• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Pardon že vstupuju, jen pro Pet: já dávám malýmu 150, někdy i 180 Nutrilonu a doktorka v pohodě. Před čtrnácti dny vážil 5,5 kg a vůbec mi nevynadala že by moc přibíral nebo tak. Tak si myslim, že když dáš 150 tak se nic nestane. Třeba i trochu nechá, ale zas vypije víc než 120. To si časem vychytáš. Mám zkušenost i se staršíma klukama, taky byli od měsíce na nutrilonu a nikdy nebyli žádní tlusťoši. Takže se neboj mu přidat když ti připadá že má málo :wink:
5. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
ten spánek všem závidím, ale Mati už je hravější a více směje se a brouká si :slight_smile: . Včera poprvé neprořval poradnu a krásně se smál na doktorku.

Pet: z flory do riegráču je to celkem kus. Parkovat se dá přímo u Riegráču jsou tam park. hodiny (v Polské i v Italské)..spíše, aby tam bylo místo.
5. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Holky, já jsem příští týden v Praze pouze v pondělí a úterý...pak jedu k nám na letní sídlo :grinning: Takže prochajdu klidně...v úterý :slight_smile: co vy na to???
Kam půjdem je mi celkem jedno...pojedeme MHD :slight_smile:

Peti: tu pískavici Ti vezmu...dávám lžičku na jeden hrneček a těch lžiček v sáčku je takových 12...tak Ti mám vzít 300g=cca 36 dávek ??? (pije se nejprve ráno a večer, pak už jen ráno)
5. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Pet: tak my teda dáváme max 130ml, protože prostě víc nevypije. Jednou (ale to už je nějaký ten týden zpátky dala 160). Většinou si dá tak 115-120, v noci 125-130, jednou denně dokonce jen 80-90.... prostě víc do ní nenacpúu. Když vypije 100ml, tak už se začíná kroutit a pak jako z milosti tu 10 nebo 20 ještě dá.
Já mám zase furt strach, jestli nejí málo, ale ona je takhle spokojená. Uvidíme v úterý u dr, kolik zase přibere. Minule to bylo trochu míń, ale co, hlavní je, že je takhle v pohodě...snažím se to už neřešit.
Ale my jsme na mateřským kromě jednou denně nutrilon.

Jsem dnes byla náramě spokojená, jak malá dělá po 3 dnech cvičení pokroky v pasení hříbátek. Držení Nad hlavou se jí líbí, pak si jí dám na opřžené nohy - nejdřív je na nakloněné rovině a čumí na TV a já pak dávám nohy pomalu do roviny a krásně vydrží a ani neřve. Na balonu taky fajn, se jí to začalo docela líbit....jen ta rovná podložka hned od začátku ještě nic moc, ale už se aspoň snaží, ale hrubě se jí to nelíbí...tak snad se časem bude zlepšovat i to.
5. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
My spímě od 21h do 2-3-4 a pak tak do 6-7h, pak jí ještě tak do 9,30 udržím u sebe v posteli.
To první spaní vydrží takhle dlouho i když jde spát třeba s 60ml, protože nám z toho usne a je k neprobuzení. Když jí na noc takhle málo, tak se jí snažíme ještě budit za 2h ale nemá to úspěch, spí jak dudek...prostě moc žravá není. :wink:
5. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Terkyt: nejdete na vítání občánků 11.5. v 14,45? Do Písecké brány? My jo, třeba se tam potkáme :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Nikkyy: gratulujeme Kubíčkovi ke 3. měsícům :slight_smile: Jsem si vlastně teprve teď uvědomila, že Adrianka je přesně o měsíc mladší..my máme dnes 2. měsíce. Zítra jí kočičce něco koupím! :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
Prioritko, tak tu pískavici ano prosím toto množství :slight_smile: jsem ti nesmírně zavázána :grinning:

A pondělí i úterý je OK.

Šári, děkuji také za info....vám všem děkuji za rady...hlavně marooshce. On má asi Davča teĎ ten spurt nebo jak se to jmenuje. Jdu ho ven ukočárovat opičáka mrňavého.

Prioritko, blahopřeji Adušce ke 2.měsícům :slight_smile:

Já chtěla dnes po očíčkách koupit Davčovi další obludu Lamaze, tentokrát losa EDU :grinning:, ale nakonec jdeme až ve čt, dnes by nás nevzali.

Tak jdem s kočárem, jsme nabalení jak pumpy, to zas budem zpocení :grinning: Papa.
5. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Pri: díky a princezně vše nej k 2.měsíci :wink:
Já mu včera koupila super kšiltovku...až se vzbudí,tak ho vyfotím :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
mono: Kuba je taky živej,,neskutečně a broukání? to je mazec.....furt si povídá :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
niikkyy: vše nej ke 1.čtvrtletí...Kubíček je mnohem šikovnější, alespoň jak to popisuješ....slintá u toho taky? Matoušek teď začal hodně :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Momo děkujem :slight_smile:
jj slintá dokonale :grinning: když už nebleje,tak je zas poslintanej :sweat_smile:
šikovnej je..konečně drží i krásně hlavu..jsem ráda
Ve čtvrtek jdem na poradnu,jsem zvědavá
5. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
tak to už je velký frajer :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
to jo :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Akras: jasně, v pondělí se tam potkáme, na vítání, kdybych Tě nepoznala, tak se ke mně hlas!

Tak tu procházku necháme na úterý? jestli souhlasíte, tak si dáme sraz ve 14. hodin před Novým Smíchovem venku před lékárnou a půjdem se projít na Petřín, je to sice do kopce, ale třeba jen kousek nebo jen k letohrádku. když bude hnusně, tak můžem jen na Bertramku. Pak navrhuju zajít do Café cirkus, nikdy jsem tam nebyla, ale dá se tam v pohodě kojit a přebalit, maj tam výběr pití vhodný i pro kojící atd. Kdyby bylo hnusně, můžem jít rovnou tam. jestli nás bude víc, tak to tam zamluvím.
http://www.cirkuscafe.cz
Tak kdo se přidá? Piště...
5. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
já nepůjdu...budu mít manžu konečně doma,tak chci bejt s ním :wink:
5. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Terkyt: to já taky nevím, jestli tě poznám, ale třeba budou hlásit jména - tak slyš na Barbora nebo Šárka Hynková. Barča je dost vlasatá - takovej mončičák, to je taky dobrý poznávací znamení.....jo a manžel tam asi přijde s nějakými svými nevidomými žáky (asi se dvěma :wink: ), tak to bude nápadný. Jinak by nemohl z práce.
5. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Ach jo, já bych vždycky tak ráda s váma někam šla, jenže my jdeme na očkování po poledni, tak to se mi jí nikam nechce tahat :cry: ....já vás asi nikdy neuvidím.....aspoň v to pondělí Terkyt a možná Pet ve čtvrtek???
5. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Dnes se Bára úplně evidentně smála nahlas :grinning: to byla sranda...jednou už to udělala, ale nebyla jsem si jistá, ale dnes to bylo úplně jasný :slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
akras: Kubča se taky směje nahlas,až se sám sebe občas lekne....ale hlasitě se směje víc a víc..je to sranda

Kde je Ronie dneska? Co zadeček Oliho?
5. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
niikkyy , kde jsi koupila tu skvelou cepici, shanim ji uz dlouhou, ale maji vsechny velky, nebo ze by mel Vojta tak malou hlavu :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
:grinning: sem tu, ale Jura je stále doma, tak se moc k počítači nedostanu, dneska tu dopolko byla mamča a já u toho mudry a odpol. sme byli s Olim venku, průjem už nemá a zadeček mnohem lepší, zkoušíme stále nočník a začlo se dařit :wink:
5. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
MIso včera v Tescu...maj tam všechny možné velikosti....

Ron tak super.....my máme nějaký průjmík asi...teď to měl jaksi vodové :cry:
5. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojda,

chtěla jsem se zeptat jestli to cvičení na Zličíně kam chodíte je také jiný den než v PO?? Díky :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
Jes myslím že čtvrtek ještě a nebo středa..teď přesně nevím,řekne ti Miška
6. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
čusík :slight_smile:

holky, jasný, úterý platí...těšíme se!
Peti: pískavici MM dneska vyzvedne :slight_smile:

Teda to je venku hnusně :frowning2: Jdu dneska s kamarádkou na oběd a pak do Tesca do Edenu něco koupit Adriance, když měla včera ty dva měsíce :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Nik: Díky.. Příjde mi, že Jaroušek vůbec nechce nic dělat - buďto se mu nechce nebo je nějakej pomalejší :sweat_smile: Tak bych chtěla vyzkoušet to cvíčo jestli bude vůbec nějak tam reagovat :sweat_smile:

Jinak holky se spožděním přeji vše nej nej nej k měsíčním narozkám vašim ratolestem :grinning:
6. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jes: to se ti třeba zdá...zkus cvíčo a uvidíš..Jakub tam teda spíš čumí kolem sebe a cvičím já :grinning:

a díky k přáníčku
6. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
terkyt,počitám s tím...

prior:děkuji nesmírně
6. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.