• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
to prvni miminko je teda nejaky prerostly.kdyz si vzpomenu na mou silenou fotku z tabla,vlasy ala 90.leta :confounded:
7. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
muzou se tam namnozit ty bakterie a muze mit treba prujem z toho.MM kazal zatim prevarovat a sterilizovat :wink:

prave ja nevim,jestli se to muze pro mimca 3mesicni...to v tom Nemecku.ale dekuju :slight_smile:

nasla jsem i jedny cesky stranky,kde se to da objednat...ale porad cekam,ze z nekoho vypadne nejaka super vychytavka a zabere to:slight_smile:pry jeste citron se radi-kandida nema rada kysely prostredi.ale copak
muzu davat 3mes.miminku citron? :unamused:
7. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
doufam v posledni zachranu v podobe Ronnie :wink:
to je sranda,nasa suseda ma psa Ronnie
7. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
janko...citron bych mu tedy rozhodně nedávala, vždyt mimčo ani citrusy nesmí....

a co lactobacily? Napadlo mě, že jsou v jogurtech, když jsem měla zánět, dávala jsem si do pipky jogurt. A třeba probiotické kapky? Ty obsahujou lactobacily....

A jinak kdybyste viděli mou fotku z tabla, potrhali byste se smíchy.

Takže když neměl průjem, tak snad jsem mu neublížila. Budu to dělat jako ty. Jinak sterilizuju všechno, až mi z toho jde někdy hlava kolem.
7. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz
Fromin se uz nedela resp. se ted jmenuje Anna aqua.
Ja pouzivam tu Annu nebo Horsky pramen a neprevaruju uz asi 2 tydny.
Mistni guru Ronie rekla neprevarovat, tak neprevaruju :slight_smile: a pohoda. A nejakych 24 hodin taky neresim. Maly si ted v jednom kuse cuca ruce, tam je tech breberek mnohem vic, nez ve vode co drzim v lednici.
Mame se vyborne, ctvrtky chodime s Erwinou na cvico do Karlina.

Ta sexy-hexy z alba mne taky zaujala :grinning: .
7. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz
praveze laktobacily jsou obsazeny v nutrilonu a probiokapky mu tky porad davam.
mas pravdu s tema citrusama.jesteze jsem to jeste nezkusila.
ne,urcite jsi mu neublizila :slight_smile:
zitra frcime poprve za hranice-na Slovensko :slight_smile: .jsem zvedava,jak narveme vse do auta vcetne toho sterilizatoru.
no nic,jdu jeste pouklizet a chystat.Oli dneska usnul asi v 18h a zatim se neprobudil,tak snad mu to vydrzi do rana-nepocitaje papani.
tak dobrou,holky.
7. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
zeez: můj malý si taky cucá ruce...někdy se mu z toho zvedá žaludek. Před chvilkou jsem ho šla zkontrolovat nahoru jak spinká a co myslíte.....skoro celou pěst v puse. Darebáček můj malej :grinning:
Holky, já bych šla tak cvičit....zatím nemůžeme na plavčo kvůli očičku, tak snad aspoň se někdy dostanu na to cvíčo. Zkusím ukecat prioritku s aduškou :grinning:

Mno tak jdu Fromin strčit do lednice, jak radí naše guru :grinning: A spát.Mě bolej nohy a klouby a záda....jsem jedna z těch, kterou vysává i to částečný kojení. Ale co bych pro svýho ňuňu neudělala.

Tak brou noc a hezký prodloužený víkend.
7. kvě 2009 ve 22:58  • Odpověz
Hihi, janko...já zrovna řeším něco podobného a to zítra jedem jen k MM rodičům. Sterilizátor, ohřívačka, lahvičky, Beba, kojo voda, kapky probio, kapky do očí, vigantol :grinning: Ten kluk má víc propriet než já s manžou dohromady :grinning:
Tak se hezky mějte, papa.
7. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Pet to jsem rada, ze v tom nejsem sama. Taky mne fest bolej klouby, jak kdybych vyprodukovala litr mlika denne a to moje upocene deci. Ani jsem to sem nechtela psat at nejsem za cimprlich babu. A taky mi uz padaji vlasy. Takze tlusta jak Parobek a plesata jak Hejma, no reknete mi KDO TO MAAA ???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz
zeez: mě vlasy nepadaj, ale lámou se mi nehty...vždycky jsem je měla jak skálu....ale ty klouby, to je nejhorší. Piju Gravimilk, jím vápník. Jo a taky ty modřiny, co se mi dělají na nohou jsou z toho...a přesně jak ty...těch pár deci denně :grinning: A takový galeje :grinning: Ale co bysme pro naše broučky neudělaly, že jo. Kdyby mě aspoň do těch prsou pak neštípal. No za chvíli se vzbudí na papu, MM šel hajat, tak jdu taky, at tu nestraším. DOBROU :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobrou.
7. kvě 2009 ve 23:11  • Odpověz
čááo hlásí se vaše guruuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

na candidozu si myslím, že teda probiotika nepomůžou naopak se to zhorší, nemám s tim zkušenost-ale mám pocit že se dává violeť ne? A i něco speciálního-ale to asi vám mudra napsala, přečti si tuhle diskuzi, určitě tam něco bude :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=30594

když se namnožej bakterie ve vodě-průjem :wink: Já to teď taky nespotřebuju za 24 h a přesně potom už to převařuju a míchám s novou studenou :wink: tim to mám teplotně akorát a ne tak mineralizovaný :slight_smile:
8. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz
čiao Guru :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Mám takový pocit,že ty tu nebýt,tak naše děti utrpěj újmy na zdraví :grinning:

Holky my včera chlastali :stuck_out_tongue_closed_eyes: došel kámoš,čuměli jsme na hokej a všichni se zlískali..šli jsme spát ve 2 ráno a manža v 5 vstával do práce,samo,že se vzbudil i kluk,pač Tom nebyl zrovna potichu....ty vole,mám bolehlav...nejlépe je mi na balkoně na červstém vzduchu..to je fakt mazec :sweat_smile: ještě že se Kubík napapal a usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ron hele dáváš už savičky 3?? Já je včera koupila a dnes mu jí dala.Ani jsem do nich neudělala větší díry kvůli hustotě a malej to vyžahl fajn,ani se nevztekal :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz
ty vole já jsem snad ještě namol :astonished: čtu příspěvek od Ronie,že míchá s novou studenou a čtu že míchá se smetanou :sweat_smile: jsem tragická :grinning:
8. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
nikky :grinning: :grinning: já právě už 3ku zkoušela a nestíhala, ale dneska chci znovu pač jí to trvá dvojkou dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
no já zkusila a super...jak to má zahuštěný,tak stíhá v poho..stíhá i koukat na telku :grinning:
dneska jsem mu jí nezapla.pač mě bolí hlava a frajer vykroucenou hlavu na televizi a kňučel,zapla jsem a sál jak divej a byl klid :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
Caaaaau holky...tak to ja taky musim najit ty vetsi savicky...mam je nekde koupene uz mesic..ale Buh vi..kde jsem je uklidila :grinning:
Niky...zkousela jsem zahustit i min...ale to mi blije...takze zahustovat budu dle navodu.Jenom jsem zvedava..jak bude po tom hustem kadit :sweat_smile:

Jsem dala inzerat, bo kamoska shani klasickou starou zavinovacku, tak kdyby jste o nekom vedeli, kdo ji uz nepotrebuje a proda ji....bude vam vdecna :wink:
8. kvě 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
ať si kámoška radši pořídí tu zázračnou, klasická je na nic, vyhrabe se z ní a rychle z ní odroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky Teuf: já zahušťuju na 130ml jídla tak 3vrchovatější odměrky a na 150ml 4..občas uberu a zatím nevyblije!
Kakání bude mít trošku hustější kašičku :wink: Kuba dneska ráno se najedl,pak jsem ho měla chvíli v ruce a začal tlačit..se vdždycky totálně upře na jedno místo,zrudné a dělá hustý zvuky a eeeeeeeeeeeee heeeeeeeeeeeeeeeee a brblá u toho :grinning:
8. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojda holky,

dnes v noci, kdy snad prvně Jeroušek spal celou noc ve své postýlce :sweat_smile: a já po 16-nácté od porodu zapla monitor dechu, tak se okolo 3 ráno spustil :astonished: :astonished: :astonished: Vylítla jsem k němu totálně vyplašená a vidím, že ani přes ten jekot monitiru nereaguje, myslela jsem že omdlím, ještě dřív, než k němu natáhnu ruce... Čapla jsem ho do náručí a v tom se asi probral, zakňoural a zase usnul - pak jsem z toho 2 hodiny nespala :unamused:
Každopádně to bylo hrozné :cry: ale jsem nesmírně ráda, že je vše OK!!

Teuf: Samík už je pěknej kousek :grinning:

Nik: přejii pěkný den :grinning:
8. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Jes: to se mi stávalo taky že byl falešnej poplach :sweat_smile:
joo dík,den bude super no :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud někde nevrhnu,je mi fakt divně...žaludek na vodě :confounded: no taky ve 3 jsme dali 3 litry vína a pak ještě flašku Lambrusca :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
No hezky!! :grinning: Já byla včera na tř.srazu po 10 letech a byla jsem tam jediná, kdo pil vodu :sweat_smile: Nemá ta UM svoje výhody? :grinning: :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Jes: má :grinning: ale včera bych raději kojila než aby mi bylo zle :sweat_smile:
hele nechceš ty kojo čaje????nebo nebumbáš?
8. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
To já pravidelně piji vše na podporu koja :sweat_smile: A uvidíme se nějak?? U Ron to grilčo nějak padlo...?

Jo jo ty opilecké rána jsou těžká :grinning:
8. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
No hlavně Jakub vstává tak na 8 a dneska se rozhodl,že už v 6 nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No asi se jen tak neuvidíme....nebo na tom cvičení?????
8. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
No ale co čtu, tak máš s Kubíkem pohudu, ne? jinak... :grinning:

A jdete v pondělí??
8. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
jj pohodu jinak jo,ale zrovna dneska teda nemusel tak brzo :sweat_smile: ale aspoň nebyl posranej.už jsem připravovala,že budu zas celá od hoven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No pokud holky půjdou tak v pondělí...ale něco říkali o čtvrtku..tak nevím..Pokud půjdeš,tak ti to vemu sebou jo?
Jo a hele prsní vložky z DM nepoužíváš?Já si je můžu fakt akorát už strčit do prdky :grinning:
8. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Na to cvíčo bych šla, chci zkusit jak bude Jaroušek reagovat... Spíš bych potřebovala sama cvičit :grinning:

Prsní vložky nosím - musím, ale mám zatím ty pratelné a jsou OKI :wink:

U nás se kadí zásadně přes den a to mě vážně nešetří :grinning:
8. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vas jen pozdravit, a poprat krasny slunecny vikend

nik v pondeli nejdu cvicit, jdu az ve ctvrtek,

jes jestli chces na grilovacku, tak muzem neco spachat u nas :slight_smile:
8. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
my jak jsem na UM už jenom,tak kadí 1 denně a zásadně v noci a to je mega nálož..ráno to má až za ušima :sweat_smile:

No to jsem viděla jak Jaroušek kaká jak o život :grinning:

Tak já ti na to cvíčo,pokud se půjde,vemu aspoň ty čaje :wink:
A vložkama asi vypodložím stůl :grinning:
8. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.