• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
niikkyy: právě říkají, že děti létání berou líp než dospělí :slight_smile: ale nevím...uvidíme dle situace
12. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
ivi: tři týdny jsem jen odstříkávala a od soboty zas jen kojím. :slight_smile: To jsou zvraty.
12. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
momo: chorvatsko já miluju..mě se tam teda moc líbí a pro děcka fakt super.auto bude v poho,stejně se jede nanoc a to usnou ne?
12. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
niky: tvůj Kubíček to určitě krásně prospí :slight_smile: ...u mých dětí si nejsem jistá :grinning:
12. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
abych se nedivila :grinning:
12. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

nik - chceš NUKa? Dám ti ho :slight_smile: Silikonovej modrej pro chlapečka a pak žlutej kaučukovej, ten nevím jestli chceš.

Tak jsme se vrátili z Krče. Malému ramínko propíchli, řval chuděrka můj jako tur, radši mě mudra poslala ven.Tímto na dálku mudrám a sestrám děkuji, páč moje mudra mi odkývla, že se nemusím objednávat a mám jet rovnou a na mě tam zírali jak kdybych spadla z nebe...že za prvé mají jen pondělí, středa, pátek a za druhé bez objednání neberou. Nakonec se nade mnou slitovali, byla jsem příjemně překvapená.
Tak teď by to prý za tři týdny mělo být OK - reakce je to SPRÁVNÁ, jen se musí vytáhnout ten hnis a ošetřit.
Očkování zatím odložit.

Co se týče dovolené...my nepojedem nikam hlavně z finančních a časových důvodu - letos budeme mít zase pracovní léto - zahrada, plot, garáž - stavíme si svépomocí, ale nelituju.

Terkytko: v Egyptě jsem byla a už bych tam nejela ani s dítětem ani bez něj...ani kdyby mi za to ještě někdo zaplatil. Jediný co mě uchvátilo, tak Rudý moře - šnorchlování super, ale i v Řecku jsou ňuňu místečka
My pojedem příští rok do Řecka. A s takhle malým mimčem bych nejela jinam než do Chorvatska nebo Itošky a to hlavně z důvodu kvality lékařské péče.

Ivčo ALOHA :grinning:

Ronie: Zítra se jdu s kámoškou podívat k jiné mudře :angry:
12. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojky, tak to je škoda, že jsem to nevěděla dřív o té prochajdě, mě přeobjednala na dnešek na druhou na rehabku :frowning2:
12. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
terkytko a prioritko poslala jsem vám IP. pááá
12. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Prior: s procházkou počítám,na 16.hodinu je zamluvená ta kavárna,kdybyste někdo dorazil až tam. Péťo,nechceš přece jenom dorazit?
12. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Čau holky, máte kráááááásný téma, taky chceme jet do Chorvatska, ale uvidíme. Dneska tady celý den prší a včera bylo ještě sluníčko, chjo, to mi schází :frowning2: .
Chtěla jsem malou udržet vzhůru, tak jsme vařili a povídali a ona si hrála v lehátku a štěrchala, najednou štěrchat přestala a ze sekundy na sekundu usnula jako dřevo :grinning:

Holky, co máte za chůvičky? mě ty moje nějak blbnou, asi je něco ruší. . a chci Barču přestěhovat vedle do pokoje už i na odpolední spánek, tak abych ji nemusela běhat po schodech a kontrolovat, poraďte :wink:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Zip já mám od Tefalu a jsou skvělé
12. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
terkyt, já o tom silně uvažuju...dr. máme za sebou...jen jsem posunula instalatéra, který ještě nedorazil....prostě řekl, že tedy přijede později....:-/ Takže pokud to zvládnu.....DORAZIM. V nejhorším bych dorazila do Cirkusu, jenže já bych zase chtěla nějak rozumně vyrazit domů...Barrandák je odpol na zabití a já bydlím na druhým konci Prahy...až za Prahou:grinning:
12. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nik: a jaké? Já jsem původně chtěla taky od Tefalu, co má přijímač co se dá dát na ruku, ale nemohla jsem je sehnat, odkud je máš z obchodu nebo z netu?
12. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
zipi: Já mám Philips 463, ale moc spokojená nejsem. Jen kolem prolítne pták a už letím nahoru. Né že by mi běh po schodech neprospěl...
12. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Terkytko a da sa pri tej kaviarni niekde parkovat? Alebo v okoli..
12. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
evi...parkuje se na Andělu v nákupním centru. To je ideální. Přijedeš ve 2 nebo později?
12. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Pet: já právě ještě potřebuji aby byly obě části na baterky, abych je mohla vzít i na chatu, není tym elektrika a jak tak koukám na netu, nemůžu se v tom vyznat :frowning2:
12. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
zipi,tak tyhle philips jsou.
12. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
zip tyto: http://www.elektro-megastore.cz/tefal-bh-1200j9-online/
vzala jsem přes net,ale maj sídlo v Praze kdyby se s nima něco stalo,ale zatím dobrý...obě jsou na baterky a v pohodě
12. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
ve 2 nestiham.. asi ta tu stvrtu. :slight_smile: Andel je novy smichov? za mostom mierne dolava?? :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
evi, YES :grinning:

Tak to já zas asi opačně...budu muset být v půl 6 doma, teď jsem se domluvila s instalatérem :grinning:

Holky, dorazím ale až po 14 hod..nevím jak s dopravou a malej papá ve 13 hodin. Počkáte kdyžtak na mě?
12. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Nik: díky moc za info, asi půjdu do nich, koukala jsem, že je mají i na ceskaelektra.cz a tam mám registraci :grinning: , ještě prosím tě, jak dlouho ti ty baterie vydrží?
12. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
hele je to na 3 malý tužkovky a tak dle toho jak dlouho to máš zaplé.pokud na celou noc,počítej tak cca 2-3 dny.já už na noc nepoužívám,mám pootevřené dveře a pokoj hned u ložnice.mě to běželo od 20-7 hod cca a ty 3 dny no..ale obyč baterky jsem dávala
12. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Nik: celou noc to mít nebudu, spíš večer nebo přes den, když budu v jiném patře :wink: , děkuji za info!!!!!
12. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
jo tak to ti vydržej třeba týden myslím
12. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Nik....do letadla stačí i dudlík, dudal a pohoda :wink: Ale pití je super.
Ron...venku tak to je docela pr...l.Já to dělám tak, protože rozhodně netahám nočník, to nejde vždycky. Ale mám ty vlhký ubrousky, vykajdí se na bobečku do něj a nosím pytlíky...no prostě jak správný pejskař :grinning: :grinning:
Teda tady v Kladně to tak děláme :sunglasses:
Joooo dovča...my byli s malým na Samosu, to bylo bezva, 5minut a jezdili jsme s kočárkem v horách paráda, pak na Rhodosu, úžasnej hotel pro dětičky, nádherný hřiště :slight_smile: Nejhorší je v cizině voda, to vždy byl vopruz sehnat vhodnou nebo aspoň přibližně :unamused:
12. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Pet....čus bus :grinning:

Krem....vy jste ale šikulenky, to ti odpadlo dost práce, viď????To je super..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
ivi: já musím i tak odsávat, protože jsem na ty dva dny polevila a už mám zase mlíka míň. No, uvidíme, jak dlouho nám to kojo vydrží. Protože malá je prostě na jídlo lenoch, jak jí to přestane téct podle jejího gusta, tak je s kojením ámen. Vůbec toho ale tolik nevypije jako ostatní a přitom je to takový cvalda. Ale zase už si krásně hraje s hračkama, pase a přetáčí se na boček. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Kremco...Bára si taky už hraje, úplně zírám jak je oproti Filípkovi rychlá. Barča se točí z bříška na záda a mudr mi řekla, že jí mám brzdit. Akorát už neřekla jak.... :unamused:
12. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Holkyyyyyyy..ma nekdo cislo na ronie? :wink:
12. kvě 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.