• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Petulko..dekuji moc....to bude dira jako krater na mesici..az do nosu..nebo az do oka povede :grinning:
Jinak neboj...takovahle pozdni reakce je pry normalni...kdy jdete vy na prohlidku k dr?
6. kvě 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
teufi,jdem za 2 týdny.Neboj kočénko, bude to v poho. A jinak, přijdeš taky v úterý na naše rande s terkytkou, prioritkou apod? Už jsme se neviděly celou věčnost :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
petule...ja nevim, jeste dam kdyztak vedet...s nama je to tezke, pac sam, i kdyz je uz mnohem jinej.nesnasi cestovani metrem a tramvaji..... :frowning2: buli mi tam jako tur...a lidi pak na mne koukaji..jako kdybych ho mlatila...
6. kvě 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
ale jsem hrozne zvedava.....na Davcu...a samo i tebe :wink:
6. kvě 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
teufi: no ale musí si zvykat...dudu nepomáhá?Já bych tě mohla někde nabrat....ale to bych cestovala půl dne..na ten Prosek je to dáááálka.
6. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Petule..to nee...to je opacnej konec Prahy....Ja neco vymyslim...jenom at je pocasi hezky..... :wink:
6. kvě 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
Tak jo holky...jdu si lehnout k malymu...to mne vzdycky uklidni...a pak se ozvu...jestli to nebude moc bolet...pa pa
6. kvě 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
Samovi to sluší a moooooccc :dizzy_face:

Teuf:jo ty jeho řasy je mazec..neskutečné..nebýt to můj syn nevím nevím :sweat_smile:

Hele taky si furt cumlaj ruce?to je šílené..až se dusí občas.strká prsty až do žaludku snad :grinning:

my měli taky bouli a hnis..já ho vymáčkla,vím že by se nemělo,ale od té doby pohoda
6. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Teuf drž se
6. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jo a musíme se pochlubit..už zahušťuju papůo dooost méně a neblinkáme...jsem šťastná..moje šikulka malá..holky já chci druhý mimi :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: nikky tak hurá do toho :grinning: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ron ještě ukevat manžu :grinning: on jako by i chtěla,ale te´d néé..já teď taky néé,ale až by končil rodičák :sweat_smile: on mě chce poslat do práce :angry:
6. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Nik: Zrovna mi dnes psala kámoška. Její ségra, co má 7měsíční mimi už je zase v tom. Neplánovaně. Tak jsem se toho zhrozila, já jak nemám menzes a neberu HA, tak si musím dávat bacha. By mě asi kleplo, my zatím další mímo neplánujem :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
teufi, hezky se vyspi. Davča nechce spát, chce si hrát. Zrovna přišly nové oblečky a tlemí se na ně, tak je jdem vyprat a jako nevím, kdy je unosíme :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
mě dneska došel recept na HA :grinning:
6. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
holky kojící kdo chce kojo čaje a 2 krabice prsních vložek z DM babylove?
6. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Nik: já také prahnu po dalším mimi :grinning: Nejdřív jsem si říkala, tak za 5-6 let, ale to asi nevydržím :grinning: HA neberu a ani nebudu, tak teď se uvidí jak je MM opatrný :D

Na jak dlouho půjdete na rodičák???
6. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
já si HA nechala napsat..mě problémy nikdy nedělala :wink: raději...MM se zamyslí a jsem v tom ne? :sweat_smile:

já na 3 roky..musím to na konci května jít vyřídit..nechci tak málo peněz...au au :pensive:
6. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Mě HA už nebyla doporučena - né kvůli otěhotnění.. Ale vyhovovalo mi, že jsem to měla pravidelné :slight_smile: :slight_smile:
Já půjdu také na 3 roky...
6. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
proč???
6. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Protože HA u mě vyvolává - úzkostné stavy - :astonished: Už tenkrát když jsem to vysadila, tak jsem cítíla neskutečnou úlevu :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Peti: já byla kvůli rekci na TBC včera u doktorky, je to taková hnusná boule, ale prý v pohodě a že se nemám polekat když to vyhnisá a praskne, prý to reguje až do půl roku :frowning2: .

jinak mě schází těhu :grinning: , ale beru taky HA, ale sexovali jsme jen jednou, tak nevím jesli se to za 300,- na měsíc vyplatí :grinning: , ale říkala jsem, že bedu brát tak půl roku pak už nee, jelikož Barči trvalo skoro 2roky než se u mě usadila. . . . .

Teuf: držíme pěsti!!!!!!!! taky se musím objednat. .
6. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Zipík: nám to taky trvalo dýl, tak chci začít brzo, ale jednak mám zákaz rok otěhotnět kvůli císaři a druhak si to moc neumím představit s dvěma dětma, ideál vidím tak 2,5- 3 roky rozdíl, aby to starší dítko už nenosilo pleny a nepotřebovalo kočárek. Ale jak to naplánovat, když fakt netuším, kdy otěhotním :sweat_smile:
Tak s úterkem počítám jen s Péťou a Alčou? Nikdo už se nepřidá ?
6. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
zipík, terkyt: já poprvé nemohla otěhotnět skoro 2 roky a tak jsem očekávala,že to opět nepůjde a ejhle..přestala jsem kojit a do 2měs jsem otěhotněla a zjistila to až v 10tt :slight_smile: :grinning:

já úterý nemůžu, Mikimu by se určitě nechtělo procházet....tak někdy příště
6. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky
jesterko. cvico je i ve ctvrtek,

holky ja budu muset chodit cvicit v ten ctvrtek, protoze v pondeli mame plavani od trech a ja nevim jestli bych to stihala...
6. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Terkytko, ja by som sa v utorok mozno pridala, ale neviem naisto.. Kazdopadne tak okolo pol tretej - tretej, podla toho, ako bude maly jest..
Moni, ale vyhoda je, ze za par rokov uz budes mat klud, kdezto my sa este budeme trapit s druhym :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
mišo tak já taky čtvrtek..mě je to šumák :wink:
6. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Míšo: my máme v pondělí taky plavání, takže mně čtvrtek taky vyhovuje. Akorát teď půjdu v pondělí, prootže odpo máme vítání občánků, plavčo nestíhám, ael cvíčo jo.

Kdyžtak jestli využiješ tu pískavici,tak já už jsem ji náhodou sehnala u nás na Břevnově, i ten sirup Laktofyt a v DM jsem si koupila kojo čaj od Weledy, kde je taky ta pískavice. Akorát sotjí 109,.Kč, ale je bez složitý přípravy.
kam chodíš na to plavání, od čeho to je? já to fakt doporučuju, je to nádhera, Mariánce se to moc líbí, vydrží ve vodě v pohodě 20 minut a byla by i dýl, skvěle se tam otužuje a fakt tam posiluje, už jenom to dýchání do vody je zápřah, po plavču dneska spala vysílením 4 hodiny :grinning: Koupila jsem jí už i brejle do vody, má si na ně zvyknout co nejdřív, tak jsem fakt zvědavá na potápění. Ale ta instruktorka je skvělá, že s ní snad mít strach nebudu.

Dneska jsme byly zase s Mariánkou v kině na Flóře na Dvojí hře s Julii Roberts, ale zas tak mě ten film nezaujal, Milionář z chatrče byl lepší. :wink:
6. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
terkytko, no chodime do klubu kenny :slight_smile: jen chodime na libus, protoze bych na vinohradech nezaparkovala, bohuzel :frowning2: uz se moc tesim na pondeli, doufam, ze bude vojta v pohode, kde jsi prosim sehnala na Marianku ty bryle? mas i cepici pro sebe? tu jsi koupila kde, vubec nevim kde to mam koupit
6. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám zkaženej večer. Davča byl dneska hodnoučký, ale teď večer když jsem ho mazlíkovala, tak jsem mu našla na krčku jakoby nahoře skoro pod hlavičkou dvě uzlinky...na každé straně jednu. Tak jsem hned plašila, manža mě uklidnil a ráno budu volat doktorce. Snad to nic nebude, chudáček můj :frowning2: A to jdem zítra na to očičko.
6. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.