• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ronie...no to je husty....dobry sado maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :grinning:
30. dub 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
jinak bych te takhle chtela videt cvicit se Samem...by ti tu nohu ulomil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
ronie:Olik na bagru kouzelný :slight_smile: a Julinka už je pěkně velká..vojtovka drsná, fuj
30. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
no a ty by sis měla zkusist cvičit s Julčou a zjistila bys že má možná větší sílu jak tvůj synek-tu nohu sme museli přidat teĎ při poslendí kontrole pač rukama a hrudníkem už sem jí neudržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona se holka nezdá, rozhodně si ale věřim, že bych to se Samem zvládla a ty taky :wink: :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
ronie ta fotka s vojtovkou skoro vypada, jak kdyz se chces julinky zbavit :astonished: :wink:
30. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ronie: tak to je síla :D zrovna nás Dr. poslala také na Vojtovu metodu, tak to se máme na co těšit :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
holky ale to fakt tak jen vypadá-koriguju si jak moc kde budu tlačit-nemá žádné modřinky, je jí to jen sakra nepříjemný, mě bolej teda všechny svaly, ale aspoň krásně posiluju s ní a není v tom sama broučková moje :dizzy_face: a hlavně za ten skok co udělala a jak se zlepšila to fakt stojí, ale jesterko hlavně až začnete cvičit-nesmíš z toho bejt smutná-fakt je nic nebolí, jen je jim to nepříjemný, řvou jak paviánci, ale při vojtění je potřeba klid a pevné rozhodnutí maminky-mimča všechno vycejtěj-takže já si u toho pěju jak slavice a po cvičení jí chválim jak je šikovná a jak bude teď hezky spinkat po takovém fitness :grinning: :wink:
30. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
přirovnávám ten jejich řev tomu, jako kdybys sprostě nadávala v posilovně, že se na to můžeš... :grinning: :wink:
30. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
holky, jinak ohledne meho mlicka, nevim jestli zabira piskavice nebo elektricka dvoufazová odsavacka, nebo obojí, ale pouzivam oboji asi treti den a dneska bude mit vojtisek dve davky mlicka ode me, pred tim jsem byla rada, kdyz jsem vymackla jednu :slight_smile:

terkytko chce objednat tu piskavici? dneska jsem byla v tom kramu a pan mi rekl, ze mi to pres email objedna
30. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
ronie: vypadá to fakt děsivě a vzhledem k tomu, že jsem byla u jednoho cvičení přítomna...zní do ještě děsivěji (myslím ten Jůlinčin křik), ale chápu, že je to potřeba....jsem ráda, že tohle cvičit nemusíme. Malá se točí na obě strany stejně, když pase obrací hlavičku na obě strany, krásně na všechno reaguje...

Jo a přidala jsem nějáké fotečky(konečně) tak jukněte jak rosteme :slight_smile:

Míšo, pískavici - myslíš jen ty semínka nebo ty tabletky??? Jinak na Tebe pořád myslím s tím čajíkem, ale vůbec nevím kdy se domů dostanu :frowning2: ...snad za dva týdny!

Jo a včera jsem Adriance přitáhla kolotoč, tak dneska na něj vydržela koukat hodinu a pořád si s ním povídala, smála se na ty zvířátka...je to šikulka :slight_smile: Kamkoliv přijdeme, každý se jen diví jak je šikovná - čilá, jak krásně povídá, reaguje...což mě samozřejmě jako mámu těší :slight_smile:

Teuf: tak super, že budeš už v Praze, přijedeme s Adriankou kočárkovat :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
Ron ja vedela ze ty se mnou budes drzet basu s tim sterilizovanim:grinning: ja mam zvlast houbu na to,at to nemeju tou co drhnu nadobi a davam okapat na tacek s mrizkou taky.
Na fotky juknu doma.
Teuf nekecej s tou plinou,ty ho chces proste udusit a on pak spi :grinning:
kuba chrni jak zabitej od te doby co je sam v pohoji.ma tam i vetsi tmu.do loznice sviti lampa.a vecer od 5 nespi a v 8 usne jak zabitej!
30. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
A chci sraz a vylet nebo neco.pac z toho krouzeni kolem baraku taky mi brzo svihne.uz vim kdo kde co ma a kde jaka mama bydli,fakt polda:grinning: mi tady jebne.
30. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
Miso tak super ze je mliko.ja uz to neresim.3 dnx uz jsem neodsala.jo vcera malinko,pac me teklo mliko,ale pak mi rupla odsavajda:grinning: tak jako v poradne pristi tyden oznamim ze jsme plne na UM a jsme spokojeny.
30. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
niikkyy: co takhle společná prochajda do zoo (třeba???) přidal by se někdo???
30. dub 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
To by slo,ale nejdriv tam musim s manzou,jinak by to neprezil:grinning:
30. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Ron ty bys neco s nama nepodnikla hele?pani halo!
30. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
prioritko mala je kouzelna a musela jsem manzelovi ukazat jak to Adriance slusi ve slavistickym, tak hned ze ma vojta aspon kamosku na fotbal :slight_smile: tu piskavici myslim seminko, piju ho a celkem mi i chutna :slight_smile:

nik tak dojed budem kocarkovat :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
my máme doma taky 2 malé slávisty :grinning: :grinning: (ale dělám si legraci, že kluci třeba budou fandit spartě)
30. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj holky...prioritko...tak příští týden,ju? Sic má být nic moc póčo, ale aspoň budeme mít zasklený barák :grinning:

S tím sterilizováním má zřejmě Ron pravdu, ale zas nic mě to nestojí a mám z toho dobrý pocit. Nám Davču zas furt olizuje pes, no...tomu se člověk nevyhne.

Mo: Balonek? Nafukovací?

Prioritko: ZOO je dobrý nápad, já jsem tam byla v sobotu a marast...museli jsme parkovat až vzááááádu na louce. To pak člověk pěje ódy na MHD, ale jako od nás MHD do ZOO je to celodenní výlet :grinning: Vůbec ani nevím, jak bych tam jela.

Nik: My jsme se dohrabali k tomu,že Davču budem po koupání dávat spát nahoru do ložnice..s monitorem a chůvou :-/ páč ta anarchie už takhle dál nejde :grinning:
30. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Ale teda dneska jde s náma Dáda na chvilku na čarodějnice. Snad mě neupálej... :angry:
30. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
pet: gumový nafukovací na jeho oslavě 1.naroz. , samozřejmě sfouklý...zjistila jsem to, až jsem jej druhý den našla v plence uplně celý...myslela jsem, že mne trefí :astonished: ...řekla jsem, že to byla jeho prvni a poslední party :grinning:

o víkendu je zoo asi masakr...lepší je to přes týden
30. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
30. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky, zdravíme z Motavy. Cesta sem byla příšerná - dvě hodiny v koloně. Fakt síla. Malá byla zlatá. Já taky nic nesterilizuju. Jednou týdně vyvařím ve vodě a je to. :slight_smile:
Míšo: ty z té pískavice děláš čaj? Já cpu tablety, k tomu ráno a večer dvě lžičky mleté (málem z toho zvracím, jakej je to hnus ) :unamused: a mlíko má malá zatím jen moje. 'Odsávám co tři hodiny a dávám z láhve. Ogsaju tak 120 v průměru na jedno odsátí. A když jsem s tím začínala před dvěma týdny, tak jsem odsála s bídou 50ml. K tomu si vařím ráno a večer čaj z jestřabiny a piju laktánek Jsem pošok, co? :grinning:
30. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
ty a dáš ho pryč z ložnice jo?dobrý :grinning:
taky ho mám na monitoru když je vedle
30. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
nik: pryč z ložnice ho dám až přestanu úplně kojit

Holky, kolik tak přibírají vaše mimča týdně?
30. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
pet to fakt nevím,,já ho nevážim
30. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
kremca a kde to kupujes? dej tip prosim
30. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
ron fotky super..vojtovka vypadá drsně :sweat_smile:
30. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
petronelie vojta ze mesic pribral 750 g a doktorka rekla ze je to uplne ukazkove :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.