• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Bezva, tak ve ČT se k Vám můžu přidat??

Já bych klidně uspořádala něco u nás,ale je to kapku z ruky :(
8. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
no uvidíme kdy půjdem teda! Kdyby holky šli ještě v pondělí místo čtvrtka,tak půjdeš?
Jo a jestli se půjde ve čtvrtek teď,tak já nemůžu,máme kyčle a to nestihnu :frowning2:
Tak buď pondělí nebo až další týden :wink:

No je to z ruky,to ano,ale jsem zvyklá jezdit na Zbraslav k našim a nebo na Klínec :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
OKI díky, ale pokud by jsi vložky vyhodila, klidně je upotřbuji :sweat_smile: přinesu ti za to čajík pro Kubíčka :wink:

Řekla bych, že nejvíc kadí, když ho dám do sedátka a zapnu vybrace :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Prosím tě nic mi nenos!!!!!!!!!! :angry:
Jo jinak je vyhodim asi,tak ti je vemu taky a dělej si s nima co chceš :grinning:

Jo lehátko a vibrace jsou dobré prohánědlo :grinning:
8. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
joooo a HUgiesky clasic 3 mám 2 mega packy ( opět tchýně zaperlila) ale zkusím je načít a dát mu je,ale pochybuju...oni jak jsou tvrdší,tak je jakoby odřenej mi přijde....takže když budou pak na prd,taky k dispozici budou.Vím že je používá Terkytka a ty taky ne?Když tak Vás podělím..mám 2 balíky :grinning:
8. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Hele kde jste jako?Všici spíte,nebo užíváte státní svátek? :sweat_smile:
My jsme sami,MM maká :unamused:
8. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Já ten další týden nebudu mít auto :frowning2: Prakticky mi je to jedno jen UT nemůžu to jdeme zase na srdíčko..

Já požívám Hugies a Tesco pleny, ale v porovnání jsou pro mě Hugies horší - příjde mi, že hrozně zapáchají, když je Jaroušek naplní :sweat_smile: cítím z hoto hodně tu moč :sweat_smile: a Tesco pleny? na ty nedám dopustit, od doby kdy jsme je začali používat, tak nemáme ani jedno body od kakánek :grinning:

Vezu tchýni ke kadeřnici, tak se pak nějak domluvíme...? :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Tesco jsem taky měla,ale nic moc teda,tak je má Prioritka :grinning: ale teď jak nabírá,tak třeba budou vyhovovat..on mi ze všeho vypadával a nebo prochcal...Pampersky a BAbylove super :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Já bych tchýni odvezla nejraději hooodně daleko :grinning:
8. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
To věřím :grinning: Já sní vycházím, nějak jsme se to naučily :wink:

Ach jo, to je jak naschvál, Jaroušek zrovna dneska tak hezky spinká a budu ho muset vzbudit :frowning2:

No nic.. běžím.. přeji hezký slunečný den :wink:
8. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Holky, je to normální, že se malá, když je ve zvýšené poloze tlačí do sedu? Mně to připadá brzy. Vůbec si to od Nikči nepamatuju.
8. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
grilčo u nás se koná s červnovkama -je to 16.5., kdo se chcete přidat no problema-jen mi písněte do ip, ať znám počet :wink:

a jinak bych ráda, kdybyste zase dorazili v týdnu na dámské klábosení :wink: kdykoliv krom středy :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ron ráda zas dojedu :wink: jen mě štve to grilčo :frowning2: oba termíny co tu byli tam Tom dělá :frowning2:
8. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Teda dneska měl Jakub den,furt chtěl jíst,nespal od 13 hodiny i v kočáru měl histeráky a největší histerák měl ve vaně a potom při oblékání,úplně se zajíkal.šílený,třeští mě hlava z něj..nevím co má dneska za den :frowning2: a neskutečně slintá,ale hrozně :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
nik: možná zuby. Mně týna taky hodně slintá a večer má hysteráky. Směje se a najednou našpulí pusu na kapra a začne řvát. Nechápu proč.
8. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
už zuby???
on vůbec nemá skoro hysteráky...ale dnes skoro celej den.Musela jsem ho i venku vzít na ruku..3x jsem ho skoro křísila,pač se dusil :frowning2:
8. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
No některé děti už mají ve čtyřech měsících i dva zoubky. Takže je možné, že se něco klube. :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
dásně má OK....asi den blbec....sand bude zítra OK...já ještě mám opici,takže mám hlavu na tisíc kousků :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky,
jdu vás pozdravit. Holky nechcete se některá přidat na ty říkanky a cvíčo do Karlína? Prioritka a Terkytka a Petronelie by to měly kousek. A Teuf taky by mohla jezdit, coož ženské? Je to ve čtvrtek 12-12,45 a malé se tam líbí. Chodíme se Zeez a je to super! Je to v centru takže dostupnost dobrá. Kdyžtak mrkněte na www.materstvi.cz
Jinak furt nám net moc nejde, ale naše guru mi podává zprávy. Tak se tu mějte a nepomlouvejte mě nebo mi to GURU řekne :grinning:
páááá
8. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
jo a malá už má 59cm a 4980g :slight_smile: - velká holka a první hexu za sebou
8. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
a přidala jsem dvě fotky do albíčka, když už jsem tu. tak pááá a zase někdy - třeba ve čtvrtek
8. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Erwi: Mariánka má podobný míry :dizzy_face: a Hexu už taky v sobě, i Synflorix, ať tam nelítáme každých 14 dní.
Niky, jestli nemůžeš na cvíčo teď ve čtvrtek, tak já jdu výjimečně v pondělí, pak už budu chodit čtvrtky s Míšou.
Tak se můžeš přidat a Jes taky, abyste si tam předaly ty čaje. Huggiesky klidně zase beru, jsou v pohodě.
Niky: závidím chlastačku, já se na to fakt těším, až se zase opiju :grinning: Jestli vydržím s kojením, tak na manželovy třicetiny v srpnu už určitě :grinning:
Jes: já když někam vyrazím do společnosti, tak si nedávám vodu, ale pivo, jendo, max. dvě, když pak kojím až ráno. Mám po něm hafo mlíka :grinning:
8. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojky

Terko: ve čtvrtek nemůžu,máme kyčle a máme tam být na 11.10 a to nestihnu na cvíčo,tak jedině pondělí zas a pak už klidně budu chodit čtvrtky!
9. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
erwina: já se chystám s malou na to cvíčo chodit taky, ale tento čtvrtek ještě ne, protože jsme pozvané na narozeniny ke kamarádce. Tak snád příští čtvrtek už to vyjde. Já jsem takovéhle kroužky učila, tak se těším až je zažiju taky z druhé strany - jako máma a ne jen jako lektorka. :slight_smile: Bude to změna.
9. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Hele Erwouši,nepřebírej mi Terkytku na cvičení :grinning: :grinning:
Jdu juknout na ty tvoje fotky :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
ježííš ta vyrostla a zmohutněla mi přijde.né jako že je tlustá,to fakt ne,ale jak jsem jí viděla,byla taková drobounká :dizzy_face: krásnááá
9. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky, taky vám příjde, že máte prcka odkjakživa :grinning: .
Jak já vám závidím to cvičení, že jdete spolu a můžete pokecat i s mrňatama, já jsem byla dneska na bruslích, taky dobrý, snažím se chodit 2x týdně. . ale budu muset pořídit nové, mám je už hafo let a mám sjetý kolečka a než kupovat kolečka, tak si chci pořídi nový. Nekupovali jste některá teď, že byste poradili nějakou slevičku?
9. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Zip ahoj...já kupovala cca před měsícem a to ve Sportisimu nebo jak se to jmenuje,je to většinou v centrech nákupních a mám K2 a stáli 2000kč z původních 3300kč a teď mi manža říká,že ještě slevy mají!
Jo taky mi přijde,co jsem jako dělala když nebyl Kuba,že to bylo núďo a ani si nepamatuju co jsem ve volnu dělala :grinning:
9. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Čauky Nik, já právě chci jít někam na jisto, nee jako úplně na jisto - jako že pro tyto jedu. . , ale jen na jedno místo, kde si vyberu, protože to zase musím do brna, tady je jen klasická Sport prodejna a jsou drazí. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Hele stýská se ti po práci? Mě si šéf objednal, že mám s Baruš přijít na měsíční instruktáž, když tam budou všichni, ale po pravdě mě to vůbec neschází jsem doma nějaká spokojená :grinning: , i když kdoví jak budu mluvit za rok :wink:
9. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Venku se nějak mračí, půjdu probudit Baruš a vyrazíme ještě ven, než začne pršet. V po musím koupit pláštěnku na kočár, protože tatínek uklízel a přišlo mu, že u kočáru se válí nějaký igelit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsme bez pláštěny. .
9. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.