• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
položila na balon,chytla za stehýnka a válela ho pomalu ze strany na stranu a pak dopředu,aby ho to nutilo zvednout hlavu a držet...a asi pomohlo,pase jak divej a přetáčí se na záda :angry:
3. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Niky, my máme zítra první plavání, tak cvičení vynechávám, nevím, jak to budu stíhat, uvidím zítra.
3. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoj holky,
tak krásné počasí je pryč :frowning2:
Ronie: co Oli, už je to lepší? já bych stejně jako holky použila Imazol nebo ještě Pityol je dobrý.
4. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahooooooooj holky...takze jsme zpet v Praze.Maly spal celou cestu....od 18:00 do 01:00, pak jsme dorazili domu, dali sunar...a spal do 06:00....pak jsme se uuuuzasne pokadili....a hrali...a ted jsme dali znova sunar a spime :wink: Holky....ja mam snad cizi dite :grinning: jsem stasna...Sam je uzasne hodne mimi!!!!tuk, tuk, tuk :sweat_smile:

Stve mne tady to pocasi...na Orave bylo cele tri tydny nadherne teploucko....slunicko...i dneska rano od 6 je tam vzbudilo slunicko..a tady prijdeme do deste :cry: no neva....ale toho deste by se zislo taky na Orave...pac je tam vsechno az moc suchy :confounded:

Tak jo Zlaticka....ja jdu pomalu ale jiste vybalovat a taky uklizet...pac MM byl tady sam 3 tydny....tak si umite predstavit...jak to tady vypada :angry: :grinning:
4. kvě 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky je to lepší, sem tam to skončí i v nočníku, dneska ráno to už nebylo vodový, zadek mažu tím imazolem a přes něj ještě zinkovou niveu a už je to lepší, ach jo je hnusně a nudíme se doma, Jura je tu taky ten má rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
teuf vitej zpatky, neboj pocasko se umoudri, taky jsem si zvykla na to slunicko, vojta byl od rana do vecera venku :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Misulo...diky....my taky byli furt ven...tak jsem zvedava...jak to veme Sam...kdyz budeme muset sedet doma :sweat_smile:

ronie...chudacek Oli.....ale je to chlapak..a zvladne to.Kamosky maly mel neco podobnyho a jim pomohol nejakej krem od biodermy.Tak at jste brzy fit cela rodinka :wink:
4. kvě 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky nemám čas se moc chodit,včera měla malá zase takový boleníčka, že jsem myslela, že pojedeme na pohotovost, nakonec jsem zkusila rourku a pomohlo to, ale stejně byla úplně hotová ani od mě jíst nechtěla, tak jsem musela odstříkat a dát jí to s flašky, ukllidnila se až po koupačce a večerním jezení. Měla úplně zelenou stolici, teda spíš vodu a hleny, tak jsem šla k Dr., že to už není normální ty bolesti a řekla mi, že ji mám v noci budit a dát jí najíst,že je pak moc hladová a napere to do sebe, ona to do sebe napere i když jí budu budit, jsem ráda, že si odpočině v noci a vyspí se, tak nevím.
4. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Tak jsme dneska odpoledne absolvovaly první plavání v bazéně, byly tam jenom tři děti, Mariánka samozřejmě nejmladší, ale byla to paráda, je znát, jak plaveme ve vaně každej den,i otužování už bylo v pohodě. doma někdy pobrekává, tady se jí moc líbilo, že jsem byla ve vodě s ní a vlastně jsem jí skoro pořád nosila a houpala nebo vozila, jednu dobu se i hlasitě rozchechtala (na Jede, jede poštovský panáček :grinning: ) Tak jsem z toho celkově nadšená.
Předtím tam byly starší děti, ty už se skvěle potápěly a na odpočítávání se odrazily a plavaly kus ke stěně bazénu samy, no nádhera.
Míšo: co tu pískavici, máš pro mě?
4. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
terkytko, pry bude ve ctvrtek :slight_smile: jinak ve stredu jdeme na besedu ohledne plavani, ale budeme plavat na libusi, je to pro mě ohledne parkovani lepsi nez vinohrady, ale mohly jsme zase chodit spolu :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
holky, mam pocit, ze Vojtišek na muj v kus nejak moc spinka, nevim jestli je nemocny, nebo je to pocasim, nebo je to normalni

vcera usnul v 9 vecer, vzbudil se ve 3, usnul v pul 4 a vzbudil se v pul 8, pak usnul v 9 na pul hodinky, pak usnul v 11 v aute na pul hodinky (to by mě spis prekvapilo kdyby nespal :slight_smile: ), pak usnul v 1 a ja ho vzbudila ve čtvrt na 3, usnul ve 3 a vzbudil se v 7 večer a ted uz zase od 9 spi... mezi spanim, si hrajeme, on se neuveritelne hybá, ruce a nohy ma neustale v pohybu, nebo je na brisku a pase

je to normalni a ja jsem jen moc vsimava?
4. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Misko, Sebino mal taky spaci den cca tri dni po ockovani hexou.. Neboli ste teraz nahodou na ockovani aj vy?
4. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj holky,
my dnes byli na očkování 1.hexa, tak jsem zvědavá na reakci, a to jsem myslela, že jej nebude očkovat kvůli reakce na TBC..to je prej ok reakce.
ptala jsem se na synflorix a doporučila mi jej, stoji 1600Kč a ona to neočkuje zároveň s hexou (mám zavolat jaká bude reakce a domluvíme se na termínu)

Evi, ohledně toho tahání do sedu ti řekla sestra ta starší, že ano? (ona tam chodi asi jenom vypomáhat,když mají teď hodně novorozenců). Mne to řekla rovněž! oznámila jsem jí, že to rozhodně dělat nebudu a pokud vím, tak by se to dělat nemělo!

Mišo, pokud ti jinak přijde v pohodě? nepláče, hraje si, tak si myslím, že je to normální.
4. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Moni -jj ta starsia :slight_smile: Tentokrat som to nekomentovala, odkyvala a do sedu netaham :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Míšo: tak díky moc, já příští pondělí na cvičení půjdu, protože máme odpoledne vítání občánků a plavání bych nestihla, ale cvíčo jo, tak jestli tu pískavici pro mě mít budeš, budu vděčná. Nějak to mlíko taky ubejvá. Mariánka taky hodně spí, vstáváme teď až třeba v deset, pak prospí skoro celý odpoledne, dneska jsem ji budila v osm, aby se trochu hejbala a spala v noci, tak šla spát až teď v deset. Mám to trochu posunutý, protože sama chodím spát pozdě a ráda vyspávám, vstávání v šest by mě skolilo :astonished: zatím se brzo nevstává :grinning:
na Hexu jdem zejtra, Synflorix mám s sebou a dořešíme na místě, jestli dát najednou.
4. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj holky,

evaviki na hexe jsme byli, ale minulou stredu a to byl spis neklidny, nez spavy, ale vzhledem k tomu, ze je porad usmevavy, tak mozna dospava to obdobi po hexe
5. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, jéééé..já vám závidím ty spací mimča. Ale prý postupem času mají spinkat méně a méně. Davča je toho zářným příkladem, tedy bohužel :grinning: Chodí spát v 8, pak se vzbudí v 1 na papání, pak tak nějak po 5, no a v půl 7 už si chce povídat a chechtá se. Uspím ho dudlíkem tak do 8, ale pak alou vstávat :grinning: Pak spinká přes den třeba tak hodku dvě, v kočáře nebo v autě ale stále...to zas klidně prospí celý odpolko. On prostě nemá rád vysedávání doma..jako já :grinning: Tak dneska půjdem shrabat pampelišky a asi vyrazíme do Krče, pořád se mi zdá, že mu očíčko hnisá.Odpol vytáhnem holky sousedky.

Jinak nám včera dorazila houpačka od Fishera, no super....Davča je nadšen :grinning:

Holky, co je to ta pískavice? Je to bylinka? Ty já můžu...ale tablety nee. A kde se dá koupit? Míšo ? :grinning:
5. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: jsem ráno byla nějáká aktivní a mezitím co si Adrianka broukala v lehátku, vyluxovala jsem, vytřela, umyla nádobí a otřela prach. MM byl totiž včera doma - celý den měl horečky - 39, tak spal v obýváku aby nás nenakazil, ale podle toho to tady taky vypadalo...prach kam se podívám...teď ještě peru. Adrianka spí v babyvaku tak půjdu asi žehlit ...

Jinak noc docela fajn,jen to usínání nám pořád nejde...spaly jsme od 23:00 do 04:00 - kojo - a pak do 8:00.

Peti: tak kdy Tě máme čekat? Zmákneš to tenhle týden nebo až ten příští???
Jo a pískavici maj v jednom obchůdku na Vinohradský, tak pokud by jsi ke mě jela, můžeme tam dojet...je to kousek odtamtud co jsme chodily cvičit...a 100g stojí asi 20Kč :slight_smile: nebo Ti jí můžu koupit (MM se mi tam dneska bude stavovat, taky už mi dochází) a ty si jí pak vezmeš až dorazíš, hmm???

Jinak s tím spaní...my spíme zase hodně málo - tak hodinku a půl dopoledne a odpolko tak max 3 hodinky + za den naspí tak 12-13 hodin, to mi na takovýhleho špunta přijde strašně málo, ale pořád lepší vyrianta je, že spí v noci a přes den bdí, i když je to na palici...kdyby alespoň neplakala, ale asi náš pořád trápí to bříško.

Terko: nezajdeme příští týden někam na prochajdu??? Mohly bychom do nějákých těch zahrad na Praze 1 ... tam jsem nikdy nebyla....
5. kvě 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky.

tak já se přidávám,my dneska hajali od 20-8 super jsem e vyspala,najedl se a zas spal a teď ho půjdu vzbudit!
Dopo spí skvěle,teď už než půjdem tak tak ve 14 hod,tak toho moc nenaspí..ale to už je mi jedno..dopo mám časík na úklid,vaření a super...a dneska nám jsou 3 měsíce..to je neskutečný jak to letí!!
5. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoooooooooj holky.....tak ja taky zaperlim...my spali od 17:30 do 02:00 a pak do 06:00....proste Sam dyl nez do 06.00 spat nebude a nebude...ale diky Bohu alespon za tohle :wink:
Niky....bez toho, aby se poradne nadlabl vecer...a jeste v noci....spat nebude....opravdu si neumim predstavit, ze by spal v kuse jako Kubik...to by mne rano nejspis snedl i lahev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Ali,

ve čtvrtek se chystám na jukandu do práce, tak možná bych mohla zítra, ale potvrdit ti to můžu až večer. A nebo příští týden mám celý volný :slight_smile: A poprosím o tu pískavici....já nevím, kolik se denně užívá...klidně ať vezme manža tedy víc :grinning:

Nik: Co dáváš Kubovi jíst,že spí tak dlouho? Já bych Davču tedy stejně musela budit na prso.Jinak vše nej Kubíkovi k 3 měsícům.

Jo a Ali: To je úplně v pohodě, v knížce píšou, že některé děti spí takhle...a abych pravdu řekla, Davča dá občas taky jen 12 hodin. A někdy celý den. Ale já jsem zas ráda,že je aktivní :grinning:

Chjo, dnes dobrovolně jedem zas na průplach kanálků, jedno očičko je zas ošklivý a fakt mě neba kapat mu do očí furt nějaký srágory.
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
:dizzy_face: takže holky Julča má 6110g/61 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A dneska spinkošila od 8 do půl 5 a pak do 7 :dizzy_face: Přestali sme zavinovat-ze dne na den se jí to přestalo líbit tak sem včera lítala po krámech a koupila spací pytle a moc se jí to líbí :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj teufíku, jééé Tebe jsem dlouho nepozdravila. Kdy se taky konečně uvidíme? Co spáchat prochajdu společně s Alčou? Davča rád pozná nového kamaráda. Jinak Sam spí skvěle a přesně jak píšeš....kdyby spal Davča 12 hodin, ukousl by mi prso a snědl láhev. On když má hlad, tak je agresívní :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ron, Julča je kus ženský SUPER :grinning: No vidíš, a Tobě mudr. neříká, že moc přibíráte. A spací pytle my taky milujeme, nejradši má Davča ten, co dostal od nevěsty. Jen ho minule pos..., tak se válel ve Vanishi a čeká na praní.
5. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, vy co dokrmujete...nebo jste na UM...Kolik dáváte kolikrát denně papat prckům? Já dávám furt 120 a občas mě pak Davča mlátí, tak si říkám jestli nemá málo. Jako na krabici je 180, ale to by mě mudra pak zašlapala do země.
5. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
tak můžem příští týden něco naplánovat, co úterý? nebo čtvrtek? Můžem se sejít všichni, Alčo a Péťi... Co ty Riegráče? Nebo Petřín? jak se vám to hodí?
5. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Petule..Sam vypije jak kdy...nekdy 150 nekdy 120 a nekdy 180.... :wink: ale uz tak nejak vzdycky vim..jakej ma hlad :grinning: Jinak to vis, ze se rada sejdem...staci rict kdy.

Jinak zitra jdu tahat zub...jsem uplne posrana...pac zapal je uz pod 3 zubama...a kor ty stolicky nejdou lehce.Tak jsem zvedava...jak to dam. :sweat_smile: Jo a na hexu mi jdeme ve ctvrtek.

Ron...mne taky sam odmitl zavinovacku ze dne na den....zatim spi pod perinkou...neskopava se...no jakmile se zacne tocit..nebo odkopavat perinu..mam v zaloze pytle :grinning: :wink:
A taky jsem zvedava...kolik mame....no uz ted vim, ze nas zdupe..jak je Sam velkej :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
terkyt: Ráda. Pro mě je důležitý, abych měla kde zaparkovat :grinning: Ale pohoda. V případě Petřína to dám na Anděl a dojdu a v případě Riegračů dám na Floru a dojdu.
5. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ron teda to je kus ženské :grinning: my jdem ve čtvrtek :sweat_smile: jsem zvědavá

Peto...no nic munedávám :grinning: dostane na noc 150 a v 20 hodin jde spát a vstává tak kolem 6.30..dneska si teda přispal,ale pak spí ještě celé dopoledne do těch 11..ted teda už zase spí :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
petroneli Vojta dostava stale 6x denne 120 nekdy na noc 150, mysleno vody bez prasku .-)
5. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.