• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
ahoj pet,
neboj nic to nebude. jaké je to velikosti? hrášku? Mikulášek to měl taky, možná ještě má. Může to být nachlazením, možná i reakce po tbc nebo u Mikuláše mi to tvrdili, že ekzémem (ptala jsem se asi čtyř různých doktorů).
Uvidíš co řekne ráno mudra.
dobrou
6. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
momo ahojky,

no je pravda, že na ramínku má Davča tu reakci obrovskou. A jsou maličké...menší než hrášek.

Teď je v telce Štěpánka Duchková a má dvojčátka....a tedy má malinkatý miminečka ...chuďátka.
Tak já jdu k tomu mýmu ňuňkovi :grinning: spinkat.

Papa a dobrou.
6. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky tak kdy půjdete teda? v pondělí nebo ve čtvrtek???

já chci taky na plavčooo.ale tady nic už od 3 měsíců nejni a já do plavekještě nevlezu ani za boha s těma striema..jsem jak zlinčovaná :frowning2:
6. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Peti tak snad tp nic nebude!!!!dej vědět.

My máme zítra poradnu..jsem zěvadavá kolik váží a měří a co nám řekne na to,že už neni mlíčko a nekojíme :pensive:

Musím zaťukat,že Kuba je milionovej...pořád se směje..ihned po probuzení,ječí a nebo pláče pouze když už je hladovej a nebo když je utahanej..jinak je to moje zlatíčko..
dneska jsem šla k postýlce,že mu dám dudlana,pač vejskal a jak jsem se přiblížila k puse.čapl moji ruku a stisknul a tlačil jí na jeho tvářičku a mazlil se...no já začala bulet,pač mě to jako fakt dostalo....miláček můj...jak pevně držel a nepustil a smál se na mě,těma jeho úžasnáma očičkama..já ho táák miluju :dizzy_face:

jdu hajat.tak dobrou
6. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Míšo: myslela jsem si to, že to je Kenny, já to mám na Libuš pěkně daleko, mhd to vůbec nedám. na Mírák jedu sice skoro hodinu, ale jednou tramvají, takže si třeba čtu noviny..Od září se můžem domluvit na něčem jiném, Mírák asi bude v rekonstrukci, tak můžem zkusit ten Juklík...
Brejle a čepici jsem koupila všechno na místě, maj tam vše potřebné, i plavky a zvířátka do vody...
Niky: cvičení ve čtvrtek, akorát příští týdne půjdu ještě v pondělí, abych se rozloučila s tou kamarádkou a pak mi totiž jede ten bus až na Hradčanskou na to vítání. Pak už půjdu další týden ve čtvrtek.
No jo, Kuba, ten je fakt milionovej :dizzy_face: Mariánka je v největší pohodě po dobrým jídle- po mega dávce, kterou v prsou ne vždy mám, ale zatím bojujem statečně, dokrmuju odstříkaným z láhve, akorát se nutím v noci vstávat a odstříkávat, kočka spí 8 -9 hodina a já blbec se dobrovolně mučím :sweat_smile: Snad to do toho půl roka dobojujem. nebo aspoň do 4 měsíců.
Péťo: snad to nic nebude.
6. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Peti, niekde je tu tema, kde sa pisalo, ze take uzlinky mozu byt ako reakcia na tbc.. Ale nebyva to nebezpecne, tak sa neboj.. Nie je trosku prechladnuty? Ja take uzliny mavam, ked ma boli hrdlo..
6. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Cuuuuuuuus holky....tak jsem bez zubu..docela rychlovka to byla...mam jinak plnou hubu kazu, takze nejspis tam budu i spavat :grinning: a dam za to majland...ale konecne jsem natrefila na profesionalni pristup...jsou mili...uzasni...byla jsem nadsena. :wink:

Dnes jdeme maleho ockovat....a taky na 3 mesicni prohlidku :sweat_smile:

PS:...jak jste se vecer bavili o druhych mimcach...tak mam perlicku....uz tyden mam zpozdeni :angry: :frowning2: nikdy mi kramy neprisli pozde....jenom pri otehotneni se Samem...tak jsem uplne vedle....pac se asi po....jestli jsem znova v tom...teda, ne ze bych nechtela...ale tohle by bylo fakt brzy :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz
teufi: tak to je perlička :slight_smile: dej pak vědět a držíme při očkování, my byl :frowning2: i v pondělí a reakce nebyla, jenom v místě vpichu, červená boule
zuby, ať hlavně nebolí.

terkyt: kenny club v Kladské budou rekonstruovat? já se právě chci zeptat kožní, jestli můžeme chodit plavat , ale asi nám to nedoporučí.
Vítaní občánků zavidím, Praha 2 nic takového nemá :frowning2: a já se na to těšila
7. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
Momo...docela mne mrazi v zadech...jestlli to opravdu neni jenom nejake zpozdeni po porodu :confounded: ....
Jinak co se tyce vitani obcanku...taky asi Praha 9 nic nema...pac jeste porad nic nedoslo :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
Teuf ja bydlim na P9 ve Kbelich a tady je vitani 2x v roce. Tak na nas to vychazi nekdy na podzim. Mozna je to na Proseku taky tak.
7. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky dneska byla boží noc-Julča spala od 8 do 7, mlíko dostala až v obvyklých 8h, Oli spal taky tak :dizzy_face:

štve mě Jura -furt dělá že je nemocnej a je to nechutný-se tu dávil :rolling_eyes: Chová se jak malej fracek a uráží se jak ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Zeez....aha...takze mozna taky je to tak :wink:

Ronie...proste chlap...!!! :wink: to je hold diagnoza sama o sobe :grinning:
7. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Ron....ty davas Julince nutrilon ze jo?A muzes ho zahustit jak chces....Pac nam prestava stacit jednotkovej sunar....pres den ma hlad co 2 hodiny a v noci se zacina budit co 4 hodiny :sweat_smile: Ale nemuzu mu dat ten od 4 mesicu neeeeee? :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
ronie: Julinka je zlatá, jak spinká...já se snad už nikdy nevyspím :frowning2:
chlap když má rýmu, tak prostě umírá a nedej bože teplota! to už je konečná! tak jej trochu zaměstnej, když je doma :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
momo on už naštěstí od včera doma není-ale zaměstnat????On celý dny spí, aby bylo jasný, že je nemocnej-ale teplotu nemá :grinning: to by byl konec světa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se to hnusí, chlap má zatnout zuby a vydržet...a nejlepší je, když mu zavolá matka-to je rozhovor dvou starců z LDNky -a kolik bereš toho..a neměl by sis vzít ještě ty kapky..a ležíš doufám jo? Hlavně nic nedělej a lež........no a já bych vražidla oba :angry: :angry: :angry: :angry:
7. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
teufi já dávám nutrilon zahuštěnej AR-místo 2 odměrek normoš tak dám AR, na noc dávám nutrilon extra-ten je na větší zasycení. Pokračovací mlíko bych určitě ještě nedávala -to by bylo spíš horší-počítá se už s příkrmy :wink:
7. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ronie: to jsi mne pobavila "hlavně nic nedělej a lež" :grinning:
ty jsi přece taky dělala vše s rozpáraným břichem, což se k nachlazení nedá přirovnat!
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Mo - ale Ron nie je chlap :grinning: Takze nemozes porovnavat neporovnatelne :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
no já s rozpáraným břichem přišla domů a jala se gruntovat te šílenej bordel, co mužíček stihl udělat, ale kdybycxh mu to řekla, tak se posere, že je děsně nemocnej a přitom luxoval-jooo a hned mi to oznámil: Sem to tu celý vyluxoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět z očíček a kvůli uzlince jsem volala mudr. a říkala, že buď reakce na tbc nebo na zánět v očíčkách. Radši k ní v pondělí zajdu. A očíčka...byli jsme dnes podruhé na průplachu a vzali nám výtěr. Musím říct, že Davča je fakt super statečnej, co se mudrů týče a miluju ho moc moc moc. Hned jsem zas utratila pětikilo za hračku :angry: Jestli budem často jezdit k mudrům, tak mě to zruinuje :sweat_smile:

Holky, tedy můj manžel se vymyká. Nikdy jsem ho neslyšela fňuknout, když byl nemocnej...naopak...takže není to pravidlem.Ani nevíte jak mi pomáhá, díky němu si Davču užívám naplno...o všechny práce se dělíme. :wink:

Zítra jedem k tchýňatům, se moc na babidědu těším :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky.

tak jsme bylo na kontrole a máme 60,5cm a 5630g..a prej jsme mooc šikovný a krásníííí :dizzy_face:
5.6 jdem na Hexu..au au..to bude!

máme se objednat na kalmetizaci,tam jsem volala a oni to prej budou rušit,tak si mám zavolat po 14 hodině..no jsem zvědavá.
Jinak jsem oznámila,že jsme na UM...Dr naprosto v pohodě,byla tam ta mladá a ta je super...a mám dávat čajíček kolik si kluk veme...což dávám :dizzy_face:
No a krásně paseme koníčky,byli jsme pochválený i jak trénujeme..tak super.A mám ho prej držet za ručičky a nechávat aby se zvedal...jste to tu probírali že?má se to nebo ne? Ronie????

No a na hexe mu budou 4 měsíce a tak mi DR řekne co mu začít dávat jako příkrmky...takže brzo začnem. :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
:rolling_eyes: nemá nikky -jesi myslíš přitahovat do sedu nebo polosedu, nech ho pást nic jinýho není potřeba k zdárnému vývoji :wink:
7. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj přesně.ona ho chytla za ruce a přitahovala do sedu aby držel hlavu
7. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
nik,jaký dáváš čaj?
7. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
mám od Hippu granulovaný...pro skojené bříška a pak mám ProBio fenikl..prej se maj střídat,aby měli změnu..já mám asi 3 druhy..ale ty granulované jsou prej nej
7. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
ano ona to dělat musí, je to diagnostický test-ale rozhodně nemá říkat maminkám, aby to dělali doma :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
holkyyyyy...tak jsme zpet...hexu uz ma v tele... :grinning: ...jinak mame 6 860gramu a 64 cm!!!!Takze asi vedeme coooo?
Silene ji tam poblil..tak nam rekla at zkusime davat Nutriton..tak jsem ho poridila...a uvidim, co udela za zazraky.No v kazdem pripade jdeme znovu na sono kvuli refluxu.... :angry: 300 x tu samou proceduru...kdyz rikam, ze tam reflux je..tak je...a to, ze mi nejakej pandulak v plasti tvrdi ze ne mne nezajima.Vzdyt maly denne poblije kompletne skrz naskrz pres 15 bryndaku a taky nejenom sebe ale i mne :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Ron..taky se divim, ze to kazou delat doma....Treba to je zase nejaka novinka :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
jo a jinak mi řekla oční mudra,že reakce na očkování a ty uzlinky znamená dobrou obranyschopnost...si teda myslím,že je to naopak, nééé?

já s malým nic cvičit nemám...on se chce pořád hlavně plazit...a nesnáší míč... :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
teufi, to je mi líto s tím blinkáním...davča mě štve, když po kojení ublinkne moje drahocenné těžce pěstované mlíko :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.