• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Teuf..já nemám :frowning2: Tak ti nepomůžu, promiň
12. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
já mám
12. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
teufi ip :wink: :slight_smile: zítra se uvidíme
12. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
ivi: ono nemá smysl je brzdit. Nikča byla taky rychlá, v deseti měsících chodila a v roce a dva měsíce byla už i v noci bez plíny. Každé dítě je jiné a když něco dělat chce, tak mu v tom nezabráníš. Kdybys ji omezovala, tak jí spíš uškodíš. Znám jednoho klučinu, který už v půl roce stál a začínal chodit a nikdo mu v tom nemohl zabránit. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky, babyy, mam dotaz.. dnes som malemu musela naobed pomoct sa vykakat, mal taku dost hustu stolicu. No a potom som pri dalsom kaku nasla v plienke male cervene bodky, velkosti spendlikovej hlavicky, cca tak minimalne 20 ich tam bolo. vyzeralo to ako krv. A v dalsej plienke to iste.. Mam zajtra volat doktorke, alebo pockat, ci to nahodou nebolo kvoli tomu, ze som mu pomohla teplomerom..
12. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
evi: Jsou to jako takové vlásenky krve? Ona ti řekne , že to máš pozorovat, zda se to bude opakovat. Ale stejně bych jí zavolala. To asi teploměrem ne, to by tam byla jedna...spíš bych to fakt pozorovala, zda se to opakuje.
12. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
evi, já bych řekla, že to byla krev z nějaké vlásečnice, když měl zácpu, tak tam nějaká minicévka praskla...určitě bych jen pozorovala dále stav a stoličku :wink:
12. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
evi, teplomerem jsi mu neublizila, taky obcas musim pomoci a jeste se nic nestalo
12. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Tak nevím ,jestli ještě někdy budu organizovat nějakej srazík, sešly jsme se jen s Prioritkou :sweat_smile: Ještě že měla s sebou dvě kamarádky. Ale seděly jsme pak nahoře u rozhledny, takže rezervačku v kavárně jsem musela zrušit,aspoň jsem pak dojela domů pěšo. Svezly jsme se nahoru lanovkou, kočáry se tam v pohodě vejdou, akorát těch schodů při vstupu a výsupu :rolling_eyes:
Tak třeba příště...
Teufi: příští týden, jestli pojede Prioritka k Tobě v úterý, tak se přidám.
12. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dakujem, budem sledovat a ak sa to znova objavi, tak jej radsej zavolam.. :slight_smile:
Terkytko, ja som nakoniec chcela dorazit aspon do kavarny, len mimis spal dlho, takze by som tam dosla cca o piatej :confounded: No a ako vidim (teda citam), tak dobre, ze som nesla, neboli by ste tam.. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
ivco: a kde na Rhodosu, jste byli s malým? my tam byli bez dětí a moc se mi líbilo. Ta voda se snad dá koupit v supermarket a převařit, to by mělo být ok.
13. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko všem,
tak dnes super noc. V 3:20 kojo a teď ještě spí :sunglasses: Takhle by se mi to docela dost líbilo :sunglasses: :wink:
Kremco...no snad takhle rychlá Bára nebude, to je Nikča šikulka, tak brzy bez plín...to Filip o rok později :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evaviki...sleduj, sleduj a asi bych raději pro svůj klid a pocit zavolala doktorce, ale určo to má chuděrka z toho jak tlačil.
Holky pořád řeším naušnice, někde jsem četla, že holčičky jen trpí,, protože maminky chtějí, aby měly naušničky a že je to zbytečné...ale já chci aby měla naušnice, je jinak jen takový lebkounek a nic :wink: Tak nevím. Na druhou stranu se toho bojím, aby jí to nehnisalo :unamused:
Tak dnes je teda zataženo, chjooo to zase bude den :confused:
13. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky, tak polku noci prefnukal, rano som mu zase musela pomahat a ma tepltu 38. Takze mam kupit hylak kvapky a sledovat.. ach jo.. :frowning2:(((((((((((
13. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
evi: brouček malý :frowning2: a to má 38 už po odečtu 0,5stupně? a proč hylak-já myslela, že ten je proti prujmu...
a ty jenom kojiš nebo dáváš i Nutrilon?
13. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Ivčo: Rhodos je super, byla jsem tam jednou na dovolený a pak jsem se tam vrátila ještě na měsíc :slight_smile: Nádhera, jak tam všechno kvete, žádná sušina. Ono obecně Řecko je s manžou naše srdcovka :wink:
Ale stejně si myslím,že s mimčem ideál Chorvatsko a Itoška.

Jinak Davča je živej až moc. Pase jako pase, ale nebaví ho to. Hračky chytá od minulého týdne a nejvíc miluje houpačku od Fishera, koupila jsem jí z druhé ruky za dobrou cenu a je to super věc, co ho zabaví.A jinak v postýlce...přes den má v obýváku takovou postýlkoohrádku...tak se tam frajer otáčí o 360 stupňů a všem hračkám dává pěkně na frak :grinning:
A co má tedy po mě...hrozně rád se oblíká :grinning: Bohužel nesnáší dupačky, kterých máme hafo :frowning2:

A Kremco: super,že zas kojíš :slight_smile: Tak jsem četla, že kojení je nejdůležitější do konce 3. měsíce. Ale teda moje kámošky, co nekojily vůbec, tak mají děti zdravé jako buky :slight_smile:

Terkytko: No já jsem byla už na cestě, ale vzhledem k tomu, co stálo přede mnou /jaká kolona/ a že to mám na Smíchov 30 kilásků, tak jsem to otočila. Ale buď zítra nebo příští týden (dle počáska) razím do Dejvic juknout se do práce, nechceš třeba na obídek? Vzali bysme i Šárinku akras s Barčou.

Tak já se jdu věnovat tomu čertovi, za chvíli razíme za holkama :grinning:

Papa
13. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Moni, 38 po odcitani pol stupna :frowning2: Hylak vraj vyrovnana to prostredie..
Kojim a vecer nutrilon, ale posledny tyzden som ho cca 4 kryt trosku dokrmila po poobednajsom kojeni, ale tak 50ml. Vecer vycucne tak 120-150 (kazdy druhy den je z toho cca 100ml moje mlieko)
Vyrazam do lekarne..
13. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Holkyyyyy..myslim, ze jste to tady uz resili...maly ma uz druhy den srajdu...ma to takove zlute, hlenovite...a normalne to smrdi jako hermanek.Ja mu pred tema 2 dny koupila granulovanej caj od hippu...no uz tyhle dva dny co hnackuje, davam normos pigi cernej...nic vic..a furt sere...no co jeste?Zkusit ten ryzovej odvar?

Jo...co se tyce synflorixu...ja obehala 4 lekarny na proseku..ani jedna ho nema..ani ho jeste neobjednavali....No na poliklinice mi ho objednaji...1644,--kč....
13. kvě 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
13. kvě 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
Péťo: jestli pojedeš zítra do Dejvic,tak na oběd bych zašla ráda. budu tu mít v 11.hodin fin. poradkyni,na chvilku,tak třeba na 13.hodinu někam dorazím. Někde u Kulaťáku? Akras jsem viděla v pondělí na vítání občánků,už se trochu známe.
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Teufii, dakujem :slight_smile: On nema krvave nitky, ale male bodky.. Tak uvidime..
Inak je to potvora, dostal ten hylak, musi sa to zapit velkym mnozstvim tekutiny a on odmieta pit caj.. Tak som donho cpala caj striekackou. No ak sa mi podarilo, aby prehltol aspon 5ml, tak som rada.. vsetko vypluval.. :confounded:
13. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojy tak mám chvilku...

na rehabce nám upravila cvik a budeme teĎ chodit 2krát týdně tam a ona s ní bude cvičit ještě další náročnější cviky. Jinak neuro vyšetření celkem ok, vývoj do spasticity zatím není zřejmý, jen jedna noha je horší, máma řikala že tak 97% rozvičíme úplně...ty 3% by mohla trochu kulhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my to rozcvičíme :sunglasses:

Jinak teď v sobotu je to grilčo u nás, tak kdyby se někdo chtěl v celé sestavě(krom kremci -ta může i sama s dětma-pokud cestou nepotká nějakého šohaje:wink: ) dostavit, jen my případně písněte ip, ať vim kolik nás bude :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ron: nestraš se šohajem. :slight_smile: Mám dost starosti i bez něj.
13. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
:grinning: to chápu, jura má stále rýmičku-bude to spíš alergie nebo co, pač už to má 3 týdny-antikoncepci sem si kupovala dost zbytečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
evi: pokud se to nebude opakovat, tak je to asi jak tlačil, ja psala včera Ronie.
Držím ať teplota klesne a Hylak zabere.

Teufi: zkusila bych ten rýžový odvar, já to dávala Mikimu, když byl malý a fungovalo to. Ale když jsem to dala ve 2m Matouškovi, tak se z toho děsně poblil.

ronie: dobrá zpráva, že to jde všechno rozcvičit..skvělé. a máš tu rehabku daleko, když tam musíš2x týdně?
Rýmička to je potvůrka :grinning: (hlavně ať leží a nic nedělá) :grinning: :grinning:
Mikulášek už ji má přes měsíc a pořád řeším,jestli je to alergie nebo rýma :fearful:

balím kluky a jdeme ven
13. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
momo ne je to přes celou Prahu ,a le nevadí, Jura mě tam bude vozit ráno, mamka bude hlídat Oliho a já se vrátím s golfkama mhd :wink:
13. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
tak to jo :slight_smile: se dvěmi malými dětmi cestovat je občas děsné i autem, když mi oba ječí za ušima :grinning:
a co tchýně, od porodu nehlídá? to ji tak vyčerpalo?
13. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
:grinning: jojo totální vyčerpanost-ale to mě zrovna nevadí :grinning:
13. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky, když je mimi pět minut v průvanu...ale fakt hrozným,že zavírá očíčka...nemůže onemocnět? JSem husa...jsem ho nechala v postýlce, pootevřený fr. okno a truhlář otevřel dveře, já byla čúrat a DAvča to tu měl jak na vídrholci :frowning2:
13. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj holky, moc nemám čas sem chodit a už vůbec ne dočítat.

My jsme v poho, malá je zlatíčko, dneska jsem jí koupila panenku od Lamaze a moc se jí líbí. Dneska jsme byli na další baby masáži, byla zlatá, ale jak se unavila tak začala plakat. Pak ale usnula, tak jsme s manžou skočili na meníčko. Objednala jsem jí na plavání, tak jsme zvědavá co na to bude říkat. Jinak ty bolení břicha celkem přešly po první baby masáži a malá je jak vymněněná, konečně je to zlatý dítě.
:dizzy_face:
13. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj, Pet, Terkyt, viděla bych vás ráda, ale zítra to bohužel na celý oběd nebude, musím být na půl třetí připravena vyrazit do autobazarů (vybíráme auto), lae když byste daly vědět, kde jste, tak bych se stavila třeba aspoň na něco k pití. Nebo ten příští týden klíďo i ten oběd.

Jinak hlásím: Kdo má problém s pasením hříbátek (i když to už jsme tu asi jenom my :wink: ), radím navštívit Kremču a její Týnku. Byla jsem za nima dnes na inspiraci, aby Barča viděla, jak to má vypadat, kdež se vzorově pase a ejhle večer ji manžel položil na stůl před televizi a holka pásla tak ukázkově asi 1-2 min, čuměla na bednu a nechala se fotit a dokonce se smála :grinning: Tak ty fotky ukážeme Ronie mamince v úterý na neurologii :wink: Huráááá, mám radost :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.