• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
zip práce mi vůůůbec nechybí..občas ty lidi pouze :wink:
9. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Holkýýýý, normálně jsem malou po třech týdnech na láhvi zkusila přiložit a ona pila. Já se asi picnu. Zkusím to večer zas a uvidím. To by byla paráda, kdybych zas normálně kojila. :slight_smile: Asi bych se zbláznila radostí. :grinning:
9. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
kremca no super,třeba se zas rozjede papat u prsa :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
nik: kéž by. To by byl úplný zázrak. A já bych pak měla naprosto bezchybné dítko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
:wink: super,držím palce...

to jako my na UM jsme chybní jo? :frowning2:
9. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
nIK: KLÍDEK, um vůbec neřeš, hlavně, že nám dětičky prospívají, když to jde je to paráda, když to nejde - nezblázníme se :grinning:

Kremča: tak ať to malé vydrží :wink:
9. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
zip: neřeším,my jsme naprosto ok..nezvrací a to je nej :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
zip: pěkné fotečky...malá je pěkňoučká :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
niki: tak jsem to vůbec nemyslela. Já už jsem si zvykla za ty tři týdny na odsávací maraton a tohle mě úplně dostalo. Teď večer jsem opět kojila, tak jsem z toho celá hotová a pořád tomu nemůžu uvěřit. Ale když to nevyjde, tak se vrátím k odsávačce a bude.
UM opravdu neřeš. Kubíček je spokojený, neblinká ti a krásně spinká. O tom já si můžu nechat zdát, :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Nik: taky jsem ti koukla do albíčka, ta fotečka, jak máte ty a Kubík otevřený pusiny je přímo super :grinning: . Jak dáváš ty fotky dohromady, máš nějaký program?
9. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zip: picasa 3 :wink: díky :grinning:
9. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
dneska jsem měla super budíček...Kubča si jakoby zpíval,jsem se málem počůrala smíchy!
Teď zas usnul,zdá se mi nějak rozhicovanej...až vstane,musím změřit teplotku..snad se mi to jen zdálo :frowning2:
od kolika se bere,že maj prcci teplotu?
Mě je i divné,že jsem ho položila a okamžitě tuhej...to nikdy nebylo :frowning2:
10. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
jéé mě vypadlo..DOBRÉ RÁNO :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
a k dnešnímu svátku Vám vše přeju vše nej maminy..ať Vás dneska robátka nezlobí :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky

ahoj niikkyy nam doktorka říkala, ze paralen čípek až pri 38 stupnove teplote
taky preju krasny svatek mamci :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj maminy,
vše NEJ k svátku matek :grinning:
10. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
tak teplotu nemáme..super :dizzy_face:

já mám pocit,že asi začnou zuby..pač furt brousí dásně :sweat_smile:
10. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojda maminy, my taky prejeme vse nej... k dnesnimu svatku. Ten uterek plati? Vezmu s sebou jeste tri maminy s kocarkama, nevadi? Jsou to vsechno fajn zensky...uz se moc tesime!
Jo a Peti, na cvico pujdem moc rady! Vykoumej kam bychom mohly chodit a jdem do toho:slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, taky vám jdu všem popřát k dnešnímu svátku!!!
Prioritko, tak můžete s Peťou chodit s náma, ty to máš kousek :wink:
Niky, já ti nechtěla přebrat Terkytku, ale vím že tam někde bydlí, tak jsem si říkala, že by to měla blíž. Nevěděla jsem že chodí s váma.
Niky malá slintá už asi měsíc strašně mooc a včera jsem se jí dívala do pusy a nic tam nemá, tak nevím asi slintavka :grinning:
Prioritko, co se děje v úterý? Guru mi nepodává info, buud jí muset zprdnout :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Erw:já si dělala srandu :grinning:
Hele Guru na nás nějak kašle...GURUUU kdepak tě mám???
Slintavka?tu máme taky a hustou :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky..tak co davate ockovat prevenar nebo synflorix? :sweat_smile: ja jsem z toho jelen :confounded:
10. kvě 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
tak to očkování by mě taky zajímalo. :slight_smile: Jsou po synflorixu nějaké reakce? A jaká je cena?
10. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kremco..je asi o 200 levnejsi....a je na 10 typu coz prevenar na 7...ale jinak nic nevim.Pac je to nove, tak s tym ani lekari nemaji moc zkusenosti.Proto porad vaham, zda zaockovat prevenarem, ktery je na trhu uz roky a vi se, ze nema zadne vedlejsi ucinky...anebo verit novince, ktera chrani proti vice serotypum, ale zase neni tak odskousena :frowning2: no, babo rad!
10. kvě 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
10. kvě 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
teufi: no právě. Já taky váhám. zítra jdem k mudře na tříměsíční kontrolu, tak se rovnou zeptám.
10. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Kremci...zeptej se....co jsem ja zjistovala i na jinych temach a ruzne po netu, lekari schvaluji psis synflorix i kdyz s nim nemaji zadne zkusenosti.Ta moje to nechala ocividne na mne... :sweat_smile:
10. kvě 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Erwi: v utery mame vejslap na Petrin. Pridas se?
10. kvě 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
holky ja dam synflorix, delala jsem s lekama - registrovala jsem je na ustavu pro kontrolu leciv, ten nas je snad nejprisnejsi na svete a jan tak neco nenecha u nas jit do prodeje, takze nemam strach jit do novinky
10. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
holky zítra cvíčo nejdu...nestíháme si předat auto :frowning2:
10. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Vše nej k svátku maminy :slight_smile:
přidala jsem fotečky dneska z chaty, pro milovníky pejsánků :grinning:
10. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.