• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
Holky, to bude u Ron veselo :grinning: :grinning: :grinning: To bude mazec jak v porodnici. Jinak zdravím! Teď taky nějak nestíhám. I když jsou hodní, ale denně jsme tak 7hodin venku, Barča má rýmu a spí jen v kočárku, teda mazec pořád někde šmajdat.....Tak se mějte a užívejte sluníčka, jdu uklidit, dokud je rodinka venku :wink:
4. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj, jsem trochu mimo obraz, kdy se koná sraz u Ronie? Pokud by to jen trochu šlo, přidala bych se ráda.
Jinak jsme dnes kočárkovaly s Kremcou ve Stromovce :slight_smile: , moc fajn to bylo, krásný den, můj manžel bavil Kremcinu starší dceru a my měly chvíli si popovídat. Až stáhnu fotky, přidám je do alba
4. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
akras: ajojo, procházka byla super. Doufám, že Ondru nebolí z Nikči hlava. :grinning:
Já bych se taky ráda přidala, ale bohužel mi odpolko přijdou žáčci na nástroje, takže nemůžu. :frowning2: Tak třeba příště.

Jinak se mi malá zas poblila, a to opět se zástavou dechu. Já už z ní fakt nemůžu. Naštěstí už to nebyl takový šok jako minule. :unamused: Teď už snad spinká a bude dobře.
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Krem: :frowning2: to je teda hrůza :astonished: a to vypadala tak v pohodičce, ach jo, ale zvládla jsi to, jsi šikulka :pensive: a bylo to zase takové jako minule?

A kdy je ten sraz?????? :astonished:
4. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ja byla taky ve Stromovce.holky pomoc.odmita prsa.rve jak tur u toho.histerak ma neskutecnej!nevim co delat.
4. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Krem uz zas?chudinka mala! Snad uz to bylo naposled
4. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já to fakt holky nechápu. Jestli se přepila nebo co. mněla po tom dnešním výletu obr hlad a je fakt, že toho hrozně moc vylupla. Tak asi proto. Ale nechápu, proč u toho přestane dýchat.

nik: a má hlad? Mně Týna odmítá prsa, když je přepitá nebo když ji bolí bříško či tlačí krkanec. Jo, a taky když nic neteče. :slight_smile: To pak řve jak tygr.
4. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
nik: a flašku chce?
4. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jéžkovy, co jsem to napsala? Patří tam "měla". Jsem to ale koza pitomá. :-P Holt únava po náročném dni.
4. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Flasu bere.hlad ma.dela to jen vecer hlavne.z praveho pije super ale leve ,u nej ma histerak a neveme ho.
4. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Šárko ahojky sraz se koná teĎ v pondělí a klidně přijeď a udělej si cedulku se jménem pač já už se v tom neorientuju-upozornuju ež jako pokud bude hnusně tak budete sedět a ležet na koberci pač se všichni na naše pohovky s dětičkama nevejdete, na zahradu hodim nějaký lajntuchy a sednem na zem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teda budu muset koupit nějakej obr koláč...plánuju medovník, tak asi spíš 2 :grinning: :grinning: :grinning: ale moc se těšim to bude masakr :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
kremci jasně u nás se bude mockrát grilovat až se ještě trochu oteplí tak uděláme akci :wink: :grinning: Musim objednat pískoviště at maj dětičky zábavu :wink:
4. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nikky, tak to jsme se možná potkaly a ani o tom nevěděly - no, bylo tam lidí jako smetí :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
a v kolik, já jdu s malou dopol. k dr.
4. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Akras je to mozne.ja cucela po kocarkach :grinning: pak jsme to parkli u obcerstveni :grinning:
Ron nic nekupuj,co silis?
4. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ron kde se tam da parkovat?nezdalo se mi,ze by tam bylo misto nekde!
Ter:vemu si korbu taky.proste se tam vejdem.podvozky do kufru,mala v korbe,malej v sedacce a moje korba se hodi na zem pod sedacku kde budu mala.co mas za kocik?je podvozek velkej slozenej?i kdyz to je sumak,sundam dekl v aute.
4. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
ale ne nikkouš to není kvůli vám-si zase nemysli brouku :grinning: :grinning: :grinning:

šárko až odpoledne se chystají přiejt alespon co mám nahlášeno :grinning:
4. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
nikky dá se parkovat podél chodníku na té jedné straně, většinou se najde místo pokud ne, tak se musí někde za rohem,ale už tu bylo spoustu lidí a vždycky zaparkovali tak snad jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Do 12 je cvico.nejpozdeji ve 2 jsme u tebe tusim.
Tak to jo,ja myslela uz ze fakt chystas party. :grinning: hele fakt ti neva,kolik nas bude?ja mam strach,ze Kubik bude nervni!a hlavne furt bleje,takze ho obalim plenama aby ti nic nezblil! :'(
4. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mezi auta?ma smrt!no,jenze k tobe se chysta zajezd :grinning: no uvidime.
4. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
:grinning: nervní budou všichni ale o to tu jde neeeeeee???? :grinning: :grinning: Mě to ohromně uklidní, já sem se včera bulela, pač všechny děti řvali a manžel zastupuje další dítko místo aby mi pomohl, tak chci vidět že nejsem sama z toho všeho na kebuli :grinning: :grinning: :grinning: koukejte všechny přijet vyřízený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
:grinning: se neboj.bude stacit az tam budu kojit a mladej chytne histerak a ja z nej nerva.to je pak divadlo. :'(
jdu hajat.dobrou
4. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tak si to v pondelok pekne uzite, pofotte sa a sup s fotkami na MK. Ja na vas budem mysliet, ked pojdem s krpcom vybavovat na financny urad.. :frowning2:
Ronie, neboj, take stavy mame urco vsetky, mne tiez bezne zasibava... :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobre rano.tak jsme vstavali ve 3 a ted.superka!
Jo jeste Terko,auto je jak prase,tak se nelekni.na uklid jde az ve ctvrtek :'(
dlouho tu nebyla Hanicka! HANI?Kde jsi?co noveho s Tomikem?
5. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
jéé Hani pěkné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Tomík je slaďoch :dizzy_face:

taky máme nové fotečky..fotila jsem dneska na jeho 2 měsíce :dizzy_face:
jo a začíná mi být podobný,,pěkně se mění :sweat_smile:
5. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno,
já jdu dospávat, malou má manžel.
Ty noci jsou s tim pitím bezva, protože jí nenutím prso :unamused:, takže hned vezme lahvičku s mým mlékem a krásně pije a pak se ještě docvakne nutrošem. Když jí nejdřív kojím, tak je z toho buďto na nerva, že to teče tak nějak nerovnoměrně nebo že se nemůže přisát nebo zas chce jenom prso a pak láhev ne a krmíme tak třeba 1,5h než jí vnutíme její dávku :confused: tak nevím, jestli neskončíme jen na lahvičce převážně s mým mlékem, je to takové víc v pohodě.
ale v noci jsem dnes trhla rekord, odstříkala jsem 125ml :sweat_smile: , jenže malá by to určitě nevytáhla.
5. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Ronie nebo někdo jiný, kdo ví, písněte mi prosím do IP Roniinu adresu, kdyby se nám zítra také podařilo dorazit.
V 11,30 jdeme ale k doktorce se zprávou z nemocnice, tak uvidím, jak to malá bude zvládat.
5. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Nikky, já u toho kojení taky furt brečela, když malá nechtěla a řvala. To je normoš :wink:
5. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Akras: je to šílený jako...večer řve jak tur u toho a jinak celkem OK.prsa se mi moc nenalívaj,spíš vůbec,ale mléko je!
včera mi vytáhl z flašky 120 :sweat_smile: mazec..ale kolik dá z prsa nevím!
Ale v noci se sám odtáhl a už nechtěl,to jsem u něj ještě neviděla :grinning:
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vcera zkousela odsavat balonkovou odsavackou a pekne jsem si tim znicila prsa:frowning2: jestli jsem si zatahala nejaky zlazy ci co ale bolej jak svina-hlavne to levy jakoby na vnitrni strane (na te druhe strane co je podpazi) a bradavka:frowning2: Nemuze to byt zanet? Jestli to je tvrdy na tech velkych prsou nepoznam:frowning2:
5. dub 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.