• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únoráčci 2009 rostou jak z jara

(Zamčená)
31. ledna 2011 
pet: malý taky chrčí, to mi rovněž řekla, že je ok...a úplně stejně ta rýma není moc, ale občas odsaju...hezkou procházku...my jdeme na micháčky a jeřáby na Korunní (místní dělníci mne už znají, jsme tam stále...všechny cesty vedou na míchačku)
15. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
ron.: já si právě nastřelit náušnice nechala a hnisalo mi to docela dost. :slight_smile:Víc, jak když jsem si nechala píchnout. A právě když jsem se rozhodovala u Nikči, tak jsem se ptala mamin, které jsem učila a ty mi taky říkaly, že jim tvrdili, že hnisat nebude a přesto většině ano. Takže jsem dala normální naušky a holky byly bez problémů. Toť má zkušenost, ale samo, že má každý jinou reakci, takže vy můžete být naprosto v pohodě. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
:wink: jasně kremci, já s nastřelením žádný problém, je to fakt u každýho jinak, já nastřelit chci 100% že to je rychlý :wink:
15. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
ron: to je pravda. je to rychlé. Už jsem byla dvakrát a trvalo to fakt chviličku. V tom je naprostá výhoda oproti klasickému píchání. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
kdo chcete ještě kontakt na tu mojí kamarádku fotografku a ještě se vám sama neozvala tak kontaktujte přes IP uživatelku maynka, je to ona :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Evaviki: co máte v plánu v pondělí? Dojela bych konečně na tu prochajdu...a předaly bychom si ten Nutrilon... :wink:
Tak nám už zítra končí rekreace a jedeme za tatínkem....jsme ho čyři dny neviděly a už se nám docela stýská...teda hlavně mě, Ádě je to asi ještě šumák :grinning: . Ale bylo tady nádherně. Celý dny venku s kamarádkama - maminama. Chodily jsme každý den na zmrzku a jedno malý černý. Klábosily, drbaly...nádhera. Zítra dám malou hlídat tetičce a jdu manželovi pomáhat na stavbu...budu stát u vrátku - takže dělat pana Lorence...to je jediný co já umím - do všeho jen kecat.

A Adrianka je teď milionová. Pláče jen když má hlad nebo je unavená...bříško už nás tolik nebolí. Prdíme krásně. Hrozně, ale hrozně žvatlá (viď Teuf :grinning: ) no dělámi holka radost.

Jinak my naušničky budeme píchat a cca 14 dní po Hexe.
15. kvě 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Prior, pondelok zatial volny :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:00  • Odpověz
Evi, napis mi prosim do IP tve tel. cislo a adresu. Dala bych Ti vedet v kolik bych v to pondeli odpoledne dojela...
15. kvě 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při sobotě. To je zas póčo na pikaču. Fuj. My dneska budeme naplňovat novou megaskříň, snad se tam naše všechno konečně vleze :grinning: Páč Davča měl doteď větší skříň než my.
Odpol návštěva a výlet do OBI.

Holky, perete všechny hračky? Davča si začal do pusy strkat vše co je kolem, minule jsem koupila banán a nesmí se prát a on ho dnes rval do pusy. Nemůže z toho onemocnět?

Prioritko: Super, že je Aduška už v klidu. Nechcete zas dorazit? Sice ještě není zahrada hotová, ale už je tam zahradní nábytek, můžem dát kafíčko a zajít někam na prochajdu :grinning: A nebo vlastně já konečně dorazím za Tebou..že by se to konečně zadařilo?

momo: Tak přesně tohle má Davča. Žádný teploty, kašel, nic mu z nosu neteče. Ale chrčí a odsaju. Dle mudry je to normální, dle mě nee.
A tak ještě, že jsme byli u té oční a zjistili nám koka. Jinak se neboj...má ho hodně dětí. Jen se takhle malinkým nemůžou dát atb, tak bud si pak imunita s kokem poradí a nebo se dají atb později.

Hezký víkend, všem.

Petra
16. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Holkyyyyyyyy cus...tak my byli v tom Polsku..no siilllaa...Nutros se vam tam vyplati, za 800 g zaplatite v prepoctu 216 kc...ale sehnat ho?To je umeni.....jednicka byla vsude vyprodana :frowning2: no od pul roku nebyl problem.
Maji ji tam i v lekarne, ale nevyplati se...tam stoji v prepoctu 290kc...

Jo, jinak dneska jsme uz kakali jenom 1 ale zato mi skoro vubec nechtel jist... :frowning2: ve 13 jsem do nej horko tezko natlacila 100....pak v 16 mi nevypil ani 40 a ted mi usnul...tak uvidim, zda se vzbudi na tu 19 anebo bude spat.Doufam, ze zitra to uz bude ok :frowning2:

Nakoupili jsme nejake stavicky...a prvni prikrmy...a taky sunar 4.Tak uvidime, jak nam to bude chutnat :wink:
16. kvě 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Prior...mrzi mne ten Nutros....no fakt jsme pesky prosli cely Tesin..a nic :frowning2: po jednicce se slehla zem :sweat_smile:

Jo a co se tyce mluveni a Adi...tak Sam si vzal asi priklad...a dnes zvatlal o 106 :grinning:
16. kvě 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
Niky....Kuba je uuuuuuuuuuzasnej...a jak si papa to predloktiiiiiiiiii.....se z nej picnu..je uzasnej...fakt :grinning:
16. kvě 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
Peti, my klidne rady zase dorazime. Ale myslis, ze by jsme to mohli udelat, ze bych dorazila na Chodov a ty pro me dojela? Mam korbicku homologovanou do auta, tak nemusim ani tahat vajicko!:slight_smile: Co ctvrtek?
16. kvě 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Teuf: to nevadi! Ale jsi hodna, ze na me takhle myslis. Ja sunar taky poptala, tak snad Ti brzy dam vedet za kolik bych ho mohla mit...
16. kvě 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Aliku...vadi, pac jsem ti to slibila...a opravdu jsem netusila, ze je to takove nedostatkove zbozi :frowning2:

Holky....jinak dnes se vracime do Praglu...vikend na Morave v pohode :wink:
Tak krasnou nedeli vsem....a uzivejte volnaska :grinning:
17. kvě 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

Teuf díky za pochvalu :dizzy_face:

Petí já hračky neperu vůbec..ty to koukám nějak moc žereš...neplaš tak :wink:
17. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
ahojky,
my jsme měli krásnej víkend, v sobotu jsme v rámci výletu ujeli 20km s kočárkem, akorát ho musím teď celej vydrhnout, protože je celej od bahna. Mariánka dostala náušnice taky před první Hexou a zatím v pohodě.
teď jsem jí po víkendu vážila, kojím o sto šest, dneska dokonce 8krát denně, protože mám strach, že mi ubejvá mlíko, tak aby se tvořilo a skoro nic nepřibrala, tak to fakt nechápu :angry: Nechci začít s příkrmama moc brzo, ale jestli to takhle půjde dál...
Prior a Teuf: ten úterek platí? Mně jede autobus až na Prosek v 11.52 a jede tam asi 50 minut, takže bych dorazila kolem jedný, jestli to hned najdu..
17. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojda holky, nemáte některá zkušenost s elektrickou aventkou? Už zase odsávám, protože Týnuš naznala, že tahat nebude, když to předtím měla bez práce. Takže na kojo prdím a odsávám. Jenže mě pekelně začala bolet ruka z toho věčného odsávání, tak přemýšlím o elektrické. Medelu mini jsem měla a nic moc efekt. Možná bych uvažovala o té na dvě prsa. Nemáte s nimi některá zkušenost nebo reference, která je lepší? Dík a hezký zbytek dne.
17. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem jak prastena, protoze jsem byla vcera na parbe, s kamaradkou jsem vyrazila do lucerny a domu jsem prijela v 5 :slight_smile:) bylo to fakt skvely :slight_smile:uz mi to moc chybelo :slight_smile:

jaky byl vikend ?
17. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
koukám Míšo, že mě následuješ. :grinning: Byly jste na 80.létech v Music baru? Já jsem tam byla s holkama s práce před 14 dnama a bylo to parádní. Sice bych potřebovala na odvaz určitě větší hladinu alkoholu než jsou dvě piva, ale to si ještě počkám :grinning: Přišla jsem asi ve tři, ale je pravda, že to mám blíž domů. Tak fajn, že sis to užila, někdy můžem vyrazit spolu.
Kremco: mně už taky ruční Aventka přestala vyhovovat, jhe to moc pracný, tak jsem přes bazar zakoupila Medelu mini electric, zkoušela jsem jí v porodce a přišla mi dobrá, tak uvidím, ještě nedorazila. V čem myslíš, že by elektrická Aventka byla lepší?
17. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
Musím vám napsat, jakýho mám doma někdy spavce :grinning: šla jsem ve čtvrtek do kina na Andělé versus Démoni, odcházela jsem v šest, M. ještě spala, tak říkám manželovi, ať jí za chvilku vzbudí a udržuje v činnosti, vykoupaná už byla, tak ať si s ní hraje a v cca v devět ať jí dá odstříkaný mlíko z láhve a půjde spát. Po skončení kina jsem volala domů, jestli už spí a manžel povídá, že ještě spí, přece jí nebude budit. Tak jsem se zděsila,co bude dělat M. v noci a že má narušenej režim atd..Přišla jsem v deset, mohla jsem normálně nakojit, blbla jsem s ní asi hoďku a půl a ona usnula asi v půl dvanáctý a spala až do rána. Tak takovýho mám doma někdy spáče. Se nedivím, že V. pak taky rád hlídá, když je to bez práce

Nikky: našla jsem něco pro Kubču do Chorvatska k moři, Nebo možná na další dovolenou, až bude větší a už ho vůbec neuhlídáš před sluníčkem
http://www.uv-obleceni.cz/index.php?main=shop&action=prod&prod=108333&sec=1758
18. kvě 2009 v 00:03  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím na chvilku.

Terkyt: Tedy já tě obdivuju,že takhle chodíš pařit. Já nedokážu malýho opustit, jsem nějaká trhlá. Prostě maximálně jsem byla dvě hodiny u kadeřnice, jednou tři hodiny na shoppingu, ale zpět jsem to pálila kilčem v obci, jak jsem za svýma klukama spěchala.

Včera jsme se už koupali v bazénu, byla to paráda, pak grilčo - jen mi asi nesedla kombinace grilčo a sluníčko, tak mi chvilku bylo ouvej, ale vyspala jsem se z toho.

Davídek teď kouká na hokej, mám zkrátka správnýho kluka. Odpol pojedem nakoupit a na procházku, zítra na krev a budou výsledky...snad tu mrchu koka přemůžem.

Holky, odsáváte mimčům pravidelně nosánky? Já ano, ráno a večer - doporučila mi to mudra a občas něco fakt vysaju.

Priroritko: čtvrtek by byl super, zatím nic nemám...zajedem se ikdyžtak na obídek s kočárkama...našla jsem tady na vesnici prima restauraci se zahrádkou a nemusíme tam autem, pěšky 20 minut. Tak se na vás zatím těšíme a samozřejmě vás na Chodově vyzvedneme, to je to absolutně nejmenší.
18. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky...

já neodsávám...akorát každý večer mu nosík vyčistím..ale zbytečně ho nebudu odsávat

Terko: to máš teda spáče..super :dizzy_face: my se začali v noci budit..si ce jednou tak ve 2..nají se a zas spí do cca 8.30.

ale mám podezření na ty zuby..furt si masíriju dásně..při jídle kouše do savičky..dásně má chvilku dost červené dole...tak to určo začínaj zoubky pomalu..no snad to přežijeme bez nějakého trápení

jéé na ten obleček jsem koukala už taky :wink:
18. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Peti, super...tak se čtvrtkem počítám :slight_smile: Ráno kojíme kolem deváté a hned pak bychom vyrazily, tzn. že na chodově bychom byly cca v půl jedenácté, ale to bych Ti ještě písla přesně! Těšíme se na vás...

Terkyt: ano úterý platí. Budu to tedy plánovat taky tak nějak na tu 13hod. abych byla tam...hele není to bus č. 136 ? Tím pojedu taky :slight_smile:

Hurráá už mi jde konečně internet!

Jo a dneska byla parádní noc...Adrianka šla spát v půl desátý, vzbudila se ráno ve tři - dala jsem dudlík a spala do šesti. Pak kojo a spala ještě do devíti - sice se mnou v posteli ale spinkala :slight_smile: Paráda!!!

Erwi: kam to chodíš s mimčem cvičit? Chtěly bychom taky...ale to jsou asi čtvrtky, že? Tak asi až ten příští nebo leda, že by se Petí připojila?
18. kvě 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

terkyt, jojo v music baru na 80 :slight_smile:, me alkohol nechybel, jsem zvykla, my toho s kamaradkou vetsinou moc nevypijem, obcas se to zvrtne to jo :slight_smile:, ja tam stejne byla autem, takze jsem si dala jeden stricek a domu mi cesta trvala pul hodky :slight_smile:

urcite muzem vyrazit :slight_smile:

tak dneska jdeme zase plavat, asi se do te prijemne teple vody tesím vic nez Vojta :slight_smile: a zitra chci zkusit jit na brusle, doufam, ze si moc nerozbiju usta a vojtu nevyklopim :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
jo a za 14 dni mam naplanovanou prvni zkousku, tak jsem na to zvedava :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
preventivně odsávat je blbost, akorát se produkce hlenu zvyšuje a navíc se tim může poškodit ta sliznice-to je jak kdyby ti furt někdo něco strakal do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Ron no to jsem si myslela...já mu večer po koupání jen tamponkem vyčistím nosánek když tam má borčus,ale že bych každej den odsávala,to fakt mi přijde blbost
18. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
ron,my máme pořád rýmu kvůlu kokovi, tak odsávat musíme

prior - na cvičení nepůjdeme, má být krásně, půjdem na procházku :grinning:
18. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Petí..no hele aby jsi tím pravidelným odsáváním mu tu rýmu nerozjížděla nebo tak nějak..kaoeš mu aspoň kapičky nějaké?
18. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.