• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Pet: nám táhne od oken permanentně a taky nějak moc nenabalujem...Křemča z nás nemohla, když viděla dnes ty holé nohy jen v ponožkách a kaťatech :grinning: , tak myslím, že jestli není nějaký choulostivější, tak by to mohlo být OK, ale uvidíš, no, to se asi nedá předpovědět. My ještě neměli ani rýmu....ťuk ťuk ťuk
13. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Péťa se zatím neozvala, tak nevím, jestli něco bude...
13. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky, jen rychla sonda, jde zitra nekdo cvicit se mnou na zlicin?
13. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Miso já nejdu,máme ty kyčle.tak až příští týden ju?
13. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
niikkyy jasne :slight_smile: a terka byla v pondeli,
takze se uvidime pristi tyden ve ctvrtek? je to tak?

tak pekny vecer papa
13. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
jj jasně,budem se těšit..tak dobrou
13. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahojda holky, hlásím se z "chalupy". Je tady nádherně. Celý dny jsme venku a couráme. Mám tu spoustu kamarádek - maminek, tak pořád jen drbeme a drbeme až nás bolí pusa :slight_smile:
Adrianka je zatím zlatíčko...v kočárku krásně spinká a když nespí tak se na mě směje a povídá mi...takhle by se mi to líbilo...jen to kojení mě pořád zlobí...mlíčko mám, ale Áďa mi už takhle večer nechce prostě tahat. No je to pořád dokolečka dokola :frowning2:
Jo a dneska jsem konečeně objednala chůvičky. U dvou obchodů jsem strašně dlouho čekala na Philipsky 463 a když mi z obou volali, že budou až tak za měsíc, jsem se na to vybodla a objednala Tefal BH 1200...Nikky ty je máš, viď? Četla jsem na ně chválu, tak snad nebudu zklamaná.

Jinak úterní výlet na Petřín byl moc fajn, škoda jen že jsme se sešly jen s Terkytkou a těmi dvěmi mými kamarádkami.

Teuf: v úterý za Tebou dorazím a jsem domluvená právě s tou jednou kamarádkou, že půjde s námi. Ona bydlí taky na Proseku - u Billy - a nemá tam žádné kamarádky, tak byla uplně nadšená, že tam někoho znám a že by jste případně spolu mohly vozit - má 6 měsíčního klučíka - taky bych řekla, že to bude sumo zápasník. Má už 9kg a to jen kojí!!!!

Jinak cvíčo, příští týden to chci jít vyzkoušet, tak se asi přidáme k Erwině...no už se těším!

No nic, jdu chrupat...zítra tady máme menší holčičí drbárnu a to se asi protáhne, tak ať jsem trochu vyspalá.
Dobrou kočky!
13. kvě 2009 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz
Krásné ránko,
Pri: taky jsem na doporučení Nik objednala Tefalky, měli by je dneska expedovat, tak jsem na ně hrozně zvědavá :grinning: .
Jinka jsem vzhůru už od půl 6 a porád čekám až se probudí Barča a pořád nic. . korely řvou od rána jak najatý a malá spí a spí a spí :grinning:
14. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz
Caaaaau holky...
Prior...super...budu se tesit..a utery je vase :wink:

Holky...on kaka furt..ale je to divne...nekaka cely den...jenom dopoledne..ma tak 4 x totalne prokakanou plenu ridkym zlutym a voni to porad hermankem :confounded: ja mu ho nedavam uz 4 den..ma jenom cernej caj s cukrem a ryzovy odvar...tak nechapu :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem smutná. Volala jsem na oční a Davídkovi našli zlatého stafylokoka a asi ho bude mít i v nosohltanu, pořád chrčí a odsávám občas nudle.No,jdeme k dr. na výtěry, pak na krev a pak uvidíme. Přitom my s manžou neznáme co je to rýma, kašel....nechápu to :frowning2: Prý to má nejspíš z porodnice.

Terko, omlouvám se. Místo do práce jdem k té mudr.
14. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Petí kámošky malá to měla taky a už je OK..měla to z porodky
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
teuf: ty dáváš cukr do čaje?
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
akras: super, že malá pase. Musíte přijet častěji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští čtvrtek bych taky šla na to cvíčo do Karlína, půjdeš taky?
14. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
teufi no fakt cukr néééééééééééé zaprvé tím zaděláváš na zubní kaz a nedej se mýlit ačkoliv zuby nejsou tak už se to chystá, a takhle malý děti nemaj vědět co je cukr, nebude ti chtít nic jinýho než sladký-na zeleninku se ti vybodne a ten průjem s tim pravděpodobně může souviset :wink:
14. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ron, tak to je super, ze sa nepotvrdila DMO. :slight_smile: A neboj, vsetko rozcvicite..
Peti :frowning2:(
u nas noc celkom v poho, dokonca je bez teploty :slight_smile:
Babyyy, kto cvici na tych cviceniach v Karline? Deticky, alebo vy, alebo aj aj? :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
a holky, to ta moje mudra měla udělat testy - výtěry a udělala hovno :angry: tak nevím....zlatý stafyl. bude ted má noční můra
14. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
evi to taklhe bohužel říct nejde, DMO se dá diagnostikovat nejdříve ve 2 letech, ale je to fakt zanedbatelný procento u nás :wink:
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Baby, ktora davate obycko Nutrilon? Mam jeden otvoreny a malemu nerobi dobre :frowning2: Treba ho spotrebovat tak do 20 dni..
14. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
eva ja si ho klidne vezmu, je to ten velky nebo maly?
nechutna malymu?
14. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
800g. malemu chuti,ale kedze ma problemy s bruskom, tak neviem, ci nie po nom.. takze zase davam HA. :confounded:
Ako ti ho dorucim? chodis cvicit do karlina?
14. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
evi, ja taky stridam HA s normalnim a malej problemky nema, teda obcas brisko zazlobi, ale to je normalni,
myslis ze je alergicky na kravsky mliko, kdyz s tim ma problem? protoze v tom HA je to nejak precisteny
do karlina nechodim, hele kdyz se ozve nekdo jiny, kdo to ma k tobe kousek, tak se ho vzdavam :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Neviem, ci je alergicky, to asi nie. Skor citlivejsi.. Ked jem vela mliecnych vyrobkov, tak ho boli brusko.. ale podla dr. to alergia nie je.. Budem skusat este ine mliecka, ale nutrilon a bebu uz nie :slight_smile:
A kde sa dobre dostanes? Novy smichov? tam autom trafim :grinning:
14. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Jeeeeee holky...ja vim o kazech...a zubech...a cukru...jenomze ono je stejne vsechno slazeny...jak sab simplex..tak kupovane caje od hippu...vsechny granulovane caje jsou s cukrem...a on mi caj bez cukru plyve.Ale muzu to jeste zkusit, dat mu to bez cukru.No pochybuji.

Jinak dostali jsme nejake lactobacily nebo co to je...a kuliska..to je misto caje...je to slanej hnus a div se svete..on mi to vypil :grinning:
14. kvě 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
Joooo..a taky mame ted vysadit sunar...a davame nutrilom nejakej bez laktozy...tak jsem zvedava...taky je to uplne hnusny proti sunaru...a ono to moje ditko vypilo do dna....holky..on fakt asi sni vsechno, co nesni jeho :grinning:
14. kvě 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Jsem vul..ne lactobacily...ale dostali jsme nejake kapsle lacidofil :grinning: si to neprectu...a pisu hlody :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
:wink: teufi kupuju čaj Sunárek, ten jedinej granulovanej není slazenej :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
jo a když už cukr musí být, tak kup teufi glukopur, je to mnohem jednodušší a stravitelnějšá cukr :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
evi: zkus mlíčko od Hipp, Nikča (moje starší) taky měla problém s nutrilonem a Hipp byl výbornej. Teda doufám, že ho ještě dělají. Přeci jen je to už pět let.

teufi: když už, tak fakt jen glukopur (hroznový vukr), to nám říkala i paní v lékárnqě, když jsem chtěla sladot malé čaj. A Kulíšek je fakt síla hnus. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jé, to jsou překlepy. Malá mi při usínání drží a morduje ruku, takže píšu jen jednou. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
evaviki: pokud by jsi se nedomluvila s Míšou, tak já si ten Nutrilon klidně vezmu...už používáme ten normální .. na bolavé bříško už dopotřebovávám a zatím ten normální bere v pohodě. Bříško nebolí...ťuk, ťuk, ťuk...

Jsem teď už třetí den bez manžílka a už se mi stýská :frowning2: a uvidím ho až v sobotu :frowning2:

Tak malá spinká, jdu se věnovat holkám...máme babský sněm :grinning: tak papa a dobrou!
14. kvě 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.