a je čupr.

P.S. hračky už nevyvářím :grinning:
30. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojda, tak my máme za sebou naprosto příšerný včerejší podvečer a bohužel se to táhlo přes noc a ještě dnes to není v pohodě. Adrianka včera v pět začala plakat...plakala asi do devíti, mezitím vypila 240ml UM tak jsem myslela, že bude spát minimálně do třech, ale ona už v jednu byla vzhuru...pak ve čtyři...v sedm a v půl devátý znovu. Ted vypila dalších 60ml a už spí, což bych potřebovala taky...se vyspat :frowning2:
Jak na ní koukám, asi z ní bude brzy blondýna :slight_smile: jí ty vlásky strašně světlají ...
30. dub 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
já nemám a tak pořádně umeju a vypláchnu a jednou za 3 dny hodim do tablet milton
30. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Holkyyyyyyyyy....tak ja jsem pak proti vam asi poradny prase...ja sterilizuju jenom tak jednou tydne, ani to ne :sweat_smile: no nam mamca taky nesterilizovala...a zije nas vsech 5 :grinning:
30. dub 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Jinak uz se nam to se Samem krati.V nedeli vecer sedame do auta a frcime zpatky do Prahy.Pocasi nam vyslo uzasne.Cele 3 tydny svitilo nadherne slunicko.....jsem opalena jako nikdy predtim a ruce mam jak debil...nahore opalene a ze spoda bile...jako kdyby mne udili :grinning:

Ach jo holky...Sam dostal spoustu supr oblecku...a taky si je zaslouzi..je uzasne hodnej.Akorat nas porad boli brisko a trapi prdiky.No..nedeli by to melo odeznit, pac budeme mit 3 mesice :wink: tak uvidime...
30. dub 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Uspavani....
neco mne napadlo.Holky, mne Sam taky nechtel usinat sam....nam vsak pomohla zmuchlana plena na obliceji.Ze zacatku, jsem dala dudlika...pritlacila plenou ke ksichtiku a pevne objala malyho do naruce a takhle usinal...pak jsem ho takhle ukladala s plenou k obliceji i do kocarku...a ted mi takhle automaticky usne vsude...jakmile dam dudlika a plenku...usne mi i sam v postylke...jako ted!!!!Tak to treba zkuste, za pokus nic nedate....

Navic mi kazdy rika, ze nase zimni deticky miluji tmu a kdyz se zachumlaji do pleny, pomaha jim to.Samozrejmne, kdyz mi usne a vyplivne dudlika, vim, ze je tuhej, tak se priplizim, odlozim plenu i dudlik..a je to!!!!Tak snad to vydrzi a treba zabere i u nekoho jineho :wink:
30. dub 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikkyyyyyyyyyyy si mě fakt dostala..já nestrelilizuju vůbec, jen pár týdnů na začátku po každým krmení sem to šupla do tablety, ale ted vůbec nikomu nic nesterilizuju, stačí umejt jarem a důkladně opláchnout horkoou vodou a nechat volně uschnout-dávám na mřížku dnem vzhůru, aby to pořádně oschlo. Podle mě je to zbytečný a bakterie jsou nutný pro zdravý vývoj každého dítěte-jeho imunitu myslím :grinning: jako můžete sterilizovat horem dolem, ale bakterie jesou po miliardách všude a až začnou děcka kdeco olizovat tak budete dělat co? U dvouletýho mi to přijde jako úchylka :grinning: :grinning: :grinning: momo fakt se na to vyprdni-my teda chodíme na místní písek, kde serou kočky a pak mu budu něco sterilizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
s usínací plenou souhlasím,ale fungovala jen u letního Oliho, Julča to nesnáší-přece nebude ta její nádherná tvářička pod nákým hadrem že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
:grinning: já vím, říkám, že jsem extrém...samozřejmě Miki strká do pusy kdeco a občas i spolkne :frowning2: (jako třeba balonek, ale ten naštěstí vyšel stolicí), ale láhve sterilizuji :grinning: no už bych s tím mohla přestat.

tu plenu přes obličej zkusím,díky za tip. jdu hned vyzkoušet.
krásné odpoledne
30. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ronie...pry hadr .... :wink: u nas je to poklad k nezaplaceni :grinning:
30. dub 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
sem přidala fotky-kdybyste chtěli vidět jak vypadá vojtovka v praxi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.