• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
míšo: Davča přibral 670 gramů za 18 dní :grinning: a mudra řekla,že je to moc.A je jako lunt.
Přitom kámošce, co má špekatou holčičku pořád říká, jak krásně přibírá.

Tak holky, loučím se a jdu se postavit k žehlení a pak razíme na čarodějky.

Papík.
30. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
míšo hezká fotka :dizzy_face:
30. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
nik diky :slight_smile: jsme vcera kouzlili s fotakem :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
koukám :dizzy_face:
30. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
já jsem taky pro neco naplanovat. Pristi ctvrtek?
Miso: tu Piskavici mi teda prosim objednej, jestli se to da pit :sweat_smile:
Dneska jsem stravila 2 hodiny v mhd, ale chlapi docela pomahali :grinning:
30. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
terkytko, jo jo docela mi to i chutna, asi jsem uz divna, driv jsem bylinkovy caje nesnasela :grinning:
30. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
nikky já bych ráda podnikla, ale zoo je na celej den a to se sama bojim, že bych to psychicky nezvládla a navíc si přeci jen úplně nevěřim na cestu autem-i když sem tam už byla několikrát, ale vždycky s Jurou :stuck_out_tongue_closed_eyes: PřijeĎte holky vtýdnu zase k nám :wink:
30. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
ve čtvrtek mám poradnu ráno a pak pokud nedojede máma jsem volná

Ron ráda zas dojedu :wink:
30. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojte holky,

vim ze sem uz nejak nechodim ale potrebovala bych poradit. Mala ma ted asi 3 dny vecir hysterak (obcas i pres den) a nejde utisit ani prsem - trva to max 10 minut ale ja absolutne nevim cim to muze byt. Zacalo to az ted. JIm co vzdycky, teda jeden den jsem mela zeli v salatu tak jsem myslela ze to budou prdiky ale ono se to dneska opakovalo zase a to jsem schvalne jedla jidla ktera nenadymaji. Navic strasne par dni uz slinta a cpe si ruce do pusinky. Nemyslite ze by to mohla byt nejaka priprava na zouby - popripade co na to zkusit? :frowning2: DR rekla ze to budou asi prdiky ale to se me nezda - celou dobu na to netrpela a vyvadi az ted :unamused:

Mockrat dekuji za kazdou radu. :wink:
30. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jaaninko, ja si tiez myslim, ze ju boli brusko.. Skus par dni davat babycalm, alebo sabsimplex a uvidis.. Slintanie a cpanie si ruk do pusinky je bezne, mne to maly robi uz straaasne dlho a zubky zatial ziadne. :grinning:
30. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
mne teď zrovna tenhle týden začal dělat, řev, odmítá prso, cpe si pěstičky do pusy, dudlíky nechce a slintá...
.zkoušela jsem i UM, nechce...tak já taky počkám na rady :wink:
30. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Ahoj janinko: taky si myslím, že na zuby je ještě brzo...
koukám, že máme úplně stejný náušnice, už 14 dní :grinning: (jsou po mně)
30. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz
Holky diky ale ja si nejak myslim ze prdiky to nejsou. Sab simplex jsem davala jen ten den po tom zeli a ty zabraly ze se nekroutila ale jinak fakt jim to co driv a to ji nikdy nevadilo. No jak pise momonka - v tu chvili kdyz ma hysterak nechce ani prso, ani dudlik, jen ruce si cpe do pusinky. Zkusim dneska teda kapky, ale moc tomu nadeji nedavam - vim ze je na zoubky jeste brzy ale jestli to treba nemuze byt jak se to na ne nejak pripravuje ci co ja vim. Jinak prdi a kaka porad stejne jako driv a kroutit se nekrouti - jen jak jsem mela to zeli tak se chvili kroutila. Jinak v noci spi krasne - 7h vkuse a jako by nic - vetsinou tohle chytne nez jde spinkat - kolem devate-desate. :confounded:

Terkytko: ju tak mame stejne nausnicky - ja chtela pomenky. Mela jsem srdicka ale ty se nekomu darovaly v rodine takze uz je nemam - tyhle kupovala babicka s tetkama a je fakt ze ty pomenkove se me porad libi nejvic :wink:
1. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, jak jsem psala do icq, mě to Davča dělal týden vždy ve stejnou dobu, tak 15 minut. Já mu tedy na bříško zatím nic nedávám, vždy mu ho promasíruju a myslím,že to ani bříško nebylo, možná na chvilku zaražený prdíky, ale to by nedělal ve stejný den vždy ve stejnou dobu. Bude to asi nějaký rozmar, prostě se někdy vztekne. Je to většinou před koupáním nebo před spinkáním....třeba to patří k růstu, vždyť jsou s Melčou stejně staří a stejně těžcí :grinning:

Jinak terkyt, myslím,žes to byla Ty..kdo se mě ptal na hračky, co pořád kupuju :grinning:
No Davča hračky miluje a vyžaduje.Hrazdičku má asi tak měsíc a krásně si s ní vyhraje, on už vyžaduje hodně pozornosti a spát přes den ho nebaví. Dáchne si tak na chvilku, pak začne broukat, máchat rukama a líbí se mu když hračky na hrazdičce vydávají zvuky - chrastí a hýbou se. Zajímavé, že ho z té hrazdičky zajímají jen "nějací oblíbenci" :grinning:

Pak kolotoč...nejdřív měl takový s jednou melodií - Eliškou...a točili se tam plyšoví zajíčci. Ti ale pro něj nebyli dost zajímaví. Pořídila jsem tedy kolotoč s žirafou a zvířátkama od Fisher Price a ten miluje. Hraje 5 melodií, celkem 8 minut, zvířátka jsou krásně barevná a Davču moc baví.

Pak máme hodně plyšáku, co cinkají a houpou se, začíná do nich taky bušit :grinning: A tak no. A tento týden jsme objednali houpačku od Fisher Price, lehátko ho nebaví, on se pořád potřebuje hýbat, už se přetáčí a je dost motoricky aktivní, houpačka ho na chvilku uklidní a zase hraje melodie, z čehož je manžel na větvi...poslouchat to pořád dokola, ale mě to neva a Davča to miluje :grinning:
Taky má rád takovou barevnou plyšovou housenku od babičky, ta se ale nedá zavěsit, tak jí všude s sebou tahám v kabelce :grinning:
1. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
HOLKY? Můžete mi poradit? Jsem teď celkem vyjukaná. Zkouším malému snížit dokrmy....dávám mu večer, pak v noci, a od rána je bez. Dávám mu jen prso....zatím to vypadá, že je v pohodě. Spí...nebo si chce povídat, ale neřve hladově.
Tak si říkám..jestli jsem mu předtím nedávala moc...no jsem taková jako bezradná....
1. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Pet, tak třeba mu to teď stačí a třeba se ti začalo dělat víc mlíka...máš tu váhu, tak víš kolik vypije? Nebo kojíš častěji?...jestli neřve hlady, tak bych to tak nechala, to by byl ideální stav, kdyby ses rozkojila :slight_smile: ...nebo prostě za chvíli začne řvát hlady a třeba si zatím bere ze zásob, co má nastřádáno :wink: Nevím, ale jestli to takhle zatím zvládá, nechala bych to tak.
1. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Já mám pocit, že ta naše holka je líná, vy tu všechny píšete, jak krásně pasete hříbátka a my teda u toho jen řveme a ryjeme :sweat_smile: Jako když si ji dá manžel nad hlavu a drží jí ve vzduchu tak ji drží v rovině s tělem někdy ji i zvedne, zkoušela jsem dnes míč a jednou docela dobrý a podruhé jen olizovala balon (až pak jsem se zděsila, jak musí být špinavý, tak jsem ho rychle vydrhla, chudák si musela slízat pěknej sajrajt...jsem blbá :angry: )
Při říhání přes rameno hlavu drží a když si jí položím na kolena opřená třeba o gauč - na nakloněnou rovinu, tak se celkem taky snaží.
Ona všeobecně na bříšku je nerada, takže to jí asi taky vadí....
Ono je taky blbý, že když je vyhajaná a napapaná v nejlepší náladě, tak jí na to břicho nechci dávat, aby po jídle neblinkala, takže pak jí dávám když už je vlastně zase unavená a v horší náledě.
Ronie, jsou na to cviky nebo jen prostě furt dávat na břicho a vydržet ten řev (na jak dlouho?)
1. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
šárko hlavně vydržet-nebude to trvat dlouho, ale fakt dávát furt a na rovné pevné podložce bez deky-aby se jí to nehrnulo, i po jídle-já to dělám tek, že dávám jíst až před spaním, po krmení už jde prostě spát :wink: JInak je dobré to válení na balonu ze strany na stranu a pak to cvičení otáčení na bříško nakročením a navalením na bok-na boku nechat balancovat a pak nechat dotočit na bříško :wink:
2. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Tak co podnikáte v takový krásný volný dny? Manžel se pořád učí na atestaci, fakt hnus, ještě 17 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že mám naše, včera mamka hlídala a já jsem byla s tátou plavat. Dneska uklízím (lepší počasí jsem si vybrat nemohla), zasadili jsme muškáty na balkon a večer jdu na oslavu narozenin kamarádky z práce a na chvíli na 80´s party do Lucerny. Mám v ledničce odstříkáno na noc, Mariánka dostane z lahve. Nevím, jestli te´d nemáme por změnu 3 měsíční spurt, kojím docela často a nějak už toho mlíka není tolik, třeba tomu zase pomůže pivo večer na oslavě. :grinning:
Péťo: určitě jsi nedávala moc, Davča má normální váhu, na doktorku kašli, vyžraný dítě vypadá určitě jinak :wink:
s hračkama se u nás teprve začíná, hrazdička slaví největší úspěch, občas už se do ní strefuje cíleně. Já bych si už nejradši hrála s Legem Duplem, máme už koupenou zoologickou zahradu a já se na ní těším snad víc než M.
Manžel se zase těší, až si bude M. hrát s jeho traktorama :grinning: Až mu ulomí zrcátko, tak se bude divit :grinning: Tö si ještě počkáme :grinning:
Včera jsem koupila Tesco pleny, měli je v akci, vypadaj docela dobře.
Zítra máme poslední plavčo ve vaně a v pondělí už hurá na bazén. To bude mazec, snad to celý neprořve. Musí být vyspalá a hlavně najedená, to nevím, jestli se mi to s těma mejma zásobama mlíka podaří :sweat_smile: Ale i tak je to úspěch, zatím jsme ani jednou za 3 měsíce nepřikrmovali.
2. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
terkytka: já tesco pleny používám a jsem spokojená. Akorát jsou trošku tužší a větší než huggies, ale mají vvzadu gumičku a drží. V bazéně je to super. Chodila jsem s Nikčou. Pokaždý - sotva smočila nožku, už byla zakaděná. :grinning: Proto jsou nutné plavky s gumičkami. Ale jinak je to príma. S Týnou plavu bez instruktorky sama ve vaně a už krásně plave i na bříšku, a to ji podpírám jen pod hrudníčkem. Akorát se s ní sama zatím nepotápím. Na to má čas do bazénu.
Já taky nepřikrmuju. Mám ted mlíka dost i si mrazím. Akorát bohužel Týna nesnáší prso. Jak jí ho dám k puse, dostane amok. Tak odsávám. No, hlavně, že má moje mlíko a stačí jí. Denně ze sebe vydojím skoro litr. :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojky my máme zase trápení-Oli má průjem a oprudil se mu zadeček a on fakt trpí-nejhorší bylo že mu to Jura otíral vlhčenýma, chudák malinkej řval bolestí :pensive: tak sem rychle zasáhla a už jen sprchujem a sušíme a mažeme ohromný vrstvy zinkový masti od nivey, ale nestačí to-co mám ještě koupit-Imazol??? , Blbý je, že Oliho s tim průjmem nemůžu nechat bez plíny vůbec, nemá to nijak extrémně vodový, spíš to bude z jídla (začal jíst syrovbou zeleninu a furt něco celozrnýho)než virosa, teplotu zatim nemá, ale ten zadeček je špatnej a on fakt pláče bolestí a bojí se toho omývání a sušení atd, četla sem o fénování, aby to rychle a pořádně uschlo tak to zkusim, ale obávám se že to bude scéna pač se bude bát :pensive: Je mi ho děsně líto, taky je problém s dietou-nechce nic co na průjem zabírá, dostal mlíko low lacotse s kaší proti průjmu ted na noc, tak snad se mu to do zítra zlepší, ach jo měli sme jet na výlet a budem doma a trpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte někdo ještě nákej tip nebo radu-kremci-nemáš zkušenost? Hrozný je jak už umí říct au, takže srdceryvně pláče s pořád auauau :cry:
2. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky.
Ronn chudínek Oli :frowning2: :frowning2: to musí být fakt na palici,bobínek malinkej.Musí to kurevsky bolet jako..tak snad průjmík brzo ustoupí a bude moct lítat bez plenky a zadeček se zahojí!
Jinak já radu nemám,neznám,tak nevím :frowning2: Co mu to otírat.nebo oplachovat nějakým odvatem z bylinek? heřmánek vysušuje ne? ( fakt nevím,jen plácám co mě napadlo :sweat_smile: )
3. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahojda Ron. Jaroušek byl také opruzen ale strašně moc až měl otevřené boláky a jediné co zabralo na 100% už pomalu hned ji IMAZOL... Držím úpalečky ať prďolka je drzy OK!!!
3. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
ron: nás to bohužel dneska potkalo taky. Nevím z čeho. :frowning2: Mažu rybilkou a zítra se chystám koupit imazol. A větrat. Já nechávám Týnu nahatou, aby jí prcka větrala. To je na to úplně nejlepší, protože to může dýchat a rychleji se to zahojí. Jinou radu nemám, bohužel.
Mně zas Týna dneska nechce jíst. Cucá to po padesátkách, někdy jen 40ml. Fakt zábava.
3. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
jak vypadají ty cviky na pasení na míči? jen houpete ze streny na stranu?
3. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
krem, ronie, chudinky malí, to je asi tím teplem, to větrání je fakt asi nej. at se to spraví....odsávám, tak nezvládám některé háčky :wink:
3. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak já hlásím svou první mrchu...ach jo,jsem z toho nějak rozhozená :frowning2:
A to jsem měla jít ve středu na oknologii s čípkem a půjdu do prdky,to zas bude keců až se budu přeobjednávat,ty sestry jsou kravky tam!

Terko,Míšo jdete cvičit zítra?
3. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj maminky,
zdravíme vás, jsem tu jen na skok, Davča chrupe.

Ron: Chudáček Oli, Davídek byl také opruzelý z plenek, nám tedy okamžitě zabral Bepanthen. Teď jsme zas plynule přešli zpět na Rybilku. Držím palečky,at to brzy přejde, chudínek malej :frowning2:

Jinak dnes Davča začal uchopovat hračky na hrazdičce. Tak máme další pokrok :slight_smile:

Tak zas jdu, huláká mi tu chůvička.

Pa a hezký večer.

P.S. Šári - akras, napiš mi prosím Tvůj mobil do IP...ozvu se TI, pojedu tenhle týden do práce :wink:
3. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Peti super,my už hračky berem o 106 a cpeme je do pusy :grinning:

Taky jsem mu povlékla čistě peřinky a on na to koukal a pozoroval nové medvídky.čučel tak divně,že to je něco jiného než předtím a pak se na ně smál a ručičkou na ně šahal..je to miláčekkkk.Jo a začíná pěkně povídat,jako vydávat zvuky,fakt sranda :dizzy_face:
3. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Nikky, vy jste cvičili na tom míči, Jak?
3. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.