• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ahojte holky a kluci :grinning: ,
tak mám pocit, že máme super jedlíka, včera mo hoďku po jídle srašně řvala, a že čaj ne, dudlák ne, chovat ne ležet ne, měla 150, tak jsem zkusila jídlo, normálně vytáhla 60 a zkoušela na mě, že jako ještě, ale už byla uřvaná a usnula, jinak jí dělám 150, občas 20-40 nechá, ale minule večer zvládla 180 s úsměvem, takže PETI, vůbec nic neřeš, včera jsme byli u Dr váží 5,6 má 60cm a DR se moc líbila :grinning: .
Teuf: ono se říká, že po 3měsících se mimčo otočí :wink:
Ter: to je paráda chodit plavat, taky o tom uvažuji, malá miluje vodu, třeba i pod vodovodem.
Jinak zdravím všechny, musím letět prcek se vzbudil
6. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojkyy.. teeda, pekne to leti :slight_smile: My uz mame 4,5 mesiaca. :slight_smile: Najviac ma vcera pobavila suseda, ktora ma polrocne mimi s otazko: a kolko ma maly? dva mesiace? Ked som povedala, ze 4,5 pomaly, tak sa na mna pozrela, ci z nej robim blbca, alebo to myslim vazne.. :confounded:
6. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Evi..však on je malinkej...tak to klame :wink:
pošli odkaz na ty vaše fotky..já ho mám na velkém PC a v noťasu ne---dík :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Evi: a co se jí na Sebíkovi nelíbilo :grinning:
Holky, jakko bych o tom nemluvila, teď vysrsla 150 a šílený řev, tak jsem dala dezert 30, zkoušela, že by ještě, ale vysvětlila jsem ji že už nee :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Nikky, link je sebastian.petrhingar.com
Ale posledne tri foto su stare tak 6 tyzdnov, novsie tam zatial nie su :confounded: Neviem dokopat mm, aby ich tam dal..
6. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
zipik : Hmmm, hmmm koho mi to jenom pripomina? Uz to mam! Moje vlastni dite :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes ho merili a vazili a ma 5900g a 62cm. Jist dostava 7x denne a o cca 19 naposledy, a kdyz seste krmeni vyjde na 18 hod., tak v 19 rve jak sileny a tu 120 vytahne i kdyby ho melo roztrhnout :slight_smile:. Pak blazene kouka.
Ale ja dnes dostala misto pochvaly vydrzkovano, ze moc pribral.
6. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
teda Zip to je jedlík :grinning:
my jíme 5x denně..a jí buď 130 nebo 150
6. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
caaaaaaaaau holky.....jsem ostrihala Sama na jezka...tak mame tichou domacnost.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mne se to libi..a je to prakticke...ty dlouhe vlasy uz se mu nedali cesat..furt to stalo.
Jinak..dnes jdu trhat ten zub...a zitra ma maly ockovani...tak se bojiiiiiiiim :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
Zipi: :grinning:

No Davča má dnes kolem 5,60
Jinak papá 120 ml, na večer občas i 150 ml, ale berte v potaz, že já k tomu ještě kojím....někdy pije z prsu, až se zalyká, jindy jen dudá. Tak nevím :grinning: Ale jinak přibírá tak cca plus mínus 300 g týdně. Tedy spíš plus než mínus :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Petule...tak to my pijeme 150-180..jak kdy....jsem zvedava..az ho zitra uvidi...100% mne zdupe, jak je velkej a tlustej...a ja na ni kaslu...pac vim, ze Sam je spokojenej :wink:
6. kvě 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Teu.....mimča se nemaj stříhat do roku :sweat_smile:

ale pěkná fotečka v profilu :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
chichi, stejně tu budem nejtlustší my. :slight_smile: Týna má jistě skoro 6,5kg. V pondělí jdem na kontrolu ve třech měsících, tak jsem docela zvědavá kolik fakt má. :grinning: A to si žužlá ty svoje stovky a stodvacítky. Někdy jen 50ml a málokdy 150ml.
6. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Niky..a proooooooooooooooc? :astonished: pani...on ty vlasy mel uz 5 cm....!!!! :confounded: a ty supinky na hlave takhle pujdou lip vycesat :wink: Nebo jsem mu tim nejak ublizilaaaaaaaa? :frowning2:
6. kvě 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
ne neublížila,já jen vím,že mi i kadeřnice říkala,že né do roka...tak já nevím..
hoď fotku..jsem zvědavá

Kremca: my jdem zítra,tak jsem zvědavá kolik máme :wink:
6. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
nik: to je pověra :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
Niky...neda se mi zmensit..ma cubka 3,67 mb...a nejde mi to pres google zmensit..neumite to nekdo?Ze bych vam to hodila mailem? :frowning2:
6. kvě 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Teu fotkůůů chci vidět Sama
6. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Uff..jsem rada..ze povera....ja uz se na to nemohla divat, jak byl smesny....kdyz mu ty vlasy stali kazdym smerem...a on se chudacek desne poti v cepici...i treba u kojeni..takze tohle mi prijde z praktickeho hlediska skvele.Nejde o imidz!
Holky, to jsem nevedela...ze se rika, ze kdyz ho ostriham do jednoho roku, zkratim mu zivot....to je teda hloupost!!!!Jako kdyby strihani vlasu urcovalo kolik se kdo dozije.Mne ostrihali prvne az v 10 letech...takze ja budu zit VECNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
niky..hod mi maila...do IP :wink:
6. kvě 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Teu, to víš...vyprdni se na pověry :grinning:
Davča je plešatej :grinning: A jinak mu vlasy zesvětlaly, bude hnědooký blondýn :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Petule...no to sam taky...narodil se s totalne cernyma vlasama jak uhel..a uz je ma uplne plave :grinning: nakonec z nej bude modrookej blondak :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
modrookej blonďák je vražedné..kup si pušku :grinning: já jí taky z práce asi vemu,pač ty jeho oči je mazec :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Niky..to jo..a navic Kuba ma dokonale rasy....proste do tech jeho oci te to nuti furt se koukat :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
teufi, tak to se za nim pohrnou ženský i chlapi :grinning:

Jinak teufi hezký oblečky...Samík je frajer. My už vůbec nepoužíváme dupačky, Davča je nechce...chce chodit oblečenej jako velkej kluk :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holkyyyyyyyyy...je to normalni..ze se potim a klepu?...asi to bude tim, jak se blizi 18:15...coz je cas, kdy budu sedet na kresle u zubaka :frowning2:
6. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: ty asi nejsi pověrčivá, že? :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Petule....no, pri tom vsem..co jsem v zivote zazila...tak ne....ale kdo vi....zda se tohle jednou zmeni :wink:
6. kvě 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak Niky uz zhledla Sama s novym sestrihem...jakmile zmensim to foto..hodim ho taky do alba.
6. kvě 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
teufi: Držím palečky u zubáka a neboj se. A nebo boj....já když se bojím, tak to pak nic tak hrozného není. Nebojjjjj.Budeme na Tebe myslet!!!

Holky, Davča má strašnou reakci po očkování TBC...ale až teď. Obrovskou červenou bouli...!?!?
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.