• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
jjjjooo včera v té Druhé šanci pani rodila na tom sále co já :slight_smile: jsem zavzpomínala :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky všichni,
tak koukám, že u vás vedou taky obyčejný hračky špendlík milujeme a řetězy už máme 2, toho jednoho jsem pospojovala různě a udělala 3štěrchátka :grinning: .

Jak jsme minule probírali ty dovolený, tak mě docela láká :
http://www.aukro.cz/item630236627_rodinna_dovolena_v_hotelu_zamek_hruba_skala_lux.html

kdysi jsem tam byla, ale moc si to napomatuju, bylo mě tak 6, ale vím, že tam bylo krásně na zámku :wink:
15. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
15. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Nik: tak to je super, hlavně že chutná :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
jj a to jí ještě jedl decentně..jindy blecha lítá ze strany na stranu :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Nikky, video, kde sa nechce zobudit je cool :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
jj to je boží..budili jsme ho snad půl hodinky :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
:grinning: ahojky, mě nikky s tou vložkou pobavila :grinning: Já Julču většinou přebaluju pač se posrajdí nebo už posrajděná je, ale jí to teda fakt nevadí, klidně spí i když to má až na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ron čau :grinning:
no Kubovi hovna nevaděj...rád se v tom ještě dobytek machá :angry:
15. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ron koukám že na lednu řešíte očko..hele já chci asi tu novinku ten sym......nevím jak se to jmenuje...ale na první hexu jdem v červnu 5 a s DR jsem o očko ještě nemluvila....když mu dám 1 prevenar spolus druhou hexou nevadí?
15. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
jo ale mi ještě nemáme zahojené TBC :frowning2: máme pořád reakci....hnisá,praskne,hnisá praskne..ale prej v poho,ale hexu ještě ne prej :frowning2: mám dávat pytlíkovej čaj heřmánek na to
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
nikky no já nevim já bych na to určitě nic nedávala a už vůbec ne máčet...vím, že se to má nechat samo uzdravovat, ono taky když se to tahle ,,vyléčí,, tak se anio nepozná jak se s tim tělo vypořádává...

synflorix je stejně jako prevenar očko proti pneumokoku, musíš si ale vybrat jednu firmu-nemůžeš dát první prevenar a pak synflorix, teda zřejmě by se nic tragickýho nestalo, ale tkhle se to neočkuje :wink: Joo a samozřejmě můžeš začít s pneumokokem až s druhou hexou :wink:
15. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
ale už mi z toho taky hrabe, do toho ještě chci ty náušničky-Erice je nastřelili už před hexou, tak nevim jesi taky už teĎ nebo počkat po očkování-to je stejně jen moje sobecká záležitost, že chci aby měla ty náušničky, ale já koupila naprosto úžasný z oceli-jen barevný kamínky pecičky-růžový a zelený :dizzy_face: a nechám si nastřelit druhou dírku a budem ladit :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
A říkala Erika , že Amélka vůbec neplakala jen vteřinu jak se lekle když to nastřelili, tak snad to bude v pohodě :wink:
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
niky musis Kubickovi dat aspon obcas napapat, jinak mu ta blecha dlouho nevydrzi a spapa ji :slight_smile:))) je uzasnej, a letadlo s tatou bylo skvely, fakt jsem se nasmala :slight_smile:

TBC urcite nicim nemacej a nemaz, to bylo prvni co mi doktorka rekla, vpodstate to jen sledovat

ronie budete s julcou kocky :slight_smile: moji mamku mrzi, ze nema komu dat rodinne detske nausnicky, nejradeji by snad Vojtu nechala pichnout, aby ty pomnenky mela komu dat :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ron já bych nedala Prevenar a pak to druhé..jsem jen plácla pač jsem nevěděla první název :grinning: dám to asi s druhou hexou a bude,pak s 3 a pak zvlášť no :frowning2:

já při nastřelení ječela :grinning:

Míšo tak já mu ty dávky zvednu :grinning: :grinning: jenže on se nají a pak stejně vše žere ještě

Ron tedaaa to budete fešandy :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
no mě říkala,že uvařit jakoby čaj a přiložit ten sáček co nejteplejší...ještě jsem to nedělala :sweat_smile: furt má ale boulišku
15. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Nik, nám v nemocnici vytáhli tekutinu z ramínka po TBC a řekli sprchovat vlažnou sprchou. Nenemáčet v bylinkách, vyhýbat se kosmetice.Jinak...taky nevymačkávat. My to už máme hezký, jsem ráda,že jsme nakonec na plicní šli.
15. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
no jsem zvědavá....ve středu jdem zas na kalmetizaci,tak uvidíme,ale bulku má furt
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak možná mu to vytáhnou a bude klid :wink:
15. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
nik: nám to doktorka očkuje všechno zvlášť, ale tu poslední dávku prý teda dá společně, abychom sem kvůli tomu nemusely z Moravy zase letět. :slight_smile: A bouličku malá má taky a přesto je očkovaná. No, nevím. Bacha na heřmánek, je to alergen. Může se ti po tom osypat.

Ron: náušničky Týna dostala už před očkováním a i Nikča to tak měla a v pohodě. už to má zahojený. Hojilo se to cca týden. A ani to moc nehnisalo. Nastřelení se možná bude hojit dýl, nevím, protože se k tomu moc nejde dostat.
15. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
uvidím co řekne ve středu no :frowning2: a na první hexe se domluvim s dr n tom očko
15. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
kremci já myslim, že jde-alespoň amélka tam mezi ouškem a peckou má spoustu místa :wink:

Holky nabídkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:

moje bývalá spolužačka a kamarádka je výborná fotografka-dělal ty naše ateliérové fotky, kdybyste někdo chtěli nafotit, dám kontakt, ona shání klienty, nemá teĎ moc práce, pač se vrátila se zahraničí :wink: Kdyžtak jukněte:
www.maynka.cz, určitě by to bylo za dobrou cenu :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak sem to holky popletla a Erwi to vyšpízovala :grinning: :grinning: :grinning: Amélce to nastřelili po hexe, ale hned brzy po očkování :wink: A píše mi že mám kremci říct že po nastřelení by to nemělo hnisat vůbec a vyměnit naušnice tak cca za měsíc.

Ona ta výměna po nastřelení je ale individuální, já našla že prostě až se to zahojí-tzn týden až měsíc :wink:
15. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
ronie, mohla by jsi prosim zjistit za kolik by bylo foceni u te tve kamaradky?
15. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ja taky bych brala foceni!
15. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoj holky,
já stále řeším to očkování proti pneumokokům, už jsem byla rozhodnuta pro Synflorix a ještě jsem to ověřovala u jiné dětské Mudr., a ta mi řekla, že že prevenar má větší škálu působení a větší hladinu protilátek, že Synflorix je hlavně na záněty středouší, je sice na více kmenů, ale na nižší hladinu protilátek...tak teď zase nevím. :frowning2:

malý má pořád od porodnice rýmu, ne nějakou strašnou, ale furt něco, tak nevím,jestli jsme si taky nepřinesli nějakého ...koka?(jak psala Pet) Navic Miki má už přes měsíc rýmu...asi se zeptám ,jestli nám vezme stěry.

focení bych taky brala :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
momo ono záleží kdo jim tu vakcínu nabízí, jako lékařům, našemu taky zástupkyně Prevenaru, takže moc chvály na synflorix nepěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
s naši Mudr. to chci ještě probrat, tohle byla švagrová mé kamarádky...chtěla jsem její názor
15. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
momo: klidně si stěry na koka vezmi, za to nic nedáš...mě dnes říkala mudra, že toho koka má asi 80 procent populace a mimi jak ještě nemají OK imunitu, tak na to trpí. Nám to zjistili díky očíčku, jinak taky nemáme žádnou tragickou rýmu, jen občas něco odsaju a Davča občas chrčí, což mi řekla mudra "je normální".

Tak já jdu ven s kočárem uspat toho čerta.

Pa a hezký víkend.

P
15. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.