• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
joo a musím se pochlubit...kupoujete někdo časák Maminka?
11. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
teufi: taky , nebere, nechytá, nebouchá do hraček, takže oproti tady mladším vrstevníkům pozadu a plazit to už vůbec.

nik: maminku občas koupím, ale nemám..je tam Kubiček? mám koupit?

holky, já jsem idiot, kápla jsem malému do oka Vigantol! :cry: vždycky dávám na lžičku, ale dnes jsem chtěla přímo do pusy a bouchl mne do ruky a bylo to! dnes od rána samá hrůza :frowning2:
11. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
jj je tam..ale jen malinká fotečka jak je tam to vítání občánků :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
momo vigantol v oku určitě nevadí :wink:
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
díky za uklidnění :slight_smile: Já mu to vykapala opthalmo sept..., ale stejně to má chudáček červené.

Do toho mne ráno lehce seřvala kožní, volala jsem jí, že se mi udělal v pátek opar (na které vůbec netrpím) a mám obavy, aby to nedostal malý (vím, že je to hodně nebezpečné), že jej samozřejmě nepusinkuji, furt vše otírám, hned od pátku to potírám herpesinem...a ona, jestli používám roušku a já ne, tak mi dala kartáč a řekla, co vše se může stát..ach jo :frowning2: :frowning2: potom jsem potřebovala pro recept a do lékarny, na 45 min jsem jej nechala s chůvou, celé to prořval, ještě teď vzlyká a nakonec mu kápnu Vigantol do oka :grinning:

ronie: co Oliho zadeček, už se to vše zahojilo?
11. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: se to někdy sejde a člověk je pak z toho úplně hotovej :unamused: ale bude to zase ok, zdeček dobrý, už ho má eňo ňuňo :grinning: :grinning: :grinning: bohužel ale stejnak si na nočnajs řekne pozdě nebo vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky, tak jsem přišla od mudry, jsem úplně hotová...sedím tu a řvu. Reakce na očkování TBC je prý velmi bouřlivá a ošklivá (vřídek praskl, ale ještě tam asi něco je, je růžový) a jsme odeslání zítra na plicní do Krče, kde mu to budou propíchávat...a dr. mě připravila na to, že je to hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chudáček můj malej.

Takže se z výletu musím bohužel omluvit...:frowning2:
11. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
peti to tě ta doktorka zbytečně vyděsila co je to za neprofesionální krávu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nevim teda, ale nám řekl, že to může prasknout několikrát, ale rozhodně nás nikam neposílal na propíchnutí, třeba se na to jen juknou a pošlou vás dom :wink:
11. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
ronie...a taky to máte takový?resp.měli jste? :frowning2:
11. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
asi půjdu k jiný dr :frowning2:

a nebyla mni schopná odpovědět, jak je to s tou imunitou...když je takováhle reakce.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: máma mi říká, že tzn. dost protilátek, mudra zas, že může mít oslabenou imunitu.... :frowning2:
11. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
peti měli sme to taky dlouho zhnisaný, prasklo nám to 2krát, teĎ už jen stropuek ale očko stejnak ještě odložený..

hele:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=97842&vGroupOffset=0
11. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
pet: my máme taky bouli a vypadá to jak hnis se strupem, ale nám řekla, že je to ok minulý týden a dostal i první dávku hexa a reakce akorát bouli po vpichu bez teplot.
Já myslím, že to nebude tak hrozné...ta tvoje mudr na něm pořád něco vidí...neboj.

ronie: Miki už má přes 2roky a furt pleny..nočník i záchod absolutně odmítá. čekám na léto a nechám jej chodit bez plen a každý mne uklidnuje, že pak to jde rychle..no nevim, nevím.
11. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
navíc nás poslala do krče....mě tam málem umřel na plicním díky péči táta....mám právo jít jinam?
11. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
peti a ještě k těm uzlinám je diskuze tady, tu sem ale ještě nečetla, tak jesi tam nejsou bludy :grinning: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=90988&vGroupOffset=0
11. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
jo, běž jinam.
11. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
teď jste mne vyděsily, že mne neměla očkovat :frowning2: , když je tam stroupek :frowning2: ..a my už máme v sobě tu jednu dávku. Já se z těch doktorů asi dnes zblázním :frowning2:
11. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
:unamused: momo to je fakt divný, že vás naočkovala :angry:

peti můžeš jít kamkoliv
11. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
momo....taky dobrý týjo
11. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
momo...to mám nastudovaný...tvoje mudr. malému akorát tímhle může zkurvit...pardon...imunitu :angry:
11. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
no pokud už tam byl stroupek tak to někteří lékaři berou jako zaléčený, ale divim se jí, není kam spěchat, pokud ale tam byla furt boulička tak to fakt chybovala, snad to bude ok :wink:
11. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
skvělé :cry: a přitom ona je celkem opatrná...Mikuláška mi očkovala až v půl roce první hexa
11. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
mo, klid...bude to ok :wink:
jinak ron, dočetla jsem se, že ta reakce..ač je nepříjemná...tak je správná...imunitní systém odpověděl bouřlivě a organismus je chráněný....nade mnou odmalička kroutila dr. hlavou, mám silnou imunitu (tuk tuk tuk), nezabírají ale na mě kolikrát atb. To taky není žádná výhra...a reakce po očkování jsem měla taky hustý. Naposledy mi po revakcinaci tbc v 11 letech natekla ruka dvojnásobně :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
holky, používáte někdo dudany NUK?Máme jeden kaučuk, druhej silikon - hezký, ale používáme aventy...kdyžtak mi písněte :wink:
11. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Niky...tak to se divim...mne nechce avent vubec...a to mu dam 4 dudlik :frowning2: Dnes tady byla prioritka...a videla ten cirkus.....prendavala jsem to zahusteny asi do 3 lahvi...pak jsem se nasrala..a udelala normos mliko :grinning:

Holkyy..nevite, zda tady nekde v Praze prodavaji lahve Lovi?Prinejhorsim to zkusim v sobotu v Polsku, jedeme na Moravu ke tchyni...tak to tam pak zkusim :wink:
11. kvě 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak jsem z plavca zpet a bylo to zuuuuuuuuzo, Vojtisek vubec neplakal naopak se smal:slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
tak to jsem ráda, že se vám to taky líbilo, já jsem byla nadšená. Dneska jsme musely vynechat, byly jsme na vítání občánků, takže už se těším na středu. Dorazíš zítra? Že bychom to probraly?
11. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
terkytko jeste nevim, uvidime, mela jsem ted tyden dost napilno, kazdy den neco, tak se tesim na den doma, jeste se zitra rozhodnu, taky zalezi na tom jak bude
11. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Teuf nemaj Lovi v DM???????

Peti: nuk mame taky a bere ho super :wink:

hele nám už to prasklo asi dvakrát a jednou já omylem :sweat_smile: ale strup nemáme ještě...zda odložej očko,tak je to v prdeli...pač v srpnu letíme na dovču a poslední očko má mít v sronu :frowning2:
11. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byly u mudry. Malá je taky naočkovaná hexou, i když má ještě ramínko červené a při koupání se jí vždy odloupne stroupek. No, mudra naočkovala a za 14 dní jdeme na synflorix. Vysvětovala mi rozdíl mezi prevenarem a synflorixem. Prý má být od listopadu vylepšený prevenar na 13 sérotypů, takže ti, co mají již teď první dávku za sebou toho na sedm, tak další už budou mít ty vylepšené. Synflorix je a bude na deset a nic víc. Nicméně jsem se rozhodla pro synflorix, protože kdoví, co bude v listopadu.

Jo a naše míry jsou: 6580g a 65cm. :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás očkování boule obr, asi očko nedostaneme, to neva
Ron, Mono - k těm plínkám, hlavně je nenuťte, fakt je to zbytečný trápení pro oba. Já jsem se s Filípkem snažila, pak jsem se na to vybodla. No a najednou Filip ve 2letech a 2měs jel s tátou autem, řekl čurat, tak zastavili a vyčural se, no a nechtěl plenu, že ho v ní pálí zadeček. Od té chvíle bez pleny ve dne v noci. Jen jednou se počural v noci...jinak pohoda.Ale osvědčilo se mi mu dávat přes den takový míň kvalitní pleny, aby cítil vlhko když se počural :wink: A přes ně slipky, aby byl jako už velký chlap :wink: :grinning: Jo a na nočníku nebyl ani jednou :grinning:
Nik...kam letíte? Já chci vyrazit s dětma až tak v říjnu :wink:
11. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.