• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Petulko..ale on zacal blindit fakt mega...nekdy mi supem vrati to, co dostane :frowning2: tak snad to zabere.

Niky....tys pocitila po tom Nutritonu hned zmenu?Nebo az po urcite dobe?
7. kvě 2009 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
jéééé, chudáček...ale prospívá krásně

očičko už máte dobrý?
7. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
teufi, není to novinka, ale naopak přežitek a špatné vzdělání lékařů :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bych řekla, že ti blindí taky tak moc, že se přepíjí-přibírá dobře :grinning: tak to vážnej reflux nebude

peti mudra ti to řekla dobře-uzlinky jsou lymfatická tkáň plná bílých krvinek, které bojují, takže je to ok, horší by bylo, kdyby byla takhle velká reakce tbc bez uzlinek :wink:
7. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
holky,juppppíííí....mám dva lidi na doučko angliny.Budou nějaké penííížky :grinning:

ronie,fakt?mě by nenapadlo,že reakce na tbc se udělá vzadu na krčku...navic na obou stranách :confounded:
7. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
ron...no kdo vi...to joooooo on pribyva...jen mne stve...ze on by jedl furt...fakt furt holky..nekecam :sweat_smile:

Peti....juuuuu anglinu bych taky potrebovala naucit...ale ja bych ti ted leda tak mohla platit v naturaliich :sweat_smile: :grinning: Jinak Petulko..nam to ocko okamzite napravil fultamicin..Po tydnu bylo ocicko jako nove...a drzi se!!!tuk, tuk, tuk.Uz pres 3 tydny je krasne.....
7. kvě 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
jinak teufi...že byste měli zaděláno na holčičku? Já to taky ještě nedostala, ale snad mám šikovnýho manžu :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
No to bych si moc prala Zlatko...ale opravdu ne ted....Navic mne ted ceka CT kvuli nadoru, musim si taky dat pospravovat zuby...a ani netusim jak to vubec je s moji cukrovkou.Samozrejmne ale, jestli Vavro zadelal..branit se nebudeme a prijmeme novou prdolku s laskou :sweat_smile:
Porad si ale rikam...ze i kdyz vubec necitim, ze by se schylovalo k mrche....treba je to tim ze jsem uplne prestala kojit...nebo ze jeste telo neni uplne ok po porodu..nebo proste neco :wink:
7. kvě 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
Teufi, tak se zeptej gynekologa. Ale símtě néé tamtoho debila,jo?

Já kojím částečně a vždy když je období mrchy, pobolívá mě bříško..jinak nic. Jen tak dál. No mě by jeblo, kdybych byla zas těhu...ale samozřejmě bych na potrat v žádném případě nešla :confused:

No nic, jdeme s broukem ven, už tu zas buší do hraček.

Všem krásný víkend, papa :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
no to bylo obrazně řečeno-uzliny se můžou zvětšit všude, ale v případě ramínkajsou blíž ty v podpaží, vaše uzlinky budou reakví na nějaký zánět o kterém ani nevíš :wink:
7. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
ronie, no tos mě vyděsila...a tahle reakce je dobrá nebo špatná? ....nejspíš to bude, jak byl nastydlej a měl rýmu....jéééžiš, on se mi tu zas obrací v postýlce, jdu ho ukočírovat. Papááááá :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Teuf ucinek okamzity.jak je to husty,tak to nevybleje.od te doby ani kapka bliti! Jo a mi pri refluxu kuba nenabiral,ba naopak.ted to dohani co muze :grinning:
7. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Nikyyyyyyyy...ja ziiiiiiiiiram...ono na 150ml jsem mu dala 5 lzicek...zhoustlo to jako ridsi pudink...a div se svete...on mi nevyblil ani kapkuuuuu..ceceeeee to cumiiiiim :wink:
7. kvě 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
Niky...navic ted..jako klasicky zacal kadit..a silene u toho tlacit....a nic nevyblil!!!!Kdyz kadil bez nutritonu po jidle..vse slo automaticky ven....Jooooo..diky za Nutriton.... :wink:
7. kvě 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
peti ježiš čim sem tě vyděsila-sem tě chtěla uklidnit :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Hele Ronie, dostali jsme kapky TOBREX na očičko a na dávkování je napsáno dle dr. 4XOP...nevíš, co to znamená???? Už tam nikdo není, se tam nedovolám :frowning2:
7. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
pet:tobrex nám zabraly...a není to OP oko pravé??
7. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Teuf..jj přesně ono.taky kadíme a tlačíme a neblijeme..je to super :wink:
7. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Holky - zdravím zase po delší době, nějak nestíhám, koukám, že Nikky má zas novou pěknou fotku - moc ti to tam sluší i Kubíkovi- holky jak to děláte, já teď nějak nemůžu zhubnou,
Tak Amálka je v pohodě, jen málo přes den spí :angry: má za sebou hexavakcínu - měla jen trochu horký zadeček a měří 62 cm a váží 5, 90 - za pár dní můžeme dávat první příkrmy...jsem zvědavá jak je přijme
Potvůrka malinká by nejradši seděla - už se začíná posazovat v lehátku - musím jí brzdit, protože je to na ní moc brzy - jinak si už hraje s hrazdičkou
vložila jsem pár nových fotek z vítání do života na radnici a nějaké jarní fotečky
7. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Holky, převařujete kojeneckou vodu? Fromin?
7. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
nepřevařuju nic...Petí však už jste to řešili přece
7. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Nikky: Ahojda

Já jsem se zas někde dočetla, že když se voda otevře a nepřevaří a zůstane 24 hod...vznikaj tam jakýsi bakterie. No tak zas prolejzám diskuze a jsem zase zmatená, že já jediná snad nepřevařuju. Doprdele...jak to je tedy :confounded:
7. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti...ja taky Fromin neprevaruju....normalne jenom ohreju..a i to v mikrovlnce :frowning2: :confounded: hold se moje Zlaticko narodilo do debilni doby, tak at si zvyka.Myslim, ze ho zbytecne budu vatickovat...takhle ho postupne naucis na prirozene prostredi ve kterem bude vyrustat... :wink: kor psi vykaly na hristich :grinning: :sweat_smile: :cry:
7. kvě 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
peti nevim co to znamená, ale já sem prostě kapala 4 krát denně 1,2 kapky-podle toho jesi sem se trefila nebo ne, ale mnezabralo nám to, my sme po průplachu dostali super spešl kapky míchané v lékárně-ale jen v několika lékárnách to dělaj a pomohly-byly s adrenalinem. Ovšem dneska to je skoro 2 týdny a ráno to měla zaslzený, přes den už ne, tak uvidíme zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Formin se převařovat nemusí,a le je dobrý to do 24h zpracovat a skladovat v lednici-bakterie se tam tvoří hned jak se tam dostane vzduch a světlo :wink:
7. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
ronie brej večer :grinning: Asi to znamená OKO PRAVÉ...to levý už má dobrý.
Jinak tedy..zase se budu ptát jak blbec....jak můžou ty bakterie ublížit? Jak to poznám? Průjem a tak? Já tu vodu nikdy do 24 hodin nespotřebuju...to snad nikdo..ne?Dávám ji do špajsky, to lednice ne.

A vy jste tedy byly na průplachu s Julinkou? No my to taky měli po atb dobrý, ale za chvíli se to vrátilo...a teď to už bylo hrozný, tak jsem šla dobrovolně a mudra mě pochválila.
7. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravim po delsi dobe.koukam,jak pekne rostete.i my:slight_smile:jsem maximalne spokojena a Oliverek vypada taky spokojeny a vesely.jediny,co nas trapi,je candida(soor,moucnivka,mykoza...)v pusince.Teda Oliho
to neboli,papa pekne,ale porad se to vraci po gentiane(zabere,ale jak vysadim,je zpet).A nechci mu to moc davat kvuli karcinogenite.A boraxglycerin nezabral vubec.Dal uz fakt nevim!V Nemecku se dela daktarin
a Infektsoor Mundgel,ktery pry uzasne zabira,ale v CR neni registrovan.Je tam ucinna latka miconazol
a to je v CR jen ve vaginalnich tabletach.Tak ja nevim,co mu dat...???Nastesti to neni nic hrozneho,ale prece
mu to tam tak nenecham
7. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
A Janko :grinning: Převařuješ kojeneckou vodu?

Jinak Candida mě mrzí....a co se týče toho Mundgelu...mám se zeptat kámošky, která žije v Německu?
7. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
Janka a co tak dat mu cucat vaginalni tabletu ? :grinning:
Promin za blby vtip, ale uplne se to nabizi :grinning:
7. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
zeez ahojky :grinning:

Převařuješ kojo vodu? A jak se s malým máte? Hele...koukněte holky na poslední alba....vtipné album "Moje první miminko se chystá maturovat :grinning: " Manžovi se moc to mimčo líbí :angry:
7. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
zeez:nahodou to neni vtipny,my to pacientum doporucujeme,teda aspon jsme se to ve skole ucili,ale malymu mimcu teda ne:slight_smile:

fromin kdyz otevru,tak tech prvnich 24h jen ohrivam v mikrovlnce a uchovavam v lednici a to,co nevypije do 24h,tak prevarim.ale ted v tescu v Breclvi proste nemaji ten fromin,je to des,mame nejakou jinou a tu teda prevaruju.no je to blby,pac to chlazeni desne trva...
7. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak jsem z toho blázen...já nepřevařuju. A jak to může malýmu ublížit?

Janko: jestli chceš, zeptám se té kamarádky...jezdí do ČR, tedy pokud je to v Německu volně prodejné....
7. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.