• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Ivčo asi Egypt,to vychází nejlevněji..ale možná až v září,uvidíme jak kámoška dostane dovču :wink: no snad bude očko v poho..jinak zda se posune hexy,jsem namydlená
11. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Nik..ty riskneš s malým Egypt? Tak to teda smekám, to bych asi neriskla :wink: Nám Filip prvně u moře marodil a byl to mazec :fearful: Ale synovec byl s maminou v Egyptě, onemocněl a služby super, zaleží na delegátovi :sweat_smile: Ale to mu byli už 4roky. Jen ta cesta je hrozně dlouhá :pensive:
11. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Krem...bezva míry :grinning: :grinning: :grinning: Co kojo? Kojíš nebo odstříkáváš?
11. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
no známý chtěl Egypt,taky z toho mám strach,chtěla jsem chorvatsko jenom..no uvidíme.
letí se 2 hodiny,což je good mi přijde
11. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Niky....nemaji, dnes jsme tam byli s prioritkou....maji jenom tu svoji znacku babylove :frowning2:

Juuuuuu dovolena.....my bychom chteli Chorvatsko...no bez moji mamci si to asi nerisknu..takze vse zavisi od ni :wink:

Maly znova krasne usnul v 18:30...a ted chudinko ma zase prdiky...se tam mele..a prdikuje jak stary chlap....hmm..taky dneska nekakal chudinka :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
niikky taky te obdivuji, ja bych egypt dala az tak po tretim roce, prijde mi, ze jsou ted na to jeste moc maly, ale asi zalezi i na hotelu. jestli budete mit fakt luxusni hotel tak se to asi da :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
no hele já fakt netušim...já doufám,že se sežene něco přijatelnějšího než Egypt..já z něj mám taky strach :pensive: si nemyslete.ale zas Mudra říkala,že ono to je jedno kam..nikdy nevíš kde co bude
11. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Teuf pěkné foto :wink: sam by si dal adrianku k véče co? :dizzy_face: :sweat_smile:

Míšo te´d jsem jukla na fotky z vítání občánku a košile jsou super :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Prave niky....kdyz ma Kubca neco chytit..chytne to klido i venku pred barakem :fearful: hlavne myslet pozitivne...a ne hned na to, ze neco musi chytnout.... :wink:
11. kvě 2009 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Niky...no mazec...jak jsem mu dnes davala z te malicke aventky...tak ja myslela.ze ji polkne celou..a Adu si da jeste jako dezert :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Jooooooo...Nikus..a dekujeme za Sabik :wink:
11. kvě 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
jj taky si říkám..hlavně aby měl všechnu hexu :wink: a ty srajdy se chytaj z jídla tam a Kuba má svoje že? :wink: a chcem do hotelu mini.3
11. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
joo už ti ho dala prioritka jo? super :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
jj..dneska mi ho privezli :wink: Dyt prave....navic se vetsinou sajrajtu chyta z vody..a maly ji pit nebude...maximalne se v ni bude koupat.
Jinak spousta znamych jezdi do Egypta..a nikdy jsem nic spatneho neslysela, teda myslim ze by tam jako neco chytli nebo onemocneli...takze to zalezi od stesti.Nekdo vytrci jenom paty z Prahy..a uz neco chytne..a nekdo projezdi celou Zemi a je ok :wink:
11. kvě 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
jj uvidíme kam nakonec pojedem!

tak jdu do vany a hajat.dobrouuuuu a pusu samíkovi sumíkovi :grinning: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jinak na ty fotce...jak ma maly tu hnedou mikinu s Pu..tu dostal dneska od kamose z Moravy....byla z C a A..a pry na 6-9 mesicu :angry: blbouni...asi nevedi, jak vypada dite ve 3 mesicich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Paaaaaaaaaaaaaa....ja taky jdu hajnout...pac vcera jsem nemohla zabrat...tak nejsem moc vyspala....a taky posilame pusinku Kubickovi cukrickovi :wink:
11. kvě 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
Niikkyy, díky, jsem rada, ze jsem tu kosily pro vojtika sehnala, sluselo jim to klukum mojim :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
ivčo: dík. já koupila nočník v 15ti měs, zkoušela a odmítal si sednout..potom jsem to zkoušela kolem vánoc, myslela jsem, že do porodu by mohl bez plen :slight_smile: a nic :frowning2: ..takže teď už to zkouším občas a doufám, že jako tvůj Filípek si řekne :slight_smile: ty tenké pleny zkusím, ono mokro mu vadí, ale sednout na nočník i záchod je problém
11. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Niky: Egypt je super, ale my tam letos taky ještě nepojedem, bohužel se ta faraonova pomsta nechytá z jídla ani z vody, ale tak celkově ze vzduchu, z podnebí, pomáhaj na to probiotika, brát dopředu a celou dobu pobytu, tak bys Kubčovi mohla dávat, dobrej je třeba Probian mimi od 4. měsíce. Ale zažila jsem tam i těhotný a dětí spoustu,tak co...
Míšo: košile jsou fakt super! Mně zas dneska na vítání říkala paní, že jsem se sladila s malou, ale to byla náhoda :sweat_smile:
Teuf: tak ty míry má mít Samík po kom, tak se pořád nediv :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ráno,
nik...jak se rozhodneš, tak se rozhodneš. Já v Egyptě byla, no a dva dny strávila na wc i můj MM :grinning: Ale bylo tam nádherně. No a letěli jsme teda 4,5hodiny :unamused: Já jsem s ročním Filipem byla v Bulharsku a v Řecku. První dovča byla fakt hustá, se tam asi čistil, takže nudle jak provazy a kašel, až z toho dostal zánět středního ucha. Jsem pak měla hrůzu z tý druhý dovči, bo jsme letěli 5dní hned po té první a pohoda super :wink: Jo a pak celý rok nemarodil, fakt to těm dětem asi pomáhá :wink:
Momo...uvidíš, to půjde samo :grinning: mi říkala doktorka, když děti nutíš, takže pak kolem 5roku se mohou začít počůrávat. Nočník máme jako stáj pro zvířátka :sweat_smile: Jo a prý kluci jsou pomalejší. Musí to být blbý, že přebaluješ dvě děti viď? Ale má to i svoje výhody, jsem byla sama s dětmi v Obi, plný košík stromků a tak, u kasy strašná fronta, Bára hladová řvala a do toho Filip to svoje: Mami čurat a moc dlouho to nevydržím, to jsem se teda zapotila. Nakonec mi Báru hlídali na tý recepci a my hnali na záchod, kde s Fífy vypadl i bobek, tak ještě, že jsme to stihli :wink:
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
ivanko prosímtě, já už nějakou dobu přemejšlim jak to řešit-Oli si sem tam už nočník veme a vyčůrá se, někdy dokonce i vykaká-to spíš když ho na něje posadim ,,před akcí,, ale nevim jak to dělat venku když sme na hřišti, je na něm poznat, že potřebuje a že by se to stihlo,ale nevim kam :grinning: do křoví určitě ne-děti tam lezou všude a navíc by se mu nelíbilío že ho držim, brát nočník sebou? :grinning: :confused: a do něj ubrosek a pak jen vyklopit do popelnice????? Nebo jak se to dělá????NEumí si to ještě rozvrhnout a načasovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
ivco: já jej zas tak nenutím, ale těch plen je fakt hromada denně za obě děti.
To asi fakt bude veselo, až začne si říkat v nejméně vhodné okamžiky....asi se hodně zapotím :grinning:
Já chci taky s dětmi k moři a stále přemýšlím o nejvhodnější destinaci a nevím, nevím....asi to Řecko nebo Chorvatsko???
12. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
my pojedem autem do Itálie-snad :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
http://www.slune-cz.cz/canpol-babies-lahev-lovi-150-ml/

Tady maji lovi lahve a kamenny obchod je na P10 (odber zdarma).
12. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
no já fakt nevím..hlavně kámoška tvrdila úplně jiné ceny a já když na to koukala,tak je to drahé jak prase a tolik zas toho finančně nemáme..takže stejně tuším,že pojedem autem do chorvatska..jenže se nám zas nechce samotným...a kolem nás jsou bezdětný většinou a nechce se jim s náma když máme dítě,že prej vopruz :angry: tak asi nakonec pojedem sami...no uvidíme jak to dopadne :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
ronie: my právě řešíme i tu dopravu, zda autem nebo letadlem? jenže teď jsme jeli na Vysočinu a jedna cesta pohoda...druhá řev ...tak nevím
12. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
momo: já mám z letadla strach kvůli tlaku...ale kámoška letuška říkala,že letadlo fajn,že akorát vzít čajík a při přistávání dát napít aby polikal a je v poho....já ještě nikdy neletěla,takže pokud poletíme,ponesu to určo hůř než malej :grinning: asi si taky vemu flašku a budu pít :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky
jooooooooooooo dovolena, tak ta je u nas ve hvezdach, jsme zvykli jezdit o prazdninách pod stan a na kola, tak obcas na kola uz neni problem, mame vozicek, ale ten stan... na to bude Vojta jeste asi malej, tak mozna nejakej penzionek nekde... a v zime bych rada do tepla k mori, ale to se taky jeste nevi... :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
niikkyy: v Chorvatsku je nádherné moře a pro děti říkají super, protože tam jsou většinou oblázky, což je lepší pro pokožku než písek....já řeším tu dopravu :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.