• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Kremca, dakujem, vyskusam :slight_smile: Este rozmyslam nad babio mlieckom (bio mlieko), tiez by mohlo byt ok..
14. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
prioritko, nutrilon je tvuj, ja bych se s evikem spatne schazela :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Oki, prior, kedy a kde? :grinning: Ten comfort ti nedonesiem, lebo uz je po datume spotreby (otvoreny viac ako mesiac), ale tento je ok..
Misa, mrzi ma to, ale mam mizernu orientaciu, takze v prahe trafim iba na par naucenych miest. :confounded:
14. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky...tak ja se podivam i na glukopur...i caj od sunaru :wink: .Chudinka moje ukakana...spal od 15:00 do 00:30 a pak do 05:30 a ted zase spinka...tak cekam, ze kazdou chvili vstane a ja ho okoupu..pac vcera jsem ho uz nechtela budit.

Ach jo..dneska jedeme na Moravu...tak skocim do Polska...doufam, ze to vyjde.Prior..pak zkouknu ten nutros.Ja se tam zkusim jeste poptat po bubchenu... :wink:
15. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Juuuuuuu jsem to koza...vlitnu sem prvni..a ani nepopreju, tak jeste jednou.Krasne dobre raaaaaaaano holky :wink:
15. kvě 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
...jsem koza..to rikam...tak na potreti....Krasne dobre ranko mamicky a miminka :wink:
15. kvě 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík

Teuf :grinning: :grinning:

hele ti spal jako od 15hod? mazec jako :sweat_smile:
sunar čaj mám taky a super a pak ty granulovaný od Hippu no,ale i DR a lékárnice říkala,že jsou nej,se v tom vyznej..ale cukr bych určo nedávala...já mám doma ten glukopur,pač ten jsem mu dávala občas když ječel po jídle a když to vytáhl,tak měl jasnej hlad a dostal příkrm,určo kup..lepší než cukr :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
,,,Nikus..koupim...necham si poradit... :wink: jinak letim koupat...a pak nakrmit...
Jo..a to vydrzel tak spat po tom hnusnym kuliskovi....chutnalo a vypadalo to jako slana voda...se sama divim.No, kdyby to takhle melo byt fut...zavedu ho misto sunaru :grinning:
15. kvě 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
jj kup..bude to lepší :dizzy_face:
hele že bych kulíška taky koupila ? :grinning: že by i přes den spal furt :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Niky....neprivolavej. :wink: ...nebylo to nic moc koukat jak trpi a boli ho kazdej prdik..a kak :frowning2:

Jen at jsou kluci zdravi.Ale reknu ti...tomu Kuliskovi jsem vubec neverila..prislo mi to takove osklive baleni..navic hnusne chutove....a koukej, spal po nem jak dudek, takze mu ocividne zabral a ulevil.A dnes jeste nekakal..takze uvidime, zda uz jsme alespon trosku ok :wink:
15. kvě 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
nakrmim..a prijdu.. :wink: okoupani uz jsme :grinning:
15. kvě 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
niky, navic ty mas tady po terkytce nejhodnejsi mimi :wink:
15. kvě 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
hodné? no možná no..ale takym á své dny..ale od doby co jsme na UM tak je nejvíc spokojenej :wink: hlavně že v noci spí v kuse,to je bomba...snad se to nějak neotočí :grinning:
15. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
to je dobře,zda mu Kulíšek zabral :wink:
15. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
niky...kdyz te tady mam, jak ti pije Kubik?Bo Sam posledni dobou dela strasne caviky....zajima ho kazdy zvuk...culi se u toho...smeje...chce si povidat......co vy?Jak jste na tom s krmenim?Jo...a hracky porad nechytame :frowning2:
15. kvě 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
dobrá otázka :grinning: zásadně se točí na televizi a musí čumět na ní..hlavu vykroucenou...jakmile zaženě ten největší hlad,hraje si s flaškou.čučí kde co lítá a dělá kraviny..vyhazuje flašku a culí se na mě,seberu mu jí a ječák..takže jako taky občas kort když pospícháme bych ho přerazila :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak Kubča jde po hračkách jak ďas.....nejvíc provaz(jakoby velké céčka) a pak toho pavouka od Lamaze...do toho jde jak divej...furt se s ním pere,rve mu tykadélka a kouše mu do hlavy a strašná sranda :sweat_smile: teď mu chci objednat ještě jednu od lamaze...když si s tím hraje,tak ty penízky investuju :wink: jak je to barevné a píská to a šustí tak ho to nesmírně baví
15. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
presne...hlavne kdyz se s nekym domluvim..ze budu tam a tam o ty a ty hodine...tak just dela naschvaly :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
jj přesně..on se s tím sejří a já behám s ním na ruce a flašku v ruce a třeba dobaluju věci :grinning: a on se na mě tlemí jak jantar
15. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
To Sam ne...jedine na tom lehatku..co je ten fialovej tvorecek..tak ho taha za ruce, usi, nohy....mas dojem, ze mu je urve...a desne placa do tech zbylych dvou hracek :sweat_smile: ale chytat to ne...chytnout nechce poradne nic..ani kdyz mu narvu do ruky nejakou rolnicku...odhodi ji pryc :frowning2:
15. kvě 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
hele a neni to třeba pro něj velké do ručičky? Kuba začal chytat ten řetěz a pak takovej ten špendlík..tím začínal a teď objeme toho pavouka,kouske do hlavy a trhá :sweat_smile: pitbul
jo ty na lehátku tam nemá..dala jsem tam ten řetěz a teď toho pavouka a jediné co jsem nechala je ta koule,po té jde te´d..jinak ty origoš ho tam nebrali :sweat_smile:
Já teda te´d dělám,že mu to moc nepověšuju,ale dám hračky kolem něj,aby se taky snažil si je sám vzít a přitáhnout a né že mu je navěsím nad hlavu :grinning:
15. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky

evi, to vubec nebylo na tebe, to ze bychom se nesesly, ja jsem to myslela tak, ze do centra prahy se dostanu malokdy a ze prioritka to bude mit jednodussi :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky, v rychlosti zdravím.
Byli jsme u mudry a ta bakterie prej žádná trága, má jí spoustu mimi, jen o tom nevědí :frowning2: Ještě, že nám to oční zjistila.Tak vzala výtěry, Davča opět super statečnej a v po jdem na krev.
Teď hajáme v kočárku.

Holky, když vám spí děti 12 hodin, to je nebudíte na přebalování? Mě přijde hnus ho nechat dlouho v plíně, většinou ho budím.On si pak pročurá bok :grinning:

Tak Davča chytá hračky tak, že je opravdu drží...nejradši má nejobyčejnější chrastítka - špendlík je nej, pak chytá plyšovýho losa Edu a takovej banán plyšovej, pak svoje oblečení a moje vlasy,plínu co má pod hlavou a taky si začíná hrát s dudu.Obrací se nalevo, napravo...pase, ale je línej :grinning:

Tak já jdu něco dělat a prioritko: Ozvu se ti :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Petí ahojík

Jo tak dudu si taháme taky.vyndá si ho a zas strká do pusy,píchá se s ním do oka.Vlasy si trhá taky a uši a furt si deformuje obličej,,tahá si oko a tváře,že má pak rudej obličej :grinning: plínu taky tahá...sám už dělá bubáka.dá si plenu na hlavu a zas sundá a tlemí se tomu :grinning:

Ne nebudim....přebaluju až ráno..kdyby mu to vadilo,tak se vzbudí!
Ráno je teda plena durch..to jo,to má i jak pije čajík..což je taky suverén..já mu to držet nesmím..on sám prosím..takže mu to položím na deku a on si to ručičkama zvedá do pusy..občas je zlitej a je to sranda..jak pro koho :angry:
15. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Misko, v pohode, ja som to pochopila :grinning: Len ma mrzi, ze ti to napr. nemozem doviezt, lebo netrafim.. :confounded:
Peti, Losa Edu mame radi aj my, furt mu chyta nozicky :grinning:A este stekajuceho pejska od Lamaze, ale toho mame cerveneho, zeleny sa mi nepaci.. Este mame svetlusku Fredyho, tygra bonifaca, chrastitka ako ponozky a na ruku a leporelo.. Plus este par hraciek od inych firiem.. Ja som mimop hrazdicky nic nekupovala, akurat od mm dostal toho Edu k valentinovi. :grinning: Vsetky hracky sme podostavali, mame sialenu kamosku, co ked ma prist na navstevu, tak den predtym rabuje hrakarstvo .-D
15. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojda,
tak světlušku máme taky a má pěkně olízanou hlavu, chuděra. :slight_smile: Tahá ji za tykadla, křídla a div ji neroztrhá. Týnuška se taky točí na obě strany, hraje si pěkně s hračkami a nejraději má moje ruce a prsty, ty by žmuchlala a hrála si s nimi pořád. Dneska jsem jí dala světlušku na bok a ona se tak snažila, že se pomalu přetočila na bříško. :slight_smile: Ale na to má ještě čas.
Já taky přes noc nepřebaluju. Jen když se pokaká a to slyším, protože je to obvykle hned při nebo po krmení. tak to ji přebalím a pak zase chrupčí dál.
15. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Jééé, já musím přebalovat. Malej hodně čurá :grinning: Přijde mi hrozný nechat ho celou noc v pleně, to je jako bych měla celou tu dobu jednu vložku :unamused: Asi to mám z dob, kdy byl opruzelej. A kaká už jednou - dvakrát denně, to je pohodička.
15. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
petí já taky v noci mám jednu vložku..pokud nejdu na záchod se vyčůrat,tak fakt si budík nedávám a neměnim po 3 hodinách :grinning:

Jakub čůrá taky mooooc jak dávám i čajík.na noc dávám už pleny 3 a má je prochcaný,ale nic mimo....

Jo kakání přebaluju hned pokud je to přes den..většinou kadí po raním dlabanci,dám do lehátka a zachvíli rudej a tlačí :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.